Házipatika fórum: Izzadás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Izzadás

#1 garaiimre3 2017. 02. 16. - 17:47:26

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2016. április 09. - 12:58:39

Exodort próbálta már valaki?
Hasonló,mint a AS,de mégis más
Én most 2hete minden este használom.Csak az izzadó felületre használom(máshol csíp,de mégse annyira,mint az AS)tenyér,talp
Képzeljétek sokat csökkent az izzadás.A tenyerem közepe szinte abszolút nem izzad,sőt ki van száradva.Csak az ujj végeim és a tenyerem külső része izzad(azt nem tudom ott miért nem használ....)
Most úgy gondoltam,hogy nem fogom minden nap használni,tegnap kihagytam,és sajnos ma már jobban izzadt....Bár még nem voltak igazán nagy melegek,így nem tudom kánikulában milyen lesz,de eddig láthatóan használt
Azért írom,mert hátha valakinek nincs ennyire durva tenyér izzadása,akkor lehet annak jobban fog használni.De szerintem már javulás is sokat jelent:-) de nekem is kellett 2hét minden napos kezelés,hogy észre vegyem a változást

Én az első körben használtam, de nekem nem jött be, mert kimarta a kezemet.
Elengedhetetlen, hogy ne kapjon a kézfej is belőle, és nem is sokat segített nekem ez a dolog.
Szinte ugyan úgy izzadt a tenyerem, ámbár persze azért mégis csak kisebbé, mint nélküle.
Én maradtam a házi barkács iontoforézis műszernél, igaz mostanában ebben a hidegben nem kell.
Sajnos elhanyagoltam a kezelést, mert ilyenkor nem igazán izzad a tenyerem, s a talpam;
Így aztán a jó idővel majd kezdhetem újra.

#2 mancika6 2016. 04. 09. - 12:58:39

Exodort próbálta már valaki?
Hasonló,mint a AS,de mégis más
Én most 2hete minden este használom.Csak az izzadó felületre használom(máshol csíp,de mégse annyira,mint az AS)tenyér,talp
Képzeljétek sokat csökkent az izzadás.A tenyerem közepe szinte abszolút nem izzad,sőt ki van száradva.Csak az ujj végeim és a tenyerem külső része izzad(azt nem tudom ott miért nem használ....)
Most úgy gondoltam,hogy nem fogom minden nap használni,tegnap kihagytam,és sajnos ma már jobban izzadt....Bár még nem voltak igazán nagy melegek,így nem tudom kánikulában milyen lesz,de eddig láthatóan használt
Azért írom,mert hátha valakinek nincs ennyire durva tenyér izzadása,akkor lehet annak jobban fog használni.De szerintem már javulás is sokat jelent:-) de nekem is kellett 2hét minden napos kezelés,hogy észre vegyem a változást

#3 fantomx 2016. 01. 30. - 18:40:03

Sziasztok.Dr Derm hyperhidrosis készülék érdekelne 30.000-ért,ha esetleg van valakinek.
szabika2007@hotmail.com

#4 orsesz 2016. 01. 26. - 13:34:46

Sziasztok!

Erősen gondolkozom rajta,hogy vásároljak dr derm iontoforézis gépet használtan. Kinek vált be? Tapasztalatok?

Várom a válaszotokat!
Köszönöm :)

#5 CSIGABIGA 2016. 01. 13. - 19:39:26

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2016. január 07. - 15:57:27

Valaki próbálta már a botoxot tenyér láb izzadásra?

Úgy látszik senki, de nem igazán lehet kellemes; mikor a tűvel szurkálják az ember
kezét, ráadásul sok helyen be kell szúrni.
Ha jól emlékszem a hatása talán olyan egy év körül van, aztán ismét vissza áll az alapállapot.
A második kezelés pedig már nem is tart olyan sokáig hatásilag, talán félév...

#6 mancika6 2016. 01. 07. - 15:57:27

Valaki próbálta már a botoxot tenyér láb izzadásra?

#7 mancika6 2015. 09. 23. - 20:41:15

Üzenet megtekintéseIdézve: CSIGABIGA - Dátum: 2015. augusztus 31. - 17:13:07

Ez biztosan az izzadás megszüntetéséről szól?
Az első az úgy nézz ki, hogy a hónalj izzadásra van kitalálva, a második meg mintha inkább a fogyásról; és a narancsbőr megszüntetéséről szólna.
Igaz az is, hogy csak hevenyészve néztem utána, de ezeket dobta ki a kereső.
Nem találom a tenyér, és láb izzadás megszüntetését ezekben a kezelésekben.
Amúgy üdvözöllek újra itt! :-)

Üdv :-)))
Igen Myra izzadás,bár azt nem néztem pontosan melyik testrész.A lézer az izzadásra is.

#8 CSIGABIGA 2015. 08. 31. - 17:13:07

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2015. augusztus 29. - 19:41:54

Akkor leírom:Miry Dry,és lézerlipolízis

Ez biztosan az izzadás megszüntetéséről szól?
Az első az úgy nézz ki, hogy a hónalj izzadásra van kitalálva, a második meg mintha inkább a fogyásról; és a narancsbőr megszüntetéséről szólna.
Igaz az is, hogy csak hevenyészve néztem utána, de ezeket dobta ki a kereső.
Nem találom a tenyér, és láb izzadás megszüntetését ezekben a kezelésekben.
Amúgy üdvözöllek újra itt! :-)

#9 mancika6 2015. 08. 29. - 19:41:54

Akkor leírom:Miry Dry,és lézerlipolízis

#10 mancika6 2015. 08. 29. - 19:35:53

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2015. augusztus 29. - 19:35:03

Nem rakja be a linket....
Linkjeim

#11 mancika6 2015. 08. 29. - 19:35:03

http://http://www.dhhz.de/miraDry/

#12 mancika6 2015. 08. 29. - 19:32:50

Erről már hallottatok??
http://www.dhhz.de/miraDry/

#13 bmihaly 2015. 08. 23. - 11:32:48

Kedves Olvasók!

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált Dr. Derm hyperhidrosis készülékem (újonnan vásároltam, újszerű állapotban van, már nem garanciás). 60.000 Ft-ot kérnék érte.
Érdeklődő leveleket a mihaly.bosnyak@gmail.com e-mail címen várok.

Üdv és jó egészséget!
Mihály

#14 atismeister 2015. 08. 07. - 21:32:47

Sziasztok!

Én éppen teszt jelleggel használom a Dr Derm típusú készüléket és nálam tökéletesen működik a dolog.
Érdeklődnék, hogy esetleg van-e olyan aki úgy gondolja, hogy neki nem vállt be (vagy bármi egyéb okból) és el szeretné adni?
Én szívesen megvásárolnám az említett készüléket.
email címem: atismeister@gmail.com
köszönöm előre is!

#15 atismeister 2015. 08. 07. - 21:24:25

Üzenet megtekintéseIdézve: hegedusmarcsi - Dátum: 2015. február 28. - 17:19:24

Sziasztok!

Én 2011. szeptemberében vettem egy dr.derm féle készüléket, 88 ezer Ft-ért. Akkor használtam 2 hónapig, de utána abba kellett hagynom, mert beültetésre készültünk. Azóta csak a szekrényben áll a gép és nagyon sajnálom, mert ahhoz túl drága volt.
Kérdésem az lenne érdekel-e valakit, megválnék tőle akár 30 ezer forintért. Hibátlan állapotban van, szinte új.

Szia!

Amennyiben még nem adtad el engem nagyon érdekelne a készülék.
Van lehetőség az üzletre?
email címem: atismeister@gmail.com
Köszi előre is!

#16 mancika6 2015. 06. 02. - 19:36:00

Üzenet megtekintéseIdézve: CSIGABIGA - Dátum: 2015. április 15. - 16:48:38

Ezt szerintem a doki jobban megtudná mondani, saját kútfejem véleménye szerint nem hinném hogy bármi galibát is okozhatna.
Ez viszont csak saját vélemény...
Nyugaton klinikákon is csinálják ezt az eljárást; esetleg keress valami külföldi fórumot.
Gratulálok a kislányod születéséhez! :-)

Köszönöm :-)
Kiváncsi lennék kinek hogy használ a kezelés?Én végig csináltam kezemmel a több,mint 2hetet,sokat javult,de nem múlt el teljesen.Aztán csináltam kb 4 nap szünetet,és mintha nem is kezeltem volna...aztán megint csináltam pár napig minden nap,aztán pár nap szünet,és sajna ugyanúgy izzadt:-((((Vagyis azt vettem észre,nekem akkor javulna csak ha minden nap kezelnék(de így sem múlik el) viszont minden nap kezelni elég gáz:-( Még ha teljesen elmúlna.De baba mellett nem igazán van erre időm
Képzeljétek!Úgy néz ki kicsi Szofi is örökölte az izzadást :-( Csupa víz a tenyere és a kis lába

#17 tiakmk 2015. 05. 17. - 10:06:14

Sziasztok! Nem tudom tudtok-e segíteni, mert látom itt a topikban legfőképpen láb és kéz izzadással kapcsolatban megy a téma. Én a hátamon izzadok pár éve nagyon, ami nyáron elviselhetetlen. Télen nincs ilyen gondom, de most hogy megint jön a jó idő... már előre félek, egyszerűen kimozdulni is utálok ilyenkor. Néztem ezt a gépet, ami 160e Ft. körül mozog (hihetetlen drága szerintem) és ha nincs más megoldás, még az is lehet hogy megveszem. De nem tudjátok esetleg, hogy nem lehet olcsóbban otthoni összeállításban ilyet megoldani? mint ahogy a lábra és kézre itt írjátok. Előre is a köszi ha tudtok valamit segíteni. Vagy: ha van valakinek szintén hát izzadással problémája, és vett ilyen gépet, az tényleg használt?

#18 CSIGABIGA 2015. 04. 15. - 16:48:38

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2015. március 25. - 12:28:25

Sziasztok!!!! :-)
újra itt.Decemberben életet adtam gyönyörű kislányomnak.Így 1év után újra elkezdtem az elektrosokk terápiát :-)
Nem tudjátok?Így,hogy szoptatok gondolom lehet használni,ugye?Nem árt a tejemnek?

Ezt szerintem a doki jobban megtudná mondani, saját kútfejem véleménye szerint nem hinném hogy bármi galibát is okozhatna.
Ez viszont csak saját vélemény...
Nyugaton klinikákon is csinálják ezt az eljárást; esetleg keress valami külföldi fórumot.
Gratulálok a kislányod születéséhez! :-)

#19 mancika6 2015. 03. 25. - 12:28:25

Sziasztok!!!! :-)
újra itt.Decemberben életet adtam gyönyörű kislányomnak.Így 1év után újra elkezdtem az elektrosokk terápiát :-)
Nem tudjátok?Így,hogy szoptatok gondolom lehet használni,ugye?Nem árt a tejemnek?

#20 noel01 2015. 03. 04. - 20:30:43

Üzenet megtekintéseIdézve: hegedusmarcsi - Dátum: 2015. február 28. - 17:19:24

Sziasztok!

Én 2011. szeptemberében vettem egy dr.derm féle készüléket, 88 ezer Ft-ért. Akkor használtam 2 hónapig, de utána abba kellett hagynom, mert beültetésre készültünk. Azóta csak a szekrényben áll a gép és nagyon sajnálom, mert ahhoz túl drága volt.
Kérdésem az lenne érdekel-e valakit, megválnék tőle akár 30 ezer forintért. Hibátlan állapotban van, szinte új.

Szia, ha még nem adtad el érdekelne a gép. Régóta keresek ilyet a neten , de nem találtam sehol. Saját célra lenne. Akár picit többet is tudnék fizetni érte. Köszönettel Noel.

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: