Házipatika fórum: Fogyókúra mellett, fogyókúra után! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Fogyókúra mellett, fogyókúra után!

#21 2004. 11. 14. - 17:33:16

ja a cimem lafonten@freemail.hu

#22 2004. 11. 14. - 17:32:18

szia engen is érdekelne ez a csodakrém. légyszi ird le hol lehet kapni elöre is köszi

#23 Bianka 2004. 11. 13. - 22:16:27

Szia Duci Juci! (haláli telt pipi?) ;) Tetszik a nicked. Én akkor voltam kamaszlány, amikor ezt énekelték a Fenyő Mikiék (hát, az se tegnap volt). Hallottam már erről a kencéről, megmondom őszintén, akkor kicsit drágálltam az árát, de most érdekelne. Igazából mostanság valami ilyesmit keresek, és már bánom, hogy nem csaptam le rá akkor. :$ Na, most mennem kell, de kérlek, írj Te nekem részleteket róla a blanka@freemail.hu-ra, ha nem probléma. (Hogy hogy kell csinálni, milyen gyakran, mennyi ideig legyen fent, milyen hatóanyagokat tartalmaz stb.) Köszi: B.

#24 duci_juci 2004. 11. 13. - 00:41:38

Sziasztok! :-) Nevemből aztán soha nem találnátok ki a súlycsoportomat, ugye? Hát, nem pehely! Viszont az ólomsúlycsoportból (90-es) lassan sikerül nehézsúlyúvá (80-as) válnom, hogy végre a félnehéz súlynál (70-es) kicsit fellélegezzek. Remélem, tavasszal már ez lesz. Sajnos, én fénykoromban is 60+ voltam, hízásra hajlamos alkat, úgyhogy nincsenek illúzióim! :-( De nem is magamról akarok mesélne. Több fogyis topicba is belestem, és látom, hogy főként a lefogyottak közt sokan elégedetlenek a fogyás utáni külsejükkel is. Itt elsősorban pl. a bőrük tónusára gondolok! Nos, én tudok egy nagyon jó bőrfeszesítő és méregtelenítő krémet, ami alakformáló, helyi fogyasztó krém, és már egyetlen kezelés gyönyörűen eltünteti a narancsbőr zömét. Természetesen nem az egészet, de elképesztő a változás egyetlen kezelés után. Centiket lehet vele fogyni már egy kezelés után is, ráadásul tartósan (rekord: 9 cm). A bőr pedig olyan finom bársonyosan simává válik, hogy már ezért megéri! :-) És még ami jó benne, hogy nem kell kozmetikushoz menned, várakoznod, hanem otthon a saját lakásodban bármikor megcsinálhatod, tévénézés alatt például. Jó vastagon bekened vele a combikádat, popsit, bemasszírozod, betekercseled folpackba, egy órát rajtahagyod és a hőtermelés következtében gyönyörűen "kisül" belőled a zsír, pontosabban a krém természetes növényi hatóanyagai a zsírmolekulákat bezavarják a nyirokkeringésbe, ahonnan pedig a "kis helyiségben" alul távozik! Feloldja és eltünteti a narancsbőrt okozó salakanyagokat és fölös zsírlerakódásokat a bőrfelszín közeléből. Az egész krém 6000 valamennyibe kerül, legalább 10 kezelésre elég, és kb. ennyi elég is évente kétszer, hogy ne alakuljon ki narancsbőr, zsírpárna stb. Ha érdekel valakit, szívesen mesélek róla, nem akarom a céget reklámozni, mert nem tartom korrektnek, viszont a kence nagyon jó, teljesen ártalmatlan, kivéve a zsírsejtek számára! ;-) Természetesen nem pótolja az egészséges életmódot (normális kaja + testmozgás), de akinek pl. olyan "nyerge" van, mint nekem, meg nagy a kufferja, vagy narancsbőrös, esetleg a bőrfelszín alatt kis egyenetlenségeket érez, annak érdemes néhány ilyen házi kezelést megcsinálnia. A krém nagyon jó, az avonos és többi narancsbőr-krém elbújhat mellette. duci_juci@freemail.hu

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: