Házipatika fórum: táplálék kiegészítôk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

táplálék kiegészítôk

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:07:11

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 maria48911 2014. 05. 24. - 06:34:14

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 dyacska1985 2010. 02. 27. - 20:16:38

7és 17 fogyókúrás italpor miatt érdeklődnék.A kislányom 3 hónapos és anyatejes napi ötször hatszor szopik.Ez az italpor hatással van e az anyatejre vagy a babára?

#4 dyacska1985 2010. 02. 27. - 20:16:24

7és 17 fogyókúrás italpor miatt érdeklődnék.A kislányom 3 hónapos és anyatejes napi ötször hatszor szopik.Ez az italpor hatással van e az anyatejre vagy a babára?

#5 2003. 09. 02. - 13:52:09

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#6 2003. 08. 11. - 10:37:30

Helló mindenkinek! Csak azt szeretném megosztani veletek, hogy a táplálék kiegészítők használata tényleg nagyon jó dolog. Én egy amerikai cég termékeit eszem, és szuper jók a tapasztalataim :) üdv

#7 2003. 08. 10. - 12:34:12

Kedves Edo! Látom, nagyon tapasztalt vagy a fogyi terén. Én még a netet is csak most kezdem felfedezni, de a klubban sokfelé megtalálom a nevedet. Egyetértek, hogy a tartós súlykontroll csak odafigyeléssel és életmódváltással érhető el. Ezért vallanak kudarcot a kiegészítők, ha közben és utána az ember nem tér át más életvitelre. Én jól érzem magam úgy, hogy komolyabb költségbe már nem verem magam, de a súlyomat tartom. Most kezdek kigyógyulni a szénhidrát-függőségből, és hiszem, hogy ez a kiegészítők nélkül nem ment volna. Először olyan egészségi állapotba kellett kerülnöm, hogy egyáltalán meg tudjam enni az egészséges kajákat eperoham nélkül. Ez egy alapos méregtelenítés és bélflóra-regenerálás után sikerült. 13 kilóval könnyebben a torna is jöhet már. Eddig viszont el kellett jutnom, és engem a herbie egy epeműtéttől, és talán egy valamikor kialakuló vastagbélráktól mentett meg. Szerintem a minőségi kiegészítőknek csak egy alternatívája van: a tudatos, minőségi táplálkozás. Amíg erre az ember valami miatt nem tud áttérni (egyébként ez sem olcsó), addig én egészséges választásnak tartom a minőségi kiegészítőket, mert nemcsak fogyasztó, hanem regeneráló hatásuk is van. Nemcsak fogyókúrások szedik őket, sok egészségi problémára jók, gyógyszer- és beavatkozásmentesen. Szóval én több oldalát is néztem a dolognak, nemcsak az anyagiakat. Abban egyetértek, hogy a kiegészítők nem egy életre szólnak, hanem 'mankók', melyeket a kellő időben el kell tudni engedni. Kíváncsian várom a véleményedet, és megnézem azt a januári levelet, amelyre hivatkozol. Szeretettel üdvözöl:

#8 2003. 08. 07. - 06:52:02

Kedves Deanna! Nem véletlen kérdeztem, hogy szeded-e még. Nekem nincsenek tapasztalataim erről, de volt a baráti társaságomban aki kiprobálta. Az eredményről annyit, mint minden fogyisegitőről, hogy csak addig hat amig fogyasztod. Ha abbahagyod egy idő után nem a leadott kilók, hanem többszöröse jön vissza. Nem akarlak elrémiszteni, de tudom, hogy veled is ez fog előfordulni. Van egy Januári topic abban ha visszaolvasol nagyon sok okos dolgot tanulhatsz meg. Ott senki nem fogyasztott semilyen segitő anyagot és mégis nagyon szép eredményeket értek el. Ha gondolod segitünk, hogy az eddig elért eredményedet hogyan tarthatnád meg és ne költsél egy fillért sem semilyen szerre.

#9 2003. 08. 06. - 22:21:35

Kedves Silviask és Edo! Kb. egy éve állt be a súlyom, azóta tartom, bár sajnos túl sok szénhidrátot eszem. Most próbálok áttérni egy egészségesebb étrendre, de mint írtam, a fogyózásnál sokszor nem az ismeretek hiányával van gond, hanem a lélekkel. Nyilván nem véletlen, hogy valaki édességgel vígasztalja magát. Én sok év után beismertem magamnak, hogy komoly táplálkozási zavarokkal küzdök, és ezen szeretnék változtatni. Ez még el fog tartani egy ideig. Akinek sikerült, írjon róla, milyen módszerekkel érte el. Szóval, hogy konkrétabban válaszoljak: én az F1 italport folyamatosan fogyasztom, naponta egyszer, hogy a rossz evési szokásaim ellenére se hízzak vissza, és legyen energiám végigcsinálni a napot, ugyanis két pici gyermekem van, képzelhetitek, mi megy itt nap mint nap. Az árakról: én azonnal megszareztem a kedvezményezett vevői státuszt, mert aláírtam a céggel a szerződést, és 25% kedvezménnyel vettem mindent. Csak a komoly fogyi hónapjaiban kell elég sokat fizetni, mert az italporhoz kell egy kiegészítő. Ez programtól függően kb. 15-18 ezer havonta, de ebben benne van a reggeli és a vacsora. Mivel én nem költöttem edzőteremre, ruhákra stb, mert itthon voltam a gyerekekkel egész nap, belefért. Most mr csak az italport iszogatom, ebből 146 Ft egy adag, ha nem a kedvezményes árat veszem, akkor is 200 alatt van. Persze nem kell folyamatosan herbizni, a testsúly beállta után érdemes ezt a fenntartó kúrát csinálni pár hónapig, aztán át lehet térni egy kiegyensúlyozott táplálkozásra. Sokak szerint ez is drága, de a fogyasztó gyógyszerek is, és azok több kárt okoznak, mint hasznot. Engem viszont a hízás lelki okai érdekelnének, és azok kezelése, aki tud tanácsot adni, írjon. Köszi.

#10 2003. 08. 06. - 19:03:36

Szia Deana! Miután leadtad a kilóidat amihez nagyon gratula, abbahagyhattad a herbácska szedését? Mennyi idő alatt ment le, és mindezért mennyit fizettél?

#11 2003. 08. 05. - 10:06:54

Szia Deanna! Gratulálok az elért eredményedhez, csak azt szeretném megkérdezni, hogy szeded még a készitményt?

#12 2003. 08. 04. - 22:39:50

Sziasztok! Én húsz éve küszködöm a súlyommal. Szerintem a fogyózók elméletileg nagyon jól tudják, hogyan lehet lefogyni, mégis keveseknek sikerül. Szerintem azért, mert oka van annak, ha valakin sok a felesleg. Lelki okokra is gondolok, de a múltbeli rossz táplálkozásnak is felhalmozódnak a káros következményei. 'Jó' kis betegségeket össze lehet szedni néhány év kitartó fogyózás-visszahízás alatt. Nekem az epém ment tönkre, hullott a hajam, ritmuszavarom lett. Ja, és volt olyan, hogy 500-600 kalóriás diéta mellett sem fogytam egy dekát sem! Nekem bizony a táplálék kiegészítők segítettek, bár az áruk tényleg húzós. De legalább nem feleslegesen dobálom ki a pénzt. Egyébként a jó minőségű táplálék kiegészítőkkel az egészségi problémákat is meg lehet szüntetni, és nem mérgezi tovább az ember magát különféle gyógyszerekkel. Mindezt végiggondolva szerintem megéri. Nekem a Herbalife-készítmények segítenek, sok egyebet is kipróbáltam, de sikertelenül. Most 13 kilóval vagyok könnyebb, és egyszerűen tartom a súlyomat. Mint notórius fogyózó, elmondhatom, hogy nekem sokat számít, hogy nem kell éheznem és kalóriákat számolnom. Várom a véleményeiteket!

#13 2003. 07. 18. - 08:23:12

Sziasztok! Szedi már valaki a cefamadar nevű gyógyszert? Légyszi összátok meg a tapasztalatokat, hogy tényleg csökkenti-e az éhség érzetet. Köszi

#14 2003. 07. 15. - 10:47:31

Mit tudtok a ZEATAX c.bogyóról?

#15 2003. 07. 15. - 09:48:05

Sziasztok! Tudtok valamit az ananász tablettáról (pl. mennyi idő után kezd hatni, milyen hatékony stb.) Én nem régiben kezdtem el szedni, de eddig nem észleltem semmilyen hatást.

#16 danie 2003. 06. 20. - 19:07:04

Szia Davi! Én is jókat olvastam róla és be is szedtem egy dobozzal.Különösebbet nem éreztem tőle,de biztos hatásos - azt mondják róla.Lehet,hogy még egy doboz után éreztem volna a hatást?Annak idején szedtem csak krómtablettát,de attól sem éreztem semmi változást.Lehet,hogy gyárilag vagyok ilyen közömbös irántuk.. :d Neked azért sok sikert kívánok hozzá és számolj be az eredményről. üdv. danie

#17 2003. 06. 19. - 07:47:40

SZiasztok! Tudtok valamit a cromkarnitin tablettarol?vettem egy dobozzal,de igazan az erdekelne,hogy mik a tapasztalatok. Udv:Davi

#18 2003. 06. 08. - 22:03:38

Sziasztok! Van egy kérdésem: ti már próbáltatok a "természetes" módszerrel fogyni, azaz a kevesebb kalória+zsír kiegészítve mozgással? Nem akarok senkit megbántani, én is tudom, hogy nehéz, ld. topic eleje. (Én is próbáltam a Bio-Slimet rövid ideig.) De képzeljétek csak el, hogy mit szeretnétek látni pl. 5 év múlva. Gondolom még akkor is szeretnétek karcsúk lenni. Ha most különféle tablettákat, porokat, turmixokat használtok, akkor a köv. 5 évben is így fogtok tenni? Csak számoljátok ki, hogy mennyibe kerül, csak gondoljatok bele, hogy mi mindent juttattok így a szervezetetekbe... Mindenki képes fogyni, mindenki! Biztos, hogy nem könnyű, de sikerülhet, és az a Te eredményed lesz, a Te kitartásodé, a Te akaratodé. Akkor már csak tőled fog függni, hogy mi lesz 5 év múlva...

#19 MaroAnna 2003. 06. 06. - 15:01:50

Sziasztok! :) Szeretnek egy-ket kerdest feltenni az ananasz tablettarol. Pl. Mennyibe kerul, es hany tabletta van egy dobozban, meg hany kaloriat tartalmaz egy tabletta. Es hogy tudtok-e neki valami angol, vagy latin nevet, mert en Kanadaban elek, es en is szeretnem beszerezni. Nagyon koszike! Anna ;)

#20 2003. 06. 06. - 08:30:38

Sziasztok! Én is ittam 7 és 17 port. Szerintem jó volt, hatásos is,és az ízek megmaradtak, mert lehetett vacsizni. Akkor még a vizes variáció volt, nem a tejes. Most 4 napozom, d egondoltam erre a megoldásra is.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: