Házipatika fórum: Hodking-kór 2005 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 208 Oldal +
  • « Első
  • 206
  • 207
  • 208

Hodking-kór 2005

#4141 barbicsek11 2005. 04. 08. - 13:19:59

Szia. Én Hodgkin-os beteg vagyok. Már eltelt egy hónap mióta irtál, remélem a férjed jól birja a kemót. Ha korai stádiumban vették észre akkor tényleg nem kell aggódni mert fél év, maximum egy év és a férjed túl lesz a kezeléseken. Ha 3. 4. stádiumban akkor az már keményebb (egy-két-három év). De ki lehet birni. Kitartás. Ha megtehetitek ne nagyon menjen dolgozni, hanem pihenjen, aludjon sokat. Bármilyen kérdésre szivesen válaszolok.

#4142 heppyani 2005. 03. 31. - 15:11:32

Szia! A sógornőm férjének úgy néz ki sajnos szintén ez a betegsége van. Tegnap kezdték el a vizsgálatokat. Még semmi biztosat nem tudunk... Én megnéztem a neten minden írást a betegségről amit csak találtam. Ha időben észlelik 80-90% a gyógyulás!!! Ha valaki fiatal, ez még jobban növeli a gyógyulás esélyét a leírtak alapján. Kitartónak kell lenni, és bízni a gyógyulásban! Ez nagyon fontos! Ha te tudsz nekünk információval szolgálni, kérlek írj vissza. Mit mondtak az orvosok? Gyorsan elkezdték a kezelést: hamar diagnoztizálták. Légyszi írj vissza Te is valami bíztatót. Várom a válaszod. Minden jót és kitartás! Biztosan sikerülni fog! Ketten legyőzitek, fiatalok vagytok! Ne adjátok fel! Üdvözlettel:

#4143 Panda28 2005. 03. 04. - 15:22:18

Sziasztok! Hétfőn tudtuk meg...ma kezdték a kemoterápiát..a férjem 31 éves..én 28. Mondjon valaki valami biztatót!!!!!!!!!!!!!

• 208 Oldal +
  • « Első
  • 206
  • 207
  • 208
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: