Házipatika fórum: táplálék kiegészítôk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

táplálék kiegészítôk

#21 kea 2003. 06. 06. - 08:22:09

Sziasztok ! Régen én is próbáltam a 7 és 17-et, nekem sem jött be, sem az íze, sem a hatása. Most rátaláltam viszont egy szuper dologra. :) :) :) :) Ha megcsúszom időben és nem akarok az éjszaka közepén vacsizni, de táplálék azért mégsem ártana, megiszom egy turmixot. A Scitec cég készíti, Protein Delight a neve. Sok ízben van, én a citromos túrósat vettem. Emlékeim szerint 4.000 forint volt. Igazi citrom darbok is vannak benne, tényleg isteni az íze. Azt mondják,ha reggel este ezt issza az ember, ebédre bármit ehet (ésszel persze) akkor még fogyni is lehet tőle. A body builderek használják, főleg versenyek előtt, amikor nem tömeget növelnek, hanem szálkásítanak. Tartalmazza ugyanis azokat az anyagokat, amikre a szervezetnek szüksége van ahhoz, hogy fogyás közben ne az izmokat kezdje el leépíteni, hanem a zsírt égesse. Én a Déli pályaudvarnál vettem a metról bejárat mellett, de láttam már a Westend földszintjén is. Ne öljetek meg, nem vagyok a Scitec reklámembere, de ez a cucc tényleg finom ;) Rea

#22 kea 2003. 06. 06. - 08:22:08

Sziasztok ! Régen én is próbáltam a 7 és 17-et, nekem sem jött be, sem az íze, sem a hatása. Most rátaláltam viszont egy szuper dologra. :) :) :) :) Ha megcsúszom időben és nem akarok az éjszaka közepén vacsizni, de táplálék azért mégsem ártana, megiszom egy turmixot. A Scitec cég készíti, Protein Delight a neve. Sok ízben van, én a citromos túrósat vettem. Emlékeim szerint 4.000 forint volt. Igazi citrom darbok is vannak benne, tényleg isteni az íze. Azt mondják,ha reggel este ezt issza az ember, ebédre bármit ehet (ésszel persze) akkor még fogyni is lehet tőle. A body builderek használják, főleg versenyek előtt, amikor nem tömeget növelnek, hanem szálkásítanak. Tartalmazza ugyanis azokat az anyagokat, amikre a szervezetnek szüksége van ahhoz, hogy fogyás közben ne az izmokat kezdje el leépíteni, hanem a zsírt égesse. Én a Déli pályaudvarnál vettem a metról bejárat mellett, de láttam már a Westend földszintjén is. Ne öljetek meg, nem vagyok a Scitec reklámembere, de ez a cucc tényleg finom ;) Rea

#23 2003. 06. 06. - 07:38:50

Sziasztok, nekem nem ízlett a 7 és 17, és nem is laktam vele jól :( bár az s lehet, hogy bennem volt a baj :$ Az ananászkonzervet szeretem :d

#24 regilu 2003. 06. 04. - 16:32:34

Szia Foel! A 7 és 17 fogyókúrás italpor igazából főétkezéseket helyettesítő ital, amelyhez könnyedén hozzá lehet szokni, tehát nem leszel éhes, elég ha pl. 2 főétkezést evvel helyettesítesz, a harmadikra pedig könnyű meleg ételt eszel. Édesanyám évek óta evvel helyettesíti reggelijét, mely szinten tartásként jól működik. Ismerek olyan lányt is, aki evvel 2-3 hónap alatt 15-20 kg-ot fogyott, és azóta sem hízott vissza.Szerintem elég egyhangú, tehát én csak egy-egy étkezést helyettesítettem vele, és azon gondolkozom, hogy mostanában újra behelyettesítem vele mondjuk a vacsimat.Amióta megújult(ha jól tudom most már tejjel is nem csak vízzel hígítható) még nem kóstoltam, de kíváncsi vagyok! Remélem valami segítséget tudtan nyújtani! regilu :)

#25 2003. 06. 02. - 13:52:10

Nem light syrup-os. Abszolút cukormentes. A Tesco-ban én sem találtam, próbáld más hiperszuperben, én a Plus-ban kaptam a Ráday-Kinizsi utca sarkán. A márkája Vegetigi, darabolt ananász ananászlében.

#26 2003. 06. 02. - 13:13:48

Hogy van ráírva, hogy cukor mentes? Light, vagy mi? Milyet keressek? A Tescoban light sziruposat vettem, de fogadom, hogy van benne cukor.

#27 2003. 06. 02. - 13:06:25

Szerintem is! És ha mégsem hat ez a csoda "bromelin enzim", legalább finom gyümit ettél szárított teknőstáp helyett :d :d ;) Ráadásul 5 ezer Ft-ból mennyi ananászkonzerv kijön!!!! Sokáig lehet tesztelni! :$

#28 2003. 06. 02. - 12:57:53

Lehet kapni cukormentes, saját levében úszó ananászt. Plusban 250 Ft 30 dkg (töltő tömeg). Nagyon finom és ugyanúgy zsírégető hatása van a nyers gyüminek is, mint a tablettának. Szerintem.

#29 2003. 06. 02. - 12:55:41

Egészségedre! Hát jó kérdés! :d Nem egy olcsó dolog ez az ananász dolog(5.000 Ft körül volt egy dobozzal)és szerintem csak szopogatva lehet kibírni, ami elég fura mert olyan száraz, porszerű, szemcsés anyagból van... az íze nem vészes (inkább vattacukor mint ananász). Egyszer rágtam össze kirpóbálni úgy milyen, hááát 3 percen át libabőröztem utána és ráragadt a fogaimra és uuuuu.... túl tömény ez úgy egyszerre :d Én semmiféle hőhullámokat és lázasságfélét nem érzek utána. Szívesen küldenék egy kis kóstolót, dehát erre nem képes az internet... :s

#30 2003. 06. 02. - 12:28:46

Köszönöm! :d Most egyem vagy ne egyem :$

#31 2003. 06. 02. - 12:24:16

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a 7 és 17 fogyókúrás italporról? Hány napig lehet inni? És hány kg fogytatok tőle?

#32 2003. 06. 02. - 12:15:27

Egyetlen tabletta 300 kalóriát éget el, naponta maximum 10 tablettát szedhetünk be, ami megakadályozza a zsírlerakódást. ------- Na ezeket találtam róla. Én vettem tél végén ilyet, 3-4 napig tej és húsféléket ettem de nem vettem észre különösebb hatást. Aztán mindig elfelejtettem bevenni. Lehet, hogy csak én nem voltam elég kitartó... :p

#33 2003. 06. 02. - 12:11:19

Szia, ez egy leírás az ananásztabletta működéséről: Az ananász édeskés, finom, lédús gyümölcs, ráadásul 100 g csak 56 kcal-át tartalmaz. Ez a trópusi gyümölcs rendkívül gazdagon tartalmazza a bromelin enzimet, amely a béltraktusban képes a fehérjéket aminosav molekulákra felszabdalni. A nagy mennyiségű aminosav a felszívódás uátn a véráram közvetítésével a zsírsejtekbbe kerül, és ott pillanatok alatt elég, sokkal gyorsabban, mint más egyéb raktározott tápanyag, mint például a szénhidrátok. Ebben az energiafelszabadító folyamatban a zsírsejt több energiát használ fel, mint amennyi felaszabdul az égés során, vagyis a zsírsejt fokozatosan kisebbedik, azaz lefogy.A gyümölcs bromelin enzimje ma már tabletta formájában is beszerezhető: Body Line táplálékkiegészítő tabletta. Hogyan végezhetjük el a fogyókúrát ananásztablettákkal? Néhány napig csak fehérjét együnk (tej, hús, sajt, tojás), és az étkezések után vegyünk be naponta maximum 20 szem Body Line tablettát. Bőrünk úgy felmelegszik, mintha lázasak lennénk, felgyorsul az aminosavak elégetése, a nagy energiaigény következtében a zsírsejtek saját magukat bontják le. Ezzel a módszerrel rövid idő alatt akár négy-öt kg-ot lehet lefogyni, komolyabb éhezés nélkül.

#34 2003. 06. 02. - 11:54:49

Sziasztok! Bár még mindig nem tudom, mi az a hipoxi, érdekelne mi a véleményetek az ananász tablettáról. Igaz, hogy egy tabletta emésztéséhez 300 kalóriát használ a szervezetünk? :o

#35 2003. 05. 30. - 08:01:39

Sziasztok! Mi az a hipoxi? :$

#36 2003. 05. 29. - 12:00:10

Sziasztok! Masszírozógépet nem próbáltátok? Nem tudom az milyen hatású lehet, csak úgy eszembe jutott, merthogy azzal pont a peoblémás helyen lehetne beindítani a vérkeingést.

#37 intercat 2003. 05. 29. - 10:47:02

a 10 alkalmas bérlet 30e Ft körül van. a 10 alkalom általában elég is szokott lenni, ha csak némi helyi formálódást szeretnél, és a narancsbőr is elmúlik ennyi idő alatt.

#38 2003. 05. 29. - 10:15:13

Hát akkor nem vagyok egyedül, biztos nincs valami más megoldás? A mi városunkban nincs hipoxitrainer, utána érdeklődtem. Egyébként mennyibe kerül? :|

#39 intercat 2003. 05. 29. - 08:41:51

tudom sajnos. nekem is pont az a rész nem változik semmit. gyűjtök is a hipoxira, mert hiába edzek, a combom ugyan már jó izmos, a fenekem is, de az a párnácska még mindig ottvan :(

#40 2003. 05. 29. - 08:23:47

Igen, tudom, mert hetente 3X 60 percet taposok, és utána kezdem az alakformáló súlyzós edzést. De az a rész annyira rossz helyen van, hogy sem a fenék formálása sem a külső comb megdolgoztatása nem hat. :(

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: