Házipatika fórum: Gyomor probléma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Gyomor probléma

#1 2004. 10. 01. - 11:56:57

T. Házipatika! Köszönöm válaszukat. 7 évvel ezelőtt refluxszal kezeltek és Coordinaxot szedtem kb. egy évig. Nem volt vele bajom. Hamarosan szakorvoshoz megyek kivizsgáltatni magam. Azt nem értem, miért gyulladt be a vakbelem? Összefügghet-e a rosszullétekkel?

#2 GulyasO 2004. 09. 28. - 23:17:51

#3 Törölt felhasználó 2004. 09. 27. - 15:00:58

Mindenképpen vizsgáltassa ki! Röntgennel gyomor-bél passzázs vizsgálat szükséges esetleges hashártyaösszenövések kizárására - ezt műtéttel lehet korrigálni. Vigyázzon, mert a Coordinax több gyógyszerrel van veszélyes kölcsönhatásban, ezért tartós alkalmazását nem javasolhatjuk. Minden jót, üdvözlettel: HáziPatika szerkesztősége

#4 2004. 09. 23. - 11:19:57

T. Doktor! Néhány hónapja állandóan ég a gyomrom, fáj, szinte görcsöl, sok levegőt is termel, ami távozik idővel. Olyan a hasam, mint egy felfújt lufi. Egy hónapja vakbél műtétem is volt, állítólag a kis medencém már gyulladásban volt. Sajnos a gyomor gondom nem múlt el. Most Coordinaxot és Quamatelt szedek. Mit javasol, vizsgáltassam meg a gyomromat? Mi lehet ez? Fertőzést mondtak, de nem tudom, hogy miért nem tesztelték akkor. Köszönettel: Csereklye Mórné

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: