Házipatika fórum: LEVEL klinika folyamatban {H} - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LEVEL klinika folyamatban {H}

#41 angie82 2008. 04. 24. - 08:04:34

Halihó! Van itt valaki? Remélem, csak net hiányban szenvedtek, és nem azért nem írtok, mert magamra hagytatok. Én mindenesetre lelkesen csinálom tovább a diétát. Ma van a második 5 napom 3. napja. Eddig szerintem elég jól megy a dolog. Igazából a nagy mérce, majd akkor lesz, ha jönnek a barátaim, és ők megmondják, hogy látnak-e változást. Én úgy érzem, hogy alakul a dolog, és már ez is nagyon jó, mert nagyon jót tesz a pszichémnek. :-) Szóval reménykedem benne, hogy nem hagytatok magamra. És hallok még rólatok. Főleg rólad Judit1985. :-) Addigis sok sikert és kitartást! Pusza

#42 angie82 2008. 04. 22. - 06:38:18

Halihó a két Juditnak! Nagy örömhírrel szolgálhatok. Ma reggel a mérlegre álltam. 77,5kg-val kezdtem a diétát, és most 75kg-t mutatott, bár ha nagyon pontos akarok lenni, akkor azt is elmondom, hogy inkább alulról karcolta a 75kg-t. :-) Szóval most nagyon boldog vagyok, s remélem, legalább ilyen eredményesen megy majd tovább is. Úgyhogy Juditpogi neked is csak annyit mondhatok, hogy mindent bele. Én is kicsit vaciláltam, de aztán Judit1985 meggyőzött, és mostmár nagyon örülök, hogy sikerült neki. Sokkal jobb így, hogy egy percig sem halogattam a dolgot. Még a végén összejön és május 1-re 72kg leszek?! Mindenesetre most nagyon lelkes vagyok, és már be is van tervezve, hogy 2hét szünet után, ismét újra kezdem. :-) Judit1985, te hogy állsz? Ki tart még a lelkesedés? Remélem, igen. Pusz

#43 juditpogi 2008. 04. 21. - 21:56:18

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a lelkes LEVEL diétázók köréhez! Már nekem is volt szerencsém ezt a módszert kipróbálni,mivel nekem komoly súlyfeleslegem van,és már szinte mindent kipróbáltam.Annak idején nekem is -5 kg lejött de sajna vissza is jött. Holnap szeretném újra megpróbálni.Így egy kicsit könnyebb,hogy van hol megosztanom a tapasztalataimat,és látom hogy mások mit írnak le mint saját tapasztalat. Na holnaptól elkezdem. Addig is a többieknek (nektek) sok sikert! Jó éjszakát

#44 Judit1985 2008. 04. 21. - 11:29:13

Szia! Csupa jó hírem van! :) A szombati mérlegelésnél -2 kg jött ki! Nagyon boldog vagyok, és ez csak további erőt ad a folytatáshoz. Hétvégén hatalmas volt a csábítás, de ellenálltam erősen, nem csaábultam el! Remélem neked is hasonló élményeid lesznek, ha mérlegre állsz. Azzal pedig, h mások mit mondanak, ne törődj. Csak az legyen előtted, hogy el fogod érni a kitűzött célt! Én drukkolok neked nagyon! Most már nagyon ráálltam ezekre a kajákra, nem is vagyok éhes az étkezések között. Tetszik ez a diéta! Várom majd a beszámolód! :) Pusza.

#45 angie82 2008. 04. 21. - 06:38:30

Szióka! Na mi a helyzet? Megvolt a nagy mérlegelés? Nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy alakul a dolog. S a hétvége, hogy ment? Én nagyon büszke vagyok magamra, mert betartottam a diétát, pedig nagyo nagy volt a csábítás. Ma van az 5. napom, úgyhogy holnap reggel én is mérlegre állok. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény, mert én már látni vélem a változást, de azért biztos, ami biztos alapon, barátnőm megvigasztalt, hogy ő nem lát semmit. Plusz a szomszéd megkérdezte, hogy mikor lesz kis baba. De most úgy döntöttem, hogy ez sem tör le. :-) Most végre hála a jóégnek jó kedvem van. Szóval írjál nekem csupa jó híreket, hogy még az is tovább tuningoljon. :-) További szép napot, és kitartást! Pusz

#46 Judit1985 2008. 04. 18. - 07:44:20

Szia! Nagyon örülök, hogy így döntöttél! Hidd el, sikerülni fog!:) Tényleg sok a közös bennünk, és remélem egymást segítve elérjük a célt! :) Amúgy tényleg hasonló adatokkal rendelkezünk! Én szeretnék egy 70 kilóra lemenni! Az majdnem 10 kg fogyást jelentene. Nagyon örülnék neki, ha sikerülne. Amúgy ma van a 4. napom. Nagyon jól bírom eddig, sokkal könnyebbnek érzem magam, még ha nem is látványos eddig az eredmény. Amúgy biztos fogytam valamennyit, mert érzem a nadrágokobn tényleg, hogy bővebb, mint szokott lenni! :) Holnap mérlegre állok, és kiderül, hogy ezek mit jelentenek kilókban is! Remélem ott is van változás! Amúgy hétvégén még én sem csináltam diétát, ez lesz az első. Mivel nem akarok 5 napok után szünetet, inkább egyben végigcsinálom a 15 napot! Majd jelentkezem hétfőn az eredményekkel, mert hétvégén nem leszek internet közelben, el kell utaznom! Remélem hétfőre már neked is lesz sikerélményed! Majd jelentkezem! Kellemes hétvégét, és sok kitartást! Pusza. :)

#47 angie82 2008. 04. 18. - 06:34:46

Szia! Köszönöm szépen, hogy meggyőztél, és hogy támogatsz. Tegnap el is kezdtem a diétát, ma van a második napom, és a helyzet az...hogy nagyon jól érzem magam. Amúgy nagyon örülök, hogy így egymásra találtunk, mert elég sok közös van bennünk, és ez tovább segíti a dolgokat. Én 176cm vagyok, tehát majdnem egy a magasságunk, és 77,5-77kg-ról indulok, tehát a súlyunk is egy körül mozog. És nekem is mindig azt mondja a párom, hogy jól vagyok úgy ahogy vagyok, de azért egy kis fogyástól még jobb leszek. :-) Örülök, hogy te már tapasztalod is az eredményt. Ez tényleg jó kis diéta. :-) Neked amúgy mennyi a kitűzött cél? Vagy nincs konkrét célsúlyod? Amúgy én minden nap mérni szoktam magam, de most ebben is hallgatok rád, és nem mérem meg magam, majd csak kedd reggel, mielőtt neki kezdek a második 5 napnak. Nagyon kiváncsi leszek, mert hétvégén még sosem diétáztam, azt mindig meghagytam az élvezetek napjának. Szóval mindent bele, és jó hétvégét! Pusz

#48 Judit1985 2008. 04. 17. - 11:44:08

Szia! Örülök, hogy elkezdted te is. Nekem nagyon jól megy. Nem vagyok éhes egyáltalán a nap folyamán, elég ez a kaja mennyiség, ami elő van írva. Nekem bejön. És képzeld, reggel észrevettem a farmernacimon, hogy a derekánál kicsit tágabb mint szokott. Hihetetlen nagy élmény volt, fel vagyok dobva tőle. :) Bízom a további sikereimben is. Hát a környezet ilyen esetben nagyon tudja befolyásolni az embert lelkileg. A drága párom engem is mindíg piszkál, hogy csak egy kicsit, nem kell sokat, próbáljak leadni. Persze ő ezt nem tudja mekkora lelki erő kell ehhez. Nálam mondjuk a szerencse az, hogy a családom nem tesz megjegyzéseket. Jó, mondjuk a magasságom megvan ezekhez a plusz kilókhoz, mert 177 cm magas vagyok, tehát bőven eloszlik rajtam, de hát a csípőm lehetne vékonyabb. Amúgy máshol(fogjuk rá) elégedett vagyok. Próbáld lelkileg összeszedni magad, és koncentrálj arra, hogy le fogsz fogyni. Hidd el, minél jobban hiszel a sikerben, annál nagyobb az esélye, hogy összejön. Mert erre lelkileg is rá kell hangolódni. Majd írj, hogy hogy haladsz! Én drukkolok neked, és segítek lelkileg ahogy csak tudok! :) Mi nők tartsunk össze! :D Szia.

#49 angie82 2008. 04. 17. - 06:29:39

Szióka! Úgy döntöttem, hogy hagyom magam meggyőzni. Szóval ma van az első napom. Remélem, lesz elég kitartásom. Nagyon kellene mert már kezdem elveszteni az uralmat magam felett. Amit tegnap lelkiekben átéltem, az nem volt semmi. Kapom a segbe rugásokat az élettől rendesen. Anyámék azzal poénkodnak, hogy mégis lesz unoka, tesóm szinte biztosra véli tudni, hogy tényleg terhes vagyok. A barátnőim mind egyre fogynak, pedig nem diétázik egyik sem. A kedves párom pedig......csak annyit mondott egyik barátnőmre, hogy milyen csinos lett, de azóta is a sírás folytogat. Bár én azt hiszem ezen nincs mit meglepődni (mármint azon, hogy most teljesen kiborulok egy ilyen beszólástól), de azt se merem megmondani neki, hogy mi a bajom, mert akkor megint én lennék a bolond, aki mellett nem lehet megjegyezni semmit, mert rögötn félre ért mindent. Szóval muszály vesztenem néhány kilót, vagy sokkal többet fogok elveszíteni. Általában nem vagyok ilyen letargikus, de most valahogy így sikerült. Szóval szurkolj nekem, hogy legyen kitartásom, s persze hogy legyen eredménye is a kitartásomnak. :-) Én is szurkolok neked!

#50 Judit1985 2008. 04. 16. - 09:39:11

Szia! Hát sajnálom, hogy így alakulnak a dolgaid! Szerintem kezdd el a Levelt minél előbb. Én sokáig próbálkoztam ezzel az este nem eszek című dologgal, de semmi nem ment le rólam. Második napom van a Levelben. És csoda, nem vagyok éhes. Csak a tegnapi napom volt nehéz, ma már egész jól bírom. Ami talán nekem eddig gond volt, hogy nem ittam elég folyadékot. Most a Levelnél ezt is betartom, tegnap is megittam 2 liter ásványvizet. Más a közérzetem is, jobban érzem magam, mint máskor. Én bízok a sikerben, majd hétvégén ha mérlegre állok kiderül, hogy mennyire hatásos a dolog. :) Szerintem megéri neked is összeszedni magad, és belekezdeni. Egy próbát megér. Tudom, a cigis dolog nem egyszerű. Mondjuk én így diéta mellett nem tudnék leszokni, az biztos, hogy megbolondulnék tőle. :) Kiváncsi vagyok hogy döntesz. Nehéz nekiállni, de ha az embernek lesz sikerélménye, az nagyon ösztönzően tud hatni! Szóval, hogy döntesz?

#51 angie82 2008. 04. 16. - 06:38:37

Szia! Örülök, hogy kettőnk közül legalább benned van kitartás. Én most nagyon csalódott vagyok magamban. Csúfosan megbuktam a dohányzás terén is, igaz még mindig csak napi néhány szálat szívok el, de már most látni, hogy ez így megint nem lesz jó. Azt szerintem már mondtam, hogy a diétát átmenetileg szüneteltetem. De már ebben sem vagyok biztos. Gondoltam, hogy akkor legalább annyit megteszek, hogy este 6 után nem eszek. S be is tartom, pedig elég nehéz, mert a párom tegnap is este 1/2 12-kor találta ki, hogy ő eszik. Lényeg a lényeg, egy deka ami nem sok annyit nem csökkent a súlyom. :-( Most mégis csak vacilálok, hogy elkezdjem a levelt. Pedig tudom, hogy annál rosszabb verzió nincs, mint amikor össze-vissza kapkodik az ember. Szerinted mit csináljak? Tartsak ki az eredeti terv mellett, és maradjak annál, hogy este 6 után nem eszek, és majd csak májusban diétázzak? Vagy variáljak egyet, és kezdjem el a diétát már most áprilisban? Azért remélem neked több a siker élményed. Te hogy állsz? Mennyire megy nehezen, és milyen az eredmény?

#52 Judit1985 2008. 04. 15. - 09:29:26

Szia! Elkezdtem ma reggel a Levelt. Éhes vagyok, de ki kell bírnom, nagyon szeretném elérni a célt. Már több diétát csináltam, és tudom, hogy az első 2 nap a legrosszabb, és utána már átáll a szerevezet a kevesebb kajára. Tetszik a Level, mert amiket lehet enni, azokat szeretem. Hát kiváncsi leszek az eredményre. Tegnap este mértem magam, 80 kg-ot mutatott a mérleg. Most kedd van, szerintem hétvégén fogok ráállni legközelebb a mérlegre. Ha már csak 0,5-1 kg minuszban leszek már érdemes az egész. Majd még jelentkezem, hogy hogy bírom! Remélem menni fog. A cigiről nekem is jó lenne leszokni, de sajna ahhoz nincs akaraterőm. De majd csak eljön az az idő is, mikor le tudom tenni! Jó lenne! :)

#53 angie82 2008. 04. 15. - 08:53:31

Szia Judit1985! Én csak azt tudom mondani, hogy kezdj bele nyugodtan. Szerintem nagyon jó kis diéta. Én most kicsit szüneteltetem, mert most nem igazán mennek a dolgok (most próbálok leszokni a cigiről, és így kicsit nehéz, hogy semmit sem lehet). Addigis megpróbálok odafigyelni a táplálkozásomra, viszont ha nem fogyok (ami sajnos várható), akkor májusban újra kezdem a levelt. Nagyon jó kis diéta. Csak én is elkapzultam mostanában, és azért nem sikerült. De ha van egy kis kitartásod, és látod magad előtt a célt, akkor ezzel sikerülni fog. Szóval belevágsz? :-)

#54 Judit1985 2008. 04. 14. - 09:44:33

Szia angie82! Én ma hallottam először a Level diétáról, és nagyon megtetszett a módszer. Egy barátnőm említette, hogy neki kb. 1 éve ezzel a diétával sikarült 10 kg-ot fogyni. Én is szeretném elkezdeni, nagy bennem az elhatározás. Nekem kb. 15 kg fogyásra lenne szükségem, hogy azt tudjam mondani megfelelek a saját elvárásomnak. Nagyon sok fogyókúrát kipróbáltam már, de sajnos egyik sem volt hatásos. Elkezdem én is ezt a Level diétát, és remélem ezzel végre sikerül lefogyni. Ha kitartóan követem az előírt étrendet, akkor valóban sikerülhet?

#55 angie82 2008. 04. 11. - 07:40:37

Hát itt vagyok! Igaz még hátra van egy nap, a mai, de a hétvégén nem tudok netezni, szóval gondoltam leírom most, hogy állunk. Jelenleg 75kg-t mutat a mérleg (77,5kg volt az indulás) de a hétvégétől kicsit félek, általában a hétvége legtöbb programja a kajával van kacsolatban. De majd meglátjuk. Mintahogy azt is, hogy vajon bírok-e még egy hét diétát. Jelenleg úgy érzem, hogy igen, de ilyen már máskor is volt, mégis bukta volt a vége. Mindenesetre a terv a következő: hétvégén normális kajálás, majd jövőhéten ismét diéta, utána hétvége megint normális kaja, utána hét megint diéta. Tehát még kétszer meg kellene csinálnom. Remélem, összejön. Szeretném, ha mire jönnek a többiek 72kg lennék max (úgy láttak utoljára). Na majd még jelentkezem. S megosztom az infókat, hát ha valaki kedvet kap hozzá. :-) Addigis drukkoljatok nekem tovább! :-) Pusz

#56 angie82 2008. 04. 07. - 06:33:57

Úgy látom megint magamra maradtam! :'(' Na mindegy én azért elkezdem a diétát. Ma van az első nap, és nagyon bizakodó vagyok, mert nagyon szeretném, ha a régi lehetnék mire jönnek a barátaim, s szerintem ez a nagy akarás, nagy kitartást fog adni. Bár nem bővelkedem látogatókban itt, azért majd fel-feljövök leírni, hogy hogy áll a dolog. Ami tény, ma reggel 77,5kg mutatott a mérleg (kb. 2 éve nem mutatott ennyit :'(' ), április legvégén jönnek a barátaim addigra legalább 72kg-ra szeretnék visszafogyni (ők ezzel a súllyal láttak utoljára). Mivel tudom, hogy hétvégén úgy sem tudom megállni, hogy ne egyek, ezért a terv a következő: amíg el nem jönn a jövetelük napja, addig minden hétköznap diéta, plusz testmozgás minden nap. Én hiszek a szavak erejében, szóval kérek mindenkit aki elolvassa, hogy csak legalább egyszer mondja ki "sikerülni fog"! Előre is köszönöm!

#57 angie82 2008. 04. 02. - 06:42:03

Szia Drucilla9! Örülök, hogy végre van valaki akivel kommunikálhatok, és így már nem csak magamnak írosgatok. :-) Amúgy már kezdtem feladni a dolgot, mert sajnos én ilyen "egyedül nem megy semmi" típus vagyok. Amit írtál diétát azt nem ismerem. Igazából még régebben próbáltam különböző típusú diétákat, de mivel mindegyikkel csak híztam, nagyon elment tőlük a kedvem. Ezért is szeretem ezt a diétát, mert ha éppen nem is olyan mintha késsel vágnák le a kilókat, de azért használ, és az biztos, hogy nem hízlal. :-) Annyit tudok neked még mondani példának, hogy egy kolleganőm is elkérte a diétát. Ő megcsinálta mind a 15 napot, és 5kg-t fogyott úgy, hogy azóta abból egy deka nem jött vissza. Utána próbált más diétát is, de most megkért, hogy adjam meg neki megint ezt a diétát, mert mégis csak ez az igazi. Én most egy kicsit zabás korszakomat éltem mostanában, de április végén jönnek rég nem látott barátaim, és addigra szeretnék újra formába lendülni. Jövőhéten kezdem a diétát. És hiszem, hogy ha ezentúl rendes kislány leszek, akkor ugyanúgy mint 2006-ban most is leadok vagy 12-13kg-t az év hátralévő részében. Te mikor kezded?

#58 drucilla9 2008. 04. 01. - 07:53:42

Szia Angie! Én még csak 2 napja hallottam erről a diétáról. Igazából kiváncsi lennék rá hogy valóba mennyire hatásos és mennyire ténylegesen csak a diétának köszönhetően lehet vele fogyni, nem pedig a tudatosság miatt. :s Én végig csináltam a fénytáplálkozást ha tudod miről van szó, akkor gondolhatod miért kérdezem a tényleges fogyást! :) Szóval nekem ez rengeteg kajának tünik amit lehet enni egy nap. Bár igy is sokat viszek be stb. de ahhoz képest, hogy ez diéta és sok fogyást igér rengetegnek tünik a megengedett mennyiség. Viszont nagyon szeretnék egy 10-es leadni, és tényleg végig csinálnám ha garantált lenne az eredmény! Irj légyszi te hogy állsz most a diétával és a véleményedre is kiváncsi lennék! Köszike ;)

#59 angie82 2008. 03. 21. - 07:37:32

Sziasztok! Remélem, még nem adtátok fel, és itt vagytok. Én már régóta nagy híve vagyok ennek a diétának. És nagyon hiszek benne, hogy most is fog működni. Mikor elősször csináltam (én úgy szoktam, hogy havonta egyszer 5 napot), akkor márciustól novemberig (tehát 9 alkalom után) rengeteget fogytam, de ami tartósan lent maradt (immár több, mint egy éve) az kb. 12-13kg. :-) Most ismét erőt gyűjtöttem, és neki ugrottam, mert még szeretnék fogyni kb. 13kg-t. Ma van az idei első próbálkozás utolsó napja, de már érzem a hatást. Szóval remélem, hogy visszatértek még, és végre sikerül megosztanom valakivel a kilók elleni közdelem "élményét"! :-)

#60 Zity 2008. 02. 01. - 19:33:47

Túl vagyok az ötödik napon !!! Hát nagyon borzasztó volt és csak 1 kg :(ment le úgy, hogy mellette intenziven sétáltam, és taposó gépet is használtam. Hááát nem tudom érdemes lesz-e folytatni. Majd meglátom.:§

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: