Házipatika fórum: Koleszterinszint-csökkentő program - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Koleszterinszint-csökkentő program

#1 mmarus 2012. 01. 17. - 14:58:00

Megosztanám a tapasztalataimat hogy nekem mi segített csökkenteni a koleszterinszintemet. Sokan nem is tudják hogy a fahéj milyen jótékony hatással van a magas koleszterinszintre. Nekem anno egy külföldi barátom ajánlotta hogy fogyasszak sok fahéjat. Aztán nagyon megörültem neki amikor megjelent nálunk is a diebecinn tisztított fahéjkivonatot tartalmazó kapszula, mert nem tudtam annyi fahéjat megenni ami 1 kapszulában benne van. 1g Diabecinn™ olyan hatékony, mint 6 g fahéj (már csak az íze miatt sem lenne jó 6-18g fahéjt nyomatni naponta...). A koleszterintszintet akár 26%-kal csökkenti!

#2 zoldtea1 2011. 10. 30. - 17:14:00

Baráti áron eladó egy bontatlan doboz New Chapter Wholemega omega zsírsavakat tartalmazó halolaj készítmény. 100% tiszta, vad alaszkai lazacolaj, mely jelen tudományos állás szerint a legjobb, szennyeződésektől mentes omega zsírsav forrás. 120 db-os kiszerelés, 2 havi adag. A kiváló minőségű New Chapter készítmény omega zsírsavai táplálják a sejteket, fontosak a megfelelő magzati fejlődésben, előnyösek a szív- és érrendszeri, immun- és emésztő szervrendszeri egészség megőrzésében, kiemelkedő hatással vannak a vér triglicerid szintjére, elősegítik a normál vérnyomást és véralvadást, gyulladáscsökkentő hatásúak. Az optimális felszívódást segítik az egyéb összetevői. Összetevők: 17 különböző omega 3, 5, 6, 7, 8, 9 zsírsav optimális mennyiségű keveréke, természetes D3-vitamin, antioxidáns astaxanthin. Egyéb összetevők: rozmaring kivonat, organikus oregánó és organikus napraforgó olaj, természetes E-vitamin keverék. Kapszula összetétel: zselatin, glicerin, víz. Gluténmentes. Ára: 11.000 Ft Elérhetőségeim: tel.: 06-30/637-8397 e-mail: zoldtea1@gmail.com

#3 szomorildi 2011. 10. 27. - 22:05:16

A napokban kaptam egy telefont egy új termékkel kapcsolatban és utána olvastam külföldi oldalakon, tapasztalatokról, eredményekről. Ez az új termék csak nemrég érhető el Magyarországon. Ez egy három termékből álló komplex vitamincsalád. Nagyon hamar nem várt eredményeket hoz és csak természetes gyümölcskivonatokat tartalmaz. Akinek estleg felkeltette érdeklődését egy finom gyógymóg a betegsége nem várt, meglepően jó kezelésére, az i.skuta@hotmail.com címen várom kérdését.

#4 2010. 11. 19. - 14:19:48

Nekem a flóra, halolajkapszula és társai az egekbe vitték a koleszterint. Az aktív árpa segített.

#5 kurbelyka 2009. 09. 12. - 14:09:09

Szia! omega3 zsírsav és zabkorpa.Nekem ezek használnak.És nem árt megnézni mennyire savas a szervezetet és lugisíts!

#6 Marika1951 2008. 04. 11. - 18:55:29

Kedves Netty! ezen a honlapon semmiféle lúgosításról nincs szó, csak honlap készítésről. Lehet én vagyok béna és nem találom, pedig érdekelne.

#7 kati1941 2008. 04. 09. - 08:15:12

Milalának üzenem én is és gyermekeim is öröklött magas koleszterinszintel rendelkezik, ha tudsz valami tanácsot adni vagy esetleg tapasztalatot cserélnénk köszönném. Esetleg email cimet is cserélhetnénk. Üdv.Kata

#8 Katka.Hatas 2008. 04. 03. - 09:31:24

Kedves Atanáz, az értékek nagy eltérése abban rejlik, hogy a koleszterin vérsavó koncentrációja más egységekben van meg adva. A '' mg/dl ''-t már vagy 30 éve nem használjuk, amikor ugyanis bevezették a anyagkoncentrációk nemzetközi, SI- mértékegységekben való kifejezezését. Éppen az egységes és általános használhatóság érdekében. De könnyen utánellenőrizheti, ha elvégzi a következő matematikai műveletet : mg/dl x 0,0259 = mmol/l.....A koleszetrin vérsavó koncentrációja értékének fiziologiai határai : 3,40 - 5,20 mmol / l vagyis 130,0 - 200 mg/dl. A 226 mg/dl = 5.8 mmol/l értéknek én személy szerint nagyon örülnék de mindent meg is tennék, hogy ne lépjem túl. Üdvözlettel Katalin Szlovákiából

#9 Athanaz 2008. 04. 01. - 12:25:56

Érdekes számokat olvasok itt a koleszterin szintre (7.5, 8.2, stb) Én most voltam vérvételen, és a következő számot adták, mondván, h sajnos magas: Koleszterin: 226 - Normál: 200 mg/dl.- A számok teljesen mások. Homűlyosítson fel valaki. Kösz. :o

#10 pezo49 2007. 09. 13. - 07:40:43

Hello! Arról érdeklődöm, hogy mivel a koleszterin szintem állandóan magas , viszont az un. jó koleszterinem is magasabb a hatát értéknél kell-e ezzel komolyabban foglalkozni. Ugy tudom, hogy az össz koleszterin és a jó aránya is fontos, csak azt nem tudom mekkora az elfogadható arány? Most nekem az össz 6,5, a HDL (jó) 2,6. Ha valaki erről, kérem írjon. Üdv.: pezo49

#11 2007. 06. 21. - 14:58:09

Éppen két perce adtam két koleszterincsökkentő tippet. Eddig mindenkinél bejött. A gyógyszert felejtsd el, életveszélyesek! Üdvözöl: huncika

#12 2007. 06. 21. - 14:53:38

Magas koleszterin szint esetén általában jól megrémisztik a pácienst, azután egy véget nem érő, gyakorlatilag be nem tartható diétát javasolnak szegénynek, vagy egyszerüen felirják a többnyire életveszélyes gyógyszert... Két kipróbált és rém egyszerü receptet ajánlok. Bárki kipróbálhatja, nem drága, finom, olcsó és nincs még mellékhatása sem! Egyik: naponta két jól megmosott kivit kell egyszerre elfogyasztani szőröstül-bőröstül egy jó nagy pohár vizzel! És a másik: minden reggel fogyassz el másfél-két dl. kaukázusi kefirt, előtte tegyél rá kb. két-három evőkanálnyi natur müzlit /amiben zabpehely, mogyoró, napraforgó, stb. is van/. Ha ezt betartod, fél-háromnegyed év mulva el fogsz csodálkozni a vérvételnél. Igy tettem én HIDEGRE magas /8,2-es!/ koleszterinszintet. Mindenkinek, akit érint jó étvágyat és szép véreredményt kiván: huncika

#13 milala 2007. 06. 15. - 10:18:00

sziasztok! Olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, és tanácsot kérni tőlük, akik örökölt magas koleszterinnel küzdenek.

#14 biozsuzsy 2007. 06. 09. - 12:08:04

Rendkívül nagy lehetőséget biztosít a koleszterinszint, magasvérnyomás helyreállításában az SPA-bio méregtelenítőgép. A keleti országokban Japánban, Kínában minden családban van készülék. Felismerték, hogy sajátmaguk tegyenek valamit az egészségük megörzése ill. helyreállítása érdekében. Mi miért nem merjük elfogadni a segítséget? A rengeteg koleszterin- és magasvérnyomáscsökkentő gyógyszert be merjük szedni? Pedig tudjuk, hogy milyen komoly mellékhatásai vannak. SPA-bio méregtelenítőgép beszerezhető az alábbi email címen: biozsuzsy@freemail.hu.

#15 netty64 2007. 05. 23. - 07:13:45

Sziasztok! Ajánlom figyelmetekbe a www.lugositunk.shp.hu honlapot, a lúgosítás fontosságáról és egészségmegörző voltáról szól, remek diétás receptekkel. Ha regisztráltok, további életmód tanácsokat és recepteket kaphattok. Az unokanővérem koleszterinszintje ezzel a módszerrel egy hónap alatt normális értékre állt be, és a napi 3 vérnyomás gyógyszerét is napi félre tudta csökkenteni-természetesen az orvosa beleeggyezésével. Nemcsak diétázott, ivott is egy lúgosító italt, egy zöldségkoktélt, napi 3 litert (persze fokozatosan érte el ezt a szintet), és így sikerült neki. Nézzétek meg, és próbáljátok ki, hátha nektek is bejön.

#16 stavag 2007. 04. 11. - 16:56:04

Hálás lennék, ha megírnád, hogy fogytál le. Persze nem tudom, hány éves vagy, de én 60 évesen sajnos alig tudok fogyni.Január óta 3 kg-t fogytam. Semmi zsírosat, vajasat nem eszem, semmi krumpli, csak párolt zöldség, csak csirke hús, semmi kenyér, néha mondjuk a diétás kenyér, Zepter edénybe főzök zsiradék nélkül vagy oliva olajjal. Ez szerintem nem eredmény. Mozogni mozgok, januárban egy héten 3-4 -szer jártam aquafittnesre, 1 gr-ot nem fogytam. Jó a lassú fogyás, na de ennyire lassú? Köszi előre is válaszodat zsanna stavag@chello.hu

#17 Vercetti 2006. 12. 19. - 19:10:50

Sziasztok!! A hypercholesterinaemia nagyon jó diétás receptekkel, fogásokkal leküdhető, de mindenképp figyelembe kell venni a mértékét, tehát, hogy milyen magas a koleszterin. Én javaslom kóros esetekben a reduktáz gátlók szedését. Szívesen segítek. Roli. :)

#18 2006. 07. 31. - 07:39:18

Hahó! Nagyon jók és változatosak a menük, csak életemben nem ettem ennyiszer és ennyit, mint most lehet ezzel a programmal. Tudtok valami jó receptet még, mert sajnos nem fogyok vele annyit, mint szeretném, sőt ezen a héten egyáltalán nem fogytam sajnos.Pedig már két éve hetei három alkalommal 60-6 percet vizigimnasztikázom, ami rendesen kifáraszt és nagyon szeretem, megyek naponta a kutyámmal is sétálni.....van valakinek valami jó ötlete,persze gondolom, az is számít, hogy már 65 éves vagyok, és ilyenkor minden lassabb, nehezebb.Pedig én fiatalosnak érzem magam!Szervusztok sorstársak! :| :| :) Jeannecora

#19 2006. 07. 12. - 13:30:51

:d ;) Sziasztok!! :o :o Látom itt mindenki nyaral vagy elbujtatok gyertek kérem jelenkezetek ? :( :( Azt a kutya fáját mindenki egéssége rendbe? Halló !!Gyertek elő. üdv.Bea :o :o

#20 Törölt felhasználó 2006. 07. 07. - 17:12:52

Kedves Olvasók! Programhiba miatt a menüsorok nem voltak elérhetőek, ezért szíves elnézésüket kérjük! Orvosoltuk a problémát, a szolgáltatás újra üzemel! Mindenkinek sikeres koleszterinszint-csökkentést kívánunk! A HáziPatika.com Szerkesztősége

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: