Házipatika fórum: Narancsbőr - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Narancsbőr

#1 eva9173 2013. 07. 31. - 05:20:06

Narancsbőr Tabletta - cellinea.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 2004. 07. 09. - 13:42:40

Sziasztok! Ajánlom a www.narancsbor.hu oldalt olvasásra. Vettem egy jó krémet a DM-ben, beválik. Zöld színű és a neve: Afrodita Kozmetika Anticellulite krém. Tök jó! Az infraszauna is bejön! ;)

#3 2004. 06. 25. - 08:56:16

Szia! Én az avonos krémet használom, de előtte volt az ilcsi-féle vérpezsdítő testápoló is. Az állítólag jó a striákra. Próbáld ki szerintem! Üdv!

#4 2004. 06. 25. - 07:35:38

Sziasztok! Szerintem a csíkok nem a fogyástól lesznek, hanem előzetesen, a hízás során tágul egyenetlenül a bőr, ha túl gyors a hízás (növekedési csíknak is hívják és tinédzsereknél is előfordul, ha hirtelen kinövik a bőrüket)csak olyankor még nem látszik, mert feszesen tartja alatta a zsírréteg. Ez valamiféle folytonossági hiány, a bőr elvékonyodik ezeken a helyeken.A túl gyors fogyáskor pedig értelemszerűen, mint a leeresztett lufinál,kiürülnek a zsírsejtek és petyhüdt lesz a bőr. Idő kell neki, mire ismét összezsugorodik, de a csíkok sohase tűnnek el többé, csak összeszűkülnek. Ha valakinek száraz a bőre szerintem inkább hajlamos a berepedezésre, ezért is kell pl. a kismamáknak kenegetni magukat. A narancsbőr más kérdés. Érdekes, hogy civilizációs betegség, régen amikor nem üldögéltek annyit a nők, meg nem ettünk össze ennyiféle mérget, valószínűleg nem is tudták hogy mi az! Úgy tűnik, hogy a rendszeres mozgásnál még nem találtak fel jobb gyógymódot! Mindenre jó és nincs mellékhatása ;)

#5 lencsi13 2004. 06. 24. - 08:20:34

Szia! Nekem is csíkosodott a bőröm, meg persze a narancsbőr is nyűg volt! De szerintem a legjobb rá a torna és a zsírégető masszázs! Nekem bevált.

#6 2004. 06. 23. - 10:43:54

Sziasztok sorstársak! Gondolom mindenkit zavar a fent említett rém, a narancsbőr. Tippeket szeretnék kapni, amelyek beválltak a narancsbőr elleni harcban. Ugyanitt érdekelne még a fogyási csíkok, stíriák elleni kezelések is, kinek mi a tapasztalata. Hogyan lehet bőrünk feszes, sima és egészséges? Hogyan lehet eltüntetni a csúnya gödröket, csíkokat? Tapasztalatokat várok! ;)

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: