Házipatika fórum: Gyomorrak-mütet utan - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Gyomorrak-mütet utan

#1 ligeti5 2015. 04. 13. - 17:11:13

Találtam egy csodálatos szert, ami eltűntette a tüdő áttétemet is!Két éve vagyok rákos, nyirokmirigy rákot diagnosztizáltak nálam (neuroendocrin carcinómát), aminek a tüdőmre is áttétje lett.kaptam kemót, de az elsőbe majdnem belehaltam, aztán sugárterápiát is ,de azt sem bírtam sokáig, nagyon legyengültem tőle, lefogytam, rossz lett a vérképem, csak feküdtem és borzasztó rosszul voltam, görcsöltem és hánytam. A gyerekeim hallották egy doktornőtől,hogy van egy erősítő szer, egy új találmány, ami már más rákos betegénél is segített,kipróbáltam és egy hónapja emelt adagban naponta hatosával szedem. Sokkal erősebb lettem tőle és ma jött meg a CT eredményem és eltűnt a tüdőn az áttétem!!! A nyirokcsomóim is sokkal kisebbek lettek.Csak az interneten lehet megrendelni,Phytodynamicnak hívják,gyógynövényekből készül egy új eljárással.Be kell regisztrálni, akkor vagy 7 ezer Ft-tal olcsóbb,(különben 25000 Ft-ért árulják, én itt regisztráltam - Regisztrációnál csak egy név és email cím kellett.Nagyon boldog vagyok, hihetetlenül jobban érzem magam!

#2 libus54 2010. 11. 13. - 11:32:16

Engem 2009 januárban mütöttek gyomorrákkal,az egész gyomromat lépemet,eltávolitották, majdnem 2 éve. A mütét után kaptam kemoterápiát. Sok zöldségen éltem a kemo alatt, főleg répát ettem, és eszem a mai napig is. Most augusztusban a hegen csontosodás miatt mütöttek. Jelenleg jó álltalános állapotban vagyok. kis mennyiségü ennivalót viszek be a jelenlegi gyomromba - ami a vékonybélből képeztek - 3 hete állandó hányinger kinoz evés előtt és utánna is. Hála a jó orvosi kezelésnek nem találnak semmilyen daganatra utaló jeleket. Minden eredményem negatív. A mozgás eléggé nehézkes sokat nembirok menni , cipelni meg egyáltalán. Mindenkinek jó egészséget kívánok.

#3 hercegelek 2010. 04. 27. - 17:09:34

Kedves Fórumozók! B-17 injekciót tudok felajánlani beszerzési ár alatt, originál, számlával, azok számára, akik ezt szeretnék használni. Egy doboz ára 19.000,-Ft. Mindenkinek mielőbbi gyógyulást kívánok sok szeretettel! E-mail: hercegelek@gmail.com

#4 hercegelek 2010. 04. 27. - 17:08:38

Kedves Fórumozók! B-17 injekciót tudok felajánlani beszerzési ár alatt, originál, számlával, azok számára, akik ezt szeretnék használni. Egy doboz ára 19.000,-Ft. Mindenkinek mielőbbi gyógyulást kívánok sok szeretettel! E-mail: hercegelek@gmail.com

#5 margok 2010. 04. 12. - 11:39:55

wanda 80 szeretnék veled beszélni ha van egy kis idöd a margo.nagy@citromail.hu -ra email cximemre jelentkez be hogy a kérdéseimet feltudjam tenni sürgös köszi légyszi

#6 madein 2010. 02. 25. - 10:20:14

Világújdonság Magyarországon! Védelem a rák ellen! Bővebb információ: info@madein-world.eu

#7 bettibetti 2010. 02. 02. - 16:22:54

Kedves Krisztina, nekem most volt 3 hete az a fajta műtétem, mint a férjesdnek, de nekem még nincs meg a végleges szövettani eredmény, de az előzetes carcinoma van regisztrálva, és előreláthatólag kemót kapok, Ti már talán túl is vagytok rajta, kérlek írj részletesen a tapasztalataidról Én jól éruzem magam, nicsenek fájdalmaim, de az evés nehezen megy és az édeseket nehezen fogyasztom, pedig eddig imádtam. Betti

#8 kissjanos 2009. 09. 07. - 12:11:55

Betegtársak! 9.éves túlélő vagyok végbéldaganatos műtét és kemoterápia valamint sugárkezelések után. Kisebb nagyobb panaszoktól eltekintve egészen jól vagyok. Átolvasva a hozzászólásokat azt javaslom, hogy a kezelőorvosra kell figyelni és a kezelőorvos javalatait kell követni. Az orvosaink nagyon sok esettel találkoznak. Nekik van igazán rálátásuk az állapotunkra. Semilyen szélsőséges diétát ne kövessetek. Kuruzslókat és csoda készítményiket el kell kerülni. Hinni kell a gyógyulásban. Itt pedig szomorú végkifejletet ne tessenek emlegeni. Mindenkinek sikeres gyógyulást sok türelmet kívánok

#9 erika100 2009. 07. 13. - 20:05:32

Wanda 80-nak üzenem, sajnos nekünk fel kellett adni a küzdelmet, édesanyukámat 2008.11.23-án elvesztettem. Nekünk nem sikerült ezt a harcot megvivni a kórral szemben, hiszen nem egészen egy év alatt elkezdődött ez a szörnyüség, és véget is ért. Embert én még szenvedni nem láttam mint az anyukámat, szörnyü volt, de legalább egy vigaszom van, itthon halt meg a családja körébe. Mindenkit csak biztatni tudok arra, hogy a remény hal meg utoljára, tehát nem kell feladni, az egyik embernek sikerül, a másiknak nem. Mi az utóbbi táborba tartoztunk. Mindenkinek gyógyulást, és jobbulást kivánok, akinek a családjában van ilyen beteg.

#10 mara40 2009. 06. 30. - 20:12:00

marika vagyok . Udv mindenkinek . Tudom hogy a mutet utani idoszakrol szolnak a hozzaszolasok . Olvastam remenyrol es fajdalomrol . Bennem ami dul meg csak a felelem , hogy elveszithetem a vilag legjobb edesapjat , akit imadok . Mi meg csak a mutet elott vagyunk . Julius 10/re van apukam elojegyezve . Remenyunk van , ahogy az orvosunk mondta mivel meg nincs attet mas szervekre , am a gyomrot teljesen el kell tavolitani . Apukam 69-eves . A doktorno aki muteni fogja osyinten apukam ele tarta a helyzetet , de azt vettem eszre , hogy apu nem fogta fel a helyzet komolysagat , vagy lehet hogy igy probalja magat erosen tartani . Ket honapja termeszetgyogyasz kezeli kinai termekekkel , amit a doktorno is elismer , de azt javasolta , hogy a mutet fontos de az azt koveto kezelest a kinai termekekkel folytassuk , mert ezzel nagyobb eselyunk van a teljes felgyogyulasra . Ket tuz kozott orlodom , a remeny es a ketely egy percig sem hagynak nyugton .Isten segitsegere szamithatok , eddig soha sem hagyott cserben .Mindenkinek segit aki keri . Jobbulast es eros hitet kivanok mindenkinek

#11 wanda80 2009. 06. 05. - 21:31:36

Erika 100nak uzenem, semmibe sem kell belenyugodni.54 eves edesapamat tavaly majusban operaltak, kivettek az egesz gyomrat, radioterapiat, kemoterapiat kapott...sokat fogyott, de nem adta fel...tobbszor kell keveset ennie, de egy ev utan allithatom, ujra eleterős, dolgozó ember...a gyogyulas a fejben dől el...legfrissebb vizsgalatai biztatoak...negativ eredmennyel...minden hasonlo betegseggel kuzdo embert biztatok...nem kell feladni.mindig van remeny..

#12 korinna 2009. 01. 19. - 08:27:30

Kedves Agi! Ferjemnek 6 evvel ezelött rosszindulatu gyomorrakot allalpitottak meg az orvosok. Megmütöttek, teljes gyomor eltavolitas es a környekbeli mirigyeket is ki kellett oparalni. Majdnem 20 kg-ot fogyott (normal sulyu volt elötte), de nem adta fel. Dolgozott es evett, amit csak megkivant. Ma is igy tesz, minden 2 oraban eszik egy keveset.Sajnos nem hizik, de nem is fogy. Gyorortükröözesen gyogyultnak nyilvanitottak.Ja es meg valami: semmifele gyogyszer nem szed, a vas es B vitamin injekcion kivül, azt is havonta 1x. Sok kitartast, eröt kivanok! Eli

#13 erika100 2008. 11. 13. - 21:04:06

Áginak üzenem, sajnos ebbe bele kell törődni, az én édesanyámnál 2007.12.04-én diagnosztizálták a gyomorrákot, 2008.01.14-én a teljes gyomrát eltávolitották, a lépét, epehólyagját. 67 kg. volt, most kb. 30-35 kg. és az utolsó napokat éljük át. Szörnyű látni, hogy az ember életerős, életvidám édesanyja egy év alatt mivé lett. Nem tudlak biztatni, mert a gyomorrákból sajna nincs visszaút. Én a környezetemben még nem tapasztaltam gyógyulást. De csak azt tudom tanácsolni, édesanyádnak teljesen mást mondj, ne adja fel a reményt. Ez a legfontosabb. Nálunk sem tud édesanyám semmit, de talán sejti, hogy ebből már nincs gyógyulás. Csak ennyit akartam irni, nekem is jobb lett volna ha valaki még az elején megirja a valóságt, hogy mi várható, talán jobban fel tudna az ember készülni lelkileg, ha egyáltalán erre lehet. Erika

#14 momo0324 2008. 10. 27. - 15:43:21

K.Andi! 39-éves vagyok,és a teljes gyomromat eltávolították!Csak a családomnak és a közvetlen környezetemnek az optimizmusa,és a gyogyulni vágyás az ami kisegít a depresszióból!Már 2 hónapja volt a műtétem és a 2.-dik kemon vagyok túl.Nem adom fel remélem,hogy még 30- év mulva is levelezhetünk!A táplálkozás nekem is problémát okoz.A mennyiség eltalálásával van problémám/120kg-voltam.-most már csak 100-aminok örülök!/A táplálékkiegészítők közül nekem csak a NONI amit bír a szervezetem, a többi maró,égő érzést okoz.Az étkezések utáni torna, séta segít! Az orvosok konkrét tanácsokat nem tudnak adni!!,saját tapasztalataimat kell alkalmazni,ami kibirható kellemetlenség! Pl:nembirok semmilyen tejterméket,tojást,nyers zöldséget,gyümölcsöt mer égető maró epés hányást okoz!Az óránkénti 3 kávéskanál mint mennyiség kezd beválni./már napok telnek el komolyabb rosszullét nélkül/Azért írok,mert egy kicsit már tapasztaltabb vagyok,és kitartást kívánjak! Ha bármilyen kérdésed van vagy csak tapasztalatcseréről van szó segítek!jó egészséget kívánok!

#15 agnes1958 2008. 10. 12. - 16:22:06

T. Fórumozók! Mult héten édesanyám bement a körházba, hogy epemütéte legyen, és csak feltárták, majd visszavarrták. A diagnózis gyomorban ill. a körülötte levő szövetekben áttételes rák. Sugárkezelést nem kaphat. Úgy érzem magam, mindha fejbevágtak volna hogy az én csodálatos anyukámmal hogy történhet meg ilyen. Most megpróbáljuk a Kqkun vizet és a Cod teát. Más ötletem most egyelőre nincs. És as táplálkozását is másképp kell kezelni. Sajnos én Szigethalmon lakom ő meg Verpeléten /Egertől 15 km/ igy csak 10 naponként tudok hozzá menni. Ami jó dolog, hogy meg akar gyógyulni. De mindenki elkeserít hogy itt már nincs mentség. Egyszerüen beleórülök a gondolatba, hogy szörnyű szenvedés és halá vár az édesanyámra. Kérem ha valaki tud valamit ajánlani a segitset szivesen venném. Üdvözlettel Ágnes

#16 aylien 2008. 08. 11. - 18:55:14

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni! Anyukamat tavaly nyaron mutottek petefeszekrakkal.Ezt eltavoltottak es fel even keresztul kapot kemoterapiat.Eltel meg egy fel ev es egyre roszabul erezte magat.Egy hete alapitottak meg hogy gyomorrakja van.Megmutottek de sajnos nem tavoltitotak el a daganatot. Meg mindig nem tud enni es egy csovet helyeztek be neki hogy tudjak etetni.Az orvosok nem josolnak jo dolgokat,de mi ebben nem szeretnek belnyugodni.Anyukamat Romaniaban mutottek es batyamal at szeretnenk ot hozni Magyarorszagra,hatha itt tobbet tudnak az orvosok nyujtani. A keresem a kovetkezo lenne,tudna valaki egy jo orvost ajanlani akihez fordulni tudnak es aki szivesen foglalkozna vele?? Elore is koszonom a valaszokat. Mindenkinek gyogyulast kivanok es en ugy gondolom hogy sosem szabat foladni. Udv.Éva

#17 patakom 2008. 07. 02. - 12:06:11

Kedves Zsuzsi! Nagyon sajnálom hogy csak most találtam meg az irásodat. Egy ideig minden nap néztem a forumot és vártam hogy valaki segit! A Ferenc egyedül ő irt nekünk de más senki. Lemnodtam már erről az oldalról pedig tudom a saját bőrömön hogy annyira jó ha hasonló problémával küzdő emberek tudnak egymásnak segiteni. Nem tudom mennyire aktuális még az irásod de nagyon szeretném ha jelentkeznél és nagyon szivesen irnék neked. Emil cimemre ha irsz patakom@freemail.hu akkor nagyon hamar megkapom és akkor azonnal válaszolok is. A párom édesapját szegeden műtötte a proff. Kemot nem kap, azt kaptam én ha kell szivesen mesélek róla. A korházban nagyon könnyü tüdőgyulladást kapni remélem kikezelték a férjedet. Mivel egy hónap eltelt most nem irok várom hogy jelentkezz és az aktuális dolgokról beszélhessünk. Minden jót kivánok! andi

#18 Zsuzsi53 2008. 06. 08. - 21:35:07

Kedves Andi Férjemnek is most vették ki a gyomrát 3 hete söt még a lépét is ki kellett venni. Enni szinte még nem is evett, inni is nehezen tud.Azt mondta az orvos aki műtötte, hogy ha fel erősödik kemoterápia kell neki.Ngyon kedvetlen állandóan könnyes a szeme.Sokat fogyott, és még most is fogy.Mostmár egy kicsit járkál, de hamar elfárad, és mostmár nagyon haza akar jönni a kórházból, mivel már 4 hete bent van.Most meg tüd őgyulladást kapott,és antibiotikumot kell szednie.Apósodnak milyen stádiumú volt a daganat , és hol műtőtték?Mostmár tud enni? Jó egészséget kivánok és köszi ha irsz. Zsuzsi

#19 patakom 2008. 05. 12. - 12:01:36

Kedves mindenki! Segítséget szeretnék kérni, apósomnak két hete kivették a gyomrát, már jol van hazaengedték. Természetesen az evés megy nehezen és talán a lelkiek hogy ezt mind elviselni! Látom sokan vannak itt akik hasonló dolgokat éltek át és kérem ha tud valaki biztató dolgokat mesélni, hogy esetleg mivel lehet segíteni azon hogy a teltségérzet hamarabb múljon, vagy mozgás, vagy valami szer bármi amit tapasztaltak hogy segít, kérem írják meg nekünk.Kapott táplálékkiegészítő folyadékot az is nehezen megy le és az ételek is. Semmilyen kiegészítő kezelést nem fog kapni, reméljük hamar megerősödik, de a táplálkozás fontos lenne. Akár a fórumon akár email címemre ha valaki megtenné irjon, biztosan szivesen olvasná ő is hogy nincs egyedül. Mindenkinek jó egészséget kívánok és köszönöm előre is ha irnak! Köszönettel: andi

#20 Andreeiina 2008. 01. 05. - 17:36:17

Kedves Maja! Köszönöm a gyors választ. Még szeretnék néhány dolgot kérdezni. Mennyi idős az Apukád? A gyomorráknak milyen fajtáját diagnosztizálták nála és volt-e áttétje? A kezelések alatt volt-e hajhullása? Közben is csináltak valamilyen kontroll vizsgálatot ( labor, ct ) vagy azt csak most fogják először? Melyik intézményben kapta a kezelést és be kellet-e feküdnie ? Használt-e valamilyen táplálékkiegészítőt a mellékhatások csökkentéséra? Elnézést a sok kérdésért, előre is nagyon hálásan köszönöm, ha válaszolsz. Üdvözlettel: Krisztina

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: