Házipatika fórum: Lefogyni nyárra. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 21 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Lefogyni nyárra.

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:09:45

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 stt2401 2014. 03. 29. - 11:20:42

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 2005. 01. 05. - 08:47:12

Szia:-) Nem tudtam jönni ,mert a párom itthon volt, és csavarogtunk:-)Ja meg a gépem is lelassult ,úgyhogy pár dolgot lecseréltettünk benne.-( Mi itthon szilvesztereztünk:-)Most 57 kiló vagyok :-)Tegnap újra tornáztam:-)Hát ne akard látni ,hogy megyek:-))) Nálatok minden ok? ;)

#4 2004. 12. 29. - 15:49:34

Halihó! Remélem, jól teltek az ünnepek. Nekünk hál istennek jól sikerült. Eszegettem, de a túlzott zabálást sikerült elkerülnöm. Hol szilvesztereztek? A gyerkőcök veletek lesznek? Mi otthonra hívtunk egy kisebb társaságot. Tésztasalátát csinálok, meg húst rántok. Csupa diétás kaja ;) . Persze, virsli is lesz. De kinek kell az ilyenkor?! Kicsi fiam megy anyuékhoz. Jutka

#5 2004. 12. 24. - 17:29:27

Nektek is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! Nem baj ha sírunk utána ,az a lényeg ,hogy jól érezzük magunkat :-) ;)

#6 2004. 12. 23. - 11:58:00

A karácsonyi nagytakarítás nálam az idén elmarad. Nem jut rá időm. Mondjuk olyan marha nagy kupi nincs is. A tűzoltó munkát meg majd az ünnepekben megcsinálom, mikor épp otthon vagyunk. A férjem az idén már nem megy dolgozni, úgy van ki otthon legye a gyerekkel. Jövő hét hétfő, kedd sikerült szabit kivennem. A boldog új év előtt még "találkozunk". Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Neked és a kis Családodnak. Ünnepek után jövünk sírni-ríni, hogy mennyi kajáltunk ;) . Üdv

#7 2004. 12. 21. - 13:43:46

Köszönöm mi is jól vagyunk:-)A gyerekek meg pláne:-)Éppen nagytakarításban vagyok:-)illetve már a véghez közelítek ;) Az elég kemény hogy még ilyenkor sem tudsz otthon lenni a kicsivel:-( Ma nem föztem semmit:-)Rendeltem a gyerekeknek 1 pizzát:-)Ilyenkor amikor nagytakarítok nem nagyon szeretek még fözöcskézni is :-)

#8 2004. 12. 21. - 12:10:35

A tornát valószínűleg nem fogom újra kezdeni. Bár ki tudja, mit hoz a jövő? Pici fiam jól van, főleg most, hogy nem kell neki óvodába menni. A maminál telel. Két ünnep között hétfőn és kedden leszek szabin, sok a melóm, hosszabb távra nem tudok lelépni. A töltöttkáposzta elég jól hangzik, anyám is valószínűleg csinál majd. A halászlét nem szeretem, semmit, ami hallal kapcsolatos. Pedig az állítólag jó fogyókúrás husika. Gubáról nem tudok. Éppen most ebédeltem, a szokások kis parizeremet, uborkával. Készítem a helyet a karácsonyi kajának ;) . Remélem te gyerkőceid is jól vannak, pláne, hogy szünet van.

#9 2004. 12. 20. - 17:49:25

Remélem nem söpört ki a takarítónö ;) Mi az 1 napján vagyunk ebédre meghívva:-)nyami ,nyami Januárban újrakezdem a tornát:-)Jó kifogás mi?Hogy van a picifiad? Én is enni fogok karácsonykor :-)Minek is hívják ezt?Elöre megfontolt szándéknak?:-)Töltöttkáposzta , halászlé.Alig várom:-)) Nem tudsz valamit Mákosgubáról? :| Mi lehet vele? Az emilkémre sem válaszolt, ide sem jön :( Meddig dolgozol?Két ünnep között leszel?

#10 2004. 12. 20. - 16:01:22

Karácsonykor általában nem vagyunk otthon. Első napján anyóséknál, másnapján anyuéknál vagyunk. Próbálom olyankor kiválogatni a nem túl húzós kajákat az ajánlatból. Csak szenteste napján főzök, most rántott sajtot terveztem, francia salátával. Úgy döntöttem, akkor egy kicsit túlzásba eshetek. Utána meg majd megérem visszafogni magam. :'(' Holnap jövök, most megyek, mert a takarítónő kisöpör! Halihó

#11 2004. 12. 18. - 07:56:13

De jó !Lassan elérjük a kívánt súlyt:-)Mostmár az lesz a cél , hogy meg is tudjuk tartani ;) Ünnepekre mit fözöl?van valami tutid? Vagy ilyen síma hagyományos karácsonyi menü lesz nálatok?

#12 2004. 12. 17. - 15:57:29

Az 55 kg az szuper. Még pár kiló, és nekem is megálj lesz. Csak tartani kell, nem visszaszedni ;) . A tornát már a nyáron abbahagytam. Sokat segített, de nincs rá időm. Vagyis így nem igaz. Időm ugyanúgy lenne rá, mint eddig, csak hangulatom nincs hozzá. Remélem meggyógyultál, nem volt semmi komoly! Hétvégén vendégeim lesznek, lehet hogy a kaja kicsit jobban beugrik. Ezektől az ünnepi zabálásoktól egy kicsit tartok :'(' . Kellemes hétvégét, legyetek egészségesek. Jutka

#13 2004. 12. 16. - 20:58:10

Szia!:-)) Én most 55 kiló vagyok :-)Most híznom kellene 2-3 kilót , de nem lesz nehéz:-) Beteg voltam és nagyon gyorsan lementek a kilók:-( Nagyon ügyes vagy :-)Mennyit szeretnél még leadni?Tornázol még? Van még izomlázad?

#14 2004. 12. 16. - 12:19:43

Nem vagyok szabin és úgy néz ki, hogy nem is leszek. :'(' Annyi a melőm, hogy újabban 6-ra járok dolgozni. A gyerekem meg állandóan betegeskedik. Egy hetet megy oviba, kettőt nem. Most éppen nem megy. A télapózás nagyon jól zajlott. Anyuéknál a faluban házról-házra jár a télapó. A gyerekem még verset is mondott neki. A fogyim is jól megy. 60 alá sikerült!!! Te hogy állsz? Jutka

#15 2004. 12. 15. - 09:30:28

Merre vagy?Vagy esetleg már szabin lennél? ;)

#16 2004. 12. 13. - 09:14:34

Sziasztok!:-) Mákosguba!!!!!!!!! Nagyon el vagy veszve :-(Merre vagy? Gyere már vissza !:-)

#17 2004. 12. 11. - 13:50:39

Szia!:-) Sajna az ünnepélyröl lemaradtunk, az oviban :-( Hát a lista már elkészült karácsonyra , de még nem vettünk semmit:-(.És nálatok ?Te már megvettél mindent ,vagy Te is az utolsó napokra hagyod?:-)

#18 2004. 12. 03. - 15:41:44

A Jutkából kimaradt a ká :d :d

#19 2004. 12. 03. - 15:39:51

Halihó! Megkaptam a leveledet, jó régen volt. Most népszavazok ezerrel. Annyi meló van vele, mint a dög. Most is azért vagyok bent, mert négyig ügyeletet kell tartani. Holnap hati melózok, vasárnap meg örülök, ha este tízkor hazaesek. Na de nem panaszkodok tovább. A fogyim területén haladok. Nem olyan nagy léptekkel mind szeretnék :'(' , de nadrágjaimon észreveszem. Sorra kerülnek elő a szekrényből a régi cuccok. Ti hogy vagytok? Hogy zajlott a télapó ünnepély az oviban? Mit rendeltek a gyerkőceid karácsonyra? Holnap benézek. Mindenkinek kellemes, kalóriamentes estét. Juta

#20 2004. 12. 02. - 15:37:01

Kedves Beni nem értelek ezt már egyszer lebeszéltük:-)

• 21 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: