Házipatika fórum: Hol vagytok SM-esek?! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

• 1047 Oldal +
  • « Első
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Utolsó »

Hol vagytok SM-esek?!

#821 Daphne15 2012. 08. 16. - 08:42:39

OK!
De normál pudingport ehetsz? Pontosabban nem a pudingport ennéd meg, hanem belőle készült cuccot?

Szóval: neked nem tesz jót a liszt. Mi viszont nem leszünk rosszul liszt nélkül készült cucctól.

De ha nem lesz jobb ötletem, akkor valami lisztes dolog lesz, az a többségnek jó. Majd te nasizol sós mogyorót, vagy gyümölcsöt, ilyesmi.

Anno munkahelyi bulimon is sikerült tejmentes dolgot találni allergiás kolléganőmnek. Vittem jégkrémeket, neki sorbet verziót is tej nélkül, meg sikerült találni "diétás" sütit.

Végül is nincs messze a Spar, még oda kiugorhatok, ha lepakoltuk a cumónkat, és üdvözöltük egymást.

Hihi, Kátán Peti + Manocska volt a fogadóbizottságom az állomáson, sose felejtem el pici nőci hatalmas mosollyal repült...

Ja, meg tesókád, aki azt gondolta, ő a legmagasabb a csapatban :D
Tiszteletbeli csapattag a tali óta.

#822 Urania 2012. 08. 16. - 08:28:52

Üzenet megtekintéseIdézve: Daphne15 - Dátum: 2012. augusztus 16. - 08:06:39

Gondolkodom. Liszt nélküli sütemény fronton: a pudingporban van valami liszt-szerű? Mert nincs korrekten feltüntetve ám rajta. Azt lehet enni?
Mert liszt nélküli recept volt kuglóf-alappor hozzávalóval, de az műsüti, és nem vagyok benne biztos, hogy a kuglófporban nincs liszt.

Tejérzékenység, és tejallergia, itt 2 féle kategória van, de az ugye nincs senkinek? Mert esetleg túrós süti?

Ja, és a chipsek, meg sós rágcsák, abban van liszt ugye?

Kérek egy kis felhomályosítást liszt ügyben, mert nem tudom, találok-e nálunk gluténmentes "lisztet".

Ezen ne agyalj, mindenki másnak viszont jó a normál étel, édesség,....és leszünk egy páran.
Én nagyon régóta csinálom, kifejlett önkontrollom van, viszont szivesen nézem ahogy más jól érzi eszi-issza magát. Úgyhogy csak a többséggel és magaddal foglalkozz.

#823 Daphne15 2012. 08. 16. - 08:06:39

Gondolkodom. Liszt nélküli sütemény fronton: a pudingporban van valami liszt-szerű? Mert nincs korrekten feltüntetve ám rajta. Azt lehet enni?
Mert liszt nélküli recept volt kuglóf-alappor hozzávalóval, de az műsüti, és nem vagyok benne biztos, hogy a kuglófporban nincs liszt.

Tejérzékenység, és tejallergia, itt 2 féle kategória van, de az ugye nincs senkinek? Mert esetleg túrós süti?

Ja, és a chipsek, meg sós rágcsák, abban van liszt ugye?

Kérek egy kis felhomályosítást liszt ügyben, mert nem tudom, találok-e nálunk gluténmentes "lisztet".

#824 Daphne15 2012. 08. 16. - 07:51:07

Jó! Én leszek Maggie Smith!
Bensonmum már van ugyebár Éva hugid személyében :D

#825 Daphne15 2012. 08. 16. - 07:44:58

No, kérem. Manocska a héten még nénizik éjszaka? Mert ugye akkor reggel még alszik. Szóval arra gondoltam, hogy most rossz a gépe, és lehet, hogy Petra sincs nála minden nap, szóval délután felhívom telefonon, mert lehet, hogy nem is tud a taliról. Már hallom a hangját, hogy fog örülni neki.

#826 Urania 2012. 08. 16. - 07:42:15

És nem bírtam kihagyni: :rolleyes:
Mindenki választhat karaktert, amit magára nézve megfelelőnek talál.

Leszek a vak inas: :lol:

Mostanában amúgy is tök szarul látok.

#827 Urania 2012. 08. 16. - 07:28:01

Örülök hogy szépen kikristályosodik az időpont. És nagyon remélem hogy az idő is kegyes lesz hozzánk. Ha jól sikerül a buli, nagyon szép év zárás lesz. És Daphnenak igaza van, meghívást kap egy tucat idegen ember akik sosem találkoztak egymással, /kevés kivétellel/ mégis szoros kötelék van köztük és lesz miről beszélni....hányan mondhatják el ezt magukról?

#828 maci66 2012. 08. 15. - 21:12:48

Üzenet megtekintéseIdézve: Urania - Dátum: 2012. augusztus 15. - 18:10:06

Eddig négyen-öten jelezték hogy jönnek, meg a párjuk. Az időpont viszont kicsit változni fog, szerintem csúszik szeptember 21-22-re ha mindenkihez igazodunk. Úgyhogy akinek ez az időpont nem jó jelezze hogy tudjunk még módosítani. Senki se maradjon le azért mert nem jó neki az időpont, folytassuk az egyeztető tárgyalásokat. Tisztára mint egy túszdráma: :lol:

Ma egész nap depis voltam, mert a 7-8 teljesen ki lett lőve. Férj dolgozik. :(
De a 21-22 jó. Illetve nekünk a 22-e, mert 21-én meló este 11-ig. De utána... :rolleyes:

#829 Daphne15 2012. 08. 15. - 18:43:00

2 éve: meghívás egy gyilkos vacsorára
idén: túszdráma

Imádlak! Ez az igazi Urania!

Azt hiszem, kvízjátékra filmek témában nem foglak kihívni párbajra :D

#830 Urania 2012. 08. 15. - 18:10:06

Eddig négyen-öten jelezték hogy jönnek, meg a párjuk. Az időpont viszont kicsit változni fog, szerintem csúszik szeptember 21-22-re ha mindenkihez igazodunk. Úgyhogy akinek ez az időpont nem jó jelezze hogy tudjunk még módosítani. Senki se maradjon le azért mert nem jó neki az időpont, folytassuk az egyeztető tárgyalásokat. Tisztára mint egy túszdráma: :lol:

#831 Daphne15 2012. 08. 15. - 16:24:44

Jut eszembe, egyenpólónk 3-unknak van? Na, sebaj, majd kitalálunk valami más bangaságot.

#832 Daphne15 2012. 08. 15. - 16:21:51

lekopogom gyosan, el ne kajabáljam a dolgot!

#833 Daphne15 2012. 08. 15. - 16:20:33

Működik végre!

#834 Urania 2012. 08. 14. - 15:37:37

tucsokke
nagyon várom már a személyes talit veletek.

Készítek egy plakátot is mire jöttök a kapura felrakom. SM Party
Had gondolkodjon a jónép mi a bánat ez, mi lesz itt.

#835 Urania 2012. 08. 14. - 14:31:27

Ez most az én reszortom azt hiszem, aki szívesen jönne, az ne kéresse magát, attól lesz összeszokott egy csapat hogy találkoznak. Egyszer találkoztunk és most lesz a második, tekintsétek csapatépítő tréningnek. Jó, ha kell nyomtatok egy pár meghívót is.
Ne kéressétek magatokat, ha visszaolvastok, Manocska azt mondta hozzájuk megyünk mert csak nyüglődünk, mi meg szót fogadtunk és már csomiztunk is.

#836 Urania 2012. 08. 14. - 14:12:56

Üzenet megtekintéseIdézve: aranykacsatoll - Dátum: 2012. augusztus 14. - 13:42:32

Lélekben Veletek leszek, én már alkalmatlan vok ilyen összejövetelekre, meg egyébként is ahogy látom ez már egy össze cszokott klassz kis csapat. Én csak be estem ide közétek a levelezőbe. De ez is jó, hogy néha tudok váltani pár szót. :rolleyes:

Más.
Beszéltem ma az orvossal, azt mondta nekem nem jár a Gylenya :blink: Nekem már szar se jár :huh: Talán megpróbálom a tysabrit, de félek tőle mert sok a mellékese. Bár lehet, hogy előbb halok meg. Ez már úgy se élet amit élek.
Azért lehet hogy beszélni kellene egy másik orvossal, egy másik kórházban. Ezekbe már nem bízok
De tartok tőle, hogy hiába küzdök, kapálódzok, nem tud már segíteni senki. :(

Nah, inkább írjatok vmi pozitívat, ami jó ;)
Az esküvő biztos nagyon jó volt, sok-sok finomságokkal :)

A Vatera futárral majd küldök Nektek aranykacsa tollakat a buliba magam helyett :D

aranykacsatoll

ez ne csináld,tudod miért vállaltam be a bulit, mert én sem élek örökké.
Nálam nem vagy elesettebb, tegnap akkorát estem mint egy disznó a makkosban.
Majdnem letéptem a szunyogháló ajtót, ha elesettebb vagy akkor meg azért gyere ha akarsz, mert te sem élsz örökké: <_<

Nem tudom ez átjött-e, vagy csak közöltem hogy megfogsz halni?: :lol:

#837 aranykacsatoll 2012. 08. 14. - 13:42:32

Üzenet megtekintéseIdézve: Daphne15 - Dátum: 2012. augusztus 14. - 12:44:40

Szuper, csak ne fáraszd túl magad a készületekkel, maradjon energiád ennyi bangára is :D ;)

Jól van, a pénzt majd összedobjuk. Lényeg, hogy láthatlak benneteket!

Lélekben Veletek leszek, én már alkalmatlan vok ilyen összejövetelekre, meg egyébként is ahogy látom ez már egy össze cszokott klassz kis csapat. Én csak be estem ide közétek a levelezőbe. De ez is jó, hogy néha tudok váltani pár szót. :rolleyes:

Más.
Beszéltem ma az orvossal, azt mondta nekem nem jár a Gylenya :blink: Nekem már szar se jár :huh: Talán megpróbálom a tysabrit, de félek tőle mert sok a mellékese. Bár lehet, hogy előbb halok meg. Ez már úgy se élet amit élek.
Azért lehet hogy beszélni kellene egy másik orvossal, egy másik kórházban. Ezekbe már nem bízok
De tartok tőle, hogy hiába küzdök, kapálódzok, nem tud már segíteni senki. :(

Nah, inkább írjatok vmi pozitívat, ami jó ;)
Az esküvő biztos nagyon jó volt, sok-sok finomságokkal :)

A Vatera futárral majd küldök Nektek aranykacsa tollakat a buliba magam helyett :D

#838 Daphne15 2012. 08. 14. - 12:44:40

Szuper, csak ne fáraszd túl magad a készületekkel, maradjon energiád ennyi bangára is :D ;)

Jól van, a pénzt majd összedobjuk. Lényeg, hogy láthatlak benneteket!

#839 tucsokke 2012. 08. 14. - 12:32:58

Urania, Istennő vagy!!!...majdnem írtam, hogy a férjed is, hogy megengedte, de akkor ő mondjuk félisten :rolleyes:
Természetesen mi jelentkezünk a talira, szóval 2 személyt fel lehet írni a részvételi listára. Szerintem csak szombaton tudunk majd menni, de nem baj, a lényeg, hogy találkozzunk. Urania, azért majd írj, hogy mit lehet vinni, kajára gondolok elsősorban, alapanyagokra, üdítőkre, sütire stb.
...máris jobb a napom

#840 Urania 2012. 08. 14. - 09:32:03

Üzenet megtekintéseIdézve: Daphne15 - Dátum: 2012. augusztus 14. - 08:54:02

Urania szívem, én benne vagyok!
Valamilyen sütit viszek. Még azt is lehet, hogy Manocskáékkal összefutok a keletiben, és közösen buszozunk le hozzátok, az már kb. 30 perc körüli busz út lehet. És nem sok idő különbség van kettőnk mucsajpusztai vonatjárata közt. Majd nyomtatok ki egy térképet, ha pár perc séta, akkor simán odatalálunk. Készülődést ne vidd túlzásba, viszünk 1-2 sütit, meg sós rágcsát, ebédre meg bőven jó egy lecsó, vagy rendelünk egy pizzát, vagy egy gyrost, vagy hasonló. A virslit már nem merem emlegetni. Aztán még délelőtt ha megérkeztünk simán el tudunk még menni a boltba kenyérét, üdítőért, vagy ha valami eszünkbe jut. A lényeg a társaság.
Unokatesómmal pl. kiflis falatkákat csináltunk a csipszek, süti mellé, felkarikáztuk a kifliket, egy karika virsli rá, meg ketchup, majonéz 1 pötty, aztán csókolom. Vagy csinálhatunk melegszendvicset. Vagy valami egyszerű salátát. Szóval 2 éve volt mesterszakácsunk, köszönet érte, de most nem feltétlen kellene ezzel fáradni.

Daphne

mi főzünk, két éve nem találkoztunk szerintem több féle kaját csinálunk.
Estére szalonna és hagyma sütésre gondoltam ha az idő engedi. A vénasszonyok nyara, eső nélkül megfelelő is lesz. Ja, és ha János is jön lesz vega kaja.
Aki dolgozik az estére érkezhet én azt gondolom itt a szándék a lényeg /aki itt akar lenni, itt is lesz/.

• 1047 Oldal +
  • « Első
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Topik megosztása: