Házipatika fórum: káposztaleves-kapszula - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

káposztaleves-kapszula

#41 ancsa83 2011. 12. 15. - 12:19:24

Kedves Kata!Csak gratulálni tudok ehhez a szép eredményhez!!!Nagyon megköszönném,ha Velem is megosztanád a sikered titkát!Az email címem zrinyi.aniko@freemail.hu ! Előre is köszönöm!!! :)

#42 biborszel 2011. 12. 14. - 23:59:56

Sziasztok! Én is új vagyok itt.Nemrég hallottam a káposzta kapszuláról. Valaki használt már ilyent? Hatásos? Nincs mellékhatása? Kösz a választ előre is. Sziasztok.

#43 szat 2011. 12. 03. - 17:53:11

Szia! Légyszí segíts rajtam is ha lehet küld el a receptedet amivel ezt a nagyon szép eredményt elérted.Email cimem: szatmarim@citromail.hu Segitségedet megköszöm.Sz.Marika

#44 katalinka76 2011. 11. 24. - 05:34:06

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URALJÁK AZ ÉLETEDET

#45 manoci11 2011. 11. 20. - 16:02:43

Szia! Légyszi segíts rajtam én 90 kg vagyok és nagyon le szeretnék fogyni 60 kg-ra. Megkérlek küld el a receptet amivel sikerült ilyen szép eredményt elérned. Email címem: manoci3@gmail.com, előre is nagyon köszönöm.

#46 zsuzsi1985 2011. 11. 17. - 18:21:14

Szia Mi a neve a tapasznak? Mennyi idő alatt fogytál le 35 kg-ot előre is köszi a választ!Gratulálok :d :d

#47 zsuzsi1985 2011. 11. 17. - 18:05:19

Szia! Hogy a jó égbe csináltad írd már le pontosan légyszi, mert én 87 kg vagyok és 70 szeretnék lenni.Tornás fogyókurát nem nagyon tudok végig csinálni meg 20 ezer forintos csodaszerekre sem telik. Várom válaszod! Előre is köszi! Amugy gratulálok neked már jó csini vagy!!! ;)

#48 szaboka40 2011. 10. 09. - 18:35:08

Szia szeretném elkérni én is a receptet. anfabian@freemail.hu

#49 tiffani 2011. 05. 12. - 10:08:17

Hello Mindenkinek! Egy nagy fogyáson vagyok túl 35 kilót fogytam megmondom őszintén hogy nem volt könnyű mert már a nagy súly felesleg előhozta a betegségeimet amit az egész életemre kihat nagyon sokat sírtam és bánkódtam mert a súly feleslegemtől cukor beteg lettem és hát a nem egészséget életmódom a kevés Jód bevitel. A pajzsmirigyem is problémákat okoz kísérti az egész életemet ez a két betegség mert nem voltam hajlandó tenni a sulyomért semmit. Egy nagyon hatásos fogyó kúrás tapaszt használtam mi segített,hogy a mérleg nyelve azt a számot mutassa amit én szerettem volna A tapaszt csak felragasztod és nem kell vele egész nap bajlódni de viszont kicsit egészségesebben kell étkezned ne gondold azt hogy innen töl kezdve lekel mondanod a kedvenc kajádról. Arról van szó,mindenap reggelizned kell sok folyadék mindennap egy gyümölcs leves és második az édességet pedig hagyd meg a hétvégére de ha véletlenül becsúszik egy kis édesség attól nem kell félni mert nem lesz bak belőle mindazok jelentkezését várom akik fogyni akarnak Üdv Tiffi! Az ára 4500Ft ami tartalmazza postaköltséget is tiffani@citromail.hu

#50 edinalorant 2011. 04. 20. - 10:07:18

Miről is van szó pontosan? Egy ősi titok, amit több ezer japán nő használ azért, hogy megfeleljenek az ultra vékony Geishák páratlan szépségének. Egy alga, ami spontán módon növekedik a csendes-óceánban és a Japán-tenger mélyén. Tény, hogy a hatása ősi idők óta ismert! a koleszterin, cukorbetegség és az elhízás kezelésére használatos. Egyesült Államokban, Kínában és Japánban, ahol gyorsan fogytak és nem fosztották meg magukat semmitól Egy igazi élvezetté vált! vedd be étkezések előtt vagy napközben! Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást űznöd fogyasztó hatása automatikusan megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha sokat eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred. Ha célod elérted, szüntesd meg a kezelést. Megjegyzés: az eredmények véglegesek akkor is, ha leállítod a kapszulák szedését. Nincs rászokás, nincs hiányérzet, nincs másodhatás. Ez egy fogyasztó, fantasztikus kezelés amit a tengerből nyernek. Ultra karcsúsító tengeri moszatot tartalmaz, ami egy szempillantás alatt eltünteti: - a régebbi fennmaradt kilókat - a felesleges centimétereket - a klaszter zsírszöveteket - a párnácskákat (has tájék) - a lerakódott zsírt a csípőn - a rezisztens cellulitiszt, még a régit is (fenék, comb, karok) Az eredmény FANTASZTIKUS és végleges, 100%- ig GARANTÁLT. Az ára 6000Ft/doboz dr.lorant.edina@gmail.com

#51 dlaura 2011. 03. 06. - 07:30:43

DIET KAPSZULA 3 gyermekem megszületése után reménytelen voltam. Annyit híztam, hogy semmi sem segített: a sport, a fogyókúrák, a vizelethajtás, gyógyszerek: Semmi hatásuk. Vastag zsírpárnáim ragaszkodtak hozzám, mint valami óriási tapadókorongok! Több orvos véleményét is kikértem, akik sokba kerültek és semmi eredmény. A DIET KAPSZULA kevesebb, mint 5 hét alatt leadtam a 10 kiló túlsúlyomat Ez igazán látványos! Sikerült minden reményemnél jobban lefogyni és most olyan testem, mint amilyenről álmodtam!.. A Diet kapszula az egyik leghatásosabb és legbiztonságosabb természetes fogyokurás készítmény, mely a hagyományos fogyasztó kapszula az étvágycsökkentő képességeivel, lehetővé téve a kívánt testsúly elérését vagy megtartását. csökkenti az étvágyat, ill. az éhségérzetet elősegíti a hatékony és biztonságos fogyá raktározódását) javítja a kedélyállapotot fokozza a testi-szellemi aktivitást hatása kíméletes a májra, az idegrendszerre inzulinszint szabályzó hatása van, gátolja az édesség iránti vágyat segít a szív-érrendszeri betegségek megelőzésében kitolja a fáradási küszöböt kedvezően hat az izomzat alakulására, az energiatermelésre, az anyagcserére gátolja a koleszterin- és zsírsavképződést fokozza a nemi vágyat és teljesítőképességet sportolók eredményeire pozitív hatású. csökkenti a fogyókúrával járó ideges és feszült hangulat Most akciosan 5600ft- d.laurata@citromail.hu

#52 2011. 02. 28. - 14:10:28

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A SZÍVBARÁT LINDAXAÉS !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu lindaxa -8000ft 30 szem

#53 kata182 2011. 01. 19. - 21:37:24

Sziasztok! Új vagyok itt és engem is érdekelne meszi receptje!Ha valaki tudja küldje el:vagyonkatalin@gmail.com!Előre is köszönöm!

#54 florat 2009. 11. 11. - 19:59:00

Sziasztok! Valaki eltudná nekem küldeni meszi receptjét? címem: t_flora@citromail.hu Előre is köszönöm!

#55 timka1126 2009. 10. 06. - 19:57:32

Szia Meszi19!Uj vagyok még itt és olvastam,hogy egy recepttöl sikerült lefogynod.Nyáron lefogytam 4kilót és még 5-öt szeretnék.Légyszives küld el nekem is.Vagy valaki,akinek megvan.Elöre is köszi.Cimem:timka1126@citromail.hu

#56 Vicus66 2009. 02. 13. - 21:28:04

Szia meszi19! Teljesen új vagyok itt, és látom 1,5 éve írtál egy receptről, kiváncsi lennék rá. Küld el nekem is léci-léci!!!!!!! Sok mindennel próbálkoztam 2008. nyarán ledtam 10 kilót, mára már visszahíztam. akkor könnyen ment 2 hét alatt, aztán jött a nyaralás, a karácsony...stb, és most Én is 82 kiló vagyok. Elegem van, most vettem, épp ma káposzta leves kapszullát, kiváncsi leszek, persze diétázom melette, de nem túl sok reménnyel!!!!!! ;) ;) :( ;) ;)

#57 linda_60 2008. 11. 13. - 18:18:26

sziasztok engem is érdekelne valaki létszi küldje már el előre is köszi linda_60@freemail.hu

#58 anyuci07 2008. 10. 21. - 17:49:56

Szia Meszi19! Igazából, én is most bukkantam rá erre az oldalra, és érdekelne, hogy azóta is tudod-e tartani a súlyodat.Egyébként gratulálok a teljesítményedhez! És bár látom, hogy a receptedre sokan kíváncsiak, szeretném ha nekem is elküldenéd! Előre is köszi! :) grosz.eszter@freemail.hu címre küldheted!

#59 szlovikica 2008. 10. 14. - 11:49:56

Szia Meszi19! Csak most találtam ezt az oldatl, de kérlek szépen küld el nekem is a fogyásod receptjét, mert nagyon kellene nekem is fogyni. Egyébként gratulálok!!! Szlovikica@freemail.hu Előre is köszönöm.

#60 kovnita 2008. 08. 07. - 16:39:43

Szia Meszi19! Ez a fogyókúrás recept engem is érdekelne. Az email címem: csontosanita@citromail.hu. Előre is köszönöm.

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: