Házipatika fórum: káposztaleves-kapszula - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

káposztaleves-kapszula

#1 eva3611 2014. 03. 27. - 07:58:02

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 jarhead78 2013. 02. 13. - 09:47:48

Sziasztok!

Ezeket az oldalakat próbálta már valaki?

http://kaposztaleveskapszula.hu/

http://www.multivita...leves_kapszulak

#3 szucsnepayeragn 2012. 11. 06. - 09:45:33

http://forum.hazipat...post__p__282310
Kedve Fehér Judit! Privátban szeretnék kérdezni tőled ha látod ezt kérlek írj az email címemre.Előre is köszönöm kedvességed! Ági
Szucsne.pagnes@gmail.com
sing

#4 maresz73 2012. 08. 09. - 12:52:21

Sziasztok!

Én még 2 hónapja vásároltam Dr. Herz Káposztaleves kapszulát és nagyon meg voltam vele elégedve. Bár láttam más káposztaleves kapszulát is újságban reklámozva, de azok túl irreális ígéreteket tettek. Ami biztos, hogy segített pár kilótól megszabadulni, de senki se számítson csodákra.
Őket tudnám ajánlani, mert megrendelést követő nap meg is jött a rendelésem és az ügyfélszolgálat is nagyon segítőkész volt!
http://multi-vitamin...s-kapszula.html

Sok sikert mindenkinek a fogyáshoz!

#5 mariavargakovac 2012. 07. 09. - 14:43:14

Szia! Engem is érdekelne a recept,ha valaki megkapta,továbbküldené?kmareszka@gma il.com

#6 netta12 2012. 06. 29. - 12:28:39

Azért tabi és tabi között is van különbség. És igen, az elég gyanús, hogyha valami csak úgy magától tűnő zsírokról mesél. Még akkor is, hogyha tényleg tud segíteni, nekem annyira unszimpatikus és gyanús... Bevallom, hogy én is szedek bogyót, de nem olyat ami csodaszernek hirdette magát. Bevallottan kell mellé mozgás, egészséges életmód és a zsírok tűnnek el varázslatosan 2 nap alatt. Az ígérteik több részét nem tudom mérni (zsírok bontásának segítése) de mondjuk elég hatékony étvágy csökkentő. Ennek pedig számomra is elég érthető a hatásmechanizmusa, egyszerűen kevesebbet eszem:D (herbpharma-mango acai) Nem azt mondom, hogy a káposzta kapszula 100% kamu, csak hogy az ilyen típusú üzenet gyanússá és átverős szagúvá teszi. Egyébként szerintem a kapszulákat nem kell bántani. jó dolgok koncentrálva, mitől rossz ez?

#7 gabica22 2012. 06. 19. - 14:21:07

Én 3 hónapja döntöttem el hogy le akarok fogyni... Valljuk be koromhoz és magasságomhoz képest nagyon kövér vagyok... 22 éves leszek és 165 cm magas vagyok... 105 kg-ról indultam de egy kis odafigyeléssel napi fél óra séta suliba oda vissza és kevesebb evés meg este 6 után nem eszem,ez mondhatni segített... már tíz kilótól megszabadultam de ez nem elég... szeretnék min. 75 kg lenni vagy annál kevesebb... nálam ez alkati kérdés is hiszen erős csontozatot örököltem, de rájöttem ez nem mentség... figyelek mit eszem hisz köszvényre hajlamos vagyok(örököltem), erre van egy jó kis diéta a neten... azt betartom... ez szerintem mindenkinek segítene... de én is azt vallom hogy kipróbálnám ezt a káposzta leves tablettát... és nem azért mert lusta vagyok hanem mert az új életmódom mellé jó kiegészítő lehetne... lehet beválik, lehet nem... amúgy a diétákról meg annyit hogy sok mindent kipróbáltam és amint abba hagytam visszajöttek a kilók... szkeptikus vagyok de egy próbát megér...

#8 joli83 2012. 06. 07. - 16:17:39

Bocsánat! Valamiért nem frissítette be a böngészőm az utolsó válaszokat, és látom ott a termék neve.

#9 joli83 2012. 06. 07. - 12:39:06

Kedves Judit! Kérlek nekem is küld el, hogy melyik termékről van szó! Előre is köszi! jinx@citromail.hu

#10 fb_arpad 2012. 05. 30. - 09:18:14

- Élsportolók küszködnek folyamatosan a kilókkal. Különösen a versenyek előtti időszakban, hogy súlycsoportjukba kerüljenek. - Bokszolók, bírkózók, cselgáncsozók, stb. - Testépítők! - Ezeket az embereket edzők, sportorvosok csapata veszi körül nap-mint-nap, 24 órában figyelik a táplálkozásukat, napi 6-8 órát edzenek. Mégis nehezükre esik leadni akár 1 kilót is. Ti meg azt állítjátok hogy káposztától 'OLVADNAK A KILÓK'??? Ez hazugság, blabla! Én egyébként szinte káposztán élek - mint a nyuszi. Napi eledelem! Aztán 2-3 naponta 8 km-futok, és hétvégeken úszom is. Mégis 90 kg vagyok - 72 cm magasság mellett. Nem állítom, hogy mindent jól csinálok, de ne akarja már nekem azt állítani valaki, hogy egy káposztakapszula elégeti helyette azt az 1000-1500 Kcal-át!!! "Teljesen átlagos módon ehetünk, a derékon, hason és csípőm lévő zsírraktárak mégis olvadni kezdenek" ??? Tudjátok mivel lehet a zsírt megolvasztani? Serpenyőben, a tűzhely fölött. Na és megolvadt is? Eltűnik? Nem!

#11 feherjudit 2012. 05. 29. - 18:27:33

Kedves Mindenki! Kérdezitek, melyik kapszuláról van szó: Vita Norma, de szedjetek hozzá édesgyökér vagy homoktövis kapszulát, mert gyomor vagy bélproblémákat okozhat, aki érzékeny rá, nem egyszerű dolog rendszeresen sok káposztát (itt annak kivonatát) feldolgozni a gyomornak....

#12 feherjudit 2012. 05. 29. - 07:28:06

Te is tudod, hogy más-más gyártó más árakon kínálja ua. a terméket, legyen szó bármiről - szerintem ennek nincs jelentősége én a Vita Norma káposztaleves kapszulát szedem, olvadnak le a kilók de nekem ez a tea is tetszik, biztos kipróbálom http://szepsegshop.e...pu-erh-tea.html nem csak a fogyás miatt, hanem a rengeteg egészségtámogató anyag miatt, szedem ezeket

#13 feherjudit 2012. 05. 29. - 07:20:59

ja, nem Vita Nova hanem Vita Norma

#14 feherjudit 2012. 05. 29. - 07:19:35

káposzaleves kapszula: Vita Nova

#15 kata33 2012. 05. 27. - 13:39:04

Kedves fórumozók! Érdeklődnék, hogy ki mit tud a káposztaleves kapszulák közötti különbségekről, mert az alábbi oldalon is látok 2 fajtát, de van-e különbség köztük, vagy hatásában ugyanaz és inkább a nagyobb kiszerelést érdemes venni: http://multi-vitamin...s-kapszula.html Válaszokat előre is köszönöm! Üdv: Kata

#16 timizita 2012. 05. 26. - 01:53:35

Szia! Elkuldened a receptet nekem is? Email cimem: timi@fgp-editores.com Elore is koszonom! Udv, Timi

#17 mgota27 2012. 05. 25. - 21:09:00

Szia! Megtennéd, hogy az m.agota@citromail.hu címre megírod a gyártó nevét? Köszi, Ágota

#18 adamiknoel 2012. 05. 24. - 22:01:13

Kérkel küld el privátba A melhi78@gmail.com-ra a gyártó nevét. Köszi :)

#19 adamiknoel 2012. 05. 24. - 21:54:14

Kérkel küld el privátba A melhi78@gmail.com-ra a gyártó nevét. Köszi

#20 feherjudit 2012. 05. 21. - 11:49:06

Kedves Mindenki! Azért írok, hogy segítsek a túlsúlytól szenvedőknek. 11 éve próbálom leadni azt a 10 kilót, ami a gyerekszüléssel jött rám. Biotáplálkozom az összes ma divatos elmélettel együtt és volt, hogy rendszeresen napi 1 (azaz egy) órát szobabicikliztem; eredmény: NULLA! Úgyhogy az, aki a rendszeres sportot és az egészséges táplálkozást üvölti ez ügyben, az elmehet..... ahova akar! Viszont most megjött a megoldás: a káposztaleves kapszulát csak pár napja szedem, de nagyon intenzív fogyás kezdődött. Megvettem a 11 éves kisfiamnak is, aki 10 kg plusz babahájjal küzd, és a kiskamasz önbizalmát végérvényesen kikezdte a súlytöbblet, adom a férjemnek, aki 48 évesen pocakosodni kezdett, és adom a 8 éves kislányomnak, aki nem tudja megcsinálni az iskolai tornagyakorlatokat az indokolatlan túlsúlya miatt. (Mind a két gyerekem szakosztályban sportol 5 éves kora óta, és maréknyi ételeket eszik, mint én!) A kapszula tartalma: fehérkáposzta-, sárgarépa-, paradicsom-, zeller-, vöröshagyma- és paprikapor, tehát mind olyan, melyeket a szervezetünk ismer. A kapszulától mindenki fogy. A táplálkozásomon nem változtattam, csak befejeztem a biciklizést, mert már fájt tőle a térdem. Nagyon boldog vagyok! Az ismerősöm 1 doboz (=72 szem =24 nap) kapszulától 10 kg-ot fogyott, így kezdtem el én is... A gyártót nem írhatom le, mert az reklám, de a 72 darabos kiszerelés a bioboltosomnál 2900 Ft.

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: