Házipatika fórum: Rubint Réka DVD - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Rubint Réka DVD

#1 sasababa007 2015. 04. 30. - 20:48:58

Sziasztok!

Lassan 2-3 éve használom Rubint Réka DVD-it, gyakorlatait, azonban egy idő után mindig megfájdul a csípőm/térdem és fel kell függesztenem egy ideig. Veletek is történt már hasonló? Amennyire lehet figyelni szoktam, hogy pontosan csináljam a gyakorlatokat, mégis megtörténik. Köszönöm a válaszokat!

#2 gabber 2015. 02. 27. - 14:12:18

A barátnőm próbált korábban Norbis edzéseket is, de neki a totális alakreform jött be. Azt nem árt tudni, hogy az alakformálás melett, legalább annyira fontos az egészségmegőrzés is. A fitness-nek rengeteg "mellékhatása" lehet, nőkre nézve pl. hólyagsüllyedés vagy aranyér. Kiegészítésnek én ajánlom Kriston Andrea intim edzésprogramját, amivel az ilyen problémák megelőzhetőek.

#3 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:34:56

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#4 webstarlaura 2009. 08. 06. - 15:57:20

Sziasztok! Virtuális Személyi Edző,Dietetológus és SUPERFOOD! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is lehet használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#5 2006. 08. 30. - 13:47:25

Én is meg vagyok elégedve a gyakorlatokkal. Az 1-est kombinálom a 3-assal. Kedvencem a fenék és a felsőtest erősítő gyakorlatok. A 3-ason én csak a felsőtest gyakorlatokat bírom végigcsinálni, a többi nekem túl kemény.

#6 Pegazus 2006. 08. 14. - 10:06:50

Sziua Traihaia! Én is a Réka I-re tornázom, a helyigénye kb. 1,5m*1m. A gyakorlatokat egyhelyben állva kell végezni, gyakorlatilag az első 20 perc helyigénye egy jókora terpeszállás hossza * a combhossz (a guggolások miatt), a második 20 percé pedig oldalt fekve a testhosszod derékszögben hajlított térddel * láb hosza a combtőtől a sarkadig. Nem vészes terület! Pegazus

#7 traihaia 2006. 05. 01. - 10:51:29

Sziasztok! Segítségeteket kérem! Mostanában szeretnék megint elkezdeni otthon edzeni, azonban nem tudom, Réka programjai közül merjek e választani. A problémám az, hogy habár nagyon szimpatikus a I. edzésprogram, félek, nagy helyet igényel. Mekkora kb a hely, ami a gyakorlatok végzéséhez szükséges? Kicsit túl vagyok bútorozva.... Előre is köszi a segítésget! Traihaia

#8 2005. 03. 10. - 09:24:08

Imádok sportolni, mindig sportoltam, kivéve az elmúlt 2 évet. 36 leszek, most kezdek löttyedt lenni. Elkezdtem otthon mozogni, sok mindent kipróbáltam. Heti 3 edzés, minusz 3kiló. Ez igy nekem nem jó. Amugy is gebe vagyok. De akármilyen erősitő, programot kipróbáltam, mindig csak lemennek a keservesen felszedett kilók. Majdhogynem: felszedek pár kilót,futok 2 kört és lemegy az a pár kiló. Ha valakinek van valami ötlete arra, hogyan tudnám megtartani az 53 kilómat ugy, hogy közben vigan sportolhatok is, és nem megy le egy deka se, megköszönöm.

#9 2005. 03. 05. - 20:53:29

Sziasztok Marien vagyok.Most hogy már 3 hónapja tornázom a Réka programokra nagyon jó erdményeket könyvelhetek el.Egy hónap alatt 5 kg minusz és legalább 4 5 cm lülömbség minden testrészen.Most kezdtem el kombinálni a Réka 1 programot a Réka 3 program hasizom tornájával és nagyon jó.Ajánlom mindenkinek aki edzetnek érzi magát a tornához.Aki most kezdi el a Réka 3dik programját azt ajánlom neki hogy csak lassan kezdjen belle mert erösek a mozgások rajta.Föleg a popsi torna mivel a karon ekll támaszkodnod 30percig és én pl nem birom.Nagyon jók a Réka edzésprogramjai csak kitartás kell hozzá .Ja meg egy bizonyos diéta vagy update amivel együtt szuperül néhet ki bárki.Marien

#10 2005. 01. 14. - 14:32:21

Sziasztok ! Szeretném megkérdezni, hogy megvan-e már valamelyikőtöknek a Réka 3. kazettája. Szeretném átvetetni, cserébe bárkinek szívesen átmásolom a DVD-jét, ami az előző videókazettáit tartalmazza.

#11 2004. 11. 11. - 15:19:13

Én is nagyon szeretek a Réka kazikra tornázni! Amióta megvettem őket - 2 hónapja - minden második nap "Rékázok". Szerintem ez a leghatékonyabb edzés, azok közül amiket már kipróbáltam. Várom a 3. kazettát is. finciri

#12 Vebi 2004. 11. 03. - 10:18:02

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak az 1-es és a 2-es videóval! A kezdésnél azért légy óvatos, ha nem sportoltál rendszeresen akkor többnapos izomlázra számíthatsz! A diéta is fantasztikusan hatékony! jovő héten megjelenik az új videója a Rékának már alig várom. Meg tudod rendelni a DVD-t ezen az oldalon az áruházban! Jobb felső sarok lila felirata! :)

#13 2004. 10. 30. - 16:53:52

Sziasztok! Tudomásom szerint a Rékának megjelent a "Légy bombajó kismama!" című DVD-je, amely tartalmazza "Az igényes nők edzésprogramja"-'t és az "Add önmagad"-at is. A kérdéseim a következők: - Valaki rendelkezik-e már ezzel? - Hol és mennyiért lehet beszerezni? - Egyébként milyen tapasztalataitok vannak a Réka tornáival kapcsolatban? Légyszi segítsetek, ha tudtok! Előre is köszi! Puszi, AdnileM

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: