Házipatika fórum: RUBINT RÉKA DIÉTA!!! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

RUBINT RÉKA DIÉTA!!!

#21 2004. 08. 23. - 18:01:38

Szia Hópihe30! A diéta meghatározott egészségügyi célokat szolgáló étrendet jelent (valamint országgyűlést ill. képviselői napi díjat is !) nem egyenlő a köznyelvben elterjedt fogyókúrával! Szóval és tettel én már sokat fogytam ezzel a módszerrel és diétáznék továbbra is így. Pusza! :d

#22 hopihe30 2004. 08. 23. - 17:47:28

Szia Givett! A Norbinak nem diétája van,hanem egész életen át tartható étkezési útmutatója. Az soha nem lehet olyan szigorú,mint egy kampányszerűen csinált diéta.

#23 2004. 08. 23. - 17:44:47

Köszönöm! Lehet, hogy szerencsés vagyok, de türelmes nem! Kedves vagy, de már megvettem az első kazit újra. A benne lévő diétát a mai nappal el is kezdtem! :) Remélem valakinek hasznára lesz a Te példányod is! :)

#24 Kea 2004. 08. 23. - 14:39:11

Szia Ivett ! Micsoda mázlista vagy :-).Tegnap pont a Réka 2-re tornáztam és kiesett egy cetli a dobozból. Ki akartam dobni, aztán mégis visszaraktam a dobozba. Ha adsz nekem egy fax számot, holnap elfaxolom, vagy egy címet, és elküldöm postán. Nekem nincs rá szükségem. Andi

#25 2004. 08. 19. - 12:07:32

Köszi! :) Épp most néztem meg a Norbi honlapját. Néhány étel kódja kb.300-é le is tölthető. Hasonlít a Rékáéhoz, de nem olyan szigorú. Abban a diétában a só és a vízfogyasztás is pontosan le volt írva. Voltak napok amikor csak fehérjét lehetett enni. De ha nem is olyan gyorsnak ígérkező ez a diéta, azért biztos hatásos. :)

#26 2004. 08. 19. - 11:44:22

Szia! Remélem tudok segíteni ,igaz nekem nincs meg, de a házipatika adipexes fórumon most olvastam a Norbi féle diétáról .Lehet, hogy nem olyan jó mint a Rékáé, de ha más nincs... Szia :)

#27 2004. 08. 17. - 11:35:16

Sziasztok! Két éve nyáron 15 kilót fogytam 3 hónap alatt RUBINT RÉKA első videókazettájában található diétával + sok mozgással! Havonta egyszer ismételtem a hetes diétát és igyekeztem mértékletesen étkezni a köztes időszakokban. Természetesen azóta visszalopakodott néhány kiló, pedig különben sem ártott volna minuszolni még! Sajnos elhagytam a "sajtcetlit" amit a videokazettához mellékeltek. Ha valakinek meg van tegye már közkincsé! Talán másnak is beválik! A kazi szuper, de csak a diéta miatt nem szeretném még egy példányban megvenni magamnak. Előre is köszi! :)

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: