Házipatika fórum: mell rekonstrukció - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

mell rekonstrukció

#1 Catella 2014. 08. 26. - 14:13:54

Minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

#2 antalnege 2014. 05. 27. - 21:15:24

Sziasztok! Két éve bal oldali emlő eltávolításom volt, mert egy rosszindulatú kis csomót fedeztem fel a mellemben. Az orvosom javaslatára vártam a rekonstrukciós műtéttel eddig. Most szeretnék egy megbízható, jó orvost keresni aki elvégezné nekem. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna ajánlani egy dokit.

#3 takacsmarcsy 2014. 02. 08. - 20:09:59

Kedves trixibb!

Szeretnék Tőled kérdezni privátban, megadnád az email címedet? Az enyém: takacsmarcsy@gmail.com

#4 vtimcsi 2014. 01. 26. - 13:41:52

Sziasztok!
13-án megtörtént a hátlebeny előreforgatása.Nem fájt minden rendben ment,8 éjszakát voltam kórházban,mert jött a savó és addig nem lehetett kivenni a dréncsövet.Hétfőn lesz két hete,hogy volt a műtét.Elől szép halmocskám lett,17 évesen ekkora cicim volt! :)A varrat még bennem van,majd kedden veszi ki Győri doktor úr.Azt vettem észre,hogy a hátam nagyon hamar elfárad.Kb 3 óra háztartási munkát birok,utána iszonyatosan megfájdul.Nem a seb fáj,hanem a jó oldalam.Most egyenlőre úgy van ahogy gondoltam,a műtött oldalam a hátamon kisimult a másik oldalon zsírpánktól hullámos.Remélem a hátfájás javulni fog,mert ez borzalmas.

#5 vtimcsi 2014. 01. 10. - 08:14:55

Köszönöm szépen gyors válaszodat!
E-mail címem:vtimea76@citromail.hu
Melltartóról adott tanácsot is köszönöm megfogadom!
Puszi!

#6 ovicska 2014. 01. 10. - 08:01:58

Üzenet megtekintéseIdézve: vtimcsi - Dátum: 2013. december 14. - 10:30:06

Élnzést,Ovicskát akartam írni! :)

1. hátizomlebeny átforgatás
2. 3 hónap múlva inplant beültetés
3. 3 hónap múlva a másik mell hozzáigazítása és mellbimbó képzés.

Mivel gondolom a melled is nagy, szükség lesz kompressziós melltartóra a 2. műtét után éjjel-nappal 3 hétig kb. Ezt írasd fel az onkológusoddal receptre és az Anitában kiválthatod. 2 db kell.
Nekem 95D-s cickóim lettek.

#7 ovicska 2014. 01. 10. - 07:57:43

Üzenet megtekintéseIdézve: pettyes - Dátum: 2014. január 09. - 22:10:32

Az említett orvosok mit mondtak a félelmeidre? Szerintem őket kellene erről megkérdezni elsősorban.

A metszés pont a melltartó alatt van, de alig látszik.
Dr Győrinek nagyon jó keze van, bízhatsz benne. nem vagyok torz hátul sem !!!!!!!!!!!!!!!!
Ha adsz emailcímet, küldök fotót, mire képes ez a doki. Meg vagyok elégedve vele.
Jó 10 év múlva célszerű lesz a másikba is inplantot rakatni - , mert idővel az egészséges öregszik, míg a felépített hegyelni fog :-))
Én sem vagyok egy nádszál...........90-en felül.

#8 vtimcsi 2014. 01. 10. - 05:54:36

Köszi hogy válaszoltál!
Megkérdeztem mindkét dokit,és az egyikőjük azt mondta hogy jogos a kérdés,igen más lesz.Tán annyira nem feltűnően,a másik kikerülte a választ,elkezdett beszélni a metszés helyéről pedig én nem arra vagyok kíváncsi!Kunos doki állandóan közbe szólt a mondandómba,jó ha egy valamit hagyott végig mondanom.

#9 pettyes 2014. 01. 09. - 22:10:32

Az említett orvosok mit mondtak a félelmeidre? Szerintem őket kellene erről megkérdezni elsősorban.

Üzenet megtekintéseIdézve: vtimcsi - Dátum: 2014. január 09. - 21:35:49

Sziasztok!
Győri Sándor doktor úr vállalja a műtétet hátlebenyből.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy ilyen esetben a hátam mennyire lesz asszimetrikus.Eléggé meghíztam,"hurkák" lettek a hátamon,zsírpárnás lett és ez elég feltünően látszik,eltakarni nem tudom.Attól félek,hogy az egyik oldalam kisimul,a másik "hullámos "marad".Most hátul leszek torz nem elől?
Megvolt az első és utolsó találkozásom Kunos doktor úrral.95 kiló vagyok,de kicsi a hasam a haslebenyes műtéthez.Nov 20-án úgy hívtak be műtétre hogy nem is látott!Ezelőtt másfél évvel Gulyás doktor úr és csapata szerint a hasilebenyes műtét lett vclna alkalmas,akkor azt mondták hogy nagyobb mellem lesz mint az eredeti,most Kunos doktor úr szerint kisebb lenne!Hát értem én ezt?
Győri doktor úr hétfőn műt,jól csinálom?Vagy jobban tájékozódnom kellett volna?Hú nagyon félek a felemásságtól most is ez a helyzet,egy képet se láttam ahol duci hölgynek a hátából lett új cici!
Hátha válaszol valaki,puszi!

#10 vtimcsi 2014. 01. 09. - 21:35:49

Sziasztok!
Győri Sándor doktor úr vállalja a műtétet hátlebenyből.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy ilyen esetben a hátam mennyire lesz asszimetrikus.Eléggé meghíztam,"hurkák" lettek a hátamon,zsírpárnás lett és ez elég feltünően látszik,eltakarni nem tudom.Attól félek,hogy az egyik oldalam kisimul,a másik "hullámos "marad".Most hátul leszek torz nem elől?
Megvolt az első és utolsó találkozásom Kunos doktor úrral.95 kiló vagyok,de kicsi a hasam a haslebenyes műtéthez.Nov 20-án úgy hívtak be műtétre hogy nem is látott!Ezelőtt másfél évvel Gulyás doktor úr és csapata szerint a hasilebenyes műtét lett vclna alkalmas,akkor azt mondták hogy nagyobb mellem lesz mint az eredeti,most Kunos doktor úr szerint kisebb lenne!Hát értem én ezt?
Győri doktor úr hétfőn műt,jól csinálom?Vagy jobban tájékozódnom kellett volna?Hú nagyon félek a felemásságtól most is ez a helyzet,egy képet se láttam ahol duci hölgynek a hátából lett új cici!
Hátha válaszol valaki,puszi!

#11 vtimcsi 2013. 12. 14. - 10:30:06

Üzenet megtekintéseIdézve: vtimcsi - Dátum: 2013. december 14. - 10:28:25

Szia Ovcsika!
Köszi szépen!Pont a Honvéd Kórházra gondoltam én is,hogy ott kellene megpróbálnom!Időpontot kell kérni?
Neked milyen helyreállításod volt?Mennyit kellett várnod?
Szia

Élnzést,Ovicskát akartam írni! :)

#12 ovicska 2013. 12. 03. - 07:18:26

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2013. november 03. - 17:21:56

Hidd el, egyre jobb lesz, türelem ;) A hónod alja még ödémás, lassan majd lelappd, de nem teljesen, mert ugye ott most több szövet van, ott húzták előre a lebenyt. De nem fog később zavarni, hidd el!

Engem is a Honvédban plasztikáztak. Debreceni nagyon régóta ott van, jó keze van. Csatlakozok az előzőhöz, majd lelappad.De marad némi többlet.

#13 ovicska 2013. 12. 03. - 07:16:13

Üzenet megtekintéseIdézve: szepibaba - Dátum: 2013. november 23. - 16:28:47

Sziasztok! Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de hátha valaki tudja a választ:ha szegedi vagyok és Pesten szeretném a rekonstrukciót csináltatni/mastectómia után/akkor a TB azt is fizeti??

A Honvédban a tb fizeti.

#14 Catella 2013. 12. 01. - 22:03:20

Üzenet megtekintéseIdézve: szepibaba - Dátum: 2013. november 23. - 16:28:47

Sziasztok! Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de hátha valaki tudja a választ:ha szegedi vagyok és Pesten szeretném a rekonstrukciót csináltatni/mastectómia után/akkor a TB azt is fizeti??

Elvben már 2 éve van új tv, ami alapján ki vannak jelölve a kórházak. Ennek ellenére mostanában is sok ismerősöm ment máshová. Ha fogad a doki, akkor utólag nem lesz gond. De nézz utána, melyik kórházban csinálják OEP-re, mert nem mindenhol.

#15 szepibaba 2013. 11. 23. - 16:28:47

#16 trixibb 2013. 11. 17. - 19:50:10

Sziasztok!

Nekem januárba volt a hasilebenyes műtétem, amit Pécsen dr. Pavlovics Gábor csinált, első fázis remekül sikerült.
Nagyon szép cicit csinált!!!!!!!!!!!!!!!
Most indulok decemberbe a bimbó és a másik mell hozzá igazítására. Még nem konzultáltunk ez ügyben, ezért innen várok némi információt és lehetőségeket, hogy aztán vele a helyes megoldást kitaláljuk.
Köszönöm ha valaki visszajelez.
Beatrix

#17 Catella 2013. 11. 03. - 17:21:56

Üzenet megtekintéseIdézve: spurcli - Dátum: 2013. október 04. - 10:16:40

Sziasztok!
Végre egy fórum ami működik is! Szeretnék tapasztalatokat kérni a helyreállító műtéttel kapcsolatban.
Nekem a Honvéd Kórház Plasztikáján a Debreceni doktorúr csinálja hátizom előreforgatással. 2 hete vagyok túl az első lépésen. Nagy keresgélést nem végeztem ugyan csak azt tudtam hogy ott akarom csináltatni. Ismertek valakit akinek a Doktor Úr már csinált ilyet? Nekem most még elég fura, hogy mi lesz ebből és még mindíg fáj a műtét helye. Főleg a hátamon lévő. Meg a hónom alatt van egy hatalmas pukli, az elmúlik vagy ott marad. Szörnyen kényelmetlen mert nem tudom a kezem rendesen letenni. Kérem akinek van tapasztalata segítsen!
Előre is köszi!

Hidd el, egyre jobb lesz, türelem ;) A hónod alja még ödémás, lassan majd lelappd, de nem teljesen, mert ugye ott most több szövet van, ott húzták előre a lebenyt. De nem fog később zavarni, hidd el!

#18 erka2010 2013. 10. 20. - 13:18:40

Üzenet megtekintéseIdézve: spurcli - Dátum: 2013. október 04. - 10:16:40

Sziasztok!
Végre egy fórum ami működik is! Szeretnék tapasztalatokat kérni a helyreállító műtéttel kapcsolatban.
Nekem a Honvéd Kórház Plasztikáján a Debreceni doktorúr csinálja hátizom előreforgatással. 2 hete vagyok túl az első lépésen. Nagy keresgélést nem végeztem ugyan csak azt tudtam hogy ott akarom csináltatni. Ismertek valakit akinek a Doktor Úr már csinált ilyet? Nekem most még elég fura, hogy mi lesz ebből és még mindíg fáj a műtét helye. Főleg a hátamon lévő. Meg a hónom alatt van egy hatalmas pukli, az elmúlik vagy ott marad. Szörnyen kényelmetlen mert nem tudom a kezem rendesen letenni. Kérem akinek van tapasztalata segítsen!
Előre is köszi!

Szia Spurcli!

És minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

#19 spurcli 2013. 10. 04. - 10:16:40

Sziasztok!
Előre is köszi!

#20 liza11 2013. 07. 30. - 18:17:50

Szeretném felvenni a kapcsolatot olyanokkal akiket a Kék golyóban műtöttek ,vagy fognak műteni
(rekonstrukciós műtét) :unsure: :unsure:Küldj emailt

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: