Házipatika fórum: Fogyókúra akupunktúrával - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Fogyókúra akupunktúrával

#61 2005. 08. 15. - 23:58:34

Most utana neztem, hogy mi a neved, ne haragudj, hogy nevtelenül irtam neked, de most mar tudom, hogy te vagy a Csinszka, marmint az Ady szerelme. Meg annyit, hogy nem probaltam a fogyiseed-et sem, csak rengeteget olvastam erröl a csodamicsodarol es tetszik. Meg szerettem volna megkerdezni töled, hogy mi az up-diet? Tudom, hogy ez egy dieta, de min alapszik ez,gondolom. hogy trendkoszt, nemde? Ha lehet, kerlek Csinszka ird meg nekem mindezeket, ja meg a tapasztalataidat, Elöre is köszönöm. Üdv.Mabamo

#62 2005. 08. 15. - 22:05:42

Nekem nagyon tetszik amit irtal,es kivanom, hogy en is ilyen erös legyek mint te. Nalam 11 kg a tulsuly es ez bizony elszomorito, hogy nem tudom leadni, Meg sosem probalkoztam akupunkturaval, inkabb a fogyiseed-el szimpatizalok. A gond az, hogy a sulyom mar aprilis ota stagnal es lehetseges, hogy mar az elhatarozas, kitartas es a türelem egy kicsit hadilabon allanak. Valami tippket tudnal mondani nekem is? Üdv. Mabamo

#63 2005. 08. 15. - 21:05:15

Kedves Horsa-olvastam a valaszodban, hogy Editha Sipeky neked valtozast hozott az eletmododban. Engem csupan az erdekel, hogy milyen könyyvröl is beszelsz, marmint az ironö könyv cime erdekel. Elöre is köszönöm es üdv. Mabamo

#64 lasaguilas 2005. 08. 05. - 14:44:52

Szia Horsa! Jó nyaralást Neked! Vigyázz Magadra! De addig is írj nekem! Kriszti

#65 Horsa 2005. 08. 05. - 13:04:34

Hello, Kriszti! Hát 2 ilyen korú gyerek mellett nem is könnyű magadra figyelni! Kinezológiáról hallottam, de csak hallomás szinten, valójában nem tudom, mi az és mit csinál. Nincs is olyan ismerősöm, aki ezzel foglalkozott volna. Mínusz 18 kg az fantasztikus. Sajnos vissza lehet hízni :( Vigyázzatok! Ügyes vagy, hogy tudsz varrni. Bevallom, nekem a gombfelvarrás a csúcs, ezen felül nem jeleskedem a varróművészetben :-D Végül 2 kiló ment le, aztán szabira ment a doktor, nemsokára én is, szeptemberben folytatjuk. Remélem, nem hízok vissza mindent a szabi alatt !!! Szia Horsa

#66 lasaguilas 2005. 08. 01. - 20:19:36

Szia! Bocsika,itt vagyok.El vagyok havazva...(később erről) 102 kg,itt "áll" a párom jó pár hete.De én maximálisan elégedett vagyok vele,olyan kis csini lett így.Azért mínusz 18 kg még 192 cm magasságnál is számít. Hol tartasz? Itt leszek most már és Téged is próbállak bíztatni!Hajrá! Nyaralás? Ja,és mindenfélét eszik,még a napokban főtt csülköt is falatoztunk.Én meg mindig próbálnám a pocakomról azt az 1 kg-ot letornázni,de nem megy,mert nulla a kitartásom. Itthon vagyok a 9 hónapos pici lányommal meg most vakációzik a 6 éves fiam is.Emellett bevállaltam és itthon varrok kismama-nacikat.Ma is 4 db-ot varrtam meg,ami nem volt egyszerű 2 gyerek mellett.Na,de nincs panasz. Most egy más téma...Hallottál már a kineziológiáról vagy voltál is már ilyen szakembernél?Mi a tapasztalatod? Na,puszi: Kriszti Kicsit előbb írj,mint én,légy szí'!

#67 Horsa 2005. 06. 29. - 09:53:26

Kriszti, hello! Jelentem, mínusz 1 kg 20 dkg, és a szoknya dereka be van gombolva :-D Ma is megyek. Eddig egy szelet görögdinnyét ettem meg egy marék cseresznyét. Szeptemberben megyünk megint nyaralni, addigra olyan szép leszek, hogy ihaj :d Szia H.

#68 Horsa 2005. 06. 28. - 08:51:25

Hello, Kriszti! Bocs, szabin voltam, és nem lehetett internetezni. Na, jó hogy szabi utánra halasztottam a kezdést, mert jól felhízlaltam magam a jó kis mediterrán pizzákon ;) Már az is gyanús volt, hogy hazaérve nem tudtam becsukni a kosztüm szoknyáját (olyan hülye munkahelyem van, hogy 31 fokban is kosztümben kell járni), aztán felálltam a mérlegre és leszédültem róla :( Szóval 75 kg vagyok, ami katasztrófahelyzet. Azonnal előszedtem az összes diétás cetlimet, és felhívtam azt az orvost, akit az interneten néztem ki. Végül azért döntöttem mellette, mert lézerkészüléke van, és én azt jobban szeretem. Egyrészt elég negyed óra hosszat kell csak ott lenni, másrészt egy csomó fémallergiám van, és utálom a tűket :( Ez a pasi több helyre "szúr": fülbe, csuklóba, hasra, és legnagyobb döbbenetemre a térdem alá is... Az első héten háromszor megyek, tegnap már voltam. Nagyon klassz, este már nem volt kedvem vacsorázni, csak pár szem gyümölcsöt ette, reggelre már el is billent balra a mérleg :D Ezt szeretem a mérlegnél, ezt az irányt :D Reggelire egy szelet görögdinnyét ettem meg egy csésze kávét, és NEM VAGYOK ÉHES :D Na, így gömbölyű a világ :D Kriszti, azt mondják, és nekem is ez a tapasztalatom, hogy kb. 1 év múlva emlékeztető kúrát érdemes csinálni, nehogy visszamásszanak a nehezen elvesztett kilócskák. Majd meglátjátok, hogy nálatok ez hogyan működik. Ha a párod nekiállna visszahízni, ne hagyd, azonnal menjetek el megint, időben fogjátok meg a dolgot :) Gratulálok egyébként a párodnak, ez gyönyörű eredmény!!! Nekem annyi a tapasztalatom, hogy nem könnyű megtartani sem az elért súlyt, most erre kell koncentrálnotok. Nekem tényleg egy évig sikerült, és most a kilengések miatt elkezdtem visszahízni szépen. De most borzasztóan odafigyelek majd megint, mert tudom, hogy a zsírsejtek csak kiürülnek, de nem múlnak el, és alig várják, hogy megint feltölthessék magukat :( Mi az ideális súly a párodnak? MIt céloztatok meg? Puszi Horsa

#69 lasaguilas 2005. 06. 27. - 14:38:58

Helló Horsa! Mi a helyzet Veled? Írj már!!!

#70 lasaguilas 2005. 06. 27. - 14:38:09

Sziasztok! Én indítottam a topikot... A párom ugye 120 kg-mal indult.Mikor is? Húsvét előtt kapta meg a tűit (szidott is emiatt),és már 1 hónapja is elmúlt,hogy kapta az utolsót.Ezek ki is hullottak már. Szóval...most 103-nál van és tű nélkül "él",de az étvágy visszafogottabb.Este 6 után semmi,max.gyümi,kefír és sok-sok folyadék.Nem kínozza magát,mert nem egyszer elcsábul a családdal.Mindent eszik,nem salátákon él!!! Én csak ajánlani tudom! Kriszti

#71 2005. 06. 22. - 10:29:22

Sziasztok Ritisz véleményem szerint nincs igazad. Az aqupunkturával a legkisebb az esélye hogy visszahízol ezt statisztikai adatok is alátámasztják. Én közel 30 kg-ot adtam le aqupunkturával és egy deka nem jött vissza évek óta. Azt viszont nem állította senki hogy ha valaki abbahagyja a kezelést és el kezd zabálni nem jön vissza semmi. Ne haragudj de ahhoz hogy valaki egy hónap alatt visszaszedjen 20 kg-ot ahhoz falni kellett megállás nélkül, csodák pedig nincsenek. Azért az ember ne egyen ész nélkül, és tartson mértéket. Az ember ha már kínkeservesen elért ilyen szép eredményt azért utána vigyázzoni is magára és ne tegye tönkre a saját munkáját. Ne érts félre nem megbántani akarlak sem téged sem anyukádat (sőt dicséret az elért eredményéért) de az hogy Ő ezt visszahízta kizárólag a saját könnyelműségén mullott, és nem az akupunktúra hatástalanságán.

#72 ritisz2 2005. 06. 15. - 14:07:50

Sziasztook É is voltam ilyen kúrán, 10 alkalom vmi 23e Ft volt vagy még több :s semmit nem fogytam ez idő alatt, sőt. Se az étvágyamat, se az önhányatási ingeremet nem vette el. :'(' Nekem nem használt semmit, teljesen kiábrándultam a dologból, szerintem ez is csak szemfényvesztés. :@ Anyukám 20kg-ot adott le vele, de nem egész egy hónap alatt vissza is szedte utána. :( Szerintem nektek is a szúrások abbahagyásával jön az igazi feketeleves :$

#73 Horsa 2005. 06. 08. - 14:35:35

Nagyon ügyik vagytok! Gratula! Sajnos állandóan utazom, nemsokára elmegyek szabira, így nem volt értelme bejelentkezni. Szabi utánra halasztottam a dolgot. Most az Edita Sipeky féle könyvet olvasgattam, és ezzel próbálkozom, ez talán az én életmódom mellett is betartható. Le a kalappal a férjed előtt, fantasztikus eredmény ez! Jól értem, hogy hetente egyszer kell mennetek? Horsa

#74 lasaguilas 2005. 06. 03. - 20:53:54

Szia! Bocsika,eltűntem. A hírem: 105! És nem akar megállni!!!Már "gebének" becézem.Bolond! Te voltál tűszúráson? Várom,hogy írj! Kriszti ;)

#75 Horsa 2005. 05. 09. - 11:37:56

Hello, Kriszti! Bocs, kicsit eltűntem, mert üzleti úton voltam. Nagyon "hasznos" volt: híztam 3 kilót a sok üzleti ebéden meg vacsorán :"(" Úgyhogy megyek akupunktúrára, ma felhívom őket, mielőtt kihízom az összes nyári szoknyámat :@ Gyönyörű eredményeitek vannak, nagyon örülök, csak így tovább! Tartsd a lelket a párodban :)

#76 lasaguilas 2005. 05. 07. - 19:57:40

Szia! Már régen hallottam Rólad! -13 kg-nál vagyunk.Sokan észreveszik,nagyon jól esik neki. Voltál már a Mammutban?Mi szerdán (jövő héten) megyünk újból. Jó hétvégét!!!

#77 lasaguilas 2005. 04. 30. - 05:14:46

Szia!!! Az én drága párom -12 kg-nál tart!!! Kezdek rá féltékenykedni,mert elszeretik a csajok...Visszajön a "régi szép idő",amikor még 16 évvel ezelőtt megismerkedtünk. Jó hétvégét!

#78 2005. 04. 28. - 09:12:53

Sziasztok lányok! A barátnőm végre rászánta magát az akupunktúrára, és tegnap előtt el is ment. Ő a "hazavihetős" változatott kérte, és azóta nem éhes, tehát neki is műxik :) Kriszti nagyon ügyesek vagytok, ne adjátok fel a mérleg nem utóljára stagnál, sajnos lesz még ilyen a diétátok során, de ezeken is túl lesztek. A mérleggel viszont csinálni kéne valamit, rakd el és csak vasárnap reggel engedd ráállni, mert lesz olyan hogy napokig nem moccan sőt van hogy gondol egyet és 1 - 2 kilóval többet mutat -ami lehet hogy csak víz- és ez nagyon lehúzó tud lenni. Ha viszont elteszed akkor egész héten hajtani fogja a vasárnapi méreckedés izgalma. Rakd el a mérleget. További sikert :) Üdv Csinszka

#79 lasaguilas 2005. 04. 27. - 19:40:28

Hello! Igen,lehet,hogy ez a "plató" most jön el,mert 4 napja ugyannyi a súlya.Mondogatom,hogy nem kéne naponta "mérlegelni",de ő hajthatatlan. De 105-nél jöhet a pizza!!!Ő ígérte,hogy akkor eszik velünk egy jót. Na,várom a Te véleményedet a dokiról! Szia: Kriszti

#80 Horsa 2005. 04. 27. - 15:43:35

Hello, Kriszti! Nagyszerű eredményeitek vannak! Nem tudom, az orvos elmesélte-e a párodnak, hogy mi az a fogyókúrás plató. Biztos, hogy el fogja mondani. Sajnos, ez mondenkinél bekövetkezik előbb-utóbb, de nem szabad feladni. Volt úgy, hogy 2 hétig is toporgott a súlyom egyhelyben, és teljesen elkenődtem, de aztán megindul újra. Még nem tudtam elmenni, mert minden hülyeség közbejött, de úgy néz ki, hogy rendeződnek a dolgok, és holnap telefonálok időpontért. Majd beszámolok én is az eredményről! Gratula a párodnak, ez nagyon jó, hogy így tartod benne a lelket :) Horsa

• 6 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: