Házipatika fórum: Izzadás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Izzadás

#41 Ritus03 2014. 05. 22. - 17:55:27

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2014. május 18. - 18:50:23

Igen,jól csináltad:-))))
Ha visszanézel,én is írtam,h nagyon fáj,főleg a feketénél,és a bal kezemnél.Így ezért mindig itt kezdtem
Bár nekem állítható töltőm volt,így nagyon kicsiről kezdtem,és szép lassan emeltem.Aztán ez elromlott,így mi is már 12est vettünk.De így szép lassan hozzászoktam
Én most egy jó időre leálltam a kezeléssel,mert babát várok:-)))))

Köszi,hogy válaszoltál!
Nincs valami nagy mozgás ezen a fórumon!
Írtad,hogy te is 12 V töltőt vettél,de hány Ampereset?
Nagyon gondolkozom...lehet hogy veszek adaptert,kevesebb Amperest.
Meddig használtad a készüléket,teljesen megszűnt az izzadásod?
Gratulálok a babához,vigyázz magadra!

#42 mancika6 2014. 05. 18. - 18:50:23

Igen,jól csináltad:-))))
Ha visszanézel,én is írtam,h nagyon fáj,főleg a feketénél,és a bal kezemnél.Így ezért mindig itt kezdtem
Bár nekem állítható töltőm volt,így nagyon kicsiről kezdtem,és szép lassan emeltem.Aztán ez elromlott,így mi is már 12est vettünk.De így szép lassan hozzászoktam
Én most egy jó időre leálltam a kezeléssel,mert babát várok:-)))))

#43 Ritus03 2014. 05. 18. - 16:18:09

Sziasztok!

Összeállítottam egy saját iontoforézis készüléket.
12 V akku töltőt használok.
Nagyon fáj,amikor beleteszem a kezem és a lábam a tálba.
Szinte lehúzza a tál aljára a kezem és lábam.Pár percig görcsben vannak,főleg a fekete pólusnál.
Rácsot nem tettem a tálakba,mert többen azt javasoltátátok.
2x 15 percet a kezemre,azán póluscsere és utána a lábamra ugyanígy.
Számít,hogy hány Amperes a töltő?(az enyém 6 A-s)
Nektek is ennyire fáj?
A fájdalmat kibírtam...mindent a cél érdekében,de nagyon brutális!
Írjatok,várom a hozzászólásokat!

#44 CSIGABIGA 2014. 05. 13. - 19:35:11

Üzenet megtekintéseIdézve: Ritus03 - Dátum: 2014. május 12. - 19:32:33

Sziasztok!

Sajnos,én is ugyanezzel a problémával küzdök,mint sokan ezen a fórumon,a túlzott izzadással!
Már nagyon sokféle izzadásgátlót,deot kipróbáltam,de egyiksem segített. :(
Az Antisudoricát is,eleinte még csak segített,de ahogy hozzászokott a bőrőm,már egyre inkább nem.
Néha úgy kimarta a bőrőm,hogy sírni tudtam volna...
A tenyerem és a talpam is nagyon izzadós,arra is kipróbáltam,de hiába!
Nagyon sokat kutakodom az interneten,hogy mi lenne rá a megoldás,és nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra
és persze rátok.Kicsit megnyugtatt,hogy a problémámmal nem vagyok egyedül!
Szeretném a segítségeteket kérni a házi iontoforézis készülék elkészítésében!
Többen írtátok,hogy 12 V akku töltő szükséges hozzá,nem akkumlátor?
Akkor mi adja az áramot?
A You Tuben olyan videot láttam,amiben 12 V-s akkut javasol + vezetékek + 2db alumínium tál
Bocsi,ha butaságot kérdezek,de még nem készítettem ilyen berendezést!
Kérlek segítsetek,mert szeretnék én is megszabadulni az izzadástól!!!

Az adja az áramot, hogy az aksi töltő másik végét bedugod a hálózatba; vagyis a 220V -ba.

#45 Ritus03 2014. 05. 13. - 12:59:16

Üzenet megtekintéseIdézve: Ritus03 - Dátum: 2014. május 12. - 19:32:33

Sziasztok!

Sajnos,én is ugyanezzel a problémával küzdök,mint sokan ezen a fórumon,a túlzott izzadással!
Az Antisudoricát is,eleinte még csak segített,de ahogy hozzászokott a bőrőm,már egyre inkább nem.
Nagyon sokat kutakodom az interneten,hogy mi lenne rá a megoldás,és nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra
A You Tuben olyan videot láttam,amiben 12 V-s akkut javasol + vezetékek + 2db alumínium tál
Kérlek segítsetek,mert szeretnék én is megszabadulni a túlzott izzadástól!!!

#46 Ritus03 2014. 05. 12. - 19:32:33

Sziasztok!

Akkor mi adja az áramot?
Bocsi,ha butaságot kérdezek,de még nem készítettem ilyen berendezést!
Kérlek segítsetek,mert szeretnék én is megszabadulni az izzadástól!!!

#47 mancika6 2014. 05. 08. - 21:38:08

Én már nem rakok semmi alátétet bele:-)))Kivettem a szivacsot,mert azt hibáztattam,h nem használ.Simán ráteszem a kezem az aljára,nem ráz jobban
Tálat én Metroban vettem,olyan tálat amibe a fagyikat szokták tárolni(fényes fém tányér) ez is 2ezer ft körül van/tányér
Én úgy szoktam,h a feketét kezdem a bal kezemnél,)pirosat jobbnál)mert nekem a fekete sokkal jobban zsibbaszt,és ha pólus cserét végzek,és nem így csinálom akkor a bal kezemet jobban rázza,ha a fekete kerül oda másodiknak
Én ezt tapasztaltam ki.Így jobban birom,kényesebb a bal,szív felöli kezem.És ezért nála kezdem a fekete pólust:-)))
Sajnos nekem nem múlt el teljesen,pedig több héten át kezeltem,de sokat javult,ami nekem már nagy segítség.Viszont most pár napig nem csináltam,és ma eléggé izzadt
Lábamat már egy ideje nem kezelem,és a tegnapi nagy melegben az nem izzadt:-))))Szinte hihetetlen volt.Ma akartam kezelni,de tegnapi cipőm sebesre dörzsölte,így inkább nem teszem bele az elektrosokkba,mert lehet kiugranék a házból:-))))
Most pár napig megint kezelni fogom a kezem

#48 CSIGABIGA 2014. 05. 08. - 19:44:58

Üzenet megtekintéseIdézve: patrick5 - Dátum: 2014. május 08. - 07:02:55

Sziasztok!

Tudna valaki írni egy pontos leírást adni erről a házilag előállított hiperhidróris készülékről? Mégis pontosan milyen eszközökből és hogyan kell összeállítani? Milyen akkumlátor kell hozzá? Kell-e valamire különösebben figyelni az összeállítás és a kezelés során? Bocs,de a műszaki tudásom elég szegényes fogalmazzunk úgy, hogy egyenlő a nullával ezért szeretnék egy ilyen "szájbarágós" (részletes) leírást erről a gépről és a használatáról.

Köszönettel:Patrick

Borzasztóan egyszerű ez az egész...
Figyusz!
Elmész veszel egy aksi töltőt cirka 3,5 - 4 ezer forint a Tesco- ban. Veszel hozzá két fémtálat, majd abba műanyag rácsot, hogy ne a fém tállal érintkezzen közvetlen a kezed, s a lábad. Vagy fürdőszobai gumiszőnyeg amit belevágsz a fémtálba. Az aksi töltőből egyenáram jön ki, s ez kell nekünk. / egyébként nekem egy mobiltelefon töltőm van amiből 12V jön ki.
Na most a két tálba kicsi vizet töltesz nem kell sok bele, és belehelyezed a szétnyitott tenyered. Persze előbb csatlakoztasd a tálakhoz a két kimenő kábelt, ami soha ne érjen össze, és a tálak sem; mert akkor mehetsz új töltőt venni. A tenyered legyen benne 15 percig, majd kábelcsere, és ismét 15 perc benne tartózkodás. Ezt csináld meg a lábaiddal is két hétig. Akkor már nem kellene izzadnia a tenyerednek, s a lábaidnak sem. Rákezelést ki kell tapasztalni, de hetente legalább egyszer. Ez nagyon egyén függő!!!
Légyszíves olvasd vissza az oldalt, de jó hosszan. Nézd meg a youtube videó megosztó portált, s ott a keresőbe írd be hogy iontoforózis, vagy hyperhidrosis. Egy csomó videót fog neked kidobni magyarázattal együtt.
Pl.:

#49 patrick5 2014. 05. 08. - 07:02:55

Sziasztok!

Tudna valaki írni egy pontos leírást adni erről a házilag előállított hiperhidróris készülékről? Mégis pontosan milyen eszközökből és hogyan kell összeállítani? Milyen akkumlátor kell hozzá? Kell-e valamire különösebben figyelni az összeállítás és a kezelés során? Bocs,de a műszaki tudásom elég szegényes fogalmazzunk úgy, hogy egyenlő a nullával ezért szeretnék egy ilyen "szájbarágós" (részletes) leírást erről a gépről és a használatáról.

Köszönettel:Patrick

#50 mancika6 2014. 05. 02. - 13:13:28

És használ:-))))))))))

#51 mancika6 2014. 04. 17. - 19:51:36

De jó!!!Nagyon örülök neki!!!!

#52 CSIGABIGA 2014. 04. 16. - 18:41:56

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2014. április 15. - 09:28:13

Érdeklődnék!Kinek hogy használ a kezelés???

Hála az égnek, minden rendben megy! :)
Mondhatnám azt, hogy a siker 99.9%, és ezért ennyi; mert csak a heti két edzésen izzad meg a tenyerem. Azt is írtam már hogy ott meg mindenkinek, s szerintem ez a sport miatt van. Máskor teljesen száraz, illetve nagyon ritkán nedvesedik be egy picit, viszont ez gyorsan fel is szárad.
Azt vettem észre ha a helyzetbe beleképzeli az ember a szituációt akkor az elme végre is hajtatja a testtel.
Tehát nem kell beleképzelni az adott helyzetbe az izzadást, s akkor nincs is semmi baj.
Hétvégeken szoktam megerősítő kezeléseket csinálni, de ezt is inkább csak a lelki békém miatt, ugyanis szerintem ilyen sűrűn nem is lenne rá szükségem. Szerintem!
Tehát Szombat, és Vasárnap, esetleg Hétfő is csak a kezemet 20 - 20 percig kezelem. A lábaim meg nem, mert azok nem izzadnak, és ezt érdekesnek tartom. Mióta a kezeim nem izzadnak a lábaim kezelés nélkül jól elvannak.
Bárcsak mindig is így lett volna! :huh:

#53 mancika6 2014. 04. 15. - 09:28:13

Érdeklődnék!Kinek hogy használ a kezelés???

#54 CSIGABIGA 2014. 04. 08. - 19:25:57

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2014. április 08. - 12:27:56

Szupi.Akkor valamelyik este chatelhetünk is.Én általában este kezelem magam.9körül végzek a kezeléssel.Jó neked?

Természetesen jó!

#55 mancika6 2014. 04. 08. - 12:27:56

Üzenet megtekintéseIdézve: CSIGABIGA - Dátum: 2014. április 07. - 21:04:15

KungFuCsigaBiga@gmail.com

Szupi.Akkor valamelyik este chatelhetünk is.Én általában este kezelem magam.9körül végzek a kezeléssel.Jó neked?

#56 noel01 2014. 04. 07. - 22:06:55

Köszi a segítséget fantomx. Beszerztem a hozzávalókat én is. Meglátjuk mire megyek. Sok sikert mindenkinek!

#57 CSIGABIGA 2014. 04. 07. - 21:04:15

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2014. április 06. - 18:10:15

Sajna facen már nem fog menni,mert levettem magam:-))
Ahol tudnánk chatelni,van gmail-os email címem,ott szoktam chatelni.Nincs ott fiókod?

KungFuCsigaBiga@gmail.com

#58 mancika6 2014. 04. 06. - 18:10:15

Sajna facen már nem fog menni,mert levettem magam:-))
Ahol tudnánk chatelni,van gmail-os email címem,ott szoktam chatelni.Nincs ott fiókod?

#59 CSIGABIGA 2014. 04. 05. - 21:19:51

Üzenet megtekintéseIdézve: CSIGABIGA - Dátum: 2014. április 05. - 21:15:42

Jajj, ne add fel agyban semmiképpen sem!!! El fog múlni hidd el, hiszen teljesen mindegy hogyan pozicionálod magad agyilag a sima csapvíz kloridja akkor is eltömíti a pólusokat, s innentől teljesen mindegy mit gondolsz vagy képzelsz.
Én is így voltam, s sokat hitetlenkedtem napközben is, és tessék már megértened hogy 50 éven keresztül szenvedtem; és most meg itt vagyok szinte kirepedezett izzadásmenetes tenyér, és lábbal.
Mint írtam neked ez alól kivétel a kung-fu edzés, de ott meg mindenkinek izzad a sport miatt.
Tessék ellazulni egy kicsit, és hinni a kezelésben, és ez nem placebo hatás; mert ha megnézed a videó megosztó portált ott vannak azért bővében tudományosan megmagyarázott esetek.
A Dr. Derm is leírja hogy ez tuti, és tényleg az csak légy türelmes.
Kitartás, és türelem, de komolyan! :rolleyes:

Még valami amit elfelejtettem írni...

Az időjáráshoz ennek semmi köze az égvilágon sem, de semmi hidd el. Én is azt hittem hogy van, de nincs.
Valahogy a facén találkoznunk kellene, és ott beszélgethetnénk.

#60 CSIGABIGA 2014. 04. 05. - 21:15:42

Üzenet megtekintéseIdézve: mancika6 - Dátum: 2014. április 05. - 16:52:52

Igen a férfiak szerintem jobban bírják.Fater is simán beletette a kezét,bár mondta,hogy rázza őt is,de bírta.Én nem bírtam bele tenni:-((
Ma voltam nyelvsuliba,és fullon izzadt a tenyerem,meg haza fele úton is mikor vezettem haza(ugye ma már azért melegebb volt az idő)Szerintem én ehhez már eléggé régóta csinálom a kezelést....Egyre jobban elvagyok már keseredve,hogy nekem ez nem fog elmúlni.Már 3hete kezelek.Sokszor ki van száradva,de mellette azért izzad.És még nincsenek is kánikulák

Jajj, ne add fel agyban semmiképpen sem!!! El fog múlni hidd el, hiszen teljesen mindegy hogyan pozicionálod magad agyilag a sima csapvíz kloridja akkor is eltömíti a pólusokat, s innentől teljesen mindegy mit gondolsz vagy képzelsz.
Én is így voltam, s sokat hitetlenkedtem napközben is, és tessék már megértened hogy 50 éven keresztül szenvedtem; és most meg itt vagyok szinte kirepedezett izzadásmenetes tenyér, és lábbal.
Mint írtam neked ez alól kivétel a kung-fu edzés, de ott meg mindenkinek izzad a sport miatt.
Tessék ellazulni egy kicsit, és hinni a kezelésben, és ez nem placebo hatás; mert ha megnézed a videó megosztó portált ott vannak azért bővében tudományosan megmagyarázott esetek.
A Dr. Derm is leírja hogy ez tuti, és tényleg az csak légy türelmes.
Kitartás, és türelem, de komolyan! :rolleyes:

• 109 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: