Házipatika fórum: Véradás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Véradás

#1 tothistvan 2005. 03. 16. - 18:22:16

Szia! Én még csak 17 éves vagyok, így nem adhatok vért. A panaszod teljesen jogos! Kompromisszumokat kell teremteni véradók és a vérellátók között, úgy érzem. Ha gondolod, írd le, hogy hogyan történik a véradás részletesen, hogy kiteljesedhessen a fórum és tudjunk róla értelmes eszmecserét folytatni! Üdvözlettel: Isti

#2 2005. 02. 02. - 11:46:24

Sziasztok! Ezt a témát azért hoztam fel, mert most olvastam a hirlevélbe róla. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én évek óta véradó vagyok! Ennek ellenére felháborit az a dolog, hogy vért adni csak de. 11-óráig lehet!! Az egész ország siránkozik, hogy kevés a véradó, mert sok ember nem megy el. De mondjátok meg, hogyan menjek el, (amikor én nagyon szeretnék, a testnek is jó érzés, felfrissül a vérellátás) ha csak délelőtt lehet. Az emberek többsége dolgozik, nem szivesen kéri el magát a munkahelyéről délelőtt, amikor ezt délután is meg tudná oldani, ha lehetősége lenne rá. Ha majd lehetőséget adnak nekünk arra, hogy bármikor, akár éjszaka is ha olyan kedvem van menjek vért adni, és akkor lehet panaszkodi ha kevés a véradó (bár ezt nem hinném). Már régóta nem voltam, ( nyáron Siófokon akkor voltam szabadságon, a Tescoban volt szervezett véradás) pont azért, mert nincs rá lehetőségem. Szerettem volna elmenni amikor a gyereket vittem a kórházba ( Heim Pál). Akkor még úgy tudtam, hogy délig mehetek. Siettünk, hogy odaérjünk, különben a Delej utcában van, de sajnos változott az időpont 11 óráig lehetett volna menni, én negyed tizenkettőkor értem oda. Szóval teljesen ki vagyok akadva ezen!!! Sziasztok Andrea

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: