Házipatika fórum: káposztaleves-kapszula - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

káposztaleves-kapszula

#21 feherjudit 2012. 05. 21. - 11:49:06

Kedves Mindenki! Azért írok, hogy segítsek a túlsúlytól szenvedőknek. 11 éve próbálom leadni azt a 10 kilót, ami a gyerekszüléssel jött rám. Biotáplálkozom az összes ma divatos elmélettel együtt és volt, hogy rendszeresen napi 1 (azaz egy) órát szobabicikliztem; eredmény: NULLA! Úgyhogy az, aki a rendszeres sportot és az egészséges táplálkozást üvölti ez ügyben, az elmehet..... ahova akar! Viszont most megjött a megoldás: a káposztaleves kapszulát csak pár napja szedem, de nagyon intenzív fogyás kezdődött. Megvettem a 11 éves kisfiamnak is, aki 10 kg plusz babahájjal küzd, és a kiskamasz önbizalmát végérvényesen kikezdte a súlytöbblet, adom a férjemnek, aki 48 évesen pocakosodni kezdett, és adom a 8 éves kislányomnak, aki nem tudja megcsinálni az iskolai tornagyakorlatokat az indokolatlan túlsúlya miatt. (Mind a két gyerekem szakosztályban sportol 5 éves kora óta, és maréknyi ételeket eszik, mint én!) A kapszula tartalma: fehérkáposzta-, sárgarépa-, paradicsom-, zeller-, vöröshagyma- és paprikapor, tehát mind olyan, melyeket a szervezetünk ismer. A kapszulától mindenki fogy. A táplálkozásomon nem változtattam, csak befejeztem a biciklizést, mert már fájt tőle a térdem. Nagyon boldog vagyok! Az ismerősöm 1 doboz (=72 szem =24 nap) kapszulától 10 kg-ot fogyott, így kezdtem el én is... A gyártót nem írhatom le, mert az reklám, de a 72 darabos kiszerelés a bioboltosomnál 2900 Ft.

#22 szandys 2012. 05. 13. - 21:22:04

Szia! Engem is érdekelne a recept. szasza91@citromail.hu az email címem! várom leveled. köszi szépen

#23 puerh1 2012. 05. 09. - 08:15:03

Nem mindenkinek elég az, hogy keveset eszik és mozog, néha rá kell segíteni ilyen gyógyszernek nem minősülő készítménnyel. A legtöbb teát hashajtó hatásuk miatt isszák (ami ritkán hat), de én maradok a kávénál (ha hajnalban iszom, akkor van, hogy 3-szor is megyek a wc-re). Ezt a kapszulát ki fogom próbálni, mivel nem látok benne olyan összetevőt, ami mellékhatást okozhatna. : Káposztapor: 900 mg, - Sárgarépapor: 150 mg, - Zellerpor: 150 mg, - Paprikapor: 150 mg, - C-vitamin: 90 mg, 113* E-vitamin: 9,9 mg, 82* Béta-karotin: 2,1 mg, 262* B6-vitamin: 1,5 mg, 107* B2-vitamin: 1,5 mg, 107* B1-vitamin: 1,5 mg, 136* Folsav: 210 mcg, 105* B12-vitamin: 1 mcg, 40*

#24 anna83 2012. 05. 06. - 13:58:21

Egyetértek az előttem hozzászólok közül azokkal akik nem hisznek abban a fogyásban, ahol nincs testmozgás, de ettől még minden fogyás kezdete a hit megszerzése, hogy változtatni kell az életen és hogy le kell fogyni már csak az egészség érdekében is! Én is emiatt kezdtem káposztaleves kapszulát fogyasztani lévén sok helyen sok pozitívumot olvastam ezzel kapcsolatban. Amit nem értek, hogy mitől van ilyen nagy árkülönbség sok webshop között. Van ahol 1650Ft-ért már kapható máshol ugyanaz a termék 2000 Ft felett van. Én itt vettem 1650Ft-ért, de biztos máshol is lehetne találni: http://multi-vitamin...s-kapszula.html Jó fogyást és sok kitartást mindenkinek!

#25 lotuska 2012. 05. 02. - 08:48:51

Kedves Fórumozók! A Szegedi Tudományegyetem pszichológia szakán vagyok levelező tagozatos hallgató. Egy csoporttársammal az étkezési szokások és evészavarok szociálpszichológiai hátterét vizsgáljuk kutatásunkban. A kérdőív kitöltése kb. 15 percet vesz igénybe, és nagyon nagy segítséget jelentene nekünk. Természetesen teljesen anonim, azonban, ha valaki egyéni eredményéről visszajelzést szeretne, egy azonosító és e-mail cím megadásával erre is lehetőség van, ha a teljes kutatás eredményéről szeretné a visszajelzést, akkor elegendő az e-mail cím megadása. Előre is nagyon köszönjük a segítséget azoknak, akik kitöltik, esetleg ismerőseiknek tovább küldik. Kresznerits Szilvia A kérdőív az alábbi linken érhető el: https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dHVTSUZUTzI3OF9famw wdWRmYWtmZmc6MQ

#26 fb_arpad 2012. 04. 27. - 09:38:45

Gratula Amyke90! És nézzétek el, ha keményen fogalmaztam. De értsétek meg, zsírt csak az izmok képesek égetni / fogyasztani (az agy is sokat fogyaszt, de sajna kizárólag szőlőcukrot). A gyors és folyamatos zsírégetéshez pedig rengeteg oxigén kell, ilyenkor a testhőmérsékleted is jelentősen megnövekszik. Gondoljatok bele: ha ültök a TV előtt chipset majszolgatva (sicc!) kényelmesen, és nem kapkodjátok a levegőt, mitől égetnétek a zsírt? Talán a csodatea fogja ezt helyettek megtenni??? Árp

#27 amyke90 2012. 04. 26. - 18:29:30

Sziasztok! Sajnos ha nem is tetszik valakiknek, de egyet kell, hogy értsek Árpáddal. Nincs semmiféle gyogyszer, kapszula, chili-bogyo amitől lefogynátok. Gondoljatok már bele egy kicsit. Szeditek a sok hülyeséget és közben az életmódon nem változtattok, ugyanugy eszitek a zsiros és cukros dolgokat, italokat, mozgás gondolom nulla, és várjátok a csodát egy bogyotol...ezek a tabletták max akkor segitenek, ha az étrendben is rendet raktok. A sikeres fogyás titka a kevesebb kaloriabevitel, és sok mozgás. Én már csak tudom. Hetente 4szer csinálok aerob edzést, 1 oran keresztül és 3szor sulyzost, szintén 1 vagy 1,5 orán keresztül. Heti 1 kilo megy le. Nem vagyok tulsulyos, csak szeretek jol kinézni. Akármilyen hihetetlennek tűnik de 63 kilorol fogyozok, 55 a cél. A magasságom 175 cm. Szoval egyáltalán nem vagyok kövér. Ez egy bevált modszer, testépitők is ez alapján szálkásitanak... Az étrendből száműzni kell a zsirt, a cukrot, ez az alap. Nem eszek gyümölcsöt, viszont zöldség jöhet bármennyi. A gyümölcs cukros. Itt ott persze meg lehet engedni. Fehérhus az alap, vagyis csirkemell, hal, tonhal, tojásfehérje, zabpehely, továbbá rizs az mindennapos dolog, krumpli is jó, sőt a lencse, bab tökéletesek. Amint mondtam tényleg le lehet fogyni igy, persze nem azt jelenti hogy ezekből a kajákbol bármennyit meglehet enni, igenis mérni kell a dolgokat, nekem is ki van számolva minden, hogy mennyit eszek, 100 g rizsen vagyok jelenleg/nap. A fehérjebevitelem csirkemellből 250 g/ nap. Ezt mind nyersen kell érteni, nem pedig készen. Akit bővebben érdekelnek a dolgok, az nyugodtan irjon nekem. noemi.janik@gmail.com Szép napot!

#28 fb_arpad 2012. 04. 23. - 08:14:45

Írhatsz ezeknek a libáknak bármit, nem látod, hogy minden lepereg róluk??? 200 kilósan is csak a csodakapszulájukért fognak lihegni - szó szerint. Nem hisznek sem magukban, sem semmiben - ami nem Harry Pottertől való. Nekik csoda kell, mágia, varázslás, ráolvasás. Az ilyenek soha nem fognak megváltozni! Árpád

#29 tunder75 2012. 04. 17. - 19:16:04

Szia Tünde vagyok és én is nagyon szenvedek a kilókkal már évek óta a sulyom 95 kilógram és nagyon szeretném én is a te segítségedet kérni ,hogy milyen tea volt az mert én is szívesen vennék belőle.Az email címem tunder@mailbox.hu előre is köszönöm a válaszod.Üdv.

#30 jolletklub 2012. 03. 27. - 04:31:18

Szeretettel meghívlak Benneteket egy érdekes előadásra, ami a túlsúlyról, magas vérnyomásról (is) szól orvosokkal, természetgyógyászokkal 2012. április 7-én de. 9 órától. Budapest, VIII. Tavaszmező utca 7-13-ban. Délután paleolit főzési technika bemutatása. Gyógyulás tabletta nélkül. Részvétel ingyenes.

#31 elkeserit 2012. 03. 26. - 21:59:09

Aranka! Te miért nem drogériában vagy gyógyszertárban vásárolod meg????????? Sokkal olcsóbb járj csak utána. És ott mindent elmondanak neked. Meg nem hiszem,hogy attol le fogsz fogyni. Mert mit csinál összetöri a zsírt és kihajtja belőled????????? Ezt ugye te sem hiszed el. Felesleges pénzkidobás. Meg kell értenetek,hogy fogyni csak életmódváltással és mozgással lehet. Ha tetszik ha nem ez van. Azon a kidobott pénzen inkább vegyél kondibérletet és hidd el 1 hónap alatt lemegy a 10 kg és formád is lesz.

#32 kovacs_pxa 2012. 03. 26. - 14:14:54

Kedves Edina! A napokban írtam a házipatika .com oldalon attól tartok nem kaptad meg az üzenetemet. Szeretném megrendelni az alga kapszulákat van felesleges 10 kg. Kérlek írd meg szedhető e- azoknak is akiknek magas a vérnyomásuk.Továbbá menyit kell beszedni ,a kitűzött kilók ellen? Menyibe kerül posta költséggel együtt. Várom válaszod és köszönöm. Kívánok Fénnyel teli szép Napot! Üdv:Aranka

#33 merovingidk 2012. 03. 25. - 22:55:50

Hello Nem Kell Ide semmilyen Kapszula. Kell Ide Erős Akarat Vagy Sok Káposzta Leves Én egy Hónapig Csak Azt Ettem A Vége Fele Már Undorító mikor csak azt eszed én nekem bevált,csak nagyon kell vigyázni vele :$

#34 elkeserit 2012. 03. 19. - 14:46:17

SZIASZTOK. ÉN EGY MÁSIK OLDALAMON ÍROM A NAPLÓMAT AMIBEN JEGYZEM A FOGYÁSOMAT HIVATALOSAN IS DE ÉN NEM HASZNÁLOK SEMMILYEN CSODASZERT. MERT GONDOLJUNK BELE??????? MI AZ,HOGY ZSÍRBONTÓ TEA??? TABLETTA? TAPASZ? HOGYAN FOGYNÁNK ETTŐL? AKKOR FOGYUNK HA KEVESET ESZÜNK ÉS SOKAT MOZGUNK. 115KG VOLTAM FEBRUÁR ELEJÉN ÉS MOST 109 KG VAGYOK. NEM ÉHEZEM CSAK ODAFIGYELEK. ITT RENGETEGEN ÍRNAK TABLETTÁKRÓL,POROKRÓL ÉS ÉRDEKES MÓDON TŐLÜK LEHET RENDELI MEG DR.NÉVEN FUTNAK. SAJÁTJUKAT ÁRÚLJÁK CSODASZERKÉNT. DE FIÚL LÁNYOK GONDOLJATOK MÁR BELE,HOGY FOGYNÁTOK EGY SZERTŐL????????? NÉZZÉTEK MEG MENNYI VÍZHAJTÓ VAN BENNÜK ÉS IGEN SIKERÜL VELE A MINUSZ 10 KG,DE MIÉRT?MERT A SZÖVETEK KÖZÜL KIHAJTJA A VÍZET,ÉS ETTŐL VAGYTOK KÖNNYEBBEK DE A ZSÍROK MEGMARADNAK.ÉN IS SOKAT KIPRÓBÁLTAM MÁR DE MÁRA MÁR TUDOM AMIT NEM ESZEK MEG AZ NEM HÍZLAL MEG A MOZGÁS MUSZÁLY. MEG A MÁSIK AMÍG FEJBEN NEM DÖNTITEK EL,HOGY LEFOGYTOK ADDIG NEM SIKERÜL,HISZ MINDENKI KÉPES RÁ CSAK AKARNI KELL..... TABLETTÁKNAK MENNYI MELLÉKHATÁSUK VAN,EBBE BELEGONDOLTATOK MÁR? SAJÁT MAGATOKTÓL KELL LEFOGYNI ÉS NEM GYÓGYSZERTŐL. GONDOLJÁTOK ÁT..

#35 11andrusa11 2012. 03. 13. - 16:50:29

Sziasztok! Szia Kata! Olvastam a bejegyzésed,gratulálok hozzá,nagyon szép eredmény!. Nekem is volna mit ledobnom ,de soha semmivel nem sikerült! Érdekelne mi a "titkod"..:) Kérlek küld el nekem is emailben..:11andrusa11@citromail.hu Köszönettel :Andrusa

#36 amalia2012 2012. 03. 10. - 20:19:00

Szia Kata, gratulalok az elert eredmenyedhez! Szeretnem kiprobalni ezt a teat (felteve, ha nem tulsagosan vizhajto), kerlek kuldd at a kovetkezo e-mail cimre: dabaratok@yahoo.com Koszonom elore is!

#37 amalia2012 2012. 03. 10. - 20:13:45

Szia! Lattam a bejegyzesed, arra szeretnelek megkereni, hogy kuldd at nekem is a csodatevo receptedet: dabaratok@yahoo.com Koszonom elore is!

#38 nagyine 2012. 02. 29. - 21:16:51

Szia Kata! Nagyon megértelek és együtt érzek veled, illetve mindenkivel, aki súlyproblémával küzd. Mindig harcolok a kilókkal szemben. Érdekelne a csoda teád, kérlek írd meg, hogy mi az és hogy hol lehet beszerezni. Előre is köszönöm. Szia: Szilvi

#39 anita2525 2012. 02. 13. - 23:43:47

Szia Edina! Szeretném megtudni ennek a csodaszernek a nevét. Érdekelne,de szeretnék elötte többet megtudni,nem tuom van-e vmi hivatalos oldal,ahol olvashatok róla.Ill. szeretném megkérdezni, h Te használtad-e,tehát saját tapasztalaidat osztottad meg? Válaszodat köszönöm! Anita

#40 iris111 2011. 12. 17. - 20:29:51

szilvio13@gmail.com - ez a címem

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: