Házipatika fórum: Fittness-otthon! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Fittness-otthon!

#21 tmarina 2010. 08. 05. - 09:27:06

nálam annyi a fitness otthon hogy kaptam barátnőmtől egy úgynevezett "lovaglógépet" ő is azért vette hogy majd otthon edz rajta, de megvette és azóta is ott porosodott a szobájában.Átrendezte a szobáját és nekem adta, hát örültem neki mert nekem nem volt még sose ilyenem és ehhez hasonló herkentyűm sem, eleinte használtam én is de beleuntam, egyedül nem jó, inkább elmegyek másokkal edzeni ha van rá egy kis időm ami sajnos ritkán fordul elő, de akkor legalább van társaság barátokm jobb ez így:) Hogy mi lesz a kondigép sorsa azt még nem tudom:)

#22 olenab 2010. 07. 22. - 16:55:59

Kipróbáltam egy új Appet, ami a fitnesszel és az egészséggel foglalkozik, a neve Webstar Mobile App (http://www.webstar-m...o_start.0.html/ ) Az iPhone-on és Androidon már elérhető és létezik már egy böngésző verzió is más mobil készülékekre (http://m.webstar.biz/). A saját aktivitás által az összes App funkció elérhető lesz, ugyanis minél többet használjuk, annál több funkciót kapunk meg. Figyelem! Az App a Webstar, egészség és fitness Community-jének a kiegészítője - The Vitality Network (http://www.webstar.biz/ ), ez azt jelenti, hogy az Appet csak az online platformmal együtt használhatjuk. Pl. az oldalon el kell végezni az első Check-Up tesztet azért, hogy az App első funkciója elérhetővé váljon.

#23 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:39:34

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#24 webstarlaura 2009. 08. 06. - 15:41:31

Sziasztok! Virtuális Személyi Edző,Dietetológus és SUPERFOOD! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is lehet használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#25 angica0901 2008. 08. 25. - 13:06:21

Sziasztok! Nagyon szívesen megrendelném én is a step aerobic dvd-ket, csak van egy problémám. Nem Magyarországon élek, és gondolom a megrendeléstől számítva eltelik pár hét, míg kiküldenék. Ez a hely viszont egy üdülőfalu, ahová még kb. 2-3 hétig érkeznek turista buszok, utána sajnos már nem tudom megoldani, hogy kijussanak a dvd-k. Otthon rendszeresen mozogtam, de itt az az "edző" (vagy mi), aki óvodás szintű tornaóráknak sem nevezhető izéket tartott, nem ért semmit. Sajna 10kg-mal több vagyok, mióta itt élek, de nem szeretnék tovább hízni. Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy step aerobic dvd-khez jussak?

#26 dzsuzsa25 2008. 05. 25. - 09:50:52

Sziasztok. Ingyenes életmódtanácsadó. Ingyenes regisztráció http://www.webstar.b...=D3FF-AF37-7CEE

#27 masszazsgep 2008. 04. 01. - 07:39:25

sziasztok. a fogyókúránál is figyeljetek a szervezet állapotára, a megfelelő méregtelenítésre. a nyirokcsomók nem megfelelő működése a méreganyagok felszaporodását idézik elő a szervezetben. a lymfoven nyirokmasszázs gépek a test nyirokrendszerét stimulálva a szervezetet méregtelenítik, a felesleges szövetközi folyadék távozik a szervezetből. "mellékhatásként" fogyasztó hatású, valamint a narancsbőrt csökkenti. bővebb info:www.masszazsgep.extra.hu

#28 wheni81 2008. 02. 02. - 13:28:50

Szia! Köszönöm szépen, már találtam. Nekem is a TFTI.hu oldalról van. Köszi!!!

#29 hajdupetra 2008. 02. 01. - 21:52:20

Szia, Érdeklődni szeretnék, hogy sikerült-e szerezned valahonnan, mert én is hasonló cipőben járok. Köszönöm: Petra

#30 Maryanne99 2008. 01. 14. - 17:52:23

szia anita22, ha esetleg megvan a dvd én szivesen vennék belőle.

#31 wheni81 2007. 11. 06. - 18:11:07

Sziasztok! Step aerobic dvd-re lenne szükségem! Tudna nekem valaki segíteni?

#32 anita222 2007. 05. 28. - 06:57:42

Szia! Nem tudom sikerült-e már step dvd-t szerezned.Nekem van 3 db,mindegyik magyar nyelvű,nagyon jó zenés koreográfiával.A TFTI.hu oldaláról rendeltem.És imádom csinálni!

#33 dinidorka 2006. 08. 20. - 18:34:52

irjatok rekare@freemail.hu elöre is köszönöm szépen

#34 dinidorka 2006. 08. 20. - 18:29:23

sziasztok megin een vagyok szerintetek harom hét allatt lelehet adni a hasamot.irjatok ha hasprest csinalok nem kel a derekamot elkötni mert én azt hallotam hogy megvastagodik a derekam ha nem kötöm meg.

#35 dinidorka 2006. 08. 18. - 19:15:25

sziasztok csak anyit szeretnék kérdezni hogy hogyha szaladok vagy ugrokötelezek a hasam lapos lesz?

#36 2006. 08. 01. - 19:51:58

Sziasztok!Én nagyon szép és gyors eredményeket könyvelhetek el az otthoni tornákkal.Szinte minden tipusú torna kazettát megvásároltam az elmúlt tíz év alatt.Két évvel ezelőtt porckorong sérvtől szenvedtem megúsztam a kést a torna hozott rendbe.Most két év után megint sérvem lett mert nem tudtam tudomásul venni hogy többször húsz kilót már nem emelhetek.Már gyógyulok de a torna kazettáim nagy részét nem tudom használni mert a 45 percig tartó ugrálást kerülnöm kell.Most gerinctornáról szóló kazettákra lenne szükségem,de ilyet sehol nem látok.Kérlek ha tudjátok hol lehet ilyet vásárolni írjátok meg.Köszönöm!

#37 sorenke 2006. 04. 06. - 09:32:13

Sziasztok! Én step aerobicra járok, de mivel épp most zárt be a közelünkbe lévő terem, és a másik helyen, ahova mehetek, csak kétszer van hetenként az eddigi hátom helyett, vettem otthonra egy step padot. Eddig azt próbáltam gyakorolni rajta, amit a foglalkoztásokon csináltunk, meg a saját fantáziámból raktam össze lépéssorokat. Ez sem rossz, de nem tud valaki olyan fitness DVD-ről vagy videokazettáról, amin lehetőleg Dance-step aerobic van? Estleg tudtok még ilyan helyet, ahol ilyen jellegű foglkalkozás van a Déli pu környékén?

#38 2006. 03. 04. - 17:11:42

SZIA MARIANN. MOST VAGYOK ITT ELŐSZÖR EZEN A FÓRUMON.OLVASTAM HOZZÁSZÓLÁSOD S EGYETÉRTEK VELED EBBEN A TÉMÁBAN.JELENLEG ÉN IS FOGYÓZOM S AZ UPDATE DIÉTÁT KÖVETEM AMI SZÁMOMRA IS JOBB BÁRMELYIK DIÉTÁNÁL S HOSSZÚTÁVON JOBBAN KÖVETHETŐ ÉS BETARTHATÓ.KÉRLEK HA VAN KEDVED ÍRJ! :) ÜDV.KATUSA

#39 2006. 02. 01. - 14:52:27

Sziasztok! Valaki tudja-e, hogy hol lehetne futópadhoz futószőnyeget rendelni?

#40 2006. 02. 01. - 14:49:27

Sziasztok! Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy valaki tudja-e, hol lehet futópadhoz gumiszőnyeget rendelni?

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: