Házipatika fórum: táplálék kiegészítôk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

táplálék kiegészítôk

#61 2003. 04. 07. - 08:40:03

Helló! Már két hete szedem a Bio-Slimet. Eredmény: kvázi stagnálás kilóban, centiben szerencsére van kis változás, de nem egyértelmű. Tegnap turmixokat ittam, de este bementem a közértbe és vettem csokit. De inkább megszokásból, mert nem is kívántam, ahogy ott a választékon töprengtem. Mégis vettem... És mégis megettem... De nem esett jól. A fagyiról is sikerült lemondanom és úgy általában egész jól ellenállok az édességnek. Néhány apróbb botlástól eltekintve, mint a példa mutatja. :) Még kb. 1 hétre van Bio-Slim kapszulám. Majd elmondom, mire jutottam, jó? :)

#62 2003. 04. 03. - 19:34:02

Örülök hogy elolvastam a leveledet. Már majdnem elcsábultam én is valamilyen "csodaszer" irányába ugyanis azt latolgattam hogy melyiket kéne kipróbálni. Ekkor szerencsére ide kattintottam, és rájöttem hogy teljesen igazad van. Most már csak elhatározás kellene, de az sincs messze már. Írok ha sikerült valami és mégegyszer köszönöm hogy felnyitottad a szemem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Üdvözlettel: Zsuzsa :o

#63 intercat 2003. 04. 02. - 14:02:31

régebben én is próbálkoztam a szűzteával, de csak gyomorrontásom lett tőle :(

#64 2003. 04. 02. - 13:21:37

Szia Gábor! Igazad van, ha vki úgy használja ezeket a szereket, hogy tátott szájjal várja a csodát és nem változtat semmit az életmódján, akkor nem jut sehova. De ha már változtattál és mégsem jutottál sehová (pl. én), egy kis reménysugarat jelent, hogy talán ez felgyorsítja a dolgokat. Múlt hétfőn kezdtem szedni a Bio-Slimet. Minden ellenkezésem dacára be kell látnom, hogy tényleg segít lemondanom a csokiról, mert egyszerűen nem kívánom. Persze lehet, hogy ez egyszerűen a tavasznak köszönhető, nem tudom. Ezenkívül mivel fél órával kaja előtt kell bevenni jó sok folyadékkal, a folyadék minimum telít annyira, hogy ne egyek annyit. :) Cseles, mi? A múlt hét során ennek ellenére össz-vissz 10 dkg-t fogytam, tehát egyelőre nem érte meg igazán... :( Pedig mellette figyelek arra, mit eszem, 1200-1600 közé szorítottam a Kcal-t, gyaloglok és erősítek, vmi mégsem jó. Nagyon nem jó. De még nem jöttem rá, hogy mi... A bogyó nélkül ezt csinálom már egyébként kb. 2 hónapja és egyidőszakban felszedtem két kilót, azt már leadtam, de többet nem ment. Én ezért reménykedem most valamiféle külső segítségben...

#65 H_Gabor 2003. 04. 01. - 22:00:33

Nem tudom, szerintem nem kell csodákat várni. Bár minden termékre (majdnem mindre) az van írva, hogy ezt vedd be és karcsú, sovány leszel. Ha meg nincs ráírva akkor a reklámja súgalja ezt. Janúár első hetében kezdem el a fogyókúrámat akkor 108-ról indultam és nem használtam semmijen csoda szert. Napi 6-800 kalória és minéltöbb mozgás. Nem jártam konditerembe csak a kocsit cseréltem BKV-ra plusz nem az első megálóban szálok fel ha van időm. Most 88 vagyok!!! Szerintem nem csodaszerek kellenek hanem kitartás. Lehet, hogy ha most használtam volna ezeket a szereket most már csak 80 lennék, de inkább 90. Valahol ezek a szerek elhitetik az emberrel azt, hogy nekem nem is kell tenem semmit az ügy érdekében, pedig igenis minden rajtunk mullik. Szóval szerintem kitartás mindenkinek. Üdv: Gábor

#66 2003. 03. 31. - 21:26:36

Formula 1 por reggel és este egy pohár joghurtban elkeverve. Délben teljes étkezés (ami jön válogatás nélkül) Thermo-Bond tablettával. Cukrászati termékeket persze nem fogyasztok, de ma pl. szalonnával tűzdelt pulykacombot ebédeltem. Soha nem éhezem. 2 és fél hónap alatt simán lement 10 kg. Az elején nekem sem akart megindulni a fogyás, én is majdnem feladtam. Szóval ez a termék nekem bejött, de az ára nagyon húzós. Üdv, jó fogyást: :)

#67 2003. 03. 31. - 14:55:37

Ez mit jelent konkrétan? Miben használ és mi az eredménye? Köszi!

#68 2003. 03. 31. - 14:52:53

Helló! Ezek a kiegészítők nem csodaszerek. Ugyanúgy kell mellettük mozogni és tudatosan enni, ahogy nélkülük próbálunk. Talán ez a baj a legtöbb emberrel, ezért nem használ. Ui. sokan semmiről nem akarnak lemondani, semmin nem akarnak változtatni, csak épp karcsúak szeretnének lenni. De ez nem megy. Ne értsd félre, nem akarom azt mondani, hogy Te is ilyen vagy, ezért nem használt, dehogy. Csak szerintem ezért nem használ a legtöbb embernek. Egyébként nekem sem használt. :) Holott mozogtam és normális kaját ettem, nem is sokat... Annyi haszna van, hogy érzem, hogy eltelít, de nekem pl. a csoki utáni étvágyam sajna nem veszi el. És a jégkrém utánit sem... :( Tegnap el is eresztettem magam sajna. Vmit biztos rosszul csinálok, de nem tudom hogy mit! Nincs véletlenül egy jó személyi tréner ismerősötök? :)

#69 2003. 03. 29. - 21:34:39

Én a Herbalife nevű készítményt használom, eddig bejött :)

#70 cicka-micka 2003. 03. 29. - 11:43:18

Szia Gábor! Én is így jártam, rengeteg pénzem beleöltem aztán semmi... Soha nem vesznek rá még arra se, hogy akár ingyen kipróbáljak egy új szert. Ha annyira használnának ezek, már rég mindenhol ezeket írnák fel még az orvosok is. De végül is ezt már te is leírtad...

#71 H_Gabor 2003. 03. 28. - 09:43:04

Én elég peszimistán állok ezekhez a dolgokhoz. Mégpedig azért mert Amerika egy nagy és gazdag ország ahol az emberekbe az sújkolják légy vékony, és mégis ott van a világon a legtöbb kövér ember. Ha hatnak a szerek akkor miért vannak kövér amerikaiak? Én is kiprobáltam már ezeket a szereket és eldurantottam egy hónap alatt több mint 15e ftot rályúk és híztam 2 kilót a hó végére. Szóval engem már nehezen lehet meggyőzni. Üdv: Gábor

#72 2003. 03. 26. - 11:12:07

Sziasztok! Én hétfőn kezdtem el szedni a Bio Slim és a Bio Rost nevű Pharma Nord termékeket és mondhatom, hogy nagyon klasszak. A Rost az étvágyamat veszi el - azóta alig eszem - a Slim pedig króm tartalma miatt az édesség zabálás utáni vágyamat. Emellett élénkítő hatása is van, este a TV előtt sem bóbiskoltam el az utóbbi két napban. Tehát egyelőre nagyon jónak tatlálom.

#73 cicka-micka 2003. 03. 26. - 10:28:30

Az egyik valami csoda kínai nyavalya volt, szintén a dm-ből, illetve a szűztea. De szerintem nem csak az én szervezetemre nem hatott, mert az anyukámnak se segített egyik se. Ja, várom ettől függetlenül beszámolódat, hátha neked sikerül! :)

#74 2003. 03. 26. - 08:51:07

És mi az a másik kettő cicka-micka, amit még kipróbáltál? Mik voltak a tapasztalataid? Én most úgy döntöttem, hogy végülis a tettek mezejére lépek, és kipróbálom a Pharma Nord Bio-Slim nevezetű mixelt bogyóit. Ma kezdtem, első tapasztalatom, hogy jóllaktam reggel egy fél kisdobozos joghurttal és nem is kívántam többet... (Előtte fél órával kaptam be a kapszulát.) Nem tudom, hogy ez folytatódik-e, mert nekem igazából az a problémám, hogy vágyom bizonyos kajákra és nem az, hogy folyton éhes vagyok. Majd megírom, hogy alakultak a dolgok. :)

#75 cicka-micka 2003. 03. 25. - 14:59:47

Sziasztok! Nos, bizonyára van olyan akinek használnak ezek a szerek, de megmondom őszintén, én eddig kb. 3 félét is próbáltam kúra szerűen,de semmi nyoma nem volt a dolognak. Pedig többek között használtam az agyon reklámozott és elég borsosan kínált (5400 Ft a DM-ban) Bodyline ananász tablettát, aminek elvileg egyetlen egy tablettája 300 kcal-t éget el... De ne dőljetek be neki. Én két dobozzal is vettem, betartottam a fogyikúrát és mellette ugyanúgy sportoltam. Úgyhogy engem már biztos nem győznek meg arról, hogy megvegyem...

#76 2003. 03. 25. - 14:51:03

Helló! Nem fogod elhinni, de én is pont most akartam egy ilyen kérdéssel indítani! Én egyébként sokáig ellene voltam ezeknek a szereknek, de miután nem jutottam "egyedül" semmire, úgy döntöttem, kipróbálok akkor vmi mást. Ha ez segít nekem elindulni, az már nagy segítség. De nem szeretném magam azért teletömni mindenféle mesterséges anyaggal... :( Szóval lényegében teljesen tanácstalan vagyok... Ha van vki, akinek van ebben tapasztalata, legyen szíves ossza meg!

#77 2003. 03. 25. - 13:17:37

Sziasztok! Mi a véleményetek a rengeteg piacon lévô táplálék kiegészítôrôl. Van olyan, melynek természetesen ésszer? diéta mellett van jótékony hatása? No és persze értelme is? Vagy ez is csak üzlet? Gondolok itt króm tablettára, ilyesmire, ami segítheti és gyorsíthatja a fogyást. Ha valaki tud hasznos infót, vagy tanácsot adni, szívesen venném. Elôre is köszi: M.

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: