Házipatika fórum: 65 kg szeretnék fogyni - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

65 kg szeretnék fogyni

#1 spp315 2014. 06. 09. - 10:18:21

Fogyókúrás tabletta - http://track.thermac...15&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 ercsi25 2008. 10. 10. - 10:13:35

én csak most talaltam ra erre az oldalra,mert csak most szembesultem igazan a problemammal 25 éves vagyok és 88kg,165cm magas 20kg sulyfeleslegtol szeretnek megyzabadulni,de sehogy sem sikerul mar tobb modszert is kiprobaltam de eredmeny nem sok kerem ha valaki olvassa a soraimat es nemi segitseget is tudna nyujtani kerem segitsen elore is koszonom mindenkinek Üdv.Erika

#3 GoDoctor 2008. 09. 19. - 20:16:47

Kedves enmamikam! Ellátogattam az oldalára és végignézegettem az ajánlásokat. Reméljük, minden kencefince segít is a rászorulónak. Nekem nincs súlyproblémám, szerencsére, de ismerőseim görcsösen küzdöttek ellene. Azért merem ajánlani a Slimologic termékeket, mert XXI századi technológiával vannak kifejlesztve. Szerencsére, rájöttek már arra, hogy mitől hízik el valaki, vagy éppen mitől lesz pattanásos. (Önök ilyesmivel is foglalkoznak) Amikor még gyerek voltam, és a homlokomon, megjelentek a patik, idős nénikék regélték, "Ha majd szexuális életet fogsz élni...", igaz kicsit népiesebben fogalmazott, mint én itt az oldalon. Nos, a hízásnak is és a pattanásosodásnak is, van egy hormonális hatása. Persze, más dolgokra is visszavezethető. Általában a legújabb kísérletek alapján, azt mondhatom, hogy a bélfóránk, nagyon is közrejátszik a hízásban. Nos a Slimologic Kapszula és Slimologic Shake, egy komplex készítmény. Mint már írtam, a technológia, amivel gyártva van, teljesen modern. A fogyaztás sejtszintű kommunikációval valósul meg. Ez a technológia, Nobel díjjal volt jutalmazva, és kizárólag a Slimologic termékekben található meg. (Szabadalom védi) Akit érdekelnek a sikertörténetek, kérem látogassanak el az oldalunkra! http://www.godoctor.org&lang=hungarian Ha bármilyen kérdésük van a termékkel kapcsolatban, vagy éppen fogyókúrát tervez, kérem keressen meg haladéktalanul. Szívesen állok rendelkezésükre!

#4 enmamikam 2008. 09. 12. - 10:53:57

Gyönyörű szép, sima és fiatalos bőr a termékeinknek köszönhetően! Éhezés nélküli fogyás ,úgy ,hogy közben jól érzi magát! -Én is kipróbáltam az összes létező "divat" diétát,volt amelyiket pontosan betartva még híztam is! Ezután akadtam össze véletlenül a mi termékeinet bemutató hölggyel.Neki köszönhetem,hogy 2 hónap alatt 10cm.ertől szabadultam meg koplalás nélkül!Azóta is tartom a súlyom,és jól érzem magam!A bőröm a kitűnő krémeknek köszönhetően ,sima,bársonyos és feszes! -Bárkinek szívesen elmesélem,hogy kell alkalmazni! Addig is látogasson el weboldalamra,csak úgy tájékoztatás miatt.Köszönöm,hogy elolvasta ezt a pár sort!

#5 GoDoctor 2008. 09. 10. - 09:14:44

MOST EGÉSZSÉGESEN FOGYHAT LE! Egy új bevált termék! 3 hónap alatt 20-25 kg-ot adhat le. De ez mind semmi: - ezzel a termékkel pénzt is kereshet. - ha nem volt megelégedve vele 3 hónap alatt, az üres dobozokat visszavásároljuk!! Igaz, ilyen még nem volt? Olvassa el az alábbiakat: Az új koncepció neve SLIMOLOGIC! A SLIMOLOGIC koncepció alapján most hatásosan és egészségesen fogyhat le, mivel a SLIMOLOGIC por és kapszula szervezetét életfontosságú vitális anyagokkal láthatja el. "Három hónap alatt egy számmal kisebb kosárméret" A SLIMOLOGIC segít harmonizálni a zsíranyagcserét és koleszterinszintet, segíti az emésztést, ugyanakkor csökken a feltörő éhségérzés, és fokozódik a zsíranyagcsere ezáltal is segít a szervezet saját, felesleges zsírjának elégetésében. Az emberi szervezet, amit nem kap meg a bevitt táplálékkal, azt a saját zsír tartalékaiból, adott esetben felesleges zsírpárnáiból szerzi meg. Ez a sikeres és egészséges fogyás alapja. A SLIMOLOGIC koncepció a hatása a makacs helyeken, mint has, comb, és faron is megmutatkozik. Bővebben olvashat róla itt: http://fogyioldal.blogspot.com/ Ha kérdése van írjon, és segítek! GoDoctor

#6 2005. 05. 05. - 20:57:57

Szia seven! bocsi de nemjólcsináltam valamit bisztos .De most sikerült.kösszi. Erzsi

#7 seven 2005. 05. 05. - 20:17:09

Szia Erszsi! Nem tudom, mi lehet a gond, én most is ránéztem, és bejön: www.norbi.hu és ott az étrendre kell kattintani, akkor jön be ez a táblázat. Amúgy könyvben , sőt valamilyen zsebkönyv formában is meg lehet kapni. (Norbi update) Szia! Jó fogyást! seven

#8 2005. 05. 05. - 16:11:06

Sziasztok! Új vagyok még a fórumon, ám bízom benne, hogy sok magamhoz hasonló -súlyproblémával küzdő- emberkével kerülök így kapcsolatba :) Talán első hallásra/olvasásra sokak számára furcsán fog hangzani, hogy fogyni szeretnék, ezt igazán azok érthetik, akiken az az utolsó 5-8 kg ugyanúgy ott ragadt... 163cm-es magasságomhoz 61kg társul jelenleg. Ez tavaly nyáron még 66-67 kg volt, és borzasztóan szégyellem magam, amiért ennyire nem figyeltem oda a folyamatos "kigömbölyödésre". Az utóbbi időben rendszeresen járok sportolni is, heti 3*45perc spinning az adag, plusz heti 2*még otthon súlyzós edzéseket tartok magamnak vagy fél órát ugrabugrálok. Ez így mind ok is, csak az a baj, hogy kajáláskor hajlamos vagyok picit nagyobb adagot szedni a szükségesnél, illetve megrögzött nassoló vagyok... Munka közben rosszul is lennék, ha nem nyúlhatnék be a fiókba valami kis csemegéért. Ezen annyit tudtam javítani, hogy kifejezetten egészséges nasikat tartok ott, pl. natur/0%-os joghurt, gyümölcsök, korpovit-keksz, kétszersült, hamlet. Mégis: nincs valami tanácsotok arra, hogyan tudnék leszokni az állandó evéskényszerről??? 2 hete belevágtam én is az 5 hét - 5 kiló programba, eddig elég sikeresnek mondhatom magam. (62kg-ról 61kg). De attól tartok, hogy hamarosan megáll/visszafordul a jó kezdés. Kérlek, segítsetek! Minden tanácsot szívesen fogadok!!! Köszi! :(

#9 2005. 05. 05. - 15:42:10

szia seven! megnéztem a Nórbi oldalt de sajnos a lapot nemlehet megjeleníteni. te tudod hogy miért vagy valaki? kösszi Erzsi

#10 2005. 05. 04. - 19:17:33

Szia seven! nagyon köszönöm hogy válaszoltál megfogom keresni. A kérdésedre én is kíváncsi leszek. Szia Erzsi

#11 seven 2005. 05. 04. - 17:28:53

Szia Erzsi! A Norbi-update táblázat kódjeleiről van szó.Megnézheted a www.norbi@hu oldalon rszletesebben. Szia Mindenki! Kérdés: MORA terápiával fogyott-e már valaki? Ha igen, milyen volt? seven

#12 2005. 05. 04. - 08:33:13

Szia Füles! Nem tudom, milyen személyes tapasztalataid vannak vegetáriánusokkal kapcsolatban, de az én ismerőseim közül vagy lefogyták az izmaikat vagy megmaradt a feleslegük. Szerintem próbálj meg változatosan enni. Ha fogysz attól, amit eszel és nem szenvedsz, akkor ne változtass az étrendeden. Mivel én nő vagyok, a szénhidrát drasztikus csökkentésével fogyok a legjobban (kenyérfélék és tészta, krumpli, rizs és sütik elhagyásával). Egyébként, ha napi 5x eszem, akkor nem olyan durva a szénhidrátéhség sem. Hajlamost vagyok arra, hogy kb. 2x egyek egy nap többet. :'(' Viszont most újra rendszeresen mozgok, úgyhogy remélem, abbahagyom ezt a libikókát: két kg le, 3 fel játékot, mert unom. :@ pusszbird

#13 2005. 05. 03. - 20:55:31

Bird Szervusz ismét, egy korábbi leveledben (04. 28.) irod a szénhidrátéhséget. És mi van ha jellemzően csak szénhidrátot+gyümölcsöt+zöldséget eszek jelentéktelen zsirral, hussal ? Ez lehet fogyasztó és egészséges? (Lásd vegetáriánusok !!) És Ti többiek mit gondoltok ?????? Üdv és siker mindenkinek! Korábbi levelemben Annának gyomorsavtultengés kompenzálására RENNIE tablettát javasoltam. Gondolom ez nem okoz zavart az emésztőrendszerben és a gyomorban, ha egyébként kellő rendszerességgel eszik. Füles :)

#14 2005. 05. 03. - 20:43:08

Szia Anna! Gyomorsav tultengésre javaslom a "Rennie" tablettát. Nem kell az emésztést segitő Digestif változat csak a normál. Este ha ég a gyomrod, 1 tablettát elrágsz és szénsavmentes bő vizzel leöblited . Nyugodtan fogsz aludni. Minden gyógyszertárban kapható. Próbáld tovább, sikerülnie kell !!!!!! :)

#15 2005. 05. 03. - 20:34:55

Szia Csábird (Csá Bird ? ), Én is félretettem a borocskát, 6 napig minden rendben ment, de a hétvégén családi okok miatt szüneteltettem a felfügesztést (!). Ugy gondolom fog ez menni. Legfeljebb 2-3 hetente vétkezem egy kicsit.. Sok sikert a programod végrehajtásához. Neked van aki segit ? Pszichésen és fizikai főzésben? Üdv: Füles

#16 2005. 05. 03. - 19:11:36

Kedves Anna36! Én is már régóta szeretnék lefogyni,de az ismerősök által ajánlott koplaló és energiaszegény étrendtől az ember csak szenved. Egy idő után beleun az ember a sikertelenségbe és mindent megesz ami a hűtőben van.Én is szenvedtem a gyomorsavtól az orvosom,pedig azt mondta,egyek kekszet.Ugye milyen vicces? Én rátalátam egy új megoldásra,már fogytam is tőle.Nem éhezem,nem ég a gyomrom és egészségesen fogyhatok. Ha érdekel mi az,Írj?! :) kissjulianna@vipmail.hu

#17 2005. 05. 03. - 09:22:11

Kedves anna36! Én is hasonló cipőben járok, ne add fel!!! Már sokmindent kipróbáltam, amire ilyen esetben oda kell figyelni, hogy az olyan ételek, melyek a savat lekötik, ne maradjanak ki az étrendből. Nekem bejött a krumpli, természetesen csak fözve, esetleg minimális olajon v. margarinon/vajon (főzés után) sütve; illetve a kalóriaszegény tésztás kaják. Azt is észrevettem, hogy ha kevesebb husit eszek, nem jelentkeznek olyan mértékben a tünetek. Kitartás!!!!!!!!!!

#18 2005. 05. 03. - 06:35:46

Szia Füleske, én egy borivó madár vagyok. :p De most a gyorsabb eredmények érdekében átmenetileg félreteszek mindenféle borocskát. Csábird

#19 2005. 04. 29. - 23:53:43

Sziasztok! Adipex, Regenon és Spiropent eladó!! ha kell írj

#20 2005. 04. 29. - 22:59:25

Szerbusz seven , én egy új hozzászóló vagyok ,szeretném kérdezni hogy mi az a Norbi 1,2 ,3 amit ti üzentek egymásnak. kösszi Erzsi

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: