Házipatika fórum: Magas koleszterinszint - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Magas koleszterinszint

#81 2006. 10. 02. - 17:34:40

Kedves Koleszterinszint csökkentő Sorstársaim! A több levélben kért recept 6l290/2006.01.21./lola124 alatt ezen az oldalon megtalálható. Üdv. Edit

#82 2006. 07. 03. - 13:06:11

Itt a lapon olvastam, hogy tudsz valami koleszterincsökkentő, elkészíthető természetes receptet, légyszi' küldjed címemre el. Köszönöm előre is/ mezibiszventernet.hu... üdv: Ibolya

#83 2006. 07. 03. - 12:48:40

Kedves Lujza ! Ne haragudj, hogy megkérlek arra /mivel nekem is magas a kol. szintem sajnos/, hogy az általad említett fokhagymás citromos koktél receptjét tedd közzé, vagy küldjed el nekem e-címemre, ami/mezibiszventernet.hu/ , valamint légyszi' írd meg, hogy mi az a "muszájgyógyszer". Tudod én egy aránylag kis faluban élek, és nagyon szeretném természetes úton megtalálni a koleszterin csökkentés lehetőségét. Nagyon szépen köszönöm előre is Ibolya

#84 2006. 07. 03. - 12:33:04

Kedves László ! Engem is érdekelne a koleszterin csökkentő szer, hálás szívvel megköszönném a mások segíteni akarását. /Bizakodóan várom, akár ételrecept, v. bármi ami használna, hogy ne kelljen drasztikus módon orvosi segítségre, ill. gyógyszerekre szorulnom, legalább etéren NE !/:) Szép napot és jóidős NYarat mindenkinek, aki olvassa e hozzászólást. :-):-):-) Üdvözlettel: Mezei Ibolya

#85 2006. 07. 03. - 12:33:00

Kedves László ! Engem is érdekelne a koleszterin csökkentő szer, hálás szívvel megköszönném a mások segíteni akarását. /Bizakodóan várom, akár ételrecept, v. bármi ami használna, hogy ne kelljen drasztikus módon orvosi segítségre, ill. gyógyszerekre szorulnom, legalább etéren NE !/:) Szép napot és jóidős NYarat mindenkinek, aki olvassa e hozzászólást. :-):-):-) Üdvözlettel: Mezei Ibolya

#86 2006. 07. 03. - 11:35:54

Most ismerkedtem meg ezzel az oldallal, s jelenleg még félve fogok hozzá, de szerintem rövidesem meglesz a bátorságom, hogy segítségét kérjem azoknak, Akiknek sikerült csökkenteniük a koleszterin szintjüket. Sajnos nekem is kissé magas k.szintet állapítottak meg, s én nagyon szeretném, ha nem kellene "gyógyszeres" kezelést alkalmazni, hanem diétával és természetes szerekkel segíthetnék, úgymond magamon. Laikusként eddig is mindent megpróbáltam. S engem is érdekelne László módszere, szívesen olvasnék róla, ha nem túlságosan megfizethetetlen, akkor ............. Hajrá, nyáron hátha előbbre jutnék. Előre is köszönöm mindenkinek, akitől kaphatok hasznos tanácsokat. Eddig a margarinig, valamint az egészséges életmód /mozgás, zöldség- gyüm.fogyasztás, halolajkapszula szintjéig jutottam el/Figyelem a tanácsokat. :-)

#87 lola124 2006. 07. 01. - 10:18:46

Szia Vera! Igen tényleg téritésmentes. Nem lehet előre bejelentkezni az utolsó kezelés 17 óra 20 perckor kezdődik és ha biztosan be akarsz férni, bizony fél 5-re oda kell érned. Ott kapsz egy sorszámot, ami megegyezik az ágy számával amin feküdni fogsz. Át kell öltözni a fehér pamut holmiba és szintén számozott székeken várakozni, mig indul a turnus. Addig előadásokat tartanak az ágyról és egyéb egészséget érintő dolgokról. Szombaton is nyitva van 08-14 óráig az utolsó kezelés 13 óra 20 perckor indul, legalább fél 1-re oda kell érni. 34 ágy van. Viheted a barátaidat a családodat is, csak annyi lepedő és öltözék kell ahányan vagytok. Többet is olvashatsz erről a FOGYÁS CERAGEM MASSZÁZSÁGYON INGYEN topikban. Én már 80 alkalommal voltam és teljesen rendbejött az egészségem és fogytam 8 kg-ot. Persze norbi diéta mellett. A masszázst torna helyett használtam, mivel 3 órai tornának megfelelő enregiát fogyaszt el egy kezelés. Sok sikert és szép napot kivánok Lola :) :) :)

#88 2006. 06. 30. - 11:18:54

Most olvastam a hozzászólást. Érdekelne a masszázs. Be kell jelentkezni? Mivel én 4 óráig dolgozom, nem tudok bármikor menni. Tényleg térítésmentes? Üdvözlettel Vera Email cím: zvecsiVfreemail.hu

#89 2006. 04. 25. - 14:32:01

Kedves László Sajnos beléptem azok táborába, akiknek magas a koleszterin szintjük. Ha volna rá mód (módszer), hogy ne gyógyszerrel gyógyítsam magam szívesen venném a segítségét.Érdekelne a koleszterin csökkentő szer. Üdvözlettel Gica

#90 2006. 04. 16. - 20:22:08

Kedves Barátaim! Jó hírrel szolgálhatok! AJÁNLOK A FIGYELMETEKBE egy nagyon fontos újdonságot, amiről azért nem tudtok, mert a felfedezése óta (1981) mindenki (média, sajtó, hatóságok) hallgat róla (kevés kivétellel). Ennek is megvan az oka. Tudjuk. Kéremalássan, az Új Német Medicína az összes eddigi orvostudomány ELSŐ, MINDENT MAGÁBA FOGLALÓ természettudományos rendszere, ami szinte minden eddigi "szent hiedelmet, és meggyőződést" a feje tetejére állít ... - a tények kivételével! Nincs benne egyetlen feltételezés sem! Három lábon álló rendszer! Bármelyikünk által bármikor ellenőrizhető!!! Mindez egy szerény és humánus német orvos Dr. Ryke Geerd Hamer munkássága, akit ezért börtönbe zártak! Az Új Orvostudomány 22 oldalas ismertetőjét letöltheti innen: http://entroport.org...load.php?view.3 Figyelem, ez még nem minden! Az Ez Van Kiadó gondozásában megjelent az első magyar nyelvű könyv a témában: Mambretti és Seraphin: Orvostudomány a feje tetején... Ide teszem az ajánlóját, talán érdekel... (www. papirusz.hu) "Dr. Hamer korszakalkotó munkásságának lényege messze túlmutat az orvoslás keretein. Kilép abból a nézőpontból, hogy magunkra, mint áldozatokra tekinsünk, a gonosz külső ellenségek, a vírusok, baktériumok szerencsétlen áldozataira; akiket csak a külső beavatkozás a fehér-köpenyes felmentő seregek, az orvosok, gyógyszerészek menthetnek meg a szenvedéstől és a haláltól. Már ideje volt egy friss szemlélet felbukkanásának, mert a valóságban valamennyi ráfordítás és erőfeszítés ellenére kiábrándítóak a betegségi statisztikák. Az Áldozat-Bűnbak-Megmentő háromszögében szenvedést és halált hozott a szédítő tempójú materiális fejlődés. Már csak a vak nem látja, hogy ez az erőltetett gyógyászati irányvonal zsákutca, a maga 3500 tudományos feltételezésével. A több évtizedes rák ellen vívott, csillagászati kiadásokat felemésztő "háború" eredményeképpen nem hogy kevesebb, hanem sokkal több ember pusztul el nyomorultul a rákban és más nyavalyákban napjainkban. Ráadásul lényegesen gyorsabban, mint régen. Hamer doktor felfedezése kiragadja az embert a szenvedés eme halálos háromszögéből, és visszaadja az értelmet az Életnek. Nem úgy tekint az emberi szervezetre, mint egy áldozat-organizmusra, amely összeroskad a betegségek szorításában, hanem mint egy lenyűgözően intelligens biológiai rendszerre, ahol semmi nem történik véletlenül! Sőt, minden tökéletes összhangban! A legapróbb sejtjeink és a mikroorganizmusok is, mind a közös célt, a túlélésünket, a fajfenntartást szolgálják! Ebből a nézőpontból nincs semmi háború, nincs harc és ádáz küzdelem! A szenvedésnek vége! A megértés miatt a félelem elolvad. Értelmét veszti a félelem tárgya, mely legtöbbször a bizonytalanságból ered. Napfényre került, hogy a veszedelmes ellenségnek tartott mikróbák (baktériumok, vírusok...) elengedhetetlen láncszemei biológiai rendszerünknek, önálló életet élő, mégis hűséges szövetségeseink, szakértő "vendégmunkásaink" testünk helyreállításában, túlélésünk biztosításában. A betegség nem egy elkerülendő, nem "legyőzendő" állapot többé, hanem bizony áldás! Mert a betegségnek nem csak oka, hanem célja, értelme is van! S hogy mi lenne az? Megmenti az életünket, lehetőséget adva a kiváltó súlyos érzelmi megrázkódtatás feltárására és megoldására. Értékes időt nyerünk, amelyet felhasználhatunk az önvizsgálatra, megtaláljuk konfliktusainkat, szükségleteinket (hiszen minden egyes konfliktus valamilyen szükségletből ered), és a szükségletek mélyén rejtőző félelmeinket. Ezeket a félelmeket felszínre hozva, megismerve, hatalmas lépést tehetünk személyes fejlődésünkben. A betegség kiránt minket a mindennapi mókuskerékből, a figyelmünket a külvilágról önmagunkra tereli. A konkrét fizikai fájdalomban, vagy éppen a halál árnyékában már elgondolkozik az ember. Ha felszínre hozzuk félelmeinket, berögződéseinket, megérthetjük azokat és mód van megoldásra. Túl tudjuk tenni magunkat rajtuk, sőt átértékelhetjük egész életünket, saját magunk és az emberiség hasznára. A halálközeli élményt átélők is szinte egytől egyig gyökeresen megváltoznak, "azutáni" életüket teljesen más értékekre alapozzák. Nem csak hogy visszaszerezhetjük, hanem tudatosan megtarthatjuk tökéletes egészségünket! Mód van rá, hogy soha többé ne legyünk komoly betegek! És ez igazi érték! A Hameri nézőpontból az emberi lény kiszolgáltatott áldozatból sorsa teremtőjévé válik. Kiderül, hogy Ő maga hozza létre a "betegségnek" nevezett testi állapotát, és újból és újból képes meggyógyítani magát! Sőt, minden alkalommal erőssebbé, tisztábbá, tudatosabbá válik, mint bármikor előtte, mert egyre jobban megismeri önmagát! S van ennél fontosabb, hasznosabb dolgunk ezen a világon? Ha hírlevelet, vagy értesítést kér újdonságokról, könyvekről, előadásokról, rendezvényekről e témában, jelentkezését ide küldje: uj.orvostudomany@yahoo.de Egyéb érdekesség: http://www.entroport...load.php?view.2 http://www.entroport...load.php?view.5 A könyv megrendelhető: 06 (20) 476 3386 (Tünde), vagy e-mail: megrendelem@yahoo.de Ára 2400 Ft. Üdvözlettel, Barnai Roberto roberto@message.hu

#91 mano64 2006. 04. 14. - 12:00:06

Szia Lola! Nagyon szépen köszönöm a segitséget. Én is arra számítok, hogy a koleszterinszintem csökkeni fog tőle. Neked is szép napot, és boldog húsvétot kívánom Kata

#92 lola124 2006. 04. 14. - 10:19:25

Sziasztok még ezt tudom javasolni az érrendszeri betegségek gyógyitására. TÉRITÉS MENTES GERINCMASSZÁZS Ceragem Hungáry Budapest Váci út 168. Rénó-udvar a cipőbolt mellett. Nyitva: H-P 08-18, Szo 08-14 Új terem: Székesfehérvár, Széchenyi út 1. Ny: 08,40-18 Új terem: Szeged, Kossuth ut 72. vagy Pulcz u. ruhagyár udvarán. Ez egy masszázs- fény- és hő- és akupresszúrás /nyomás/ -terápiás gerincmasszász, 40 percesek a kezelések és 3 órai tornának felelnek meg. Kellékek: Fehér lepedő magad alá az ágyra, ha takarozni is sajáttal akarsz akkor két lepedő. Fehér póló és vékony pamut nadrág, amibe ott át lehet öltözni. Fehér pamut zokni. Lehetőleg ne legyen rajtad semmi müszálas holmi. Mire jó? Fogyaszt, méregtelenit, javitja a testtartást, kezeli az érrendszeri, izületi, nőgyógyászati, prosztata panaszokat. Jó depresszióra és egyéb pszihiátriai megbetegedésekre is. Kiknek? Bárkinek korra és nemre való tekintet nélkül, gyerek is 5 éves kortól, ha tud 40 percig nyugodtan feküdni. Kiknek nem? Állapotos kismamáknak. Szülés után lehet meni. Frissen mütött embernek, mütét után 3 hónappal már lehet. Akinek komolyabb egészségügyi problémája van, az konzultáljon kezelőorvosával előtte. Pészmékerrel rendelkezőknek szintén nem javasolt, de van olyan, aki jár. Tapasztalatok: Én már 66 alkalomal voltam, 6 kg-ot fogytam, a kedélyem és a közérzetem kiváló és tele vagyok energiával. Az egykor magas 160-as vérnyomásom beállt 120/80 körül és alatt van állandóan, bármikor mérem. Üdv Lola :d :d :d

#93 lola124 2006. 04. 14. - 10:06:39

Szia Kata! Én forrás után 15 percik főztem kislángon, utána turmixoltam le. Már irtak nekem olyanok, akiknek rendbejött a koleszterinszintjük tőle. Sok sikert neked is hozzá. Szép napot és kellemes ünnepet kivánok Lola :d :d :d

#94 mano64 2006. 04. 13. - 08:51:45

Sziasztok! Nagyon köszönöm ezt a vértisztító kurát. Egy kérdésem lenne, hogy mennyi ideig kell összerottyintani? Kb. 3-5 perc, vagy több? A választ előre is köszönöm Üdvözlettel Kata

#95 2006. 04. 08. - 18:57:41

Szia Mindenki! Nekem a múlt héten 7-es koleszterinszintet mértek. Sajnos a triglicerid szintem 3,09. Annak ellenére ennyi az értékem, hogy én pont azokat az ételeket fogyasztom, amiket az orvos ajánlott a csökkentésre..... Nagyon jó ötleteket írtatok. Köszönöm. A fokhagymás italt mindenképpen kipróbálom, és halolaj kapszulát is fogok venni. Nekem Esetrolt és Vasilipet írtak. De sajnos a vérnyomásom is magas, erre is szedek három féle gyógyszert. Annak ellenére, hogy 34 éves vagyok, nem akarok 5-féle gyógyszert szedni. Szöszi

#96 lola124 2006. 03. 03. - 09:19:17

Szia Lujza68! Nagyon szivesen és gratulálok. Nagyon örülök, hogy bevált én is elfogyasztottam egy adagot, de még nem voltam laborba azóta, de a vérnyomásom már mindig 120/80 körül és alatt van, igy valószinü, hogy nekem is megjavult a koleszterin szintem. További szép napot és jó egészséget kivánok Üdv Lola :d

#97 2006. 02. 28. - 16:54:16

Szép napot!Szeretném megköszönni ennek a fokhagymás citromos koktélnak :) a receptjét!Évek óta tartó 8 és afeletti kol.szintem ennek a csodának és a " muszájgyógyszernek" segitségével lement 4.7-re!!!

#98 icuspanda 2006. 02. 28. - 14:16:15

Kedves László Érdekelne koleszterin csökkentő szer Köszönettel Icus

#99 2006. 02. 23. - 11:09:02

Kedves Icamama. Javasolnám neked a magas rost tartalmú ételeket. És ha betudod még szerezni a Testcontrol című könyvet.A magas rost tartalom megtalálható a zabkorpába és a búzacsirába mind kettőt naponta fogyasztom joghutban elkeverve egyszerre beszerezhető gyógynövégy szaküzletben bevásárlóközpontban.Persze kerülendő a zsíros hús csak halat egyél kb napi 3liter folyadékgyógytea formájában napi egy Biomáre halolaj kapszúla bár milyen vérzsír csokkentő ami lehet ligetszépa vagyfenyőmagolajkapszúla q10 kapszula nagyonsok nyers zöldség és gyümölcs garantált acsökkenés. panamajack

#100 2006. 02. 21. - 17:22:41

Üdvözlöm László! Örömmel vettem üzenetét jelenleg külföldön tartózkodom kb. három hét mulva fogok ujra jeletkezni.Egyébként érdekel a szer. Üdvözlettel Icamama

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: