Házipatika fórum: Türöképesség - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Türöképesség

#41 2005. 10. 07. - 13:45:22

sziasztok.28-éves spondylitis ankylopoetica,St.p.M.Scheurmann -om van az lenne a kérdés,hogy ezzel le százalékolják-e az embert

#42 katie1 2005. 06. 29. - 18:49:37

Szia! Én magam módján nem betegségnek nevezem :: ,csak állapot. Ezt a steroid kura dolgot a mai napig sem értem ,nálam ilyen sohasem volt. Bár lehet csak én nem tudtam róla ?? Az előzőekben ajánlott kenőcsöt próbáld ki ,nagyon jó főleg este lefekvés előtt. A térd és a boka témát egyedűl is megtudod oldani. Nagyon jó,ne hagyd ki ! Szerintem a másik fórumon mi már beszélgettűnk. Ott volt egy kérdésem . : hogyan lehet 00:14:58-kor még nem aludni.? Ha tévedésben vagyok nagyon bocsi,de minden esetben kitartás. üdv :d

#43 2005. 06. 17. - 15:04:52

Sziasztok! Nem is olyan régen, kb két hónapja derült fény betegségemre viszonylag sok kínlódás és vizsgálat után. 23 éves egyetemista vagyok, így kicsit megdöbbentem, de megnyugtattak h eme betegség ellenére azért a körülményekhez képest lehet teljes életet élni..valóban így van? Jelenleg steroid-kúrán vagyok aminek köszönhetően panaszok nagy mértékben csökkentek, de hogyan tovább? Nekem a térdeimmel illetve a bokáimmal indult a dolog, remélhetőleg a derekam nem kerül egy ideig vagy soha sorra... Gondoltam segíthet ha más ugyanazon cipőben járó emberekkel felveszem a kapcsolatot! Mindenkinek fájdalommentes szép napokat! ;)

#44 katie1 2005. 04. 13. - 13:05:10

Szia MISko ! Őszintén mondom neked,hogy az elmúlt években már volt annyi ke nőcs ,pakolás meg mit tomén rajtam,de egyik sem volt ilyen eredményes mint ez. Amikor írtam neked akkor prószíltam másodjára.Változatlanúl nagyon jónak tartom,és változatlanúl nagyon köszi,Ha esetleg van még ilyen jó ajánlatod vevő vagyok rá. Továbbiakban is jó egészséget neked! űdv.

#45 2005. 04. 13. - 08:34:05

Szia katie1! Örülök,hogy kipróbáltad és bevált! Remélem más is olvasta az üzenetet és kipróbálja.Minden jót!!!!!!!! MISKo

#46 katie1 2005. 04. 07. - 14:20:59

Szia MIKSo ! Kipróbáltam, megpróbáltam az eredmény nálam,: :d :d :d :d :d : Én is este kenegettem,de aránylag tudtam aludni ,és a reggeli felkelés sokkal jobban sikerűlt mint előtte napokban.Remélem ez tartós lesz .Nagyon jó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszike,nagyon szépen köszönöm űdv.

#47 katie1 2005. 04. 01. - 13:52:09

Szia MISKo! Köszi az infót,megfogom próbálni de már csak a jövő héten és majd írok neked ,hogy nállam hogyan müködik. Jó hétvégét neked!!!!!!

#48 2005. 03. 30. - 10:09:33

Szia katie 1! Patikában vettem, ott ajánlották.Kitettek elém egy jó párat,és én választottam egyet. Amikor úgy fájt a forgóm,hogy majd bele őrültem,ez a krém egy éjszaka alatt kivette a fájdalmat belőle. Korábban reggelente a nyakamat nem tudtam előre hajtani,annyira fájt a hátam,éreztem az idegeket,hogy húzódnak.Most nincs ilyen. Kb. két hónapja használom,esténként szoktam bekenni magam. Szóval próbáljátok ki! üdv.

#49 katie1 2005. 03. 23. - 10:35:43

Szia MISKo! Ezt a krémet a gyögynövényben vagy a patikában vetted,?Hányszor prószíltad már.?Ha 50% az eredményed akkor az egész jónak mondható.Ki ajánlotta neked, üdv.

#50 2005. 03. 20. - 14:41:41

Sziasztok! Próbáltátok már a CROTALGIN FORTE krémet. Ez egy kígyóméreg kivonatot tartalmazó krém.Én már próbáltam és szerintem használ. Jobban tudok éjszaka aludni.Nem mondom, hogy tökéletesen eltünt a fájdalom,de 50%-kal jobb. Csak ennyi lett volna!

#51 katie1 2005. 02. 19. - 14:17:03

Köszike az előbbi időben kűldtem neked választ,továbbra is bízok a beszélgetésűnkben. Nagyon jó egészséget neked ! Űdv katie. :d

#52 2005. 02. 18. - 19:24:04

Szia katie irj a bolygo@tvnetwork.hu ra segitek a pal progit feltenni!! Üdv Neked!!!

#53 katie1 2005. 02. 18. - 18:36:11

Szia! változatlanúl nagyok bízok benne ,hogy sikerűl beszélgetnűnk. Én 51 vagyok.Nagyon sok éve kinlódok a fájdalommal de én valójában 2000-ben tudtam meg miről is van szó mikor egy fiatal orvoshoz kerűltem.Előtte akinél voltam az mindíg csak azt mondta egy kis gyulladás az izűletekben.De szerencsémre az elment nyugdíjba. Lenne pár kérdésem,és reménykedem a jelentkezésedben.Üdv:katie1

#54 katie1 2005. 02. 18. - 13:24:27

Szia Bolygó! Szerintem téged olvastalak az indexe-en,írtam is neked. Kikerestem a honlapot,de magyar nyelven nem tudtam meg semmit sem.Nagyon sok kérdésem lenne feléd,de bízok benne sikerűlni fog egyszer írosgatnunk ill, beszélgetni vagy a fórumon vagy a házi lev-en.. Nagyon jó egészséget és kitartást kívánok neked , Űdv katie1 :d

#55 2005. 02. 17. - 11:26:40

Szervusztok sorstársak! 56-éves vagyok 28-éves koromtol szenvedek ebben a betegségben.még egyenes a gerincem (ezen már sok orvos csodálkozott). Amikor megtudtam mivel jár ez a betegség belevéstem az agyamba nem görbülhetek meg. Ez eddig sikerült de iszonyatos fájdalmakat kell elviselnem a mai napig. Üdv Nektek

#56 2005. 02. 14. - 17:41:36

Nézz el ide is: http://forum.index.h...ticle?t=9119327 Hátha többre jutunk Üdv: mackóbácsi

#57 kati21 2005. 02. 04. - 22:18:53

Sziasztok! Kati vagyok 22 éves, és 99%, hogy SPA betegségben szenvedek. Ma voltam az ORFI-ban, ahol csigolyacsuszamlást diagnosztizáltak, valamint valószínűsítették az SPA-t. Hétfőn megyek vérvételre, hogy biztos-e a dolog. Az Édesapám 24 éves kora óta szenved ebben a betegségben, de szerintem nem foglalkozott vele elege, így mostanra elég rossz állapotba került. Az iránt szeretnékérdeklődni, hogy valakinek vannak-e "pozitív" élményei evvel a betegséggel kapcsolatban, azaz nem görbült meg annyira, nem fáj a háta, csípője..., stb.

#58 katie1 2005. 02. 01. - 19:42:23

Szia IBilly! Erről még ténylegesen nem hallottam. Ezt hol keressem a neten? Ezt a doki ajánlotta neked vagy csak a saját magad kutakodtad ki és belevágtál.? Hányszor voltál ilyenen? Ezt valahogy a természet gyógyászat fele sejtem,de megprábálom felkutatni.De azért adhatol segéd infót a neten hol keressem.! Az időjárás változást hogyan vészeled át?? Űdv :katie

#59 IBilly 2005. 02. 01. - 13:04:46

Szia Katie ! Szerintem a lényegére és pozitív hatásaira keress rá a neten, rengeteg cikk van a kiropraktikáról. Nem akarok butaságokat írni. Egy kezelés úgy néz ki, hogy a terapeuta először legyúrja a kérdéses ízületek melletti izomzatot. Pl.: a gerincoszlop melletti izmokat, farizmokat. Szó szerint kipréseli belőle a vért. Elég fájdalmas ha kötött az izomzat, de nekem idővel lazult és egyáltalán nem fájt. Miután az izmok lazultak, speciális testhelyzetekben, speciális kézmozdulatokkal mozgatja meg az ízületeket. Azt hogy hol kell megmozgatni az ízületeket, általában röntgen felvételről állapítja meg, vagy kitapintja kézzel. Jó esetben a csigolyák is ropoghatnak úgy mint ahogy egyes emberek a kezüket tördelik. Röviden ennyi. Próbálta már valaki más is ? Hatás ? Üdv IBilly

#60 katie1 2005. 01. 31. - 18:31:02

Neked is üdv kedves IBiLLY! Ha esetleg az általad említett kiropraktikáról mondanál valamit jó lenne,mert ezt sohasem halottam./ remélem jól írom/

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: