Házipatika fórum: anyajegy - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

anyajegy

#1 selmeczi82 2009. 06. 09. - 07:58:27

http://fogyasztoszer.../06/08/p1171126 itt mindent leírtam!

#2 2006. 11. 20. - 19:47:44

Jóestét! 16 éves lány vagyok, szemüveges. Nagyon nem szeretem hordani a szemüveget, és ezért szerettem volna magamnak kontaktlencsét, azonban kiderült, hogy van egy apró anyajegy a szememen, ezért a doktornőm nem javasolta a lencse használatát.(főleg a keménylencsét nem, mivel az "úszik" a szemen és kidörzsölheti az anyajegyemet). Mivel nagyon kellemetlenül érzem magam szemüvegben, nagyon szeretnék kontaktlencsét, de nem tudom, hogy mennyire van igaza az eddigi orvosomnak, hogy egyáltalán, soha nem lehet kontaktlencsém, és mennyire kockázatos akár lágy akár kemény lencsét használni?Vagy esetleg milyen idős kortól? Milyen következményi lehetnek a lencsehasználatnak az én esetemben? Nagyon örülnék ha tudna nekem bármilyen tanácsot ezzel kapcsolatban adni Köszönettel: Spada

#3 2005. 07. 11. - 16:06:27

Helló!lenne egy kérdésem egy bőrdokitól!na az államon van egy anyajegy születésem óta ott van és leszeretném szedetni!Sötétbarna színű kb.3mm-es lehet nagyon kicsit kidudorodik!de félek,hogy heg maradna utána!ennek a levétele kb. mennyi pénzbe kerülne?és hogyan csinálnák?és ugye nem nőne vissza,meg nem lenne csúnya utána? köszi a választ előre is

#4 2005. 07. 11. - 11:38:29

hellósztok :o

#5 2005. 05. 09. - 11:31:10

Lenne 1 kérdésem, mert bizonytalan lettem az alábbi cikkeket olvasva. Lehet-e (és ha igen, hogyan) anyajegyet ésvagy azon található szőrszállat eltávolítani? Tudom, hogy a jellege határozza meg a kezelés módját, de a 2 komponens közül min az 1iket el szeretném tüntetni. előre is köszönettel

#6 daf 2005. 05. 03. - 12:39:57

Nekem csak az lenne a kérdésem hogy, olvastam az interneten egy olyan beavatkozásról amineka neve CRYO Sebészet (mínusz 190 fokra hüttík le a kivánt részt) és arra lennék kiváncsi hogy az arcom közepén van egy 2-3mm-es anyajegy nem csúnya de zavar, szóval el lehet e ezzel az eljárással távolítani? Ugyanis kimetszéssel heg marad általában az eljárás után, de heg az meg még jobban zavarna.

#7 spur 2005. 01. 25. - 08:57:25

Tisztelt Doktornő! Szeretnék tanácsot kérni. A nyakamon van több ilyen barnás, barnássárga színű kis kiemelkedés (nem tudom pontosan mi a neve). Általában azon kívül, hogy néha beleakad a ruha nem zavar, nem fáj, észre sem veszem. Viszont két napja az egyik fáj ha hozzáérek, lehet kidörzsölődött. Olyan érzés mint amikor a pattanáshoz hozzáér az ember. Gondolom el kellene mennem bőrgyógyászhoz, de szeretném megtudni, hogy mire számítsak, mert olvastam már áttét képződésről is, ami ilyesmiből indult ki. A segítséget előre is köszönöm! Tamás

#8 Törölt felhasználó 2004. 09. 13. - 08:09:44

Sajnos nem megállapodás kérdése a kimetszés, hanem az anyajegy jellege a döntő. Ha eljön a szűrővizsgálatra,pontos választ tudunk adni, hogy az Ön esetében mi lenne a megfelelő eljárás. Bejelentkezés: 06303886859-es telefonszámon lehetséges. Üdvözlettel Dr. Vass Ilona

#9 2004. 09. 01. - 06:30:41

Szeretnék én is anyajegyszűrésre bejelentkezni. A "lapockámon" van egy nagyobb anyajegy, amit szeretnék lézeres úton eltávolíttatni. A metszésről idáig rossz tapasztalatokat hallottam, mind a kivitelezés, mind a gyógyulás körülményeiről. Mitől függ a választási lehetőség a lézeres illetve szikés eltávolításnál? Vagy csak ez megállapodás kérdése?

#10 Törölt felhasználó 2004. 08. 02. - 10:59:31

Anyajegyszűrésre bejelentkezhet a 0630-388-6859-es telefonszámon. Üdvözlettel Dr. Vass Ilona

#11 2004. 07. 18. - 15:57:41

Nagyon sok anyajegyem van. Látszolag ártalmatlanok. Van amelyik felülete sima van amelyik kissé kidudorodik. Sokat hallotam már, hogy bevizsgálják az anyajegyeket. Hova fordulhatok ilyen problémával?

#12 Törölt felhasználó 2004. 07. 02. - 09:26:25

Az, hogy rendszeresen mechanikai behatás ér egy anyajegyet, önmagában elegendő ok arra, hogy eltávolítsák, hiszen rossz helyen van, veszélyessé válhat, ha netán a bolygatástól aktivizálódnak a sejtek. Ezt a kimetszést térítésmentesen elvégzik, ne halogassa, keresse fel a bőrgyógyászati szakrendelést. Üdvözlettel: HáziPatika szerkesztősége.

#13 2004. 06. 30. - 18:04:51

tisztelt doktor úr/nő! kérdésem a következő lenne. van egy anyajegy a karomon, problémát nem okoz, a kinövő szőröket csipesszel kihúzigálom, semmi baja nem lesz, viszont van egy szőrszál, ami rendszeresen az anyajegyem alá nő és amig ki nem dugja kicsit a fejét, nem tudom eltávolítani. mit tehetnék ellene? leszedethetem ilyen indokkal? sajnos nincs 20000 ft-om egy eltávolításra. :( köszönettel.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: