Házipatika fórum: érszűkület - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

érszűkület

#1 vikkalany 2013. 09. 11. - 07:17:46

Sziasztok!

Ha jó orvost szeretnétek, ajánlom a következő oldalt: http://www.docplanner.hu/proktologus Itt különböző, jobbnál jobb orvosokat találhattok, van proktológus, pszichológus és még sokan mások. Mindenkinek ajánlom!

#2 vali03 2013. 05. 03. - 19:24:48

AZ ÚJ GENERÁCIÓS FLAVIN7

A legerősebb flavonoidok magas antioxidáns kapacitással!
Már kapható a közkedvelt literes (1000ml) kiszerelésű FLAVIN7 Jubileum ital.
Korszerű nanotechnológiával készült ÚJ FLAVIN77!
A világ legszélesebb spektrumú flavonoid készítményei.
Bővebben itt olvashat róla >> 15 éve született a FLAVIN7!

#3 vali03 2012. 09. 04. - 10:33:33

Szerintem nagyon jó hazai termékek a Flavin7 Flavonoidok.
Kiemelkedõen pozitív hatást gyakorolnak a szív- és érrendszerre azáltal, hogy növelik az érfalak rugalmasságát, csökkentik a koleszterinszintet, és a vérrög képzõdést. Védõhatást fejtenek ki a trombózis ellen.
Flavin7 termékcsalád

#4 manawebshop 2012. 03. 27. - 13:33:47

Érszűkületre kifejezetten ajánlom a MANA gyógyfüves mesterbalzsamot.

#5 simonl 2011. 06. 13. - 17:09:51

A természet IGAZI EREJE HRI-VITALION HRI-TECHNOLÓGIA: Lényege, hogy a tiszta növényi hatóanyagokat egy célirányosan megtervezett rendszerben kapcsolják egymáshoz. Ezzel egyrészt egymás hatását felerősítik, másrészt intenzíven és a megcélzott betegségre koncentráltan, célirányosan fejtik ki hatásukat. E HRI technológiának tudható be a készítmények kiemelkedő hatásfoka. Nem gyógyszerek, nem helyettesítik az orvosi és gyógyszeres kezelést. A szervezet saját öngyógyító mechanizmusait segítik, erősítik, támogatják, hatásait rengeteg nagyon jó tapasztalat mutatja! A fogyasztók beszámolói alapján összegzett legfőbb tapasztalatok: CSONTRITKULÁS A szervezet csontépítő folyamatait, a csontépítő enzimeket aktivizálva, a táplálkozás során bevitt kalciumot valóban beépíti a csontokba, visszafordítva a csontleépülés folyamatát. Megszűnnek a fájdalmak, elkezd visszaépülni a csonttömeg; ÉRSZŰKÜLET Az érfalakról leoldódnak az elzáródásokat okozó koleszterin, vagy meszes alapú plakkok, lerakódások. Segítségével érműtétek és amputálások is megelőzhetők! MESZESEDÉS, LERAKÓDÁSOK Legyen szó akár izületi lerakódásokról, köszvényről, akár gerincoszlop, vagy bármely szervünk elmeszesedéséről, segít a készítmény ezeket lebontani és eltakarítani; CUKORBETEGSÉG Sok esetben magának az alapbetegségnek a tüneteit is enyhíti, csökkenthető a bevitt inzulin mennyisége, illetve megszűnnek a túlzott cukorszint-ingadozások. De a betegség valamennyi igen káros szövődményét is segít csökkenteni; KRÓNIKUS FEJFÁJÁS, FRONTÉRZÉKENYSÉG A fenti hatások miatt számos pozitív "mellékhatás" is tapasztalható, így a krónikus fejfájások, a frontérzékenységek megszűnése, jobb a közérzet, növekszik a vitalitás, sok esetben javul a hallás, a látás, csökken a magas vérnyomás stb. Összetétel: Alma, szőlőlevél, hibiszkusz, csipkebogyó, narancshéj, bodzavirág www.simon.vitalioncsapat.hu

#6 noteszke 2011. 01. 20. - 11:07:12

Kedves Zsizsinyak! Édesapám egy Palota Egészségközpont nevű helyre járt, ahol egy infrás, ultrahangos érszűkületi terápiát alkalmaztak rajta és sokat segített neki, kevesebbet zsibbad a lába és nagyobb távokat tud megtenni. Nem tudom, hogy pesti vagy-e, de a XV. kerület, Dembinszky utca 29. szám alatt található a hely. Remélem segítettem, jobbulást neked!

#7 zsizsinyak 2009. 12. 09. - 21:41:31

Kedves Halekne! Felmentem erre az oldalra amit itt írt. Én 40 éves vagyok és az orvos azt állapította meg, hogy érszűkületes a jobb lábam. Ami nagyon fáj ugyan, de nem akarom sem én elhinni sem más, hogy ennyi idősen ez van. Na már most, ha tényleg ez a helyzet akkor valamit tenni kell! Nem élhetek csak gyógyszereken, nem is akármennyi darabon, állandóan. Ez a tea mennyibe kerül és hol lehet kapni? Ez lenne a kérdésem. Köszönöm és szép napot! zsizsi

#8 2005. 05. 05. - 09:24:20

http://www.mimnet.hu/0100_hun/

#9 2005. 05. 05. - 08:58:08

Érszűkületben szenvedőknek információ a www.mimnet.hu weboldalon is található Orvos/Partner adatbázisban az "érszűkület" szóra keresve.

#10 2005. 02. 17. - 16:38:45

keves jakub. kattincs rá a w.w.w .tiens.hu webb lapra és kapsz információt az érszükületedre.olvasd el amit az antilipyd teáról ír. Tapasztalatom megosztom veled.Az én nagymamám 93 éves mindig is adott az egészségünkre de megjelent nála az érszükület. Az orvos azt javasolta,hogy olyan stádiumban van,hogy le kell venni a lábát.Végigjártam minden olyan helyet ahol úgygondoltam segítenek rajta.Így kerültem kapcsolatba a tiensel , én csak köszönhetek nekik.A mamikám lába meg van jó egészségnek őrvend.Már nincs érszükület a lábában és remélem még nagyon sokáig él minannyiunk őrőmére.

#11 2005. 01. 20. - 19:50:50

T: Érdeklődő. A www.dualmed.hu-n megtalálja a választ kérdésére.

#12 jakub 2005. 01. 10. - 16:24:16

Lábon keletkezett érszűkület gyógyítására keresek garantált gyógyszert, infúziót, módszert vagy ismert gyógyítót.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: