Házipatika fórum: Élj egészségesen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Élj egészségesen

#1 addalk 2017. 07. 11. - 10:41:53

Én sem vagyok gyógyszerpárti ha van valami akkor inkább teákkal pihenéssel Protexin probiotikummal próbálkozom.

#2 evi522 2014. 05. 06. - 10:52:58

Egyetértek.. Én is híve vagyok az egészséges, természetes életnek, táplálkozásnak.. :) Nagyon fontos! Kerüljük a gyógyszereket, amit csak lehet.. Mind méreg..

#3 sivike77 2014. 04. 28. - 15:50:53

Üdvözlök mindenkit!
Mást sem hallunk a televizióba rádióba és olvasunk az újságokba,hogy mennyi fiatal,sportoló,idősebb ember szenved külömböző betegségektől.Milyen szomorú azt hallani,hogy egy fiatal sportól szivinfartust kap a sportpályán és meghal.Vagy gyermekek halnak meg a korunk nép betegségében a rákban.Bele gondoltunk már abba hogy ezek a tragédiák elkerülhetőek lehetnének?Csak egy kis oda figyelés kellene és nem hinni a gyógyszeripari multik félre vezető reklámjainak.És nem kellene az ő zsebüket meg tömni azzal a sok dollár milliárdokkal.Hisz ez köz tudot tény ,hogy a gyógyszer gyártás a világon a második legnagyobb üzlet.És azért tudta magát igy pozicionálni mert mi emberek elhiszük a reklámjukat.Minden szemetet le tudnak nyomni a torkunkon.Emberek mondjunk nemet nekik.Előzük meg a tragédiákat erősitsük meg az immunrendszerünket,a szivünket,normalizáljuk a vérnyomásunkat,és kerüljük a stresszt.És hogyan szedjünk étrend kiegészitőket vitaminokat de csak olyanokat amelyek természetes anyagokat tartalmaznak.Hisz amit a természet megteremtett az élet csodája.Éljünk egészségesen és keresetek bátran ha valakit érdekel a dolog tudok segiteni minden féle betegség megelőzésébe.Irjatok bátran legyünk egészségesek és további szép napot mindenkinek.
Email cimem:tamssivk946@gmail.com

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: