Házipatika fórum: táplálék kiegészítôk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

táplálék kiegészítôk

#41 intercat 2003. 05. 29. - 08:09:29

sajnos az edzéssel ez nem nagyon tüntethető el. a zsírégető mozgásoktól, főként a spinningtől, biciklitól, taposógéptől javulhat, nekem ezek sokat segítettek, de végső megoldást ez sem jelent. a kolleganőmnek a hipoxitrénertől jött rendbe. persze ő előtte már leadott 30 kilót, keményen edzett, szuperül nézett ki, és már csak ez a "pici" problémája volt. kicsit drága megoldás, sajnos :(

#42 2003. 05. 29. - 07:00:38

Szia Miller! Igen, én is elég sokat kondizom, és úgy gondolom, hogy meg tudom különbeöztetni az izmot a zsírlerakódástól. Ez kimondottan az! Igen jól gondolod a lentebb említett Reform tabiban ahogy Zitamin is írta elég magas a koffein szint. :d

#43 2003. 05. 29. - 06:57:29

Szia Zitamin! Igen korábban futottam is, de jelenleg csak konditerembe járok illetve callaneticsre. Már sokat gondolkodtam, hogy arra a cél területre melyik gyakorlat lenne a megfelelő, de még igazán nem jöttem rá. Most kenegetem is hátha használ, talán egy kicsit jobb a helyzet, mint korábban. ;)

#44 2003. 05. 28. - 10:46:17

Hello! Amit te háj kitüremkedésnek hívsz, az nem egy izom?? nekem is van, és akkor látszik főleg, ha befeszítem a combom. (régen combra gyúrtam :DDD) Mikor kondiba jártam, az edző mindig egy kávészemet rágcsált. Nem hiába. A koffein segít a tornában. Szerintem az alant említett szer se sokkal több, mint egy szem kávé.

#45 2003. 05. 28. - 08:17:15

Szép jó reggelt Ani99! Futni szoktál? Az csodákat tesz a lábbal szerintem! :)

#46 2003. 05. 28. - 08:09:32

Izzasztó nadrágom van, nagyon nem fogynom kellene, hanem alakulni a külső combomon található egy háj kitüremkedés, vagy nem is tudom hogy nevezzem. A többivel meg vagyok elégedve. De hiába tornázom, ez nem igazán mozdul meg. :s

#47 2003. 05. 27. - 16:03:39

Elsőre nagy bátran bevettem 2 kapszulát mielott mentem futni (ennyi van a papírján) es mar a futas elejen majd kiugrott a szívem, ugyanis koffein van benne (én se a kávét, se semmi koffeintartalmú dolgot nem bírok) és még nem tudom mi tartalmaz, amitől ez lehetett, de nekem 2 sok belőle. Azt hittem hanyatt dobom magam, nem is bírtam végigfutni, sétálnom kellett visszafele, mert minden bajom volt. Szoval vigyazni kell az adagolással annak, aki erzekeny az ilyen serkentőkre(sokallom, amit lentebb írt valaki). Azota 1 szemet szoktam bevenni mozgás előtt mikor eszembe jut, hol rendszeresen, hol nem :s Egy biztos, hogy sokkal jobban megizzadsz tole, hamarabb bemelegednek az izmok és beindul a vérkeringés, szerintem érdemes kipróbálni, mert rásegít rendesen a zsírégetésben :) Én ajánlom mindenkinek, nekem ez jött be a legjobban, pedig kipróbáltam már egy pár félét. Ja és ha tudsz vegyél egy izzasztó nadrágot (DM-ben lehet kapni ami hónaljig érő), azzal együtt tuti a siker! Sok sikert és számolj be a tapasztalataidról, ha kipróbálod, jó? Z.

#48 2003. 05. 27. - 07:07:30

Köszönöm Zitamin, közben én is érdeklődtem. Neked mi a véleményed róla? :|

#49 2003. 05. 26. - 13:01:51

Szia! Én a XV. kerületi Pólus centerben vettem tavaly ReForm-ot,de más fitness üzletben is láttam már. Ide másolom az üzlet linkjét: http://www.poluscent...zlet.cmt?s=1600 Az árára már nem emléxem, de úgy 9 ezer Ft körül volt kb. Az interneten keresztül is meg lehet rendelni, itt találsz leírást is róla: http://www.vitaminsh...4&cimsor=Reform Üdv, Z.

#50 2003. 05. 21. - 09:31:59

Szia! Kimondottan a ligetszépe kapszulát még nem, de az Obesmint igen, abban is van ligetszépe olaj. Ha mozogsz mellette, hatásos.

#51 2003. 05. 20. - 20:19:37

Sziasztok! A Ligetszépe kapszulát próbálta már valaki? :$

#52 2003. 05. 19. - 14:27:22

Sziasztok! Tudnátok valamit írni, erről a ReForm zsírégetőről hol lehet beszerezni, mennyibe kerül?

#53 kea 2003. 05. 06. - 10:48:32

Szia Mindenki ! Nemrégi jártam a norbi.hu lapon és ott egy Móni nevű lány nagyon jól elmagyarázta, hogy ezek a Bio termékek miért nem igazán hatásosak. Mert nagyon kevés hatóanyag van bennük. Csak azok az igazán hatékonyak, amelyeket direkte fitnesz célokra fejlesztenek ki. Ehhez viszont el is mondják, hogy csak edzéssel együtt hatásos, mert gyorsítja azt, ami egyébként is történni fog. Ő ajánlott egy ReForm nevű zsírégetőt, amelyet a Scitec nevű cég gyárt. Ő azt mondta, olyan gyorsan fogyott tőle, hogy maga sem hitte volna. Külön felhívta a figyelmet, hogy nagyon fokozatosan kell elkezdeni a szedést a napi kettőtől a napi hatig. Étkezés, illetve edzés előtt fél órával kell bevenni. A Herbalife szintén nagyon jó, a kolléganőm csak a kétfajta tablettát szedte, turmixokat nem vett és nagyon lefogyott, pedig semmit sem mozog. Ez évekkel ezelőtt történt, azóta sem hízott vissza és azt hiszem, kb. 12.000 forintba került.

#54 2003. 05. 02. - 21:15:36

Szia Galadriel! Gratulálok, mert Te felismerted a fogyókúra lényegét: a legjobb segédeszköz mellett önmagának is tenni kell a siker érdekében! A biztonságos, energiát, frissességet, sőt jobb egészségi állapotot adó fogyokúra lényege, hogy naponta a legjobb minöségü élelemmel ("üzemanyaggal") lásd el a szervezeted, viszont a kalóriája legyen minimális. Pontosan ezt teszi "asolymy" is a Herbalife táplálkozási programmal, érdemes a véleményére odafigyelni ... Egy dolgot elfejeltett megemlíteni, hogy ezt a Herbalife és hagyományos étkezések kombinációjából álló fogyokúrát speciális, személyre szabott táplálkozási szaktanácsadás kíséri, amíg be nem fejeződik. Vagyis mindenki szakember segítségével éri el az oly nagyon várt és kívánt testsúlyt, közben minden nehézség nélkül tud változtatni addigi táplálkozási és életviteli szokásain is. Asolymy azt írja, hogy eredményes, de az ára kicsit húzós. Az én véleményem is az volt az elején, azonban az eredményeket, hatását és tartósságát tekintve mamár egészen más. Tényleg igaz, hogy sok minden van a piacon, a hatékonyságát nézve viszont óriási a szórás. Ne add fel, ha komolyan akarod a fogyást, a Herbalife táplálkozási program segítségével valóban egyszerüen megoldható. Miután ez élelmiszer, receptre nem írható fel (csak az, ami gyógyszer), továbbá a szaktanácsadás is csak közvetlen értékesítési/beszerzési formában biztosítható a fogyókúra alatt. Amennyiben érdekel, keress meg a skorpion@westel900.net e-mail címen. Üdvözöllek Téged és mindenkit, aki belevágott a fogyókúrába, mert ez már nagy előrelépés. Maya

#55 2003. 04. 30. - 19:02:11

En a Fat Burners nevu zsiregetot eszem (etkezes utan kell 1-2 bevenni) es ugy tunik, hogy segit, leginkabb, abban, hogy elinduljanak lefele a kilok. Az is hitelesiti ezt a dolgot, hogy ha nehezebb dolgot eszem, ami megterheli a gyomromat akkor is jobb kozerzetet csinal - szoval ugy tunik, hogy tenyleg bontja a zsirt. (Zsirbonto enzimek vannak benne es nagyon budos)

#56 2003. 04. 30. - 17:31:22

T.Pocak Engem érdekel a véleményed,légyszives küld el nekem az E-mail cimemre. vgi2002@freemail.hu

#57 2003. 04. 23. - 11:39:10

Sziasztok! Én az utóbbi évben kipróbáltam sokmindent, eddig a Number One vált be a leginkább. Ez állítólag nem engedi felszívódni a feleslegben bevitt szénhidrátokat. De emellett is kell diétázni, tornázni. Próbáltam az új csodaszert, a Shrinkers-t is, az króm tartalmú- állítólag az édességéhséget kéne elvennie- hát nem jött be, pedig több hónapig szedtem kitartóan. A Fat Loss-t is próbáltam, az CLA tartalmú, annak a testzsírszázalékot kéne csökkentenie, de az sem sikerült. Viszont egy csomó pénzem elment ezekre a bogyókra egy év alatt. Kb. százezer forint. Úgyhogy szerintem nem éri meg.

#58 2003. 04. 21. - 07:09:38

Kedves orsicicus! Biztos vagy benne, hogy neked ez a legmegfelelőbb? Képes vagy sok pénzt kidobni az ablakon? Szerintem gondolkodj és olvasgass máshol, talán jobb ötleteket kapsz és nem dobod kis azt a sok pénzt hiába. :'(

#59 2003. 04. 20. - 07:56:09

Válasz e-mailben ment.

#60 2003. 04. 18. - 09:33:54

Kedves Pocak! Meg tudnád írni hol lehet ilyen port kapni, mennyibe kerül és milyen az íze? Előre is köszi :)

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: