Házipatika fórum: LEVEL klinika folyamatban {H} - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

LEVEL klinika folyamatban {H}

#1 pepeger 2009. 05. 05. - 12:31:19

Sziasztok! Csak egy pár kérdés: Lehet tovább is csinálni, mint 15nap? Nekem ma telik le a 15. nap és "csak" 7,3kg-ot fogytam. Mozgok rendesen, de ez kevésnek tűnik a beígért helyett. Az induló súlyom, az 122, 9 kg volt. Most a 15. napon 115,6kg. Minden képpen lekell mennem 100kg alá, mert az egészségemet is veszélyezteti nagyon. A következő kérdésem: Meddig kell a hétfői napokat tartani? Milyen időközönként lehet alkalmazni a Level-diétát? Aki tudja a választ, kérem írja meg. De úgy gondolom, holnap belekezdek a 16-20. napba is. Köszönöm előre is: Pepeger

#2 chany 2008. 10. 12. - 20:08:46

Szia Angie! Elvesztünk... én nagyon rég jártam itt! Semmi fogyás, de azért vagyok itt, mert újult erővel akarom belevetni magam a Level-diétába... Remélem erre jársz majd hamarosan és együtt haladunk!!

#3 angie82 2008. 07. 22. - 09:17:43

Szia Chany! Mi a helyzet? Én most elég jól elvagyok. A múltkor írtam, hogy egészen 76kg-ra felment a súlyom, ahogy abba hagytam a diétát. Utána viszonylag elég sok lement, mert hétvégén már végig 74kg voltam. Ma reggel megint 75,3kg-t mutatott a mérleg. De mindemellett én még mindig nem vagyok elkeseredve. Az igazság az, hogy a látszat bizony néha csal. A súlyom ugyan 75kg felett van, az ing (ami ma is rajtam van) üllő helyzetben továbbra is feszül, viszont állva ugyan úgy áll, mint amikor 73kg voltam. Pedig amikor korábban 75kg voltam, ezt az inget nem tudtam felvenni. Szóval szerintem elindult bennem egy folyamat, ami ha megmarad még jó is lehet a vége. Továbbra is megpróbálok odafigyelni, hogy kerüljem a cukros üdítőket, de sajnos az energiaital gyakran elcsábít. Amúgy a súlyom is valószinüleg megmaradt volna kb. 74,5-ön ha tegnap nem csábulok el, hogy esszegessek a párom vacsijából edzés után. Mindent összevetve, nem lettem sokkal csinosabb mostanában, mégis sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Remélem, lesz annyi eszem, hogy ha már ennyire érzem a testmozgás áldásos eredményét, akkor végre ki is tartsak mellette. Eddig csak két-három éjszaka maradt ki, de egy kivételével azokat mindig pótoltam. Ma is 30 perc helyett, 45 percet tekerek, hogy pótoljam a vasárnapi elmaradást (tegnap is 45 percet tekertem). Jól esik a mozgás, s végre élvezem, hogy nem el kell vennem valamit az életemből a változás érdekében, hanem hozzá adnom. :-) Veled mi a helyzet? Írj ha lesz időd! Pusz

#4 angie82 2008. 07. 17. - 06:29:10

Szia Chany! Örülök, hogy jelentkeztél, és sajnálom, hogy ez most nem jött össze neked. Ugyanakkor megvallom őszintén, nekem sem. Most ellégé elvagyok keseredve, mert abból, hogy nem tudtam tovább fogyni, rájöttem, hogy bizony bepánikolt a szervezetem, és jobb lesz ha szünetet tartok. Abba is hagytam, és .... most megint 76kg vagyok. :'(' Hosszú hónapok óta nem nyomtam ennyit. Ráadásul mindez úgy, hogy bár nem diétáztam. de odafigyeltem rá, hogy este már ne egyek, naponta max. 3-4dl cukros üdítőt iszok, azon kivül csak vizet, és immár több mint egy hete minden este hullahoppozok minimum 5 percet és szobabiciklizek fél órát. Úgyhogy eléggé elvagyok keseredve. A pocakom megint akkora, hogy a párom azon gondolkozik, hogy venni kéne egy terhességi tesztet. Én nagyon nem örülnék neki, az biztos. Nem azért mert nem szeretem a piciket, vagy mert nem akarnék lassan sajátot, hanem azért mert sajnos még mindig dohányzom, szedem az antibébit, és ez nagyon nem lenne jó a picinek. Úgyhogy most márcsak ezért is nagyon várom, hogy végre lemenjen a pocakom, hogy megnyugodhassak. Amúgy attól függetlenül nem adom fel. Tegnap olvastam egy cikket, ami arról szólt, hogy a diétáknak az a baj, hogy csak ideig-óráig tart, de amint befejezte az ember, visszatér a "normális étkezésre" és hízik. Ennek elsődlegesen nem a diéta az oka, hanem az, hogy okod volt rá, hogy diétáz, alias a "normális étkezésed" nem is annyira normális. Tehát alapvetően egy állandóan fenntartható változtatás kell. Most ezt próbálom megvalósítani. Első körben elkezdtem a testmozgást, és megpróbálom normális szintre hozni a folyadék fogyasztásom. Aztán majd jöhet az étkezés. (Bár kissé tartok tőle, hogy ha tovább hízom, akkor visszacsábulok a diétához.) Te mit terveztél a továbbiakra? Hátha van valami jó ötleted, amit megoszthatsz velem. Minden tippet szívesen várok, elsősorban olyanokat, amik egy életen át fenntarthatóak, nem csak egy időre. Majd írj még, ha tudsz! Puszika: Angie

#5 chany 2008. 07. 16. - 10:40:55

Hali! Hát én úgy állok, hogy elkezdtem, és már a második napon alig volt tejem... Szóval nem megy. Pedig mindenképpen ezt kellene csinálni. Ja, meg a gondom, hogy alig kapok narancsot, méág a piacon sincs!! Most át akarom variálni az egészet, mert kel lennenm valami főtt kaját legalább délben. De azért ide benézegetek, hozzád! Ja, és egy ismerősömnek, aki majdnem kórosan sovány, azt mondta a doki, hogy ha hízni akar, akkor 1 hétig fogyózzon, aztán hagyja abba, és 2 hét múlva tuti felszed jó csomó kilót... mivel a szervezet bepánikol az egy hét alatt és elkezd duplán tartalékolni! A fogyókúráknál is ezért áll meg kicsit a súlyvesztés a 2. héten. Ha meg utána elkezdünk rendesen enni, akkor a szervezet már mindent raktároz! Szóval ördögi kör: a jo-jo.

#6 angie82 2008. 07. 10. - 09:27:56

Szia Chany! Mi a helyzet? Nálam sajnos elég elkeserítően állnak a dolgok. Sejtettem, hogy eddig azért nem nagyon tudtam fogyni a diétával, mert szegény örült, ha azt elérte, hogy ne hízzak tovább, de most hogy két hét szünetet tartok, mostmár biztosra tudom, hogy igazam volt. Attól függetelenül nem változtatok. Tudom, hogy diéta szempontból (csak úgy, mint bármi másból) az a legrosszabb, ha össze-vissza variál az ember. Szóval maradok az elhatározásomnál. Egy hét diéta, két hét szünet, és mellette egy kis testmozgás. Tegnap nagyon nehezen tudtam rászánni magam, de végül sikerült, így mostmár 3 nap egymás után megvolt a kis mozgásom. 30 perc szobakerékpár, és 5 perc hullahop. Még jól is esik. Már várom, hogy ma is csinálhassam. Azt hogy ennek ellenére mégis híztam egy kicsit, azt nem igazán értem. De szerintem nem is az a lényeg. Mert a lényeg az, hogy a sport egészséges, tehát kilók ide, kilók oda egy kis sport nem fog ártani. Na jó, most megyek gyorsan vissza a munkámhoz, mert a főnököm ma tökre olyan, mint akinek elgurult a bogyója. Majd jelentkezz! Majd még én is írok, ha nem jönne össze, akkor jövőhéten diéta közben tuti írok! :-) Jó legyél, és sok kitartásít kívánok Neked! Pusz

#7 angie82 2008. 07. 08. - 08:22:02

Szi Chany! Örülök, hogy ilyen lelkes vagy. Megmondom őszintén nekem most kicsit visszább esett a lelkesedésem. Az az igazság, hogy az utóbbi pár diétánál mindig úgy alakult, hogy a szünetes héten annyi jött vissza, hogy utána megint ugyanonnan indultam a következő diétánál, mintahonnan az előzőt kezdtem. Ez szerintem nem a diéta hibája, hanem egyrészt azé, hogy még mindig nem tudom magam kontrolálni diétán kivül, másrészt talán azért, mert túl sokat csináltam mostanában, és már nagyon megszokta a diétát a szervezetem. Szerintem a testem most a diétát úgy érzékeli, mint a normál étkezést, a normál étkezések korszakát, megmint egy zabakorszakot. Szóval most úgy döntöttem, hogy átállok inkább arra, hogy egy hét diéta két hét szünet. Annó csak havonta egyszer csináltam, és úgy is hatott. De azért hogy bizonyítsam nem a kitartásom csökkent, elkezdtem mozogni. Na jó eddig még csak egy nap telt el mozgással, de a sokéves átlagot figyelembe véve, nálam már ez is jó. :-) Nem viszem egyből túlzásba, de azért tegnap megvolt az 5 perc hullahop, és a 30 perc szobakerékpár. Remélem, fogom bírni lelkesedéssel, mert nagyon jót tett. Éreztem ahogy csorog a víz a nyakamon és a hátamon, és ez nagyon jó érzés volt, főleg pszichésen. :-) Amúgy kérdésedre válaszolva áprilisban 78kg-ig ment a mérleg mutatója, amikor azt mondtam, hogy ideje elkezdeni diétázni. Most a 73-75kg között ingadozom. Tudom ez nem tünik soknak, sőt néha én is elégedetlen vagyok. Pedig ha belegondolsz, sokkal jobb 73 és 75 között szenvedni, mint 77-78 között. Arról nem is beszélve, hogy továbbra is bízom a sikerben. :-) Megpróbálom felrakni a súlytáblázatom, ha érdekel, akkor azon láthatod, mit össze nem szenvedek! Szóval lényeg a lényeg a héten mégsem diétázom, de majd még fogok. Majd még jelentkezem, addigis sok kitartást kívánok Neked és szurkolok! Pusz

#8 chany 2008. 07. 04. - 14:59:53

Hello! Szeretnék mindenképpen kitartani, és úgy, mint Te, kis lépésekkel is beérem. Bár igazság szerint abban bízom, hogy az elején hamar lemegy majd egy nagy adag súlytöbblet. Eddig mennyit fogytál? (És mennyi idő alatt?) Én mint írtam, a hétköznapokon tervezem az 5 napokat csinálni, majd 2 nap szünet... muszáj a szoptatás miatt hetente főtt kaját ennem! Ja, még annyi, hogy a Kicsi miatt viszonylag sokat utazunk vidékre, szóval, ha esetleg 1-2-3 napig nem jelentkezem , az nem jelenti AZT, hogy feladtam! :) Szia!

#9 angie82 2008. 07. 03. - 06:45:54

Szia chany! Örülök, hogy újra társat kapok a diétához. Az az igazság, hogy nem tudom Zsuszi visszatér-e még. Én most éppen a szünetes hetemet tartom, de jövőhéten újra diétázom. Kb. még úgy 12kg van hátra a végső célig. De én beérem a kislépésekkel is, csak legyenek. Mióta itt vagyok, már vagy 8-10 fogyi társam volt, aki alig hogy belekezdett el is tünt, remélem, te kitartóbb leszel, én mindenesetre sok kitartást kívánok neked és szurkolok. Puszika ui: gratulálok a picihez

#10 chany 2008. 07. 02. - 19:58:32

Sziasztok! Csatlakozom... cak ne hagyjatok majd itt! :) Április 23-án született a kislányom, és rettenetesen kövér vagyok. A szoptatás alatt nem kéne fogyózni, csak nekem magas lett a vérnyomásom és nagyon ajánlott, hogy fogyjak. Ezt a diétát már próbáltam régebben és nagyon jó. kérdés, hogy mennyire leszek kitartó!! Úgy akarom csinálni, hogy hét közben eszerint kajálo, hétvégén pedig mértékletesen, de normálisan. 20 kg-t kéne fogynom, de első körben egy tízessel megelégszem... július 20 után keresztelő lesz málunk! :)

#11 angie82 2008. 07. 02. - 07:19:08

Szia Zsuzsi! Mi a helyzet? Remélem, csak nagyon elfoglalt vagy, és nem arról van szó, hogy többet már nem is hallok rólad. Én most elég jól elvagyok. Kicsit ingadozik a súlyom, de ma reggel kis odafigyelés után 73,8kg-t mutatott a mérleg. :-) Pedig kicsit féltem, hogy rossz lesz, mert a hétvége után 74,6kg-t mutatott a mérleg, és nagyon letörtem, tegnap meg próbáltam odafigyelni, de attól függetlenül szerintem ettem rendesen. De ma reggelre bebizonyosodott, hogy a lényeg, hogy meglegyen a kitartás, és egy ici-pici odafigyelés, ami pusztán annyival egyenlő, hogy nem zabálok, csak eszek. :-) Remélem, neked is jól alakulnak a dolgok. Majd írj, hogy hogy állsz! Majd még én is jelentkezem, addigis sok kitartást kívánok neked és szurkolok!

#12 angie82 2008. 06. 30. - 11:56:46

Szia Zsuzsi! Hát eltelt a hétvége. A nagy helyzet az, hogy ma reggel 73,6kg voltam. Mondjuk ez még jövőhét elejéig sokat változhat bármelyik irányba, de van egy olyan sanyarú megérzésem, hogy jövőhéten megint diétáznom kell. Mondjuk ma elég jól elvagyok, szóval még nem zabáltam annyit. De igazából a zabálással amúgy is mindig otthon van a gond. Tegnap este 1/4 12-kor a párom megint kitalálta, hogy ő éhes, de szerencsére nem ettem vele, inkább gyorsan elaludtam. :-) Mindenesetre remélem, ténlyeg sikerül elérnem a tervemet, hogy augusztusra 72kg alatt legyek. Végül is már nem sok kéne hozzá. Na jó most megyek vissza dolgozni, csak azért jöttem fel, mert kiváncsi lettem volna, mizú veled. Remélem, azért még jelentkezel! Addigis sok kitartást kívánok neked és szurkolok!

#13 angie82 2008. 06. 27. - 08:19:45

Szia Zsuzsi! Hogy állsz? Én ma reggel 72,2kg-t nyomtam, a diétát 74,7kg-val kezdtem, tehát az elmúlt 4 napban 2,5kg-t fogytam. :-) Már csak arra kell figyelni, hogy ne jöjjön vissza túl sok a következő diétáig. Már annyiszor megközelítettem, hogy végre 72kg alá menjek, de még mindig nem történt meg, pedig már nagyon szeretném. Az a baj, hogy szerintem más esetben most fülig érne a szám. De most valahogy még ennek sem tudok örülni, mert kicsit mérges vagyok a páromra. De majd lenyugszom, remélem. Vagyis hát nem lenyugodnom kell, csak.....szerintem egy kicsit én is túl lihegem a dolgot, ő meg megint szeleburdi, észre sem veszi, hogy mivel bánt meg. Neked mióta van meg a párod? Amúgy a diétára visszatérve. Úgy tervezem, hogy jövőhéten nagyon ügyesen odafigyelek, és annak a függvénye lesz, hogy hogyan tovább. Ha diétán kivül, egy kis odafigyeléssel, is fogyok egy-két kilót (ami akár meg is történhetne), akkor lehet, hogy most nem csak egy hét szünetet tartok. De ez a jövő zenéje. Az biztos, hogy ha 73kg felé megyek, akár egy dekával is, akkor tuti, hogy egy hét szünet után, újabb diéta jön. Te hogy tervezed? Remélem, kitartasz. Bár elhiszem, hogy gyerek mellett nem könnyű. Én azért sok sikert kívánok neked, és szurkolok!

#14 angie82 2008. 06. 23. - 06:38:36

Szia Zsuzsi! Elősször engedd meg, hogy gratuláljak a kisfiadhoz, nagyon édes. Másodszor pedig engedd meg, hogy gratuláljak az eredményedhez is. Ma én is megint elkezdek egy 5 napos turnust. Bár most kissé le vagyok törve. Én debreceni vagyok, szóval nem rég belépett az életembe az Aldi. Tesóm és a barátnője nap, mint nap odajár, és halom számra hozzák haza az édességet. Szóval most sajnos eljutottam oda, hogy 74,7kg-ról kezdem ezt a diétát. Pedig 73kg-ról akaratam max. olyan pedig az eszembe se jutott, hogy megint 74 felé megyek. :'(' De mindegy a lényeg az, hogy tanuljak a dologból. Szépen megcsinálom a diétát, utána pedig nagyon odafigyelek. Volt egy ismerősöm, aki ezt a diétát csinálta, napi 2 órát edzett mellette, és ő tényleg 15 nap alatt 16kg-t fogyott. A 2 órát ugyan nem vállalom be, de megpróbálom rászánni magam, hogy legalább 10 percet tornázzak, hogy még hatásosabb legyen a dolog. Plusz beszélek a párommal, hogy ezentúl ha kedveskedni akar, hozzon virágot, ahelyett, hogy elvinne mc donald's ba, vagy fagyizni, vagy pizzázni, stb. csupa hízlaló dolog. Remélem, legközelebb én is jó hírekkel szolgálhatok. Addigis sok kitartást kívánok, és szurkolok!

#15 zsuzsi73 2008. 06. 20. - 19:20:46

JA Ő A KISFIAM A KÉPEN!!! :)

#16 zsuzsi73 2008. 06. 20. - 19:19:09

Szia Angie!!!Bocsi hogy nem jelentkeztem idáig de rengeteg dolgom volt a gyerekeimmel.Az első 5 napos turnus után 2és fél kg ment le kihagytam utána egy hetet én is, de megint elkezdek 5 napot hétfőn. :p :p jelentkezem jövő héten SOK SIKERT!!!!!!!! :) :) :) :)

#17 angie82 2008. 06. 20. - 12:05:12

Úgy látom, megint magamra maradtam! :-( De én már csak azért sem adom fel. Az az igazság, hogy mióta párom van folyamatos zabálásban élek, szóval ha más nem azért érdemes csinálnom, hogy ne hízzak fel 6 mázsára. Amúgy most elég lassan hat a diéta, de hat. Megnézegettem a jegyzeteimet, és kiderült hogy április közepe-vége tájékán 77 és 77,5kg között ugrálgattam, most jelenleg 73-74kg között teszem ugyan ezt. :-) Szóval ha lassan is, de hat. (Bár a lassúság relatív dolog, ha azt veszem, hogy egy évig egy dekát nem adtam le, most meg kb. 2,5-3 hónap után kb. 3,5 kg-val vagyok kevesebb, akkor az nem is olyan rossz.) Nagyon örülök neki, bár még mindig levagyok döbbenve, hogy megküzd ennyi zabálással. Szóval bár mindig magamra maradok, azért én kitartok. Ha esetleg valaki olvasgatja ezeket az írásokat azok közül, akik megpróbálták velem, de eltüntek, várom nagyon az élménybeszámolójukat, hogy hova lettek, és hogy hogy állnak a kg-kal. De ha nem is ír senki, én akkor is itt leszek, és kitartok! Tegyétek azt ti is, én szurkolok és sok kitartást kívánok! Ui: Jövőhéten ismét neki állok egy újabb 5 napos turnusnak. Ki tart velem?

#18 angie82 2008. 06. 16. - 10:36:45

Szia Zsuzsi! Na mi a helyzet? Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de oda voltam babalátogatóban. Amúgy pont emiatt én az előző körben csak 4 napot csináltam, a záró napon 72,1kg-ot mutatott a mérleg, aminek nagyon örültem. Most tartok egy hét szünetet, utána jövőhéten megint diétázom. :-) Nekem is kb. 10kg-t kéne még leadnom. De megmondom őszintén, most nem "félek" attól, hogy gyorsan menni fog. Van erre egy teóriám, melyszerint azt a súlyfelesleget, ami teher a szervzet számára, könnyebb leadni, mert a szerveztünk már amúgy is szabadulna tőle, csak kellünk hozzá mi is. Viszont amit már esztétikai okokból akarunk leadni, az nehezen megy, mert akkor viszont a szervezet megpróbál ragaszkodni az ő kis tartalékaihoz. De azért én csak megpróbálom leküzdeni. Jövőhéten ismét velem tartasz? Vagy te máskép csinálod? Mindenesetre én szurkolok, és sok kitartást kívánok!

#19 zsuzsi73 2008. 06. 12. - 15:31:37

Szia Angie! Most tartok a második napon,eddig könnyű volt a diéta.10kg szeretnék fogyni remélem sikerül.Próbálok nem gondolni a kajára,de biztos nehezebb lesz 1-2 nap múlva. :) Szerinted 10kg-ot mennyi idő leadni ezzel a diétával???Most 70kg vagyok.Szorítok neked nagyon!!! zsuzsi

#20 angie82 2008. 06. 11. - 08:19:23

Szia Zsuzsi! Örülök, hogy csatlakozol! Én ma vagyok a harmadik napomon. 74kg-val kezdtem ezt a kört, és ma reggel 72,6-ot mutatott a mérleg. (talpig ruhában) :-) Remélem, tényleg elég kitartó vagy, s majd írsz nekem, hogy hogy haladsz a diétával. Szerintem ez nagyon jó kis diéta. Úgyhogy szurkolok! :-) Én is kitartok, mert már látom közelegni a célt. Mikor megint neki kezdtem 77,5kg voltam, s az elsődleges célom, hogy mire hazajönnek barátaim (augusztus), akkora megint 72kg legyek, mintahogy utoljára láttak. Utána pedig leszeretnék menni egészen 62kg-ra. Szóval még van hátra egy kis út, de már látom a fényt az alagút végén. :) Neked mi a célod? Még egyszer sok kitartást, és te is drukkolj nekem!

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: