Házipatika fórum: Fogyókúra akupunktúrával - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6

Fogyókúra akupunktúrával

#101 Horsa 2005. 03. 25. - 09:48:55

Hát, Krisztikém, sajnos azt kell mondanom, hogy az akupunktúrától NEM potyognak a kilók. Ez csak segédeszköz az életmód váltáshoz. Volt velünk egy csajszi, aki eljött az akupunktúrára, de nem tartotta be a diétát. Hát ő 1 kilót fogyott, azon túl semmi. De azt is visszaszedte. Nekem úgy magyarázta az orvos, hogy egyrészt az éhségért felelős központot vagy micsodát tompítja a szúrás, kicsit rásegít az anyagcserére, nehogy székrekedés alakuljon ki a diéta miatt (ezért kell nagyon sokat inni is!!!), és valamelyik szúrás azért kell, hogy a boldogsághormon is termelődjön, nehogy elveszítsd a kedvedet idő előtt ;) Én fél év alatt fogytam 14 kilót. Ez három kúrát jelentett, nem volt olcsó mulatság :( Minden reggel mérem magam azóta is, mert ha csak egy picit kilengek az étkezésben, azonnal megpróbálnak visszamászni a kilók :@ Nem akarok hosszú litániát írni, de nemrég az én férjem elgondolkozott a vékonyságomon, és valamit ő is akar csinálni. Kezdte megfigyelni, mit eszem, és kis váltásokat eszközölt az étkezésében. A fiúk gyorsabban fogynak mint mi (piszokság, nem?), máris beljebb tudta húzni az övét egy lukkal :) Ha érdekel, megírom, mit csinálok, illetve ő hogyan eszik. Még 5 kilót szeretnék fogyni, ezért újabb fogyikúrába kezdtem, de most akupunktúra nélkül, mert bezárt a szalon, ahová jártam :( Szia Horsa

#102 lasaguilas 2005. 03. 24. - 15:04:11

Szia! Köszi a biztatást.A férjem szeretne 10-15 kilótól megszabadulni,de nehéz rávennem a "váltásra".Igaz,a legjobban engem okol,mert hogy magyarosan főzök.Tudod,húst-hússal (nemcsak baromfi,hanem a zsírosabb is).Ebben van némi igazság,belátom. Szóval,abban ne reménykedjen,hogy akupunktúra,aztán potyognak a kilók? Szedtél valami tablettát még a kezelés mellé?Mennyi ideig tartott Neked az akupunktúra,és milyen rendszerességgel? Kriszti

#103 Horsa 2005. 03. 24. - 09:55:28

Szia! Hát erre konkrétan nem tudok felelni, mert én lézerakupunktúrára jártam, ahol a fülön bigyulázgattak több pontot, a hasamon meg a karomon is. Nagyon jó volt. Konkrétan az akupunktúrától nem lehet fogyni, de nekem totál elment az éhségérzetem, és a nem volt probléma betartani az orvos által előírt diétát. Direkt oda kellett figyelnem, hogy egyek, mert elfelejtettem :) 14 kilót fogytam fél év alatt. Ebből visszajött 2, de több nem. Viszont totális életmódváltást hajtottam végre, ezt el kell mondanom. A barátnőim, akik velem fogytak, de nem váltottak, minden kilót visszahíztak, ég rá is tettek egy lapáttal :( Szeintem az akupunktúra jó segítség az életmódváltásban, de nem helyettesíti. Sok sikert a fogyihoz! Horsa

#104 lasaguilas 2005. 03. 23. - 19:51:17

Véleményt szeretnék a fülakupunktúráról,amit 2 hétre behelyeznek,majd utána cserélgetik...Tud hatásos lenni?

• 6 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: