Házipatika fórum: Türöképesség - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Türöképesség

#1 szkronika 2011. 10. 17. - 01:42:47

http://m.facebook.co...100003008627054

#2 szkronika 2011. 10. 04. - 13:52:54

kronikus fajdalom fibromyalgia a FB-on. Ez egy Autoimmun betegség ami sok ebmert erint megis kevesen beszelnek rolla mivel az orvosoknak is nehez diagnosztizalni. Ha szeretned megosztani erzeseidet kerdeseid vannak vagy csak egyedul erzed magad es ha hasonlo koru emberekkel szeretned megosztani tapasztalataidat mindennapjaidat akkor keresd Kronikus fajdalom fibromyalgia a Facebook-on

#3 gabeszka27 2011. 05. 28. - 08:22:49

Fogytán.... :(

#4 kata58 2011. 03. 31. - 05:18:59

Kedves Vanessza10. Nem kell ennyire megijedni, innen is van kiút, a fene enné meg az egészet. De olvasd el ezt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! google/ csoda vagy utánajárás? És még azt, hogy "Hogyan győztük le a bechterew kórt/ natúrsziget. Mivel ez egy nagyon, nagyon összetett dolog, az immunrendszer túlműködik valamiért. De miért? Nos, ezt kell megtalálni, és megszüntetni a kiváltó okot. Mivel ez mindenkinél más és más, így elég nehéz kezelni. Van valami, ami miatt az immunrendszer véd téged. Védi a sejtmenbránt, az egész testedet. Van valami, amitől belobban, és azt kell megtalálni. Ez mindenkinél más. De itt nincs mese, meg kell találni, meg kell szűntetni, és ehhez rengeteg lehetőség van. Ha gondolod, írsz a lemika@t-online. hu-ra. A lányomat vakartam ki innen, és tudom, hogy honnan, minden formáját láttam. És a legeslegszörnyűbb lebegett a szemem előtt, e miatt az emlék miatt bármire képes voltam érte. 28 éves vagy, jelenleg olyan 30 lehetsz, 10 éve szenvedsz, hihetetlen fájdalmaid vannak, tudom, de még nem csontosodtál be!!!!!!!!!!!!!!!!! És meglehet állítani ezt az egészet gyógyszer nélkül. Van olyan, aki a Humirát adta vissza, és köszöni szépen jól van. De kordában kell tartani, nincs mese. Még ezt olvasd el, google/Bechterew kóros voltam, meggyógyultam. Megtalálsz a natúrszigeten, nem vagyok titok.

#5 vanessza10 2010. 09. 26. - 16:31:58

szia.szeretném veled felveni a kapcsolatot ha lehetséges.én is 28 éves vagyok 8 éve szenvedek ebben a kórban,és egyre rosszabb.kérlek irj köszi

#6 vanessza10 2010. 09. 26. - 16:25:46

sziasztok.én 28 éves vagyok 20 éves korom ota szenvedek ebben a bechterew korban mára már nagyon rossz,nagyon nagy fájdalmaim vannak.sajnos tudom mi vár rám mert édesapámtól örököltem.vannak gyerekeim és retegek hogy ök is ezen menek át.egyedül érzem magam ebben a betegségeben ezért is regisztráltam ide.aki szeretne irjon.köszönöm.

#7 negyeske1965 2010. 03. 21. - 17:24:11

szia nemtudom mivel jár ez a betegség csak azt tudom nagyon betegvagyok és nem csinálnak velem semmit ugyérzem feladom.Csak tudnám mi ez ami velem történik az orvosok abszokut leszarnak .Légyszi ird le milyen tünetek vannak.köszonom Ibolya :'('

#8 memo78 2010. 02. 03. - 00:36:57

Sziasztok. Én is SPA ban szenvedek több mint 10 éve és most 32 vagyok. Eddig nem nagyon foglalkoztam a betegségemmel mert nem annyira foglalkoztatott,fájt fájt de elbirtam gyógyszerek nélkül.Viszont az elmult másfél év alatt elég komolyan belehúzott a betegségem a romlás sajnos nagyon látványos.És csak most kezdtem magammal foglalkozni igazán SAJNOS.Szóval ha ebben a betegségben szenvedsz azonnal kezdj MOZOGNI TORNÁZNI ÚSZNI.A gyógyszereket kerüld, az összes méreg(az hamarabb végez veled mint a Bechterew).Sose add fel és ne hagyd abba magaddal való foglalkozást.

#9 gabor979 2010. 01. 26. - 09:45:17

Szia Tündi28! Tudom,hogy ezt a levelez több mint egy éve irtad,de én csak most ismertem meg ezt az oldalt.Érdekelne hogyan intézted el a leszázalékolást. 30 éves vagyok,és 5 éve orvosilag diagnosztizált Bechterewes.Igaz az első tünetek 8-10 éve jőttek ki. Úszni eljárok,de nem sok javulást érzek magamon. Kérlek ha van rá módod és időd,válaszolj a levelemre. előre is köszönöm, Gábor email: joinup@freemail.hu

#10 mikuni 2009. 12. 10. - 14:18:10

Szia! Én csak névről ismerem, viszont ismerek olyan szülőt, aminek a gyermekét ő kezeli és jó véleménnyel van róla.

#11 szebag 2009. 12. 09. - 11:03:45

Sziasztok! Bár nem ide tartozom, engedjétek meg hogy megkérdezhessem. Sziasztok. Fájnak a csontjaim, 55 éves férfi vagyok. Háziorvosom beutalt ORFI-ba. Időpontot egyeztettem az ORFI-s orvossal, akihez fogok menni. Dr. Sevcic Krisztina. Ha valaki ismeri az orvos nevét és találkozott is vele, akkor milyen a betegekkel? Kezelt már közületek valakit? Mielőtt elmennék hozzá új betegként, szeretnék előtte tájékozódni.. Előre is köszi! :$

#12 origami2006 2009. 10. 14. - 15:39:25

Kedves Fórumozók! Olyan betegeket keresünk, akik reumatoid artritisz-ben, arthritis psoriatica-ban vagy Bechterew kórban (spondilitisz ankolopetika) szenvednek és jelenleg biológiai terápián vannak (Remicade, Enbrel vagy Humira). Szeretnénk egy személyes beszélgetés keretein belül megismerni kórtörténetüket, hogy hogyan jutottak el a biológiai terápiáig és milyen változást hozott betegségükben a kezelés. Amennyiben úgy érzi, szívesen mesélne nekünk tapasztalatairól, kérem jelentkezzen a citka@freemail.hu e-mail címen, vagy az alábbi telefonszámon: 06-70-389-10-99 Segítségüket előre is köszönöm. Üdvözlettel: Leskó Zita

#13 naba53 2009. 07. 06. - 17:31:19

Üdv Mindenkinek! Én is új vagyok a FÓRUM-ban, SPA-s 2 éve le%-kolt, 56 éves és már 30 éve kezdődött, de csak 2001-ben diagnosztizálták.Ha valakinek van friss infója a felülvizsgálattal kapcsolatban, /tekintettel a kialakult gazdasági helyzetre/kérem írja meg.De más témában is szívesen. Üdv:naba53

#14 Tenebi 2009. 03. 15. - 14:31:40

Kedves Anihilator77! Üdv a klubban, bár én nem ide, hanem az RA-sokhoz tartozom. A lényegen nem változtat. Mozgásszervi betegség ez is, az is. Írj magadról, mit értesz helytelen életmódon stb. Most csak ennyit írok, de bízom benne, hogy lesz folytatás is. üdv. Tenebi

#15 anihilator77 2009. 03. 13. - 19:03:38

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT! ELÖSZÖR MERÉSZKEDEM BELÉPNI A FÓRUMBA. 45 ÉVES FÉRFI VAGYOK. 12 ÉVES KOROMBAN KEZDŐDÖTT A DOLOG. NAGYON SZERETNÉK ITT BARÁTOKAT TALÁLNI. MERT NAGYON VISSZAHÚZÓDÓ HELYTELEN ÉLETMÓDOT FOLYTATOK. VÁROM A VISSZAJELZÉSEITEKET. MINDEN JÓ SZÓNAK ÖRÜLÖK. ÜDV:ANIHILATOR77

#16 bobemama 2008. 10. 17. - 20:17:43

SZIA TUNDI EN 14 HONAPJA KAPOM AZ ENBRELT,EGY HETEN EGYSZER MOST JOTT KI AUGUSZTUSBAN EZ A MELLEKHATAS HOGY DAGAD A NYAKAM MEG AZ ARCOM A BAL OLDALON A CT NEM MUTAT SEMMI ELVALTOZAST,ELOSSZOR AZT MONDTAK HOGY IGYAK SOK VIZET,CUKROT SZOPOGASSAK ,CITROMOT MIVEL A TOROK SZARAZ ,A NYALMIRIGYEK NEM DOLGOZNAK RENDESEN,PERSZE NEM HASZNALT,15 NAPIG EROSS ANTIBIOTIKUMOT SZEDTEM DE MEG NEM VALTOZOTT SEMMI SEM.A REUMATOLOGUS AZT MONDTA HOGY AZ INJEKCIO CSINALTA,CSAK AZT NEM TUDOM HOGY MIERT NEM ALLITOTTA LE AUG. ELEJEN AMIKOR KEZDODTEK A TUNETEK ES MIERT CAK SZEPT.14-EN JELENLEG SEMMIT SEM SZEDEK NEM ERZEM MAGAM ROSSZABBUL MINT AMIKOR KAPTAM AZ INJEKCIOT.NEKEM SEGITETT A VIZ A TUDOMROL ELMENT TUDOK MOZOGNI FOZNI, MOSNI,TAKARITANI ELOTTE HONAPOKIG MINDENT A FERJEM CSINALT.DE NEM TUDOM HOGY MEDDIG FOG TARTANI ES FELEK A VIZTOL HOGY VISSZJON JO EGESSZEGET KIVANOK NEKED BOBE ; :d

#17 levo76 2008. 10. 05. - 09:53:31

Szia Tündi! Én Kriszta vagyok 31 éves.Valoszinű hogy nekem is ez a betegsgem bár még csak a röntgenből és a vérsüllyedésemből gondolják.Neked hogy kezdödött?Mik voltak a tüneteid? Az címem:levo76@freemail.hu Köszönöm előre is.szia

#18 Tundi28 2008. 10. 04. - 23:15:34

Szia! A fizikóterápiás kezelések nagyon sokat használnak.Uszás,masszás,torna. Én 28éves Bechterewes vagyok,2éve leszázalékoltak. Ha gondolod add meg az e-mil cimedet,és akkor oda irnék neked. Jobbulást! Tündi

#19 Tundi28 2008. 10. 04. - 22:57:26

Szia Böbemama! Mennyi ideje kapod az enbrelt? Nekem is volt olyan orvos aki azt mondta ,hogy ha sokáig nem kapom és utánna ujra akkor nagy esély van rá,hogy szövödménye lesz,de más orvos pedig azt mondja ,hogy amig van injekcióm addig kapjam és kiprobálhatom,hogy milyen ha nem kapom.És ha rosszabb nélküle akkor újra kezdhetem.A baj az,hogy minden orvos mást mond. Hát én salazopirint,medrolt szedtem 1évig ,de nem használt.A salazopirin helyett methotrexátot és medrolt és mellé az enbrel 50mg-os injekciót kapom .Az injekciót 2006 júniusaóta kapom heti egyszer kissebb megszakitásokkal,mert sokszor az oep 2hónapig ül a méltányossági kérelmen.Szerencsére semmi mellékhatás nem jelentkezett nállam.Én nem igazán érzem,hogy használna.mindig attól félek,hogy elkapok valami fertőzést az injekciótól.Sokan nem is merik a mellékhatások miatt használni. Ezért akarom abba hagyni ezek szedését.És csak vitaminokat szedni. 1hete elkezdett fájni a mellkasom és vizesedik a lábam,kardiologusnál voltam mindent rendben talált .Megemlitettem az enbrelt,hogy nem lehet e,hogy attól van,de a válasz csak annyi volt lehet.Szoval lehet,hogy 2év kisebb szünetekkel most jelentkeznek nállam az injekció mellékhatásai. Jobbulást és jó egészséget kivánok. Tündi

#20 bobemama 2008. 10. 04. - 20:26:43

SZIA TUNDI EN R/A-S VAGYOK ES ENBREL INJEKCIOT KAPOK HETENTE EGYSZER SOKAT JAVULT AZ ALLAPOTOM CSAK A MELLEKHATASOK.ELOSSZOR A GYOMROMNAL VOLT ,MOST SAJNOS A NYAKAM DAGAD 2 HONAPJA KESOBB AZ ARCOM IS ELKEZDETT A CT NEM MUTAT SEMMIT GYOGYSZERT SEM KAPTAM ,SOK VIZ ,CUKORKA,CITROM SEMMIT SEM HASZNALT.MOST KAPTAM ANTIBIOTIKUMOT BAKTERIUMRA DE EZ SEM JO,JELENLEG/2 HETE/ABBA KELLET HAGYNI AZ INJEKCIOT,AZ IMMUNRENDSZERT GYENGITI AZ INJEKCIO EZERT JONNEK ALLANDOAN A BETEGSEGEK.IRD MEG A TAPASZTALATODAT ,LEHET HOGY SOKAIG KAPTAM SZUNETET KELLET VOLNA TARTANI DE AZ ORVOS SZERINT HA ABBAHAGYOM MEG TOBB PROBLEMAM LESSZ ES FELO HOGY A VIZ VISSZJON A TUDOMRE JO EGESSZEGET NEKED UDVOZLETTEL BOBEMAMA

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: