Házipatika fórum: Fittness-otthon! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Fittness-otthon!

#41 2006. 01. 24. - 14:47:04

sziasztok! otthon edzek hetente 4-5 alkalommal Rubint Réka dvd-jére és hasonló jó edzőkére. Izomlázam is volt, és van is (bár ritkul), és nagyon élvezem. Az a kérdésem, hogy az ilyen sportolás mikor kezd látszani rajtam? Úgy értem, mikortól lesz kicsit izmosabb a lábam, karom, hasam? Nem ez a legfőbb, de doppingolna, ha látszana is a hatás :)

#42 2005. 04. 05. - 05:33:40

Szai István.Hát a mozgás nagyon jó és ha megszereted nem akarod abbahgyani.Én már kb 3éve tornázom és azt mondhatom hogy csak lassan és biztosan lehet a munka erdményét elérni.Jó az otthoni mozgás csak én egy kis idö után úgy érzem hogy már unalmas de vannak rokon oldalak a neten és igy nincs az ember egyedül a fogyokurájával.Én ajánlani tudom a Norbi fél updatet amibeb mindent ehetsz csak nem mindegy hogy mkor ja és persze a napi félora ora mozgás.Én nem hazsnálok gépeket egy evezö gépem van de az ágyalat pihen jelenleg.Biztos lehet a gépekkel is jól tornázni csak én a természetes testmozgást jóbban szeretemA lényeg hogyha már tornázol akor ne add fel és legalább félórát tornázz nem kl minde nap.Az étrendedet változtasd meg és könnyeb lesz a dolgod Mariann

#43 virtness 2005. 03. 21. - 13:01:01

Esetleg mi is hozzájárulhatunk otthoni feitness tevékenységetekhez néhány kiváló eszközzel... mellgép-haspaddal, evezőpad, lovaglógép, szobakerékpár, masszírozógép, lépcsőzőgép, futópad... ez a felhozatal, igen kedvező áron... http://virtness.echt.hu

#44 tothistvan 2005. 03. 16. - 21:12:35

Ma már számtalan lehetőség közül választhatunk, hogy testünket hogyan eddzük. Van akinek egy nagy feszültséglevezetés, van akinek pedig egy kis mozgás hiányzik az életéből. A Fittness-kazetták és DVD-k azonban már számtalan hiper-és szupermarket polcain kínálják magukat vonzó képpel a címlapon. Míg régen ezen adathordozók még drágának minősültek az emberek nem különösb módon részesítették őket előnyben, azonban ez napjainkra már semmiképpen sem jellemző. Épp néhány napja vettem egy Simkó Andrea torna-dvd-t a TESCO-ban és összesen 899 Ft-ot fizettem érte, így mindenképpen ajánlom mindenkinek, akinek már napi 10-15 perc mozgás megváltoztatja az életét és a mindennapi jókedvét! Ablak kinyit, hifi maximumra, eddzőciő fel, széles mosoly, egy üveg ásványvíz és indulhat a torna! :-) Ti is hasonlóképpen vélekedtek erről? :-) Isti

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: