Házipatika fórum: Magas koleszterinszint - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Magas koleszterinszint

#61 silverfruct 2008. 01. 19. - 00:30:58

Sziasztok! Tudok ajánlani egy vitamincsomagot ami helyreálltja a koleszterin szintet. Ha érdekel írj és tájékoztatlak. Még egy jó gyógymód! A nyers sótlan dió és mandula evése négy hét alatt 16 ponttal tudja csökkenteni a koleszterin szintet. De csak 10-15 szemet lehet enni naponta.

#62 mirami 2007. 12. 14. - 19:14:34

Ne várjatok csoda szerekre. A diétától nagyon sok függ, de aki örökölte a hajlamot és diétára nem csökken a koleszterin annak gyógyszerre is szüksége van orvosi felügyelet mellett.

#63 tonline 2007. 11. 12. - 16:25:05

Kialakult nálam a magasvérnyomás, magas a koleszterinszintem is, a nyaki érben meszesedés van. Tud valaki valami hatásos gyógymódot?

#64 Zatesz 2007. 09. 11. - 07:12:28

Sajnos egyre több élelmiszerről - amiről azt híresztelik egészségesebb az elődeinél - derül ki, hogy ártalmasabb a szervezetre, ellentétben azzal, ahogy hírdetik. Mostanában egyre többet hallok a gyógyszerek és szintetikus vitaminok káros hatásairól is. Jó kis üzlet a gyógyszeripar. Sajnos mi ezt mind meg is kajáljuk. Tudtátok, hogy az összes betegség, mint kolleszterinszint, magas vérnyomás, cukorbetegség, allergia... nem más, mint a szervezetünk harmonikus működésének felborulása? Ha ezek bekövetkeznek, az azt jelenti, hogy nem vigyáztunk az egészségünkre és ez idővel visszaütött. Vagyis mérgeztük magunkat napról-napra, évről-évre. Nem szabad beletörődni abba az általános hozzáállásba, hogy ezek népbetegségek. Tenni kell ellenük, saját magunkért!

#65 stavag 2007. 09. 10. - 14:44:44

Köszönöm a választ, átgondolom, bár már javulás útján vagyok. Itt szeretném felhívni a figyelmet egy cikkre: írjátok be a Googleba Dr.Litsek Ákos nevét, aztán kapkodni lehet a levegőt. Döbbenetes cikk. Már régebben is hallottam a cikkben nevezett élelmiszer "jótékony " hatásáról, ebben a cikkben még részletesebben le van írva. Gondolkodjon el rajta mindenki, aki az egészségét védi. További szép napot Zsanna

#66 Zatesz 2007. 09. 10. - 12:49:03

Igen, a fokhagyma az egyik legjobb természetes alapanyagú vérnyomás és koleszterinszint csökkentő. Sajnos a családban gyakori betegség. Akinek nem fekszik az erős fokhagyma "zamat", annak nagy segítség lehet a Garlic-Thyme (1000mg fokhagyma/kapszula teljes ízkivonás) és az Arctic-Sea (halolajkapszula) természetes alapanyagú készítmények. Édesapám 3 hónap szedés után a gyógyszereket is elhagyhatta. Igaz én fizettem neki, de megérte!

#67 Evelin99 2007. 07. 12. - 19:04:04

Kedves Fórumozók! Magas koleszterinszintem miatt kezdtem el egy hónapja a fokhagyma fogyasztását. A szomszéd néni tanácsára, kis szeletekre vágva, rágás nélkül nyelem le. Mindenkinek tudom ajánlani, akit zavar a kellemetlen szaga. Üdv.: Mindenkinek

#68 stavag 2007. 06. 10. - 07:31:59

A 2007.04.10.-i levelembe kéretem, azt a koleszteruóincsökkentő "csodaszert" írja meg nekem a címemre a forumozó levélíró.. AZÓTA IS ÍRJA! Talán nem is létezik? A VALAKI válasza felborzolta az idegeimet, nem a tartalmával, hanem a stílusával. Ha csak így , ilyen stílusban tud írni, mert ő ilyen, az nem baj, csak hagyja ki ezt a fórumot. Egyébként ajánlani szeretnék lehetőséget a koleszterinszint csökkentésére, az érfalak tisztítására. Régi módszer, csak kicsit feledésbe merült, most újból előtérbe került. Mivel itt nem reklámozunk, így írjon, akit érdekel .Jó egészséget kívánva Zsanna stavag@chello.hu

#69 2007. 06. 05. - 19:11:57

Tisztelt Fórum társaim! Egyetértek a fokhagyma természetes felhasználásához, ami olcsó, de pl aki cukros, az csak kölönleges elkészítés után eheti meg, vagy ha sok valakinek a gyomorsava, akkor tud görcsöt okozni. A halolaj az tényleg jó vértisztitó. Nekem volt egy nagy cisztám és Halolaj és aloe vera segítségével elmúlt. Vagy ha valakinek pénzügyi dolgai vannak akkor a petrezselyemlé is jó rá. A természetes gyógynövények akkor hatásosak, ha kúraszerűen eszik vagy isszák. Nekem is kevés pénzem van, de ha jól szétnéz az ember és fontos az egészsége akkor megéri áldozni rá. Sajnos a stressz is okoz koleszterin gondot, vagy akár cukros is lehet az ember. Hajlam kérdése is . Hát röviden ennyit szerettem volna írni és köszönöm, hogy elolvasták, hogy én mit tapasztaltam a gyógynövényekkel kapcsolatban. További szép napot kivánok mindenkinek!

#70 2007. 05. 09. - 22:02:21

halolaj kapszula a patikában 100 db-os kiszerelésben 1400-1500.-Ft.ma vettem a Dm-ben,1500 valamennyiért.eddig 1 dobozon vagyok túl napi 2 kapszulával,9.4-ről 7.7-re ment le.mátol kezdem az újabb dobozt,megpróbálom napi 3-mal.a szedési javallat napi 3×1-2 kapszula.üdvözlettel

#71 bea61ster 2007. 04. 10. - 21:12:04

Üdvözlet minden olvasónak, KÜLÖN a magát VALAKI-nek nevezőnek! Amikor elolvastam a VALAKI és Anita ,,csörtéjét", nem akartam hinni a szememnek. ,,EZ" a VALAKI úgy gondolja, hogy bírálhat másokat anélkül, hogy bármit tudna róla v. ismerné.Az meg sem fordult a fejében, hogy valóban ,,ÖNZETLEN"-ül szeretne segíteni? Ha hiszi, ha nem, azért még vannak olyan emberek, akik így éreznek. Magam is ezek közé sorolom, így kikérem a magam nevében, hogy egy ,,VALAKI" ilyen hangnemben reagáljon le egy felkínált lehetőséget! Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy melyik lehetőséget próbálja ki. A világ márpedig olyan amilyen, mindennek ára van, még a fokhagymának is, vagyis azon is keres valaki! Remélem vannak még optimisták ezen a fórumon, akiket esetleg érdekelne egy igen hatékony és új lehetőség, szívesen tájékoztatom! Üdvözlettel: egy 3 gyermekes anyuka

#72 stavag 2007. 04. 10. - 20:39:56

Megtudhatnám, mi ez a szer? Érdekelne, mert már nagyon unom a gyógyszereket. Köszönettel Zsanna stavag@chello,hu

#73 stavag 2007. 04. 10. - 20:35:45

Ez a csodaszer engem is érdekelne, mivel magas a vérnyomásom (gyógyszer nélkül) és a koleszterinem is lehetne alacsonyabb. Megkaphatnám? Megköszönöm stavag@chello.hu Zsanna

#74 2007. 02. 27. - 11:06:48

Kedves Koleszterin problémában szenvedők! Nagyon szeretnék nektek segíteni, mivel nagymamám is hasonló problémában szenvedett, koleszterin szintje nagyon magas volt. Rátaláltam egy nagyszerű termékre, amely természetes alapanyagokból készült, és segített. Szeretném ha ti is meggyógyulnátok, hagy segítsek, írjatok nekem a baby_18@freemail.hu címre, és válaszolok! Ezenkívűl segíthetek még allergia, magasvérnyomás, cukorbetegség, gyomorbántalom,izületi panaszok....stb esetén is. Írjátok meg a problémát és kűzdjük le együtt! Üdvözlettel S.Beatrix

#75 2006. 11. 23. - 17:06:53

Abban egyetértek az előttem hozzászólóval,hogy jobb a békesség,de eszemben sem volt vitát kirobbantani vagy negatív reklámot csinálni bizonyos szereknek. De a hazudozást és mások hülyítését nem tűröm. A fokhagyma kapszulával nincs bajom. Igenis szükség van rá,hisz vannak érzékeny gyomrú emberek,akik nem bírják a fokhagymát és olyanok is vannak,akik szimplán csak nem szeretik. Nekik való a kapszula. De olyat állítani,hogy egy szem fokhagyma kapszulában ugyanannyi hatóanyag van,mit egy gerezd fokhagymában,az egyszerűen felelőtlenség,vagy inkább megtévesztés. Ezen kívül a szárított fokhagyma irreálisan magas árát is felháborítónak tartom. Tekintve az alapanyagok olcsóságát ez az ár egyszerűen nem reális. Nem szép dolog kihasználni a beteg és hiszékeny embereket. Abban is egyetértek,hogy a fokhagyma illata hamar kimegy a szájból,ha betartunk bizonyos szabályokat. A petrezselyem tényleg hatásos,de én személy szerint a tejre esküszöm,méghozzá a jó sok tejre. Az még a gyomrot is nyugtatja. A fokhagyma felhasználásánál az a legfontosabb szabály,hogy ne főzzük,hanem frissen együk. Feltéve ha bírja a gyomrunk. A feldolgozás során (legyen az főzés,szárítás vagy akármi) elveszíti hatóanyagainak nagy részét. A friss fokhagymával semmi se vetekedhet. Se hatásban,se árban. Ezt kellene végre megérteni.

#76 2006. 11. 22. - 18:26:53

Kedves Mindenki! most tévedtem ere az oldalra, nem vagyok nótórius fórumolvasó de mivel magas koleszterinszinttel küszködök, így nagyon megörültem, hogy rátaláltam. El is szállt az örömöm! Ez amit a fokhagymáról olvastam az egyszerű veszekedés.ezért nem volt értelme regisztrálni.Mint tudjuk a sorrend:magas koleszterin szint-szív és érrendszeri problémák. Mennyi energia megy el a veszekedésre, meg a másik leiskolázására. Jobb a békesség! A fokhagyma szaga elmegy a lehelletedből(majdnem!),ha petrezselymet rágsz, de ha csak pénteken eszed, amikor hétvégén otthon vagy, hétfőre szinte teljesen elszáll a bőrödből is.Szeretném ha sikeres főzési, étrendi tapasztalatokat olvashatnék, mert eddig én nem sok eredményt értem el magamtól pedig gyötröm rendesen, gyógyszert pedig nem igazán szeretnék szedni

#77 2006. 11. 21. - 11:08:55

Felháborítónak tartom,hogy egyes pénzéhes emberek kihasználva az ingyen reklám adta lehetőségeket,spamekkel árasztják el a fórumot. Közben még olyan színben tüntetik fel magukat,mint akik segíteni akarnak,holott csak a saját pénztárcájukat szeretnék megtölteni. Köztudomású,hogy a friss fokhagyma SOKKAL hatásosabb,mint a fokhagyma kapszula,arról már nem is beszélve,hogy jóval olcsóbb is. Anita írta: "Csak az a gond, hogy ahhoz, hogy ezek a hatások egy szív és érrendszeri kihivásokkal küszködő embernél érzékelhetőek legyenek, ahhoz naponta egy egész fej foghagymát meg kéne enni." Ez szemenszedett hazugság. Köztudomású,hogy már napi 2-3 közepes gerezd fokhagyma elfogyasztása is hihetetlenül jó hatású a különböző betegségekre - a szív és érrendszeri betegségeket is beleértve. Mellesleg, itt nem fejekről és gerezdekről kellene beszélni,hanem grammokról. Hisz némelyik gerezd dupla vagy tripla akkora,mint a másik,a fejekről nem is beszélve... Szintén Anita írta: "Viszont én biztos agyok benne, hogy van olyan ember aki azt mondaná erre, hogy rendben én vállalom a napi egy egész foghagyma elfogyasztását. Enek viszont lesz egy elég kellemetlen mellékhatása, mégpedig hogy a foghagyma erős illatanyagai nem csak a lehelettünkben ahanem az egész bőrünkön keresztül is érzehető lesz." Ezek nem túl kellemetlen mellékhatások,ha figyelembe vesszük,hogy a fokhagyma megmentheti,illetve jelentősen meghosszabíthatja életünket. Mellesleg én személy szerint imádom és rendszeresen fogyasztom is a fokhagymát és soha nem vettem észre,hogy a bőröm mindenhol fokagyma illatúvá vált volna. A lehellet se vészes,ha utána iszik az ember egy kis tejet. És senki se mondta,hogy feltétlen reggel,munkába menetel előtt kell fokhagymát fogyasztani. Lehet este is. Újra csak Anita: " A Foghagyma kapszulában pontosan 1 fej foghagyma hatóanyaga van. Na persze,biztos:)))))))) A terméket eladni kívánók szerint nyilvánvalóan. Anita: "Mellékhatásuk nincs." Lehet,de hatásuk se sok:) Hacsak nem a pénztárcátok vastagodását nézzük... Anita: " A Halolaj kapszula 7400Ft, a Foghagyma kapszula pedig 4600 Ft." Micsoda reális árak! Néhány centiliternyi halolaj 7400 Ft,néhány deka szárított fokhagyma pedig 4600 Ft! Remek! Anita: "Szivesen válaszolok további kérdéseitekre." Hogy mennyi ÖNZETLEN,segítőkész ember van kis hazánkban! Ez csodálatos! PS: Mellesleg,kedves Anita,mielőtt beírsz a fórumra valamit,talán meg kellene tanulnod helyesen írni. Vagy legalább vehetnéd a fáradtságot,hogy elküldés előtt legalább még egyszer átolvasod az üzeneted. Ha a saját magaddal szembeni igényesség miatt nem is,legalább az irántunk való tiszteletből... Jó egészséget,a naivitás mellőzését és a spamek figyelembe nem vevését kívánom mindenkinek! Üdvözlettel: Valaki

#78 Aniita 2006. 11. 02. - 19:41:58

Sziasztok! Szeretnék figyelmetekbe ajánlani, 2 teljesen természetes alapanyagokból készülő táplálékiegészítő terméket, mely 2-3 hónap alatt teljesen normalizálja a koleszterin szintet és a vérnyomást. Az egyik tengeri halak olajából és olivaolajből készül, mely így Omega 3 többszörösen telítetlen és és Omega 9 telítetlen zsírsavakban rendkívül gazdag. Fontos kiemelni, hogy ezek nem kémiai úton előállított zsírsavak, hanem természetes mivoltukban tízszer hatékonyabbak az érrendszeri problémákkal szemben. Visszadják az erek rugalmasságát, mert az érfalakről mikro zseléformátumban oljdák le a lerakódásokat, különösen akoleszerin lerakódásokat. A lerakódások ugyebár az érfal kerszetmetszetet csökkentik, mely a magasvárnyomás egyik oka lehet. Ezenkívül enyhe vérhigító hatása is van, mellyel a trombózis is megelőzhető. A másik termék a Fokhagyma kapszula. Gondolom mindenki halott a foghagyma vértisztítő, vérnyomás beszabályző, immunerősítő hatásairől. Csak az a gond, hogy ahhoz, hogy ezek a hatások egy szív és érrendszeri kihivásokkal küszködő embernél érzékelhetőek legyenek, ahhoz naponta egy egész fej foghagymát meg kéne enni. Viszont én biztos agyok benne, hogy van olyan ember aki azt mondaná erre, hogy rendben én vállalom a napi egy egész foghagyma elfogyasztását. Enek viszont lesz egy elég kellemetlen mellékhatása, mégpedig hogy a foghagyma erős illatanyagai nem csak a lehelettünkben ahanem az egész bőrünkön keresztül is érzehető lesz. A Foghagyma kapszulában pontosan 1 fej foghagyma hatóanyaga van, de az illatanyagot kivonták belőle, sőt kellemes kakukkfű porba ágyazták a tablettát. Így a Halolaj kapszula feltétlen kiegészítője az egészséges érrendszer visszaszerzésében. Mellékhatásuk nincs, mivel nem gyógyszerekről, hanem természetes készítményekről van szó. A Halolaj kapszula 60 db-ot, míg a Foghagyma kapszula 100 db-ot tartalmaz dobozonként. Napi adagjuk: mindkettőből naponta 1 kapszula. Így a Halolaj kapszula doboz két hónapig, míg a Foghagyma kapszula doboz több mint 3 hónapig elegendő. A Halolaj kapszula 7400Ft, a Foghagyma kapszula pedig 4600 Ft. Szivesen válaszolok további kérdéseitekre. Üdvözlettel, Anita

#79 ujjevi 2006. 10. 31. - 19:20:47

Szia, engem is nagyon érdekelne az a bizonyos fokhagymás, citromos koktél recept, mert a koleszterinszintem 7 felett van. Köszi

#80 2006. 10. 04. - 12:48:27

Kedves Koleszterin problémában szenvedők! Nagyon szeretnék nektek segíteni, mivel nagymamám is hasonló problémában szenvedett, koleszterin szintje nagyon magas volt. Rátaláltam egy nagyszerű termékre, amely természetes alapanyagokból készült, és segített. Szeretném ha ti is meggyógyulnátok, hagy segítsek, írjatok nekem a baby_18@freemail.hu címre, és válaszolok! Ezenkívűl segíthetek még allergia, magasvérnyomás, cukorbetegség, gyomorbántalom,izületi panaszok....stb esetén is. Írjátok meg a problémát és kűzdjük le együtt! Üdvözlettel S.Beatrix

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: