Házipatika fórum: Akne - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 369 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Akne

#1 stichman 2015. 11. 08. - 23:06:33

sziasztok, nekem hosszú évek után sikerült megszabadulnom a pattanásaimtol, egy teljesen egyszerű természetes terméket használtam, mivel ez itt nem a reklám helye, ide nem írhatom ki de akit érdekel privátban szívesen megadom. email:stichman@freemail.hu

#2 reginaszabo72 2015. 10. 11. - 21:18:35

Engem is érdekelne Inerta20 Roacutan20 vagy Sotret tabletta. Emailcím: reginaszabo72@freemail.hu

#3 eva571 2015. 09. 29. - 08:33:13

Tabletta pattanások ellen -http://goo.gl/2X3248
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#4 lolle8 2015. 08. 26. - 10:00:09

Eladó Inerta vagy Sotret kapszula érdekelne.
email: lolle8@vipmail.hu

#5 somika87 2015. 07. 14. - 00:24:09

Üzenet megtekintéseIdézve: csillag28 - Dátum: 2015. június 22. - 19:37:46

Szia!

Igen, még meg van!

Akkor megveném, légyszi írj a glycerinequeen@gmail.com- ra hogy megbeszéljük a részleteket! Köszi, várom a válaszod.

#6 csillag28 2015. 06. 22. - 19:37:46

Üzenet megtekintéseIdézve: somika87 - Dátum: 2015. június 20. - 15:18:30

Szia!
Megvan még az inerta?

Szia!

Igen, még meg van!

#7 somika87 2015. 06. 20. - 15:18:30

Üzenet megtekintéseIdézve: csillag28 - Dátum: 2015. május 19. - 14:42:00

Eladó 1 doboz bontatlan, eredeti (a blokk is meg van) Inerta 10 mg-os kapszula. Ár: 2240.-

Szia!
Megvan még az inerta?

#8 csillag28 2015. 05. 19. - 14:42:00

Eladó 1 doboz bontatlan, eredeti (a blokk is meg van) Inerta 10 mg-os kapszula. Ár: 2240.-

#9 robiekinta 2014. 05. 15. - 13:37:42

Én itt találta egy hatékony étrendkiegészítőt, de őszintén kell más is mint pirulák!
http://megfizethetet...e-derminax.html

Nekem a vega élet és a rendszeres sportolás jött be a pattanások ellen!!

#10 liana001 2014. 05. 02. - 15:08:51

Sziasztok! Én bőrgyógyász javaslatára kiváltottam a Skinoren nevű krémet problémás (pattanásos, zsíros) arcomra, melynek leírását itt találjátok: http://www.hazipatik..._mg_g_krem/1943

Nagyon dicsérik például a krémmánia oldalán is, de nekem nem vált be. Esetleg aki használ ilyet és szereti vagy kipróbálná, annak jutányos áron tovább adnám dobozában leírással együtt, kb. 5* kentem be vele az arcom, tehát ennyi hiányzik belőle. Érdeklődni a lilalepke01@freemail.hu email címen!

#11 marcsuki 2014. 04. 29. - 10:52:21

If you have problems with acne don't be affraid of changing doctors. If a dermatologist cannot find an effective treatment look for another one. Different doctors have different knowledge and experience! I wish luck!

Ha problémák merülnek fel az acne kezelésével kapcsolatosan, nem szabad félni attól, hogy új orvost válasszatok. Nekem is problémám volt az első orvosommal, akihez jártam, de aztán találtam megfelelőt. Mindenkinek sok sikert kívánok a megfelelő szakeber megtalálásában.

#12 bianka10 2013. 12. 19. - 08:55:19

én is abszolút a természetesség jegyében élek, így táplálkozom, így választom meg a kozmetikumaimat. Sajnos pattanásokra nagyon kevés natúr és valóban hasznos kozmetikumot találtam, de ami valóban bejött az a Schüssler sós nr 3+9-es krém volt, nagyon tudom ajánlani mindenkinek, és ami még jobb, hogy egyáltalán nem drága.

#13 kati12 2013. 12. 18. - 23:45:19

Sziasztok!
Az akne, pattanás és hasonló bőrproblémák kezelésére sok ötletet olvastam itt a fórumban.
Én, mint kozmetikus mester, csak a természetes anyagok használatát, külsőleg és szükség esetén belsőleg alkalmazom.
Főleg kamaszkorban, de az élet bármelyik szakaszában is megkeserítheti viselője életét.
Nem kell így lennie,mert tudok jó tippeket, konkrét megoldásokat ajánlani a pattanások megszüntetésére.
Keress,ha érdekel, hogy én hogy csinálom! Kati

pattanás nélkül

#14 janicskaba 2013. 11. 25. - 18:16:41

Sziasztok!

Eladó SOTRET! Érdeklődni: kislaszlo19950731@gmail.com

#15 annika212 2013. 11. 19. - 17:13:05

A9 Anti-demod Lotiont tudom ajánlani! Nagyjából két hét elteltével javult az arcbőröm, tiszta akné volt, most szép tiszta az arcom. Kamaszkoromtól kezdődően pattanásos voltam, mindent kipróbáltam, de nekem ez hozta helyre. Ajakherpeszre is használom, arra is működik. Ha még nem jön ki a herpesz, csak érzem, hogy picit feszül, akkor még az is elérhető, hogy ne jöjjön ki.

#16 emma5331 2013. 08. 12. - 05:11:19

Tabletta pattanások ellen - derminax.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#17 _mirazs_ 2012. 11. 27. - 18:51:38

Sziasztok!

Köszönöm minden kedves Sorstársamnak, hogy felvette velem a kapcsolatot.
Kicsit hullámvölgyekkel indult a kutatásom, mert hol belelkesedtem, mert azt hittem, megtalálom az utat a megoldáshoz, de inkább elkeseredtem többször, mert még a mai napig gyulladt aknés arcom van, hiába oldottam meg sok lelki problémát. 27 éves vagyok, 11 éve pattanásos. Írtam másfél éve ebbe a topikba, miszerint 20 éve felettieket keresek, akiknek semmi nem használ a pattanások eltűntetése című mizériája során.

Továbbra is várom az üzeneteket: gjeannedarc@gmail.com

Jelenleg ezzel próbálkozom:
- nyers zöldségek reszelve - naponta legalább 1 fej céklának benne kell lennie
- gyümölcsök reszelve (ha épp otthon vagyok)- naponta legalább 1 almának benne kell lennie
A zöldség:gyümölcs arány 4:1.
- laktovegetáriánus táplálkozásba kezdtem, nem eszem húst (pedig azelőtt húst hússal...), de a sajtokból is keveset eszem
- kenyeret sem eszem, gabonafélékkel óvatosan bánok
- tejet is apránként elhagyom
- gyógyteák minden mennyiségben, de naponta egy féléből 1 csésze
- cickafark tea- palástsű tea 2 hetente váltakoztatva reggel-este

Célom: élelmiszerekhez való kötöttségtől megszabadulni.
Ha a zöldség turmixot nem ehetem meg, nem érint rosszul. Azelőtt ha szendvicset, húst, pékárut vettek volna el tőlem, biztosan kiakadok. Mentálisan kezdek átállni olyan szintre, hogy nem a szemem által kívánok meg dolgokat. Ha friss salátát eszem, utána nincs bűntudatom. Az tény, hogy egyelőre a gyümölcsöket jobban kívánom, mint a zöldségeket, de pl. imádom a sóskát rágcsálni.
Ez a fizikális része a dolognak.

- meditáció

Célom: a teljes, hosszantartó nyugalom elérése.
Ha megszabadultam a kötöttségektől (étel, tárgyak), következhet a tisztelet és majd az alázat gyakorlása.
Kérdeztétek már meg magatoktól, hogy mi a nyugalom? Szerintem van fogalma mindenkinek róla, de az igazi, mélyreható nyugalomról nem hiszem. De remélem, hogy tévedek!

- a következő szint pedig akkor jön, ha ezt a kettőt már elértem. Megírom majd azt is.

Kellemes napot, és írjatok nyugodtan, köszönöm!

#18 krisztina88 2012. 05. 24. - 15:11:39

Ez tipikusan egy olyan dolog ami NEM JÓ SEMMIRE, ezért azt mondják hogy MINDENRE JÓ.

#19 ka_ta_szabo 2012. 05. 10. - 13:05:06

Sziasztok! Olvastam a fórumot, és arra lettem figyelmes, hogy az akne kezelésére leginkább a gyógyszereket alkalmazzátok, ezért megosztom veletek a mi esetünket. A kislányom idén érettségizik, emiatt rendkívül stresszes volt és a hormonháztartásával is problémák voltak, nagyon pattanásos lett a bőre. Ő viszont nem akart gyógyszerhez nyúlni, ezért más megoldást kellett keresnünk. Annak ellenére, hogy szkeptikus volt, kipróbálta a Sensolite fényterápiát, mert hallottuk, hogy csökkentheti a gyulladást és jót tesz a pattanásos bőrnek. 4 kezelés után már javult a bőre állapota, és a legutóbbi vizsgálat már a hormonháztartás helyreállását is kimutatta. Azt nem tudjuk biztosan, hogy mindez a terápiának köszönhető-e, viszont nem alkalmazott más kúrát, ezért azt gondoljuk, hogy ez segíthetett a gyógyulásában.

#20 reggae 2012. 04. 17. - 15:18:04

Tenutant vennék! E-mail címem: reggae04.23@gmail.com

• 369 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: