Házipatika fórum: Izzadás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Izzadás

#21 noel01 2015. 03. 04. - 20:20:32

Üzenet megtekintéseIdézve: hegedusmarcsi - Dátum: 2015. február 28. - 17:19:24

Sziasztok!

Én 2011. szeptemberében vettem egy dr.derm féle készüléket, 88 ezer Ft-ért. Akkor használtam 2 hónapig, de utána abba kellett hagynom, mert beültetésre készültünk. Azóta csak a szekrényben áll a gép és nagyon sajnálom, mert ahhoz túl drága volt.
Kérdésem az lenne érdekel-e valakit, megválnék tőle akár 30 ezer forintért. Hibátlan állapotban van, szinte új.

#22 aranyszilva 2015. 03. 02. - 09:13:24

Üzenet megtekintéseIdézve: hegedusmarcsi - Dátum: 2015. február 28. - 17:19:24

Sziasztok!

Én 2011. szeptemberében vettem egy dr.derm féle készüléket, 88 ezer Ft-ért. Akkor használtam 2 hónapig, de utána abba kellett hagynom, mert beültetésre készültünk. Azóta csak a szekrényben áll a gép és nagyon sajnálom, mert ahhoz túl drága volt.
Kérdésem az lenne érdekel-e valakit, megválnék tőle akár 30 ezer forintért. Hibátlan állapotban van, szinte új.

SZia Marcsi, engem érdekelne! kérlek írj nekem a vaterakatalin@gmail.com címre, köszönöm!

#23 hegedusmarcsi 2015. 02. 28. - 17:19:24

Sziasztok!

#24 CSIGABIGA 2014. 12. 31. - 14:25:17

Sziasztok!

Izzadásmentes Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek ! :rolleyes:

#25 CSIGABIGA 2014. 09. 05. - 19:18:04

Üzenet megtekintéseIdézve: darude1 - Dátum: 2014. szeptember 04. - 18:01:38

Az a maradék 5 % mit takar? Front esetén ugyan olyan mint a kezelés előtt? Vagy esetleg attól jelentősen jobb, de még mindig izzad? :)

Az utolsó kérdőmondat az igaz :-) , tehát jelentősen jobb; de még mindig izzad.

#26 darude1 2014. 09. 04. - 18:01:38

Üzenet megtekintéseIdézve: CSIGABIGA - Dátum: 2014. szeptember 04. - 17:23:07

Hogy pörög a topik mostanság ugye?
Jelentem a helyzet változatlan, s ha nem változik hát így marad!
Én pl. csinálom a kezeléseket olyan 2 -3 naponta, változás nincs mint írtam; az eredmény olyan 95% - os amivel igazán nagyon megvagyok elégedve.
Azért ennyi, mert a hullámzó frontrendszerekre is eléggé érzékeny vagyok ami túlzott izgalmi állapotba hozza a szimpatikus idegrendszert.
Hát ennyi!

Az a maradék 5 % mit takar? Front esetén ugyan olyan mint a kezelés előtt? Vagy esetleg attól jelentősen jobb, de még mindig izzad? :)

#27 CSIGABIGA 2014. 09. 04. - 17:23:07

Üzenet megtekintéseIdézve: darude1 - Dátum: 2014. szeptember 03. - 19:22:32

Sziasztok! Valakinek fejlemény? :)

Hogy pörög a topik mostanság ugye?
Jelentem a helyzet változatlan, s ha nem változik hát így marad!
Én pl. csinálom a kezeléseket olyan 2 -3 naponta, változás nincs mint írtam; az eredmény olyan 95% - os amivel igazán nagyon megvagyok elégedve.
Azért ennyi, mert a hullámzó frontrendszerekre is eléggé érzékeny vagyok ami túlzott izgalmi állapotba hozza a szimpatikus idegrendszert.
Hát ennyi!

#28 darude1 2014. 09. 03. - 19:22:32

Sziasztok! Valakinek fejlemény? :)

#29 CSIGABIGA 2014. 06. 23. - 17:11:42

Üzenet megtekintéseIdézve: freakzilla - Dátum: 2014. június 23. - 14:40:20

köszi a választ!
egy másik kérdésem is lenne. néztem videókat a neten, ott csak kevés vízbe teszik a tenyerüket. én úgy csinálom, hogy teljesen ellepje az egész kézfejemet és a csuklómat is. ez baj lehet?

Szia!
Bajnak ez nem baj, csak felesleges; hiszen a kézfejed, s a csuklód biztosan nem izzad. Esetleg azért nem kellene, mert majd több kézkrémet kell használnod; hiszen nagyobb területen fog kiszáradni a bőröd.

#30 freakzilla 2014. 06. 23. - 14:40:20

köszi a választ!
egy másik kérdésem is lenne. néztem videókat a neten, ott csak kevés vízbe teszik a tenyerüket. én úgy csinálom, hogy teljesen ellepje az egész kézfejemet és a csuklómat is. ez baj lehet?

#31 CSIGABIGA 2014. 06. 22. - 14:00:42

Üzenet megtekintéseIdézve: freakzilla - Dátum: 2014. június 21. - 19:36:10

üdv,
az lenne a kérdésem, azokhoz, akik házilag összeállított készüléket használnak, hogy hányadik nap után éreztek szignifikáns változást? átlag 14 napról írnak. ez mit jelent? a 14. nap után nem izzad? vagy ennyi alkalom kell ahhoz, hogy tartósan megszűnjön, és után kell csak hetente, de az izzadás már előbb elmúlik?

Szia!
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Nekem már a kezelés első napjaiban érezhető volt a javulás. Gondolhatod mennyire örültem, de korai volt, mert jött egy visszaesés. A lényegi eredmény ténylegesen a 2. hét után mutatkozott.
Mondhatom azt, hogy teljesen megszűnt az izzadás. Rákezeléseket 2 - 3 naponta csináltam. Ebben az esetben is korai volt az örömöm, mert a hullámzó front átvonulások alkalmával csak izzad a tenyerem, de lényegesen kisebb mértékben mint azelőtt.
Sajnos nagyon frontérzékeny vagyok, s a szimpatikus idegrendszerem ilyenkor túlzott izgalomba kerül. Tehát teljesen nem szűnt meg, de a javulás az előzőekhez képest olyan 95% -os javulás.
Ez hihetetlenül jelentős javulás ahhoz képest, hogy mennyire izzadta tenyerem.
Ha nincsenek hullámzó fronthatások, akkor képes heteken keresztül is nem izzadni. Ez azelőtt teljesen elképzelhetetlen volt.

#32 freakzilla 2014. 06. 21. - 19:36:10

üdv,
az lenne a kérdésem, azokhoz, akik házilag összeállított készüléket használnak, hogy hányadik nap után éreztek szignifikáns változást? átlag 14 napról írnak. ez mit jelent? a 14. nap után nem izzad? vagy ennyi alkalom kell ahhoz, hogy tartósan megszűnjön, és után kell csak hetente, de az izzadás már előbb elmúlik?

#33 kicsicsoki 2014. 06. 20. - 09:19:10

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy, ezt a házilag összeállitott intoforézises gépet lehet e használni akkor ha gombás a lábam vagy várjam meg még elmúlik?

#34 norikaa83 2014. 06. 19. - 17:45:25

Sziasztok!

Bocsánat, most regisztráltam és valamit elrontottam :D :blink:
Segitséget szeretnék én is kérni!
Van egy aksitöltőm ami 12v-os, nem állitható, és igy nem tudom,hogy milyen fokozaton működik!
Ezt,hogyan lehet megtudni? Vagy esetleg egy pontos tipust ha tudnátok irni, hogy milyet vegyek.
Olvasom egy ideje a fórumot, és amikor azt irjátok, hogy 5 vagy 15 fokozaton használjátok akkor az azt jelenti, hogy oda állitjátok?
Még nem használtam, de igy nem is merem mert nem tudom, hogy milyen erősségű.
(nincs hosszú "i" betűm)

Köszönöm

#35 norikaa83 2014. 06. 19. - 17:33:49

Üzenet megtekintéseIdézve: patikapeti - Dátum: 2014. június 11. - 12:06:04

Sziasztok

Segitségeteket szeretném kérni !
Sajnos én is szenvedek ezzel a kézizzadással!
Öszeraktam egy házilag készített készüléket ,ahogy leirtátok .
12v aksitöltő,2db tepsi acél ,müanyag alátét.
Öszerakom ,tálba-bele víz,az aksitöltöt be a hálozatba ,két kimenő kábel csatlakozása"pirosat az egyik fémtálhoz ,a feketét a másikhoz."bele teszem a kezem!
És nem érzem a hatást " nem rázzz" semmiiii nem történik.Az aksi tőltő besekapcsol már mint nem világit ,nincs rajta be-ki kapcsgomb .
valamit rosszul csinálhattam ?
az aksi tőltőt leellenőriztem müködik ,rá dugtam aksira- tőlt" akkor már világit ! probáltam másik tállal azzal se érzek semmit,a müanyag alátétet is kivettem ugy se müködik :(
Képek :
pls help
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#36 CSIGABIGA 2014. 06. 12. - 17:46:13

Üzenet megtekintéseIdézve: kicsicsoki - Dátum: 2014. június 12. - 09:28:21

Sziasztok! Én is nagyon izzadós vagyok már nem is emlékszem, hogy mióta. Lehet, hogy gyerekkorom óta. Egyébként 22 éves vagyok (srác) és már vagy 6-7 éve megfigyeltem, hogy sokkal jobban izzadok mint mások, de nem csak tenyér láb vagy hónalj. Hanem az egész testemen: Fej, Hát, mellkas, has, combom térdem fenekem. Szóval mindenhol.De persze a lábam is nagyon izzad cipőbe is vagy az nélkül is a zoknim csucsog a víztől kb. Ha elkezdek mozogni kis fizikai munka már érzem azt az enyhe égető érzést, hogy nagyon melegem van és ezért elkezdek izzadni mindnehol. Gondolom ez a természetes védekezése a testemnek. Na de nyáron ez nagyon kellemetlen pl ha ülök akkor képes vagyok a nadrágomon is átizzadni ami elég visszataszítoan néz ki :D. Meg a hátamon is nagy folt lesz ha táskát veszek fel melegbe. Papucsot ne mis tudok hordani mert csúszkál benne a lábam. És nem vagyok túlsúlyos pont ez az, hogy szinte 1 deka zsír nincs rajtam mert annyira szálkás vagyok. Lehet hogy azért mert mindent kiizzadok :D. Persze 1-2 orvos azt mondta, hogy ez a stressztől van de ez szerintem nem igaz, mivel nem csak stressz helyzetben izzadok hanem mozgásközben is és melegben is. Pl a napot azt egyáltalán nem bírom, ha kiállok rá akkor kb 5 perc és folyik a homlokomról meg a hasamról a víz. Szóval nem tudom elképzelni, hogy ez mitől lehet. Vizsgálták már a véremet de azt mondták, hogy minden rendben. De én tudom, hogy valami el van állítódva benne és ezért reagál így a szervezetem. Gondoltam rá hogy valami gyerekkori trauma vagy akármi. Szerintetek jó ötlet lenne elmenni hipnotizőrhöz? lehet hogy ö ki tudná szedni belőlem, vagy esetleg be beszélhetné nekem hogy ne izzadjak ennyire :D Vagy valakinek más ötlet? Solutio antisudoricát már próbáltam de nem nagyon használt na meg most kenjem be az egész testemet azzal az aluminiumos akármivel? az kicsit durva lenne szerintem. Ja és tényleg nagyon izzadós vagyok ha azt írnátok hogy ezek természetes dolgok és hogy mindenki izzad... Tudom, hogy én kb 4x jobban izzadok mint 1 átlagos ember, higyjétek el. :)

Itt egy másik fórum is próbálj meg itt is kérdezni, nekem úgy jön le hogy tudnak itt is segíteni esetleg.
http://forum.2esely....php?topic=375.0

#37 kicsicsoki 2014. 06. 12. - 09:28:21

Sziasztok! Én is nagyon izzadós vagyok már nem is emlékszem, hogy mióta. Lehet, hogy gyerekkorom óta. Egyébként 22 éves vagyok (srác) és már vagy 6-7 éve megfigyeltem, hogy sokkal jobban izzadok mint mások, de nem csak tenyér láb vagy hónalj. Hanem az egész testemen: Fej, Hát, mellkas, has, combom térdem fenekem. Szóval mindenhol.De persze a lábam is nagyon izzad cipőbe is vagy az nélkül is a zoknim csucsog a víztől kb. Ha elkezdek mozogni kis fizikai munka már érzem azt az enyhe égető érzést, hogy nagyon melegem van és ezért elkezdek izzadni mindnehol. Gondolom ez a természetes védekezése a testemnek. Na de nyáron ez nagyon kellemetlen pl ha ülök akkor képes vagyok a nadrágomon is átizzadni ami elég visszataszítoan néz ki :D. Meg a hátamon is nagy folt lesz ha táskát veszek fel melegbe. Papucsot ne mis tudok hordani mert csúszkál benne a lábam. És nem vagyok túlsúlyos pont ez az, hogy szinte 1 deka zsír nincs rajtam mert annyira szálkás vagyok. Lehet hogy azért mert mindent kiizzadok :D. Persze 1-2 orvos azt mondta, hogy ez a stressztől van de ez szerintem nem igaz, mivel nem csak stressz helyzetben izzadok hanem mozgásközben is és melegben is. Pl a napot azt egyáltalán nem bírom, ha kiállok rá akkor kb 5 perc és folyik a homlokomról meg a hasamról a víz. Szóval nem tudom elképzelni, hogy ez mitől lehet. Vizsgálták már a véremet de azt mondták, hogy minden rendben. De én tudom, hogy valami el van állítódva benne és ezért reagál így a szervezetem. Gondoltam rá hogy valami gyerekkori trauma vagy akármi. Szerintetek jó ötlet lenne elmenni hipnotizőrhöz? lehet hogy ö ki tudná szedni belőlem, vagy esetleg be beszélhetné nekem hogy ne izzadjak ennyire :D Vagy valakinek más ötlet? Solutio antisudoricát már próbáltam de nem nagyon használt na meg most kenjem be az egész testemet azzal az aluminiumos akármivel? az kicsit durva lenne szerintem. Ja és tényleg nagyon izzadós vagyok ha azt írnátok hogy ezek természetes dolgok és hogy mindenki izzad... Tudom, hogy én kb 4x jobban izzadok mint 1 átlagos ember, higyjétek el. :)

#38 CSIGABIGA 2014. 06. 11. - 19:13:51

Üzenet megtekintéseIdézve: patikapeti - Dátum: 2014. június 11. - 12:06:04

Sziasztok

Öszerakom ,tálba-bele víz,az aksitöltöt be a hálozatba ,két kimenő kábel csatlakozása"pirosat az egyik fémtálhoz ,a feketét a másikhoz."bele teszem a kezem!
És nem érzem a hatást " nem rázzz" semmiiii nem történik.Az aksi tőltő besekapcsol már mint nem világit ,nincs rajta be-ki kapcsgomb .
az aksi tőltőt leellenőriztem müködik ,rá dugtam aksira- tőlt" akkor már világit ! probáltam másik tállal azzal se érzek semmit,a müanyag alátétet is kivettem ugy se müködik :(
Képek :
pls help

Szia!
Ezek a tepsik véletlenül nem teflon bevonatosak? Nekem mintha úgy tűnne.
Ha az akkor szerintem a vezetői képességgel lehet gondod. Nekem két alumínium fagyis tál volt elsőnek,de mivel abban nem fértem rendesen vettem két palacsinta sütőt.
Ezek vasból vannak, de hidd el nem volt egyszerű rátalálni.
Ha mégsem teflonos, akkor nem tudom.

#39 patikapeti 2014. 06. 11. - 12:06:04

Sziasztok

Képek :
pls help

#40 mancika6 2014. 05. 22. - 20:51:52

Én több héten át használtam.A lábamon elmúlt,de sajna a tenyeremen nem múlt el teljesen.Ezt nem tudom miért.Lényegesen jobb volt,csökkent,nagyon sokszor száraz volt,de azért ha stressz ért,egyből tiszta víz lett :-(
Sajna sok mindent nem tudok mondani,mert én még a hideg időben kezdtem el,nekem akkor amúgy se izzad,és másjus elseje volt az első kánikulai nap,majálison voltunk,és csont száraz volt,pedig bazi meleg volt.Viszont ha a páromba karoltam,már izzadt is
De nekem ez már nagy segítség volt :-))Aztán nemsokára rá már abba is hagytam a kezelést.Tegnap társaságban voltam,és sajna ugyanúgy izzadt már mint előtte :-(

Köszönöm:-))

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: