Házipatika fórum: gombás fertőzés? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

gombás fertőzés?

#1 saranagy 2011. 08. 18. - 19:55:40

Szia! Szerintem jobb ha a gynophilussal próbálkozol! Mert biztos hogy kell a helyi kezelés is!

#2 andifeher 2011. 06. 23. - 11:17:13

Szia! Tényleg nagyon rossz, kend be, hátha azért segít jó még rá az aloe first és vegyél be candid plust!! Ez egy nap alatt le fogja húzni de tessék rendesen beszedni hogy ne is jöjjön vissza plusz nem árthat ha megcsinálod a candida diétát.

#3 hizello 2008. 10. 04. - 22:10:38

Tisztelt Doktor Úr! Én azért kerestem fel önt,mert már régóta tapasztalok viszketést folyásom meg mindig is volt.Azonban pár napja egy ismerősöm tanácsára ,hogy elmuljon ez a viszketés Canestennel kenette be velem.Azóta azonban már az ölés is nehézségeket okoz.Valami gyors megoldást szeretnék találni.Legalább addig míg eljutok a nőgyógyászomhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

#4 Dettici 2008. 05. 10. - 09:05:29

Sziasztok lányok! Azert irok, mert remélem hogy valkinek tudok segiteni, aki candidás. tudom egy csomo ugymond 5letet felhozatok már, meg javaslatokat, valakinek bevált, valakinek nem. ez tényleg szervezete válogatja. de ahhoz, hogy valki megszabaduljon teljesen a gombátol, szerintem nem elég a huvelyt huvelykupokkal kezelni. mert lehet nem is ott kell keresni a forrást. bár látszik hogy ti sem nagyon vagytok megelégedve anogyogysázaitokkal. engem pl. az bosszalnt, hogy azzal nem foglalkoznak, hogy a jo bacilusokat a huvelyben telepisték, vagy visszaállitsák, hanem mindig kupokat irogatnak fel, de ettol szerintem még rosszabb lesz, mert a jo bacikat is megoli a hivelyben és igy nehezebb lesz a regenerálodás, sot, hajlamosabb az ujabb fertozésekre. de nem dumálok, meg okoskodom sokat. szoval szerintem foleg ha valki nehezen tud megszabadulni a gombátol, nem csak a huvelyt kell kezelni, hanem az egész szervezetete ugymond gombásitani, méregteleiteni. hiszen a belek nagyban hozzájárulnak ehhez, hogy ott leszaborodjanak, ha ott nem megfelelo körulmények uralkodnak, és ha a belpacik száma csokken. naaa. szovel asszem én is itt olvastam egy készitményrol, amit valaki megemlietett. candida őlő, és eros méregtelenito hatása van. én is candidás vagyok, kb fél éve, és egy hete szedem, de sokkal jobb, már nincs panaszom, és egy honapig kell szedni. ezt ugy hivják hogy Probiosan, és gyogynovényboltokban lehet kapni, nem olcso, de szerintem jobbak, mint azok a hulye huvelykupok. probáljátok ki, szerintem egy probát megér! olvastam már pozitiv tapasztalatokrol, és gyogyulásokrol. sok sikert, és gyogyulást

#5 Törölt felhasználó 2005. 06. 28. - 08:48:51

Kedves "I"! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, - jelen esetben dr. Elek Csaba, nőgyógyász - mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#6 Törölt felhasználó 2005. 06. 28. - 08:47:33

Kedves "csaken20"! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, - jelen esetben dr. Elek Csaba, nőgyógyász - mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#7 2005. 06. 27. - 17:07:35

Tisztelt Doktor Úr! Azzal fordulok onhoz hogy szeretnek a kerdeseimre valaszt kapni....3eve megvoltam mutve.. katetert hasznaltak es mondta volt az orvos hogy lehet majd bajom miatta es en erre gyanakszom hogy ezert van mert akkor meg nem eltem nemieletet..utanna nem sok idore ra volt hogy viszketett folyasom is volt,kellemetlen szaga is volt es ojan volt mindha nem torultem volna meg rendesen(ojan feher volt) akkor mivel meg korhazban voltam akkor kaptam volt tricomocom kupot es utanna ugy ereztem minden rendben....fel ev mulva lefekudtem a baratommal es akkor megint jelentkeztek ezek a problemak...akkor kaptam volt kupos es kenocsos kezelest es azt mondta a doktor ur hogy gombam van...akkor a baratom is kapott kezelest ra es elmultak a tunetek...de azot is bizonyos idokozonkent megjelenik es mikor menstrualok akkor nem m indig de van mikor viszket es ugy megrepedezik a borom a kornyeken es enyhen szivareog a ver belole....en a kateterre gyanakszom..lehet az az oka?...mit tetszik javasolni mit tegyek? Elore is koszonom megtisztelo valaszat!

#8 Törölt felhasználó 2004. 11. 22. - 10:48:48

Kedves Trinity! A megújult fórumaink ezentúl elsosorban felhasználóink, betegtársak és hozzátartozók egymás közötti beszélgetését, tapasztalatcseréit szolgálják. Kérjük, szakorvosainknak szóló kérdéseivel használja "Kérdések" szolgáltatásunkat. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#9 2004. 11. 15. - 10:16:20

Tisztelt Doktor Úr! A következőben szeretném a segítségét kérni. Az elmúlt fél évben kétszer kezelt nőgyógyász, a diagnózis szerint gombás fertőzéssel. A legutóbb, kb. másfél hónapja gyógyszeres és krémes kezelésen estem át. A viszketéses tünetek el is múltak, viszont 4-5 nappal a menstruációm előtt pecsételő vérzés jelentkezett. Amikor a párommal együtt vagyok, utána égő érzést érzek és vizeletkor is csípő, égő érzés jelentkezik. Mit gondol a doktor Úr lehet-e összefüggés vagy teljesen más eredetű probléma, ami most jelentkezett? Előre is köszönöm megtisztelő válaszát I.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: