Házipatika fórum: INFLUENZA - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

INFLUENZA

#1 kati.revesz 2017. 01. 22. - 21:25:21

Sziasztok!

Sajnos ismét benne vagyunk a megfázásos, influenzás időszakban.
Ha téged is érdekel és tanácstalan vagy abban, hogy a gyógyszerek helyett mit használj?
Hogyan kúráld ki magad hatékonyan, gyorsabban, egyúttal sokkal enyhébb lefolyásúvá tudjad tenni a betegséget?
Keress meg!
Szívesen megosztom veled azt, hogy én hogyan szoktam ezt elérni.

Küldj emailt

kardos@obaroknet.hu

#2 kati12 2014. 09. 29. - 14:53:04

Sziasztok kedves Fórumozók!

Sajnos elérkezett az ősz és hamarosan itt a tél, a megbetegedések időszaka!
Én minden évben el tudom kerülni a megfázást, influenzát azzal, hogy időben elkezdem szervezetem felkészítését.
Ezt CSAK természetes összetevőjű termékek szedésével érem el.....ez nem mindegy, mert pl a szintetikus vitaminoknak csak 10%-a szívódik fel, ezek viszont 90%-ban vagy teljesen.

Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt, ami segít eligazodni abban, hogy mire is van szükség.

ajánlom

további felvilágosítás:
kardos@obaroknet.hu email címen

Jó egészséget:Kati

#3 ross007 2014. 03. 10. - 14:37:55

Sziasztok! Az előző hozzászólásokat elolvasva gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat.Sok mindneki írt a kezelésről de nekem a megelőzés vált be! Mikor beérek a munkahelyemre vagy hazaérek mindig fertőtlenítem a kezemet, addig nem nyúlok semmihez. 2 éve nem vagyunk betegek. Láttam mindenki "megtalálta" a szent grált én a megelőzés híve vagyok. Mi ezt használjuk próbáljátok ki. persze enni kell vitamint is, sok gyümölcsöt de ez egy fontos lépés az egészség felé. Egy csomaguk egy 4 fős családnak 1 éves mennyisége, tehát sokkal olcsóbbra jöttünk ki, mint más drogériában forgalmazott termék esetén, de nézzetek körül!

#4 pk1719 2012. 06. 14. - 10:23:48

Sziasztok! Influenza ellen nekem, családomnak és környezetemnek a SUNRICE segített a Kyanitól! Hihetetlenül megerősíti az immunrendszert! 100%-ban természetes és 95%-ban felszívódik! Alaszkai vad áfonyán kívül concord szőlőt, piros málnát, gránátalmát, aloe verat, nonit, tőzegáfonyát, goji bogyót, szőlő magot/szőlő héjat és virágport is tartalmaz. Én csak "antioxidánsbombának" hívom!! SUNRICE az immunrendszer erősítésén kívül kiváló a magas vérnyomás és cukorbetegség kezelésében, de segít az emésztésnél, magas koleszterin szintnél, alvászavarnál, allergiánál, asztmánál és menstruációs fájdalmaknál ill. nagyon jó hatással van a retinára is. Napi egy ízletes uncia tartalmazza testünk napi vitamin és ásványi anyag szükségletét! Szintén ajánlani tudom a Kyani egészség háromszöget! Bővebb információ itt: https://pindes.kyani.net

#5 kiraly4750 2012. 01. 12. - 22:21:51

Nano Silver/Ezüst Colloid/ Miért gyógyító hatású az ezüst kolloid oldat fogyasztása? Kutatási eredmények bizonyítják, hogy kb. 650-féle kórokozóval szemben van ellenálló hatása, azokat kb. 6 percen belül elpusztítja- a Science Digest magazin (1978 / 03.) közlése. Ezzel szemben egy antibiotikum legjobb esetben is csak féltucatnyi organizmust képes elpusztítani! A jó minoségu ezüst oldat fogyasztása pl. a következo betegségek gyógyítása esetén bizonyult hatásosnak: -Lyme-kór -tüdogyulladás -candida -szem-fül-száj és torokgyulladás -herpesz -gyomorfekély -külsoleg sebekre, ekcémára, viszketo kiütésekre, csípésekre, szemölcsökre, szem- és borgyulladásokra is kitunoen alkalmazható. -immunrendszer erosítés -magzati fejlodés elosegítése -csont regeneráció http://www.flavin7-t...dul=shop&k=7139

#6 allicin 2012. 01. 11. - 20:43:46

TUDTAD, HOGY A LEGERŐSEBB ANTIBIOTIKUM NEM GYÓGYSZER? Az allicin a legerősebb antibiotikum. Egyre több kórokozó válik gyógyszer rezisztenssé. A természetes alapú Alligin kapszula hatásos a reménytelennek tartott esetekben is. Mellékhatások nélkül hat. http://allicin.5mp.eu

#7 tibi21 2011. 12. 20. - 12:45:10

Mostani influenza helyzetről nem nagyon hallani valakinek van új infója?? :)

#8 zummi02 2011. 02. 23. - 12:44:32

sziasztok ezeket a problémákat simán lehet akár gyógyszermentesen gyógyítani/kezelni bioptron lámpával. Immunerősítésre tökéletes, és az egész család tudja használni. Nekem már évek óta van ilyenem, gondolom ismeritek Ti is. Egyik barátomtól vettem, ha gondoljátok tud nektek segíteni ebben +0620 332-52-06 a telószáma, vagy a dontz@djuice.hu e-mail címen tudjátok elérni. Úgy tudom, csak komárom-esztergom megyében foglalkozik ezzel, de ha nem arrafelé laktok, biztos tud ajánlani valakit

#9 kovma10 2011. 01. 20. - 21:58:14

Sziasztok! Az előző hozzászólásokat elolvasva gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat. Kb. két hónapja kaptam ajándékba egy immunerősítőt a DrImmune-t, párom rendelte a neten, ugyanis nagyon sokat betegeskedtem, havonta lebetegedtem és ez így ment kb fél évig. Nagyon legyengült az immunrendszerem a sok betegeskedéstől és a sok antibiotikumtól már előre féltem az influenza járványtól is. Azt kell mondanom ez egy csodaszer. Mióta szedem a DrImmune-t azóta semmi bajom, teljesen jól vagyok és egészséges. Remélem ez így is marad! :)

#10 hecsilla 2011. 01. 16. - 15:39:05

Szelíd védekezés a H1N1 ellen Ismeretek az influenzáról, influenza-szerű megbetegedésekről Lappangási idő: 48 óra-1 hét. Általában 72 órán belül jelentkeznek a tünetek. Tünetei: jó közérzetet követően hirtelen jelentkező hidegrázás, magas láz, torokfájás, száraz köhögés és erőteljes ízületi- és izomfájdalmak jelentkeznek. 30%-ban hasmenés, hasi fájdalmak is kialakulhatnak. Egyéb fertőző léguti megbetegedésektől a hirtelen jelentkező, igen magas láz, és hirtelen jelentkező klinikai tünetek különítik el. Szövődménymentes esetben a beteg egy hét alatt válik láztalanná. Kikre figyeljünk különösen oda? Kik tartoznak az influenza szempontjából fokozottan veszélyeztetett csoportba? Az 5 éves kor alatti gyerekek és 65 év felettiek, várandós nők, kórosan túlsúlyosak (BMI>40), krónikus megbetegedésben szenvedők: légúti betegek, szív-,máj- és vesebetegek, tartósan szteroidot szedők, cukorbetegek, előrehaladott daganatos betegségben szenvedők,HIV fertőzöttek, súlyos izomsorvadásban szenvedő betegek, a csökkent légzési kapacitás miatt. Ezen emberek immunrendszerének működése nagymértékben csökkent, ezért esendőbbek, és bármely kórokozó hamarabb betegíti meg őket. Náluk különösen figyeljünk arra, hogy szervezetük fel legyen töltve a járvány idejére vitaminokkal és megfelelő táplálékokkal, A környezetükben levő emberekre is fokozottan figyeljünk oda, mert ők terjeszthetik a betegséget. Ha ők nem kapják el, mert erőssé tették a szervezetüket, kisebb az esély az influenza terjedésének. Emellett nagyon fontos a légkör fertőtlenítése is Szervezetünk felkészítése és védelmezése a fertőzésekkel szemben 1. Immunerősítés a) Mozgás, séta, sport a friss levegőn b) Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag táplálkozás c) Immunerősítés Nahrin termékekkel Echinacina szirup - bíbor kasvirág kivonat: a gyógynövény a fehérvérsejtek aktivitását fokozza, a falósejtek működése növekedik, és az ellenanyagok termelése is fokozódik. Gyulladás gátló hatása van. Baktérium- és vírusölő, jól hat a herpesz vírus ellen is. Kiújuló húgyuti és vírusfertőzéseknél immunerősítő hatású, csökkenti a betegség lefolyásának időtartamát és a kiújulás veszélyét. Nőgyógyászati, bőrgyógyászati betegségek (ekcéma), és allergiás tünetek enyhítésére is ajánlott. Javítja az immunrendszerre ható terápiák eredményességét (antibiotikumok, szteroidok, kemo- és sugárterápia). Fontos, hogy adása kúraszerűen javallt, 2 hónapos kúrát követően szünetet kell tartani. A kúrát érdemes évente 1-2x ismételni, a járványos időszak előtt kezdve. Ellenjavallata a következő: 2 éves kor alatti gyermek, ismert allergiás reakció a növényre, tbc, sclerosis multiplex, HIV fertőzés, autoimmun betegségek. Eucasol spray: Levegőtisztító, légzésjavító spray. Tisztítja, és tisztán tartja a légutakat. Antibakteriális, fertőtlenítő hatással rendelkezik. Asztmás, allergiás, pollenérzékenység, légzési nehézségeknél hatékony segítség, segít megelőzni az arcüreggyulladást. Nagyon gyors hatású kellemes illatú szagtalanító. Zsebkendőre, éjjel a párnára fújva biztosítja a nyugodt légzést. A levegő tisztítására, fertőtlenítésére a helyiség légterébe permetezni. Ha bármiben tudunk segíteni, vagy még több kérdése van nyugodtan forduljon hozzám: Hellerné Csilla

#11 agapao 2010. 12. 07. - 18:14:47

Első dolog: elmenni 1 dokihoz. Ha nem muszáj, akkor nem bevenni az antibiot, hanem inkább természetesebb cuccost...itt találtok pár hasznos - megelőzésre (is) szolgáló segítséget: http://homeopatia.in...+article_id=376

#12 andifeher 2010. 12. 05. - 19:40:05

Sziaszok! Ha esetleg antibiotikumot kapnátok ne feledjétek a probiotikumot mellé és utána szedni hogy a tönkretett bélflóra helyreálljon! Kisgyermekeknél babáknál is!!!! Nagyon fontos, főleg mert utána újabb betegséget is könnyen elkapni megtelepszik hamar ha nincs meg a védelmi vonal :) Itt találtok híreket: http://vitaminkosar....rmekek-100922-/

#13 Gaben01 2010. 09. 29. - 10:20:07

wsanyi: Ezt nekem annak idején a nagymamám tanította és tényleg simán átvészelem az összes telet. Bár ekkora mennyiséget nem fogyasztok belőle, de hatékony, gyermekkorom óta nem voltam influenzás! :)

#14 agota34 2010. 09. 28. - 15:42:11

Influenzás orrfolyásra próbálta már valaki a Freenosal-t? Milyen?

#15 agota34 2010. 09. 28. - 14:21:22

Nálam is nemrég elkezdődtek a nátha/influenza kezdeti tünetei, és az Aflubin csepptől jobban lettem. Meg persze sok teától :)

#16 wsanyi 2010. 01. 10. - 13:53:32

Kedves fórumozók! Influenza ellen nagyon jó felnőtteknek napi negyed/fél kg (testtömegindextől függően) biotermesztésből származó bodzabogyó elfogyasztása. Megvéd az A, B típusú influenza, sőt tesztek alapján még a H1N1 ellen is, mivel tápegész formában visszük be szervezetünkbe. Bővebben egészségvédő klubunk honlapján olvashatnak erről. http://www.flavantic.hu , ajánlói kód a belső információkhoz: 22038951 További szép napot kívánok Mindenkinek! :-)

#17 tmarina 2009. 12. 16. - 15:30:55

én azért azt mondom, hogy ha kicsi baba beteg akkor minden féle orvos lássa, és ők mondjanak tutit, ne fórumokról emberek, mert azért egy apróság teljesen más dolog, máshogy hathat rá minden

#18 subudubi 2009. 12. 16. - 14:32:08

Gyerekeknek is lehet adni a Coryzaliát, csak ki kell kérni az orvos tanácsát, mert nekik valahogy máshogy kell adni. De láttam olyan szert is ami kifejezetten babáknak készült, és nem tabletta volt, hanem valami folyadék kapszula.

#19 tmarina 2009. 12. 16. - 12:24:48

Szintén csak nátha ellen használom én is és arra hat, ráadásul viszonylag gyorsan. de ha kisbabával van baj akkor szerintem orvos!

#20 subudubi 2009. 12. 16. - 10:19:45

Általában a homepátiás szerek különböző dolgokra jók. De pl.: a Coryzalia megfázásra jó és az allergiás nátha okozta kellemetlenségek enyhítésére.

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: