Házipatika fórum: 65 kg szeretnék fogyni - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

65 kg szeretnék fogyni

#41 2005. 04. 16. - 09:49:11

Sziasztok, latom, itt masnak is hasonlo mennyisegu leadnivalo kiloja van, mint nekem. Papiron 41 kg felesleg van hivatalosan rajtam. Egy ingyenes allapotfelmeresen szamoltak ki. Nem hiszek semmiben, ami draga, es egesz eleten keresztul nem folytathato. Azt olvastam, ha pl. rendszeres sporttal 2 kg izmot fejleszt magara az ember lanya, az automatikusan egy evben 10 kg fogyast jelent. En jo szivvel 100 kg felett nem tudok ajanlani a Norbi updateten kivul semmit. A klasszikus sikerdietak ekkora sulynal nem jonnek nalam be, mert nem 5, 6 kgt kell fogynom. Olyat kell valasztani, ami honapokig betarthato problema nelkul. pusszantyu, Bird

#42 2005. 04. 15. - 09:23:28

Sziasztok! Én csak most kapcsolódtam be a fogyi progiba, de az a meglátásom, fogyni elsősorban attól lehet amit nem eszünk meg. Persze minden táplálkozásélettani szempontot figyelembe kell venni! Nem lehet vitamin és nyomelemhiányos a diéta, mert akkor betegségek jönnek. Az akupunktúra biztos használ, d főleg annak aki megkapja érte a nagy lóvét. Életmódváltással én is egyetértek, de azt a legnehezebb kivitelezni. A szokásokon kell elsősorban változtatni, és nagy önuralomra van szükség. de minden lehetséges. Én is adtam már le 15 kg-t 8 hónap alatt, de aztán fele visszajött fele idő alatt. Szóval észnél kell lenni. Mindenkinek sok kitartást!!!

#43 Horsa 2005. 04. 15. - 08:21:26

Szia, Seven! Hát az akupunktúrának sajnos ugyanolyan veszélyei vannak, mint a többi fogyinak. És valóban a túl gyors fogyás sem jó. Én az első héten 4 kilót fogytam, mikor akupunktúráztam, és az orvosom mondta, hogy lassítsak, tartsam be a kajatervet,mert ez így túl gyors. Érdekes, hogy a barátnőim, akikkel együtt jártunk oda, mind visszahízták azóta, amit leadtak, volt, aki többszörösen is :( Én ezen azért csodálkozom, mert baromi sokba került a kezelés, és én arra gondoltam, hogy ennyi pénzt nem dobhatok ki az ablakon, nem hízhatok vissza egy dekát sem. Minden reggel ráállok a mérlegre, hiába mondja nekem bárki, hogy nem szabad. Ugyanis így látom, hogy az előző napi kaják közül mi "hasznosult" túlságosan. Ha felfele mozdul a mérleg, akkor azonnal lekoplalom, mert azt már megtanultam, hogy 1 kilót könnyebb leadni, mint 14-et ;) Nekem a "nehéz napok" előtt volt a legvacakabb: ilyenkor 2 kilót is gyarapodhat az ember a vízvisszatartás miatt. Ettől totál kiakadtam mindig, pedig az orvos mondta, hogy ez ettől van, és természetes. Ami nálunk nagyon bejött, az a húsleves rettentő sok zöldséggel, tészta nélkül. Nem tudom, szereted-e a húslevest, nálunk ez kiváló fogyis vacsora. A fiúk megesznek belőle 2 tányérral is, jóllaknak, és mégse híznak :) Majd meséld el, miket eszel, hátha kapunk tőled jó tippeket. Horsa

#44 seven 2005. 04. 14. - 17:01:01

Szia Horsa! Köszi a biztatást! Persze, hogy beszámolok majd a kilókról, meg arról, hogy sikeresen működik-e, amit kitaláltam. Nagyon sokat kellene foynom. :$ :'(' Nem véletlen, hogy ebbe a témába kapcsolódtam most be.... Egyszer már én is fogytam akupunktúrával, csak akkor bután csináltam; nagyon gyorsan és sokat fogytam, nagyon legyengült a szervezetem. Sokáig betegeskedtem utána. De a tűk tényleg jól működtek!!! :) Írj Te is majd ezekről az utolsó kilókról, hogy boldogulsz velük. ( De jó Neked, hogy már az utolsóknál tartasz! ) Továbbra is rossz étvágyat, de jó kedvet!!! ;) :) :d seven

#45 Horsa 2005. 04. 14. - 12:22:39

Hello Seven! Mennyit kell leadnod? Szerintem jó terved van, ez működni fog. Tényleg csak az életmód váltás működik, különben visszajönnek a kilók :( Az én családom súlyosabb tagjai szépen fogyogatnak egy kb. olyan étrenddel, amit leírtál. Hajrá Neked, jövök néha szurkolni. Nekem már "csak" 5-6 kilót kellene leadni, de az a rémes, hogy minél jobban megközelíted az ideális súlyodat, annál jobban ragaszkodnak hozzád a fránya kilók :( Ilyenkor már sokszor hónapokig is tanyázik az ember lánya egy-egy fogyókúrás platón, és ilyenkor nagy a kísértés, hogy hogy mindenből elegünk legyen, és befaljunk egy kis ezt-azt ;) Szóval, csak így tovább! Nekem is a duci tréninget ajánlotta a doktor néni az elején, jó kis kazetta az. Van egy másik is, asszem duci tréning Fannyval vagy valami ilyesmi. Nahát, az nagyon könnyűnek tűnik, pedig nem az, és jól megmozgatja az ember popóját :) Számolj be az eredményekről! Majd én is írok. Szia Horsa

#46 seven 2005. 04. 13. - 18:49:54

Szia Anna! Sziasztok Mindannyian! Sajnos én is hasonló cipőben járok. Egy halom súlytól kellene megszabadulnom - most már nem csak esztétikai szempontok miatt, hanem egészségügyi gondjaim is jelentkeznek. Támogassuk egymást legalább így a neten, hátha sikersebbek leszünk. :) Szerintem is teljes életmódváltásra van szükség, mert én is már mindenféle fogyit kipróbáltam, ideig-óráig működött, de aztán minden visszajött, sőt még némi plusz is. :'(' Most egyelőre én azzal próbálkozom, hogy egy nagyon könnyű reggeli, normál ebéd (menü) és attól kezdve csak Norbi 1-es kódjelű kaják jöhetnek szóba, de az is csak akkor, ha már nagyon éhes vagyok. Most csak pár napja kezdtem el, és a jövő héttől már valamit mozogni is akarok mellé ( szobabicikli / Norbi:"duci" kazettára torna/ úszás, vagy amit birok...) Nem tudom, ez így mennyire jön be, majd beszámolok. Mindenkinek rossz étvágyat! :d :d :d Sziasztok!!! seven

#47 Horsa 2005. 04. 13. - 15:51:12

Szia, Anna! Csatlakozom az előttem szóló véleményéhez: szerintem is segítséget kellene kérned ekkora súlytöbblethez - persze, ha engedi a pénztárcád. Sajnos az akupunktúra nem olcsó mulatság, de nagyon jó segítség, ha hozzáértő, jó orvoshoz mész, és tényleg el vagy szánva a fogyásra. Nagy súlytöbbletnél a Norbi módszer is jó szerintem, jól választottál. Csak arra kell vigyázni, hogy Norbi nem hangsúlyozta eléggé, hogy egy idő után azért a mennyiségekkel sem árt vigyázni. És aki fogyni akar, az CSAK 1-es kódú kaját egyen. A kollégáim közül páran azt képzelik, hogy ehetnek egész délelőtt tortát, mert Norbi megengedi, aztán csodálkoznak, hogy nem fogynak egy cseppet sem. Gratula az elhatározásodhoz, szurkolunk neked! Számolj be az eredményről! A 90 napos diétáról olvastál? Sok ember volt, akinek segített. Az is inkább nagy kezdősúlynál működik. Szóval, vannak módszerek, csak tarts ki valamelyik mellett következetesen. Én akupunktúrával kezdtem fogyni, segített, hogy betartsam a diétát. De több hónapig tartott, míg szép lassan leadtam 14 kilót. Tartom ezt a súlyt több mint fél éve, de nem egyszerű, mert a súly megtartása is nehéz :( Én most a 90 napos diétába szerettem bele, azt kezdtem el. Ne add fel, és ne veszítsd el a kedved, amikor beáll egy-egy fogyókúrás plató. Horsa

#48 2005. 04. 13. - 13:08:43

Szia Anna! Maximálisan átérzem problémádat, mert én is ilyen hatalmas súlytöbblettel kinlódom. Van egy kis betegségháttere is. Ha időben segitséget kaptam volna, akkor nem jutottam volna idáig. Amikor már diagnosztizálták a betegségemet késő volt, 60 kg súlytöbblet. Veled ellentétben semmilyen fogyókura / ami csak elképzelhető / nem hozott eredményt, iszonyú sokat szenvedtem, testileg, lelkileg. Tavaly végre rátaláltam egy akupunkturával foglalkozó doktornővel, akitől nagyon sok segitséget kaptam és olyan eredményeket értem el, ami eddig elképzelhetetlen volt. Azóta az egész életvitelemet átrendeztem, jó érzem magam, boldog vagyok és ez energiát ad ahhoz, hogy teljesen másképp élve a súlyom csak egyre csökkenjen. Kivánom Neked, hogy Te is megtaláld a megfelelő gyógymódot és azt az embert aki segiteni tud, mert annálkül nem megy. Egyedül, segitség nélkül 2-3 kg plusszal meg lehet küzdeni, de ahol már ennyi van.-!!! Üdv. Frutti :)

#49 LunaPiena 2005. 04. 13. - 09:16:38

Sziasztok! Visszaeső "bűnös" vagyok, ezzel kezdtem. Egyszer már sikeresen lefogytam 53 kg-ot egy év alatt. Aztán lelkileg lezuhantam, s nagyrészét visszaszedtem. Borzalmas volt az érzés !! Most ismét csinálom másfél hónapja, már kétszemjegyű a fogyásom. De nagyon sok van még vissza, talán nem kell ennyit, de az ideális súlyom ennyire van tőlem. Olyan sorstársakat várok ide elsősorban, akiknek nagyobb súlyfeleslege van. Ez már elég komoly eü. gond is. Ez egy speciálisabb probléma, mint pár kg leadása. /DE! Ez nem zárja ki, hogy más is írjon véleményt, tapasztalatot, s kérdezzen, vagy bármi........:)))/ Jelenleg a norbis módszerrel ismerkedem, mert nem tilt jószerivel semmit, "csak" az a fontos, hogy mit mikor eszünk. Ilyen nagy sülyoknál már sajnos nem elég a fogyókúra, itt életmód-váltás kell, ami EGÉSZ ÉLETÜNKRE SZÓL. Egyként a visszaesés esélye közel 1oo %-os sajnos. Várlak benneteket szeretettel, s sok megértéssel! Üdvözlettel: Anna

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: