Házipatika fórum: A betegség felkutatása - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

A betegség felkutatása

#1 2006. 03. 20. - 12:21:15

20 éves lány vagyok. 3 hete csomót érzek a mellemben. Ultrahangon a mastopathiát láttak, de nem nyugodtam meg. Állítólag mammográfiát még nem lehet csinálni, mert nem szültem, de akkor most mit tegyek?A csomó érzékeny. azt mondták, nyugodjak meg, csak mirigyes..De az UH-n két orvos hümmögött, hogy hát nem is tudják..Hova menjek?Nagyon köszönöm a segítséget előre is: bzsu85@freemail.hu az e-mail címem.

#2 2006. 01. 14. - 18:37:28

Nem igazán tudtam, hogy melyik témába irjak de talán itt jo lesz - 20 éves srác vagyok, jobb mellemben egy borsszemnyi érzéketlen csomot fedeztem fel mellette egy kissebb hasonlo valami van - nem tapad az izomhoz ikább a bőrhöz tapadhat - kérdésem hogy mi lehet ez - sportolok nagy sulyokkal dolgozok lehet ez esetleg egy soprtsérülés valami izomszakadás féle, vagym mivel állok szembe? Várom a válaszotokat

#3 Zsiguci 2003. 03. 17. - 13:09:31

A daganat formájáról már látják, hogy jó vagy rosszindulatú. Fel a fejjel!

#4 2003. 03. 16. - 19:17:39

Egy 27 éves lány vagyok, akinek 2 évvel ezelőtt egy plasztikai mell felvarró műtéte volt.Sajnos most észrevettem egy pici daganatot a bal mellembe,el mentem az orvosomhoz, megrögeneztek és egy 7 mm-es jóindulkatú daganatot leltek benne. Nos a kérdésem az volna, hogy Önök szerint honnan tudja az orvos, hogy az jóindulatú, ha egyszer még szövetmintát sem vett.Nem az a gáz, hogy nem akarja megmondani az igazságot.Kétségbe vagyok nagyon esve és néhány nyugtató szó nagyon jól jönne most!!!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: