Házipatika fórum: Kellemetlen lehellet - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Kellemetlen lehellet

#1 marcsikat74 2014. 09. 25. - 09:15:51

Tisztelt Sorstársaim!

Egész gyermekkorom óta küzdöttem a kellemetlen lehelet problémájával, és azt hiszem, hogy, aki eljut erre a fórumra, annak nem kell részleteznem, hogy mennyire megpecsételi az ember életét.

Folyamatosan azon járt a fejem, hogy ne kelljen emberekkel beszélnem személyesen, és ha beszéltem is, elfordultam, mert szégyelltem a betegségem. Ez a helyzet a depresszió szélére sodort.

Kilátástalan voltam. Persze minden módszert kipróbáltam rá, de apró, talán csak általam vélt eredményeket tudtam elérni.

De hála Istennek a tudomány fejlődésével, erre is megszületett a megoldás. Először, amikor észrevettem az interneten, érthető módon szkeptikus voltam, nem tudtam, mit akarnak nekem megint eladni csodaszer címszó alatt, és az ára is magasnak tűnt.

Jó másfél hét is eltelhetett, mire rávettem magam, hogy megrendeljem a terméket. Az a nap fordulópont volt az életemben. A termékek már az első használat után érezhetően segítettek. Legjobb barátnőmmel voltam olyan bensőséges viszonyba, hogy az ő véleményét kikérhettem a betegségemről, és ő is visszaigazolta, hogy a kellemetlen leheletem elmúlt.

Most már több, mint egy éve hűséges vásárlója vagyok a termékeknek és ami elsőre drágának tűnt, ma már tudom, hogy életem legjobban befektetett pénze volt.

Örülök, hogy megoszthattam a történetem, és talán voltak is páran, akik elolvasták. Így visszagondolva a múltra, most értem el arra a szintre, hogy elmondhassam, hogy lelkileg is túl vagyok a betegségemen, fel merem vállalni, hogy küzdöttem vele, és szívesen segítek másoknak is a probléma legyőzésében.

Nem szeretnék reklámozni, nem is vagyok pontosan tisztában vele, hogy szabad-e, de nekem a http://frisslehelet.hu oldal orvosai, és termékeik nyújtották a megoldást.

Kívánok mindenkinek mielőbbi felhőtlen nevetést és beszélgetést társaságokban vagy éppen a párkapcsolataitokban!

Mária

#2 fondor 2012. 01. 11. - 01:04:07

Sziasztok! :) Hát már jó rég írtam ide,de gondoltam visszajövök, hogy megosszam veletek a tapasztalatomat ,hátha így tudok azokon is segíteni akik hasonló problémával küszködnek. Szeretném megköszönni mindenkinek, aki segíteni próbált.Ezen az oladalon olvastam először a Tetrobreath-ről , bevallom először egy kicsit szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, de azt kell hogy mondjam hogy pozitívan csalódtam, ez tényleg használ!! :))Csak egy hátránya van , hogy eléggé drága. Nekem nagyon tetszik ez a termék,mivel ez nem elfedni próbálja a rossz leheletet, hanem semlegesíti azt. A szájöblítőjük is nagyon jó, mivel egyáltalán nem égeti a számat, nem úgy mint más termékek. Én is csak ajánlani tudom mindenkinek akinek problémát okoz a rossz lehelete.

#3 dawies 2011. 06. 09. - 08:22:57

Én gyógyszertárban vettem, de a cikkben azt írják, hogy a DM-ben is lehet kapni. Csak figyelj az arányokra... :p

#4 tigris77 2011. 06. 08. - 15:09:23

Hát ez nagyon durva! :o Ez nagyon érdekes! És ilyet tényleg lehet kapni a gyógyszertárban?

#5 dawies 2011. 06. 08. - 14:21:23

Nem, ezt egy cikkben olvastam. Kipróbáltam és nekem használt.. ;) http://artmedicdenta...ossz-lehelettol

#6 tigris77 2011. 06. 08. - 11:14:58

Ezt most ugye csak viccből írtad?! :-O

#7 dawies 2011. 06. 08. - 11:05:26

Hidrogén peroxidos öblögetést próbáltad már?

#8 meme85 2010. 01. 28. - 13:12:11

Szia Fondor! Nekem is folyamatos problémát jelentett a rossz szájszagom, és én is sokáig kerestem rá megoldást, hisz ez egy nagyon kellemetlen probléma. Egyszer egy barátnőm ajánlott egy jó terméket, amit kipróbáltam és bevált. Reggelente öblögetek,és egész nap friss marad a leheletem. Én tőlük rendelek http://www.tetrobreath.hu Van nyelvkaparójuk is ;) Remélem tudtam segíteni!

#9 fondor 2009. 05. 24. - 11:00:49

köszönöm

#10 rozsakert01 2009. 05. 05. - 11:40:57

Kedves fondor! Látogasság el a frisslehellet.hu-ra, ott vannak termékek, igaz elég drágák, de talán segítenek neked. Van fogkrém, szájvíz, lehet rendelni utánvétellel is. A szájban lévő oxigénhiány kedvez a rossz baktériumok kialakulásában, és ezek a termékek, mivel oxigéndúsítású hatásúak segítenek. Ezek a baktériumok termelik a kénes illatokat. Vannak a szájban jó baktériumok is amiket elnyomnak ezek a rosszak. Van még a gyógyszertárakban kapható Stozzon drazsé, ami klorofilt tartalmaz, és semlegesíti a rossz leheletet egy időre. Kb. 1700 Ft. 40 db, 3-4-et kell bevenni belőle, főleg ha fontos jelenésed van, és biztos akarsz lenni magadban. Nagyon rossz dolog ez, az el sem tudja képzelni, akinek nem kell ezzel bajlódnia, hanem csakúgy magától van, és kész, semmit sem kell tenni. Egyébként ezen az oldalon sok mindent elolvashatol a témáról. Talán kicsit tudtam neked segíteni.

#11 fondor 2009. 03. 16. - 11:33:33

Sziasztok! Én egy 17 éves lány vagyok.Sajnos már lassan 5 éve küszködök a rossz leheletemmel. Ahogy egyre múlnak az évek egyre nagyobb problémát jelent.Sajnos ez gátol abban, hogy önmagamat adhassam , kibontakozhassam.Nem mertem senkitől se megkérdezni,de kaptam visszajelzéseket,amiből tudom, hogy rossz a leheletem.Egyre zárkózottabb vagyok,egyre bizonytalanabb vagyok magamban, nem szívesen keresem mások társaságát nehogy undorral fogadjanak, annak az ötletét, hogy barátom legyen , egyenlőre még teljesen elvetem.Ez a viszonylag "kis" probléma gyökeresen megváltoztatott, eddig egy életvidám lány voltam, de mostanra teljesen elment az életkedvem , olyan kilátástalannak érzem, hogy megoldódjon ez a problémám. :( Nem tudom mi lehet a probléma forrása.A fogaimmal, ínyemmel nincsen semmiféle probléma... valószínű, hogy a nyelvemen lévő sok lepedék okozza a kellemetlen leheletet...sajnos az sem 100%-os megoldás, ha megpróbálom eltávolítani a nyelvemről, egyrészt , mert hamar visszajön a lepedék, másrészt pedig a nyelvem tövét sajnos nem tudom elérni..pedig ott is lepedékes. :s Annyira boldog lennék ha valaki tudna rá valamilyen megoldást...mert nagyon szomorú vagyok :( köszönöm :) ui:bocsi, hogy ennyit lelkiztem

#12 lacone 2009. 03. 11. - 11:00:16

Sziasztok! Képzeljétek, írtam, hogy találtam új cuccot a DM-ben, ami segít a reggeli rossz lehelletemen, a barátnőmmel mentük szokásos bevásárló körútra :) és vettünk több ilyen problémát kezelő terméket, a leghatásosabb nekem a Dentisté volt, és még az ára is jó volt. Valaki hallott már róla, vagy használta már valaki? Szép napot

#13 lacone 2009. 02. 05. - 10:13:51

Sziasztok Állítólag van valami új cucc amitől megszűnik a rossz lehelet reggel, valami fogkrém. Tud valaki erről valamit?

#14 gyogynoveny86 2008. 12. 11. - 09:15:54

próbáljuk ki az EZÜST-KOLLOIDOT

#15 gyogynoveny86 2008. 11. 29. - 08:33:05

Tisztelt Doktornő, nekem is a nyelvemmel lenne a legfőbb gond, lepedékes.próbáltam a flukonazolt, de nem gomba okozza.savtúltengésem van, erre lansacidot szedek, de semmi változás.a rózsaméz szépen leviszi a lepedéket, de nap, mint nap megtenni, már idegesítő.kérem ajánljon nekem is valami megnyerő gyógyszert, még ha a legerősebbet is.előre is köszönöm. szép napot!

#16 duli 2008. 06. 02. - 13:22:36

Sziasztok! Nekem is van ilyen jellegű problémám. Már mindent megpróbáltam, de nem segít semmi. Ha orvoshoz fordulok, nem vesznek komolyan. Hova menjek, mit tegyek? Állandóan lepedékes a nyelvem, ha lekaparom, hamar visszajön. Nagyon zavar. Segítsen valaki!

#17 hobo28 2008. 04. 30. - 15:03:50

Sziasztok,van egy olaj,ami nagyon jón rossz leheletre,tiszta gyógynövény Ha érdekel gida28@citromail.hu

#18 rohretelka 2008. 04. 01. - 20:22:12

Üdv sorstársak! A rossz lehellet oka lehet a reflux nevű betegség.A gyomorsav többször feljur a nyelőcsőbe, marja. Eközben a gyomorszájat is gyulladásba hozza, mely ezek után nem zár r endesen sajnos. innen a szag. A gasztroenterolgusom azt modta, hogy rágózzak. De szerintem csak ártok vele magamnak. gyógyszert szedek a savtúltengésemre, ami a refluxot okozzs, de csak szinten tartja a betegséget, de nem gyógyítja meg soha.

#19 Fecc 2008. 03. 15. - 16:16:05

Hááát, nem tudom... Szerintem rágózzatok, az a tuti! ;)

#20 johnyyy 2007. 12. 18. - 03:01:35

:s :s :s :s :s

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: