Házipatika fórum: Fogyókúra akupunktúrával - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Fogyókúra akupunktúrával

#21 player 2009. 11. 13. - 13:25:00

Sziasztok! Kedves Serlon elküldenéd nekem is a doktornőnek az elérhetőségét, olvastam, hogy nagyon jókat írtál róla. E-mailem: piramis85@freemail.hu Köszönöm!!!!!!! :)

#22 Lin23 2009. 11. 03. - 10:31:21

Sziasztok! Én 23 éves lány avgyok, jelenleg én is fogyókúrázom. igaz én enm akupunktúrával hanem az étkezésemen és a mozgáson változtattam. Az allergiámra hazsnáltam korábban akupuinktúrát és az nekem nagyon bevált, a tűkkel lényegében tünetmentes voltam. Nekem állandó tűim voltak a fülemben, 2-2 hétig, hol az egyik hol a másik fülemben volt. Fogyókúrát jelenleg önerőből csak étkezés megváltoztatásával,napi mozgással végzem, 10 napja csinálom a fogyokúrát, jelenleg 5 kg minuszba vagyok. Néhány jó tanács a fogyókúrázóknak! Nagyon fontos a kitartás,önmegtartóztatás, lényegében a fogyókúra sikere ezen múlik. Meg tudd állni, hogy ne egyél édességet, ne egyél egyszerre sokatm, tudj lemondani. Tűzz ki célokat, és tervezed meg a napi étrendedet illetve mozgásodat előre amihez tartsd magad. Ne tűzz ki nagy célokat (pl lefogyok 25 kg x hónap alatt), tervezz lépcsőnként, elöször tervezz mondjuk 6-8 kgt, úgy hogy reális legyen a megvalósítása. Este 6 után tényleg ne egyetek, nekem ez volt a legnagyobb problémám ugyanis én 9kor is képes voltam megenni 2 nagy melegszendvicset. Tehát ezek felejtősek. Nekem a hasamról kell relative sokat fogynom, igy azt találtam ki hogy folpackal betekerem magam edzések elött, a hasam most minusz 5 cm-ben van...edzés után ömlik a viz a folpack alól...tehát ez bejött. Tornaként este reggel 10 perc torna 200 felülés, 200 lábemelést csinálok, heti 3 szor járok kondizni. Nem szedek semmit, nem használok más kiegészítőt, egyelőre önerőből próbálom megoldani a dolgot. Úgy tervezem, hogy első körben még 5kg-t szeretnék leadni, aztán tervezem természuetesen tovább...most erre az 5kg-re van majdnem 2 hónapom...ami a jelek szerint bőven menni fog....aztán még marad 10 kg...amit majd akkor megtervezek:) eleinte nehéz a lemondás, de most már kezdek hozzászokni. Sokat iszom, csak vizet (semmi szénsavas, pedig korábban nem tudtam meglenni nélküle), napi 3-4 liter. Kitartás mindenkinek. Az akupunktúrát én is csak ajánlanui tudom, természetesen ha lassabban sikerül majd fogynom én is ujra kipróbálom mert tényleg hasznos. Üdv, Linda

#23 bianka880516 2009. 11. 01. - 12:02:26

Szia!!! Ne haragudj megtudnád adni a doki elérhetőségét? Az email címem : bianka0516@freemail.hu Nagyon fontos lenne, mert 21 éves lány vagyok, és ebben látok már csak reményt... Előre is nagyon köszönöm: Bianka

#24 egandi1971 2009. 10. 29. - 15:48:40

Kedves Serion. Megköszönném, ha megadnád annak az elérhetőségét, aki az általad használt akupunkturás fogyasztást csinálja. Én a neten csak egy kft-t találtam, de az teljes testakupunkturát csinál. Előre is közsönöm. Ide küld: egandi@kabelnet.hu

#25 serlon 2009. 09. 17. - 16:47:53

Szia! Elküldtem! ;) Üdv, serlon

#26 szaszi58 2009. 09. 16. - 13:59:30

Kedves Serlon! Köszi, hogy válaszoltál, és hogy megadnád a címét úgy hogy akkor ezt szívesen veszem: szaszi58@freemail.hu Keresgéltem a neten, de nem olyan egyszerű. Neked csak gratula., hogy ilyen szépen mennek le a kilók. Egyébként most olvastam egy könyvet az Élő ételek az egészségért címmel. Nagyon érdekes dolgokat tartalmaz, és most úgy döntöttem, hogy megpróbálok úgy változtatni az étkezésemen, hogy több nyers zöldséget és kevesebb gyümölcsöt (a cukor miatt ) valamint, kevesebb tejterméket, csak kefirt, és natur joghurtot és csak csmell, és pmell jöhet szóba. Muszály valamerre elindulnia annak fránya mérlegnek, ha már egyszer nem kap annyi felesleges kalóriát. Üdv:szaszi

#27 serlon 2009. 09. 16. - 11:16:06

Kedves Szaszi58! Éppen hasonló cipőben jár a kolléganőm pesten, aki most panaszolta nekem: már a 3. akupunktőrnél volt, de nem használ, és rengeteg pénzt költött el erre... Nos, megkérdeztem a doktornőmet, azt mondta, h több mint 150 akupunktúrás pont van a fülben. Nem mindegy, hogy ki milyen kombinációt használ. Ő 5 tűt tesz a bal fülembe, 1-et a jobba (mert jobb kezes vagyok). 3 különböző hosszúságú tűt használ (attól függ, hova kerül a tű). És beválik! Párom anyukája 5 évvel ezelőtt 13 kg-ot fogyott le, és nem szedte vissza. Ehhez ugyanis az kell, h most van alkalom mindenféle nehézség nélkül egy új életvitelt kialakítani. Sok zöldség, gyümölcs, rendszeres étkezés, min 2 l víz/nap. És ezt a tűk után is tartani lehet. Nincs megkötve semmi, ha csülökpörköltet kíván, azt is megeszi, de utána folytatja az egészséges táplálkozást. Vszínű, ha folyamatosan sok kalóriát vinne be, akkor ugyanúgy visszaszedné. De nem érez lemondást, mert már így szokta meg. Sajnos a doktornő csak Győrben rendel, de nagyon sokan járnak hozzás pestről is. Megéri, mert jól végzi a dolgát, és nem is drága, biztos lehetsz benne, h nem pénzkidobás. Mióta legutóbb írtam 6 kg-ot adtam le!! :)))) Sok sikert, ha kell az elérhetősége, elküldöm mailben. Amúgy este 7-ig rendel. Még nem voltam úgy nála, h előtem és utánam ne lett volna vki. Nagyon pontos, nem kell várakozni. Csak ajánlani tudom minenkinek jó szívvel!

#28 szaszi58 2009. 08. 14. - 07:59:46

Kedves Serlon! Én most nem rég regisztráltam itt a Házipatikában, és olvasgatom a különböző hozzászolásokat. Én is mint oly sokan "állandóan" fogyózok. Hol több és kevesebb sikerrel. Sok mindent kipróbáltam, rengeteg jó és rossz tapasztalatom van. Az biztos, hogy az akupunktúra JÓ, nincs mellékhatása és ezen kívül csak minden tekintetben hasznos. Egy probléma van csak, az ÁR! Szóval nem is ez a lényeg. Azt szeretném Tőled megkérdezni, hogy az amit Te csinálsz azt úgy tudom, állandó tűknek lehet hívni. Itt Pesten jártam is egy hasonlóra (Yamamotó Intézet), de az kb. egy hónapig volt a fülben (13.000.-Ft/hó) és nem éreztem úgy nem tudnék enni. Azt kérdezném, hogy hogy lehetne ennek utána nézni itt Pesten, vagy esetleg a győri rendelőben tudnának pesti címet mondani. Köszi: Szilvia

#29 tammasibela 2009. 08. 12. - 10:07:34

Én is hallottam már erről a módszerről, de szerintem ha már sikeresen lead az ember X kilót valamennyire kéne megőrizni is azt a súlyt, némi életrmódreformmal..

#30 serlon 2009. 08. 07. - 15:43:14

Uppsszzz... Elkerülte a figyelmemet, h a bejegyzésed TAVALY nyáron íródott!!!!! :D Most nézem csak, milyen "gyakran" látogatott fórum is ez... :)

#31 serlon 2009. 08. 07. - 15:36:21

Kedves Jeromos! Én győri vagyok és ide Győrbe járok. Ha esetleg a közelben laksz, megadhatom az elérhetőségét. Ha pedig nem, biztos vagyok benne, hogy a közeledben is van szakember, csak keress rá a neten. Amúgy az enyém 2 hétig van a fülemben (5 db a bal fülemben, 1 db a jobb oldaliban), és kéthetente csere. Amiket néztem a neten, ahhoz képest megdöbbentően olcsó, 4000.- Ft/alkalom. Amúgy hihetetlen, menniyre nem kívánok enni, csak azért eszem, mert vmit mégiscsak kell. 800 Kcal-ra állított be a doki, de ezt a mennyiséget nagy nehézségek árán tudom megenni. Mert ugye sem tésztát, sem kenyeret meg cukrot, effélét nem lehet fogyasztani -ez egyáltalán nem is esik nehezemre. Tegnap voltam egy pékségben, éreztem, milyen jó illat van, de a hasam meg sem kordult -holott aznap 2 almát ettem csak... Nem is tudtam elképzelni, h péksütit a számba vegyek. Szóval nagyon furcsa, de nagyon élvezem! :))) Jah, és enyhe stresszoldó hatása is van, amit tanusíthatok, egyszerűen angyali türelmem lett. Ez a hatás - jah, és hogy fogyok!!! -számomra hihetetlen. Pedig elég szkeptikusan mentem oda... Remélem tudtam segíteni, üdv, serlon

#32 Jeromos 2008. 06. 26. - 21:02:16

Sziasztok! Valaki írja meg nekem, vidékről hogyan lehet igénybe venni a fogyókúrás akupunktúrát? Hetente kell felutazni Bp-re? Előre is köszi!

#33 monalux88 2008. 05. 13. - 19:35:54

Sziasztok!!!! Én is a héten kezdem az akupunktúrás fogyókúrát!!! Már nagyon várom, régebben voltam már ilyenen és mindig sikerült egy hónap alatt 10 kilót lefogynom, bizom benne, hogy most is sikerül!!! A - 10 kg után már nem tudtam fogyni sajnos, remélem ez most nem így lesz, mert legalább 20 kg-tól kell megszabadulnom!!!!! Szép estét mindenkinek!!!

#34 fefe75 2008. 03. 13. - 08:42:17

Szia, ha meg tudnád adni az akupunktúrás orvosodnak az elérhetőségét, azt megköszönném, mert nekem is van súlyfeleslegem és ezzel a módszerrel próbálkoznék. Előre is köszi, fefe3075@freemail.hu

#35 2005. 09. 22. - 18:26:14

Kedves Csinszka-nem tudom mi van veled? Mar a latasom egyre jobb. de föltetlenül elkell mennem a szemeszhez, mert mas dioptriara van szüksegem.Mar nem hasznalhatom a napszemüveget, pedig ugy imadom. Most meg nem kezdtem a fogyokurazast. Valahogy nincs idegzetem ehhez,de rafogok allni ezen, mert meg lekell adnom legalabb 10 kg-ot. Te mennyire vagy ezzel? Kicsit agyontepazott vagyok mert nem tudom, hogy mit kezdjek az eletemmel. Egy hivö ismerössel talalkoztam es olyan moralis orat tartott nekem, hogy nem igazodom magamon.Fölkell emesztenem dolgokat. Üdv. Maboma

#36 2005. 09. 04. - 01:06:10

Kedves Csinszka-valoban nem ugy sikerült ahogy terveztük, de egyben a mi hibank is abban, hogy nagyon megkivantam az edesseget, es akkor rajta. Valahogy belefaradtam a sok fogyokurazasba, nem mondom, hogy nem vagyok csinos, de lehetnek meg vekonyabb. Hu jol hangzik ez a folyadek nap, csak rajta Csinszka, en is megprobalom ezt, de kesöbb mert ma megyek le Velencebe a parommal es nem nagyon lesz fogyokura. De hadd kerdezzem töled, hogy mostanaba mennyit fogytal? Most mar nem folytatom a kaposzta leves kurat, de közeljövöbe megint raallok, mert szeretem es könnyebben fogyok. Hat lanyok nektek is kivanok sok sikert a fogyashoz meg persze neked is Csinszka. Igerem nem hanyagollak benneteket, csak nincs idöm mostanaba, de teszek erröl, hogy gyakrabban kerüljek a gep ele es irjak.

#37 2005. 08. 28. - 17:18:28

Hááát ma meglehetősen sokat ettem, és még nincs vége mert jön át az egyik barátom és pizzát fogunk rendelni nem ettem vagy 3 éve de ma bűnös napom van mert megérdemlem végülis már hónapok óta nem tartottam bűnös napot és állítólag szükség van rá. Képzeljétek az egyik ismerősöm úgy fogyott 40 akárhány kilót hogy evett mindent amit megkívánt igaz mértékkel és heti két folyadéknapot tartott amikor csak gyógyteát és ásványvizet ivott. Tehát én elhatároztam hogy holnap folyadéknapot tartok kíváncsi leszek hogy megy, majd leírom. Jövőhét pénteken megyek egy akupunmktúrás kezelésre mert mostanság nagyon kívánom a szénhidrátot. MABOMA hogy haladtok a káposztalevessel? Ugye megígéred ha lesznek megszegősebb napjaid azért nem maradsz el a forumról? Sokan azt csinálják ha nem is jön nekik össze, hogy utána már nem írnak, mintha az szégyelni való lenne, pedig nem az, hisz azért vagyunk itt hogy segítsünk egymáson és ha esetleg nem is jön össze újabb tanácsokat lelkesítő gondolatokat jutassunk el a másik felé :) Bármi is léégyen én maradok és lelkesítek és tanácsokat adok és kérek :)

#38 2005. 08. 23. - 15:05:43

Kedves CSinszka-ez az a kaposztaleves amiröl mar ti is hallottatok, de megadhatom a receptet, ha gondolod, mert nagyon könnyü a megjegyzese :d. Vasarnap voltunk a parom edesanyanal es ott nagyon finom es kaloriadus eteleket ettünk, amiröl nem eppen ir a fama. Föl is szedtünk 2 kg-ot. A paromnak ma az elsö napja. Ha szigoruan betartom a kurat,akkor 5-9 kilot leadok, tehat nekem az idealis sulyom az 57 kilo, de egyelöre 7 kg-ot szeretnek leseperni magamrol. A parom 176 cm es 100 kg-ot nyom a merlegen,ö örömmel szeretne tudni sulyat 90-nek.. Nagy az elhatarozasunk es bizunk abban, hogy nekünk is sikerül. Kerlek Csinszka legy nagyaon mellettünk es kerlek bizzal bennünk, irj es batorits bennünket, hogy legyen erönk a kitartashoz. Üdv.Maboma

#39 2005. 08. 23. - 07:48:45

Szia Maboma! Én nagyon nagyon szorítok értetek. Milyen ez a zsírégető program? Az maga a káposztaleves kúra? Remélem informálsz minket hogy hogy haladsz? Hány kilót szeretnétek leadni, mennyi a kitűzött cél?

#40 2005. 08. 23. - 07:48:39

Szia Maboma! Én nagyon nagyon szorítok értetek. Milyen ez a zsírégető program? Az maga a káposztaleves kúra? Remélem informálsz minket hogy hogy haladsz? Hány kilót szeretnétek leadni, mennyi a kitűzött cél?

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: