Házipatika fórum: Elbutulás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Elbutulás

#1 azember 2005. 04. 06. - 02:04:14

Tisztelt Doktor Úr! Be kell vallanom, hogy fiatal korom ellenére, az utóbbi fél évben rendszeresen alkoholhoz nyúltam bulik alkalmával. Heti körülbelül egy üveg vörösbor elfogyott. Azt olvastam ez a mennyiség általában egy férfinak nem jelenthet problémát, azonban én mégis úgy érzem értelmi szintem jeletőséen csökkent. Memóriám gyakran kihagy, valamint életemben először támadtak gondjaim a matematikával. Teljesen kétségbe vagyok esve, már 1 hónapja nem fogyasztottam alkoholt, mégse változott szinte semmi. Régen szinte nem voltam képes megállni, hogy gondoljak valamire. Most pedig ha csak úgy ülök egy székben, gyakran érzem úgy mintha valami eldugult volna itt a fejemben. Önbecsülésemen is jelentős csorbát ejtett a dolog. Nemtudom, mit csináljak. Mit lehet tenni? Úgy tudom az ember agyának csupán elenyésző részét használja ki. Úgy gondoltam, ha az ember elpusztít néhány agysejtet, amelyet amúgy napi rendszereségggel használna, helyét átveszik az addig nem használt agysejtek. Ez így van? Ha igen mennyi idő alatt állnak helyre a dolgok?

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: