Házipatika fórum: Baktériumfertőzés - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Baktériumfertőzés

#1 andifeher 2011. 06. 09. - 14:55:39

Szia! Bakteriális hüvelyfertőzés:http://www.intimflora.hu/informaciok/a-bakterialis-huvelyfertozes.html

#2 frendy 2006. 09. 28. - 14:29:15

Érdekeln ennek a történetnek a kimenete, mert én is ebben taposok....megkérem irjanak vissza,.... Kellemes napot... Udv.. Frendy

#3 frendy 2006. 02. 14. - 11:13:22

Üdv. megoldodott a probléma , megkérem válaszoljanak és ha igen akkor hogyan sikerült... köszönöm!!!!

#4 Törölt felhasználó 2004. 09. 25. - 09:59:24

Kedves Kérdező! Férje pyospermájának hátterében prostata és/vagy mellékhere gyulladás állhat. Ennek kezelése elhúzódó célzott antibiotikum szedése, legalább 6 hétig, továbbá szükség esetén prostata massage. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter

#5 BarthaB 2004. 09. 13. - 13:25:33

Tisztelt Doktor Úr! Lombikprogramban veszünk részt, és tavaly a férjem spermájában találtak baktériumot, (a nevét nem tudom) erre Augmentint kapott 3 x 1-et 10 napig, megismételték a vizsgálatot, de ekkor is volt valami fertőzés, ismét 10 napig Meromycint kapott, és ezután lett jó az eredmény, de sajnos ez a beültetés nem sikerült. Most ismét szerettük volt elkezdeni, meg volt az első vizsgálat, megint találtak valamit, ismét 10 napig Augmentin, majd második vizsgálat, de az sem lett jó, most kólibaktérium volt benne. Hogyan lehetne már véglegesen megszabadulni a baktériumoktól? Hiába szedte az antibiotikumokat, mégis mindig visszajönnek. Az én kenetem negatív. Addig a beültetést nem fogják megcsinálni, amíg teljesen rendbe nem jön. Köszönöm válaszát.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: