Házipatika fórum: Fittness-otthon! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Fittness-otthon!

#1 evi522 2014. 09. 23. - 08:58:09

Mindkettő egyaránt szükséges, a megfelelő táplálkozás és a mozgás is. kb. 70-30% arányban..azt mondják a szakemberek.

#2 csikungmester 2014. 09. 15. - 15:35:15

Üzenet megtekintéseIdézve: rolbike - Dátum: 2013. február 04. - 02:35:15

Megfelelő étrenddel otthon is bármi megvalósítható!

egyetértek azzal, hogy megfelelő étrenddel sokminden megvalósítható otthon is - ugyanakkor kell a mozgás is!

ma az emberek többsége ülő munkát végez, nem mozog - ebből adódik nagyon sok betegség (itt most nemcsak az elhízásra gondolok, hanem konkrét betegségekre)

SZerintem nagyon fontos, hogy heti 2-3 alkalommal legalább egy órát mozogjunk - értem ez alatt, hogy sportoljunk - lehet ez jóga is és akár otthon is elvégezhető :)

én pl gerincjógázom és csikungozok itthon, de eljárok heti egyszer egy jóga foglalkozásra mert az mindenemet átmozgatja - és talán újra fogok harcművészeti edzésekre is járni - vagy újra elkezdek futni

nem pénz kérdése az hogy tegyek az egészségemért szerintem - csak akarni kell!
sing

#3 ele055 2014. 08. 20. - 14:35:52

Üzenet megtekintéseIdézve: rolbike - Dátum: 2013. február 04. - 02:35:15

Sziasztok,,ha valakit erdekelnenek Alphas vagy Eurochemos dolgok,,akkor ajanlom ezt a linket:http://www.alphaandeurochem.hu/index.php

#4 tengerszint 2013. 04. 06. - 10:14:07

Sziasztok,

Jelenleg a diplomamunkámat az úszás és túlsúly kapcsolatáról írok. Készítettem egy kérdőívet és örülnék, ha kitöltenétek.

Itt a kérdőív:

https://docs.google....Oy7gNeAVT9rPslu

Előre köszönöm!

Ha kérdéseitek lennének a témáról, az úszásról, a testsúlycsökkentésről szívesen válaszolok itt.
sing

#5 rolbike 2013. 02. 04. - 02:35:15

sing

#6 whereislor 2012. 06. 18. - 09:29:57

Sziasztok! :) Engem az érdekelne, hogyha esetleg ismertek olyat, aki x összeg fejében kölcsön tudná adni a forever slim ultrahangos zsírbontó készülékét, mert egyedül a 147.000-et soknak tartom, azonban szalonba sincs pénzem elmenni alkalmanként 15.000 ft-ért, úgyhogy ha esetleg tudtok ilyenről, megköszönném a segítséget. Budapesti vagyok :) emailcímem: laura.tallodi@gmail.com

#7 naplany 2012. 03. 21. - 10:22:25

Ó, Hajni, segítenék, de még túl fiatal vagyok :)

#8 hajnus90 2012. 03. 13. - 20:16:45

Kedves Fórumozók! Segítséget szeretnék kérni Tőletek! A diplomamunkám elkészítéséhez szükséges kérdőív kitöltésére szeretnélek titeket megkérni! A mellékelt kérdőív mindössze pár percet vesz igénybe, témája az egészség, egészségtudatosság vizsgálata a 18-30 és 45-60 éves korosztály esetében. Ha beleestek a két korcsoport valamelyikébe, legyetek szívesen töltsétek ki a kérdőívet, nagy segítség lenne számomra! https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dFJqR3F4Z1E0UHB3YXV vZnlmeFJFY0E6MQ Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv, Hajni

#9 naplany 2012. 02. 09. - 15:48:00

Sziasztok, én egy lustaság vagyok, nem akartam heti 3-4 edzésre járni, csak hogy tűrhetően nézzek ki, ezért olyan módszert kerestem, amit be bírok tartani. A következőt csinálom: szénhidrátszegény diéta+sok szaunázás+napi 3-4 l víz+ Forever Slim zsírbontó gép, amit kölcsönkaptam egy barátnőmtől, egyébként itt az infó róla: http://ultrahangoszsirbonto.com/ Ez jó kis kombó így, és egész hatékony, már egy mérettel kevesebb vagyok, a narancsbőröm meg eltűnt. Semmi időm se lenne más módszerre!

#10 saranagy 2011. 09. 30. - 11:08:52

Szia! A protexin tényleg jó. Én a gyerekek mellett mikor már lemet a szoptatás kezdtem el mozogni és mellé szedtem és valahoyg akkro beteg sem voltam, pedig az egyik ovis volt és azok a bacik azok igazán masszívak. :D

#11 andifeher 2011. 07. 14. - 18:16:24

Szerintem a mozgás és helyes étkezésen kívül az anyagcserére kell figyelni ér erre a legjobba a protexin. :)

#12 vitamax 2011. 02. 27. - 16:20:05

Ha valaki tartósan fogyni szeretne megvan a garantált megoldás! A Webstar egy csodálatos terméket fejlesztett ki a neve: Viewty caps+Viewty Lc. Összetevői az Omega 3 zsírsavak, a CLA és az E vitamin nem csak megnövelik a súlycsökkenés sikerét hanem feszes és egészséges bőr mellett biztosítják a tartós súlycsökkenést Természetes karcsúság és szépség: Itt és most ,ne hagyja ki: http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4

#13 ggabi24 2011. 02. 25. - 10:50:32

Ejha, mennyit sportoltál - én vagyok akkor az ellentéted. Nem igazán volt része eddig a sport az életemnek. Jó, szeretek sétálni és ha van időm, akkor általában tömegközlekedés helyett lesétálom az utat. Meg az ötödiken lakom és nincs lift. Nyáron némi bicajozás, télen jégkori, de rendszeresen sosem sportoltam. Aztán rájöttem, hogy szükség van rá, később meg arra is, hogy szükségem van rá. Elkezdtem jógázni heti egy alkalommal és rájöttem, hogy mégis van sport, ami nekem való. Sokkal jobb azóta a közérzetem és mivel egy barátnőmmel járok nagyon lelkesek is vagyunk : ) Épp most tervezzük, hogy kipróbálunk valamilyen táncot is, szóval elképesztően lelkesek vagyunk. Tényleg kell a sport - rájöhettem volna előbb is : )

#14 zoxxen 2011. 02. 10. - 14:48:39

Itt egy cikk az otthoni kardió-edzésről: http://www.fogyás-zs...zes-otthon.html

#15 Borka8 2010. 12. 17. - 10:19:11

Én rendszeresen jártam régebben konditerembe. Heti legalább háromszor, ha volt egy kicsivel több időm, akkor négyszer is. Úgy, hogy mellette röplabdázom, ami heti 2 edzést jelent. Nem vagyok sem időmilliomos, sem pénzbeli. :-) Az edzőterem nem volt drága ( havi diákbérlet 5600 volt), valahgyan kiszorítottam. Egyszerűen kellett a mozgás, meg persze azokra az átkozott kilókra is oda kell figyelni. Szóval csináltam ezt vagy 3 évig. Most sajnos kevesebb időm van lényegesen, így nem fér bele a heti 3-4, a bérletet meg másként nem éri meg megvenni. Így maradt az a lehetőség, hogy összefogtunk az egyik barátnőmmel, s együtt aerobicozunk. Heti 2-3 alkalom, ahogyan ki tudjuk szorítani azt az 1-1.5 órát. Hely van rá bőven, a gyakorlatokat én hozom. ( hála a majd 3 évnyi aerobicnak, bőven tudok feladatokat). Zene és kész is. Jó, mert egymást támogatjuk és lelkesítjük. És azt az egy órát mindenki rá tudja szánni, csak elhatározás kérdése.

#16 tibibp44 2010. 12. 03. - 14:11:12

Hát az edzésnek azért alapvetően nem arról kéne szólnia, hogy az ember a barátaival cseverészik, inkább arról, hogy a gyakorlatokra koncentrálva edz :p Egyébként otthon tök jól meg lehet oldani a teljesértékű edzésmunkát - nekem egy kombinált csigás gépem van, amivel számtalan dolgot lehet csinálni, meg persze egykezes és kétkezes rudak tárcsákkal, haspad, fekvenyomópad, meg ilyenek. Ennyi kb elegendő is. Bár azzal egyetértek, hogy a lovaglás nem egyedül a legjobb... :d

#17 herbalife2002 2010. 10. 19. - 20:14:13

HERBALIFE AKCIÓ -25 % Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Fontos, hogy a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon! Érdeklődni lehet: herbalifetermekek@mailbox.hu

#18 1dimano 2010. 10. 04. - 21:53:37

Sziasztok! Step aerobic dvd-t keresek,ha van valakinek,szívesen vennék vagy cserélnék!Ha valakit érdekel,nekem van egy angol Gilad dvd-m! dimano@citromail.hu címen elérhető vagyok Előre is köszi

#19 lightterapy 2010. 09. 29. - 19:55:12

Fitness edzés otthon a legideálisabb, mert rugalmasan magunk döntjük el, hogy mikor edzünk, nem kell a fitnessterembe utazásra fecsérelni az időnket, és nem égetjük magunkat a konditeremben a már jóalakú barby csajok mellett. Fogyókúrázóknak gyors, napi 10 perces gyakorlattal otthon már egy hónap alatt álomalak érhető el a Leg Magic, Leg Trainer kondigéppel. Ajánlott azoknak, akik napi 10-15 perces edzéssel szeretnének fogyni és egyúttal a fenékformálást is megoldani. Intenzív mozgásra készteti a láb, a fenék és a has izmait, valamint segít elégetni a lerakódott zsírt és feszessé teszi a bőrt. Olcsón, már 11.000 Ft-ért a tiéd lehet. Pesten a Corvin mozi közelében átvehető. Könnyű, összecsukott állapotban kézben 1 fő akár tömegközlekedéssel is elszállíthatja. Hívj, ha könnyedén és gyorsan akarsz az otthonod biztonságában súlyfeleslegedtől megszabadulni. 70-570-0662

#20 webstarlaura 2010. 09. 07. - 20:50:12

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: