Házipatika fórum: mell rekonstrukció - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

mell rekonstrukció

#21 liza11 2013. 07. 21. - 23:46:30

Üzenet megtekintéseIdézve: bodza59 - Dátum: 2013. június 27. - 19:22:10

Szia Zsuzsi! Sajnos én még nem tudom véleményezni a dolgaid, de igen örülnék, ha írnál nekem az expanderes beavatkozásodról, ha már megvolt.Én is hozzá vagyok előjegyezve. Köszi előre is. Tünde

Szia Tünde!
Engem is ő fog műteni
jövő hónap elején hátizom átforgatással.
Neked van már időpontod?
liza11

#22 bodza59 2013. 06. 30. - 07:47:17

Üzenet megtekintéseIdézve: bodza59 - Dátum: 2013. június 27. - 19:45:50

Szia! Tudnál mondani valamit a mellbimbó kialakításáról? Honnét plasztikáznak? Milyen hosszú a műtét? Az implantátum behelyezése után mennyi időre végzik el ezt az utolsó beavatkozást? Köszi a válaszod. bodza59

#23 kismari2009 2013. 06. 29. - 17:51:50

Üzenet megtekintéseIdézve: komissarlajos - Dátum: 2013. április 16. - 21:05:05

Tisztelt Cím!
Felhasználom az alkalmat, hogy egy embertől megóvjam: ez dr Mengele tizedesgyöry.
Természetesen, ha van a zsebében 2-3 millió HUF akkor nyugodtan forduljon hozzá. Amennyiben nincs, akkor ön nemecsekernő.

Tisztelt Lajos!

Remélem sikerül Önnel kapcsolatba lépnem, mert szeretnék néhány információt kérni Dr. Tizedesről. Nagyon kérem, ossza meg velem tapasztalatait. címem: maria.2009@freemail.hu

Üdv.maria

#24 bodza59 2013. 06. 27. - 19:45:50

Üzenet megtekintéseIdézve: gyongyszem01 - Dátum: 2013. február 22. - 13:59:01

Szeretném elmondani, hogy van lehetőség mell rekonstrukciós műtét utáni mellbimbo udvar kialakítására sminktetoválással. Igy nem kell attól tartani, hogy a mellforma van csak, orvos-kozmetológiai sminktetoválással ez elérhető !

Szia! Tudnál mondani valamit a mellbimbó kialakításáról? Honnét plasztikáznak? Milyen hosszú a műtét? Az implantátum behelyezése után mennyi időre végzik el ezt az utolsó beavatkozást? Köszi a válaszod. bodza59

#25 bodza59 2013. 06. 27. - 19:27:47

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2013. június 17. - 13:10:51

Én az 50. szülinapomra kaptam az újat :P
Engem nem lelkileg viselt meg a protézis, hanem az első nyár, amikor tomboltak a hőhullámok, és a protkó alatt napi 24 órában vizes volt a bőröm. Én akkor határoztam el, hogy lesz rekonstrukció.

Szia Catella! Nekem most lesz az első beavatkozásom,ami expanderrel történik majd, amit több beavatkozás követ. Én már elmúltam 50 éves és érdekelne, hogy milyen jellegű volt a beavatkozásod és hogy vagy megelégedve a rekonstrukcióval. Ha úgy gondolod megírom az e- mail címem is..megköszönném, ha válaszolnál. bodza59

#26 bodza59 2013. 06. 27. - 19:22:10

Üzenet megtekintéseIdézve: zsuzsi169 - Dátum: 2013. május 03. - 14:42:27

Sziasztok!

Nekem 2012. márciusban volt a műtétem, most voltam a Kunos Csabánál konzultáción. Szimpatikus volt nagyon. Többen említettétek a nevét. Nekem expanderrel állítaná helyre a mellem,szeretném megkérdezni milyen a tapasztalatotok vele és a munkájával kapcsolatban? Mennyire vagytok elégedettek az eredménnyel? Akkor is érdekelne a véleményetek, ha más módszerrel műtött...

Előre is köszönöm:
Zsuzsi

Szia Zsuzsi! Sajnos én még nem tudom véleményezni a dolgaid, de igen örülnék, ha írnál nekem az expanderes beavatkozásodról, ha már megvolt.Én is hozzá vagyok előjegyezve. Köszi előre is. Tünde

#27 Catella 2013. 06. 17. - 13:10:51

Én az 50. szülinapomra kaptam az újat :P
Engem nem lelkileg viselt meg a protézis, hanem az első nyár, amikor tomboltak a hőhullámok, és a protkó alatt napi 24 órában vizes volt a bőröm. Én akkor határoztam el, hogy lesz rekonstrukció.

#28 liza11 2013. 06. 16. - 21:51:36

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2013. június 16. - 18:25:44

Küldtem ;)

Szia Catella!
Nagyon köszönöm a képeket,a végeredmény nagyon szép.
Már nagyon várom hogy nekem is ilyen legyen.Ha minden
sikerül talán két hónap mulva lesz az első műtétem.
Két és fél évig vártam rá.Bár már ötven három évesen
,de nem tudom így magam elfogadni.jó hogy van ez a fórum
nem érzi az ember olyan elveszettnek magát.
Köszi
Erzsi :)

#29 Catella 2013. 06. 16. - 18:25:44

Üzenet megtekintéseIdézve: liza11 - Dátum: 2013. június 15. - 21:06:23

Szia saccra!
Köszönöm hogy írtál.A címem:lujza1960@freemail.hu
Előre is köszönöm
E :) rzsi

Küldtem ;)

#30 liza11 2013. 06. 15. - 21:06:23

Szia saccra!
Köszönöm hogy írtál.A címem:lujza1960@freemail.hu
Előre is köszönöm
E :) rzsi

#31 Catella 2013. 06. 15. - 17:14:37

Üzenet megtekintéseIdézve: liza11 - Dátum: 2013. június 12. - 15:31:46

Szerbusztok Kedves Fórumozók!
Nagyon megállt itt a pörgés,de azért remélem van még itt aki rekonstrukcióra vár.
Nekem a Kék Golyóba lesz augusztusban hátizom átforgatással.Aki már túl van ezen a műtéten szivesen
olvasnám a tapasztalatait,ha képeket is kaphatnák ,milyen a végeredmény nagyon örülnék neki.
Előre is köszönöm.
liza

Liza, ide nem lehet már képet tenni :angry: Ha adsz címet, küldök.
Tapasztalataimat megtalálod, ha megkeresed a fórum legelejét, saccra a 2-3. oldaltól.

#32 liza11 2013. 06. 12. - 15:31:46

Szerbusztok Kedves Fórumozók!
Nagyon megállt itt a pörgés,de azért remélem van még itt aki rekonstrukcióra vár.
Nekem a Kék Golyóba lesz augusztusban hátizom átforgatással.Aki már túl van ezen a műtéten szivesen
olvasnám a tapasztalatait,ha képeket is kaphatnák ,milyen a végeredmény nagyon örülnék neki.
Előre is köszönöm.
liza

#33 edina72 2013. 06. 10. - 16:47:55

Tisztelt Akárki11!
Engedje meg,hogy Catellát a védelmembe vegyem!Bizonyára elkerülte a figyelmét,ez nem egy szépészeti fórum,hanem egy mell rekonstrukciós fórum!Kérem olvasson utána,hogy mi a különbség!Itt több,mint 1 évig "műtögetik"a pácienseket!Nem holmi egyéni döntés alapján.Itt nem nagyobb műmelleket szerettek volna a páciensek,hanem hátizomból,hasizomból a levett mell helyett újat.Ezt a műtétet a Tb támogatja.Én személy szerint még nem műttettem meg magam,lehet nem is fogom.Catella az elsők közt volt a fórumon aki ezt megtette,és velünk meg is osztotta,ha kellett fényképekkel!Ha Ön is rekonstrukción esett át,és nem sikerült,kérem írja le a történetét,hogy mi is tanulhassunk belőle!
Tisztelettel:Edina

#34 akarki11 2013. 06. 08. - 17:08:55

Még csak annyit, hogy szerintem nagyon is elgondolkodtató, hogy ennyire megoszlanak róla a vélemények!Vajon miért törölték a másik fórumot?Azért, mert szidták az emberek, akiket hosszú hónapig kínzott!Az a kemény, hogy a szépészeti műtét nem arról szól, hogy valakit minden hónapban kínozzanak.Én vagyok az ember aki igen is ki fog állni az igazáért és remélem sokan fognak nekem szurkolni!

#35 akarki11 2013. 06. 08. - 16:42:18

Catellának meg csak annyit majd akkor magyarázz ha befeküdtél a kezei alá én pl sajnos megtettem 700.000 ft-ért és a végeredmény, hogy fél éve műtögetnek!Nem csak ketten vagyunk Lajossal aki így járt nála.Az orvosi magatartásáról meg aztán ne is beszéljünk.Katasztrófa minden alkalommal órákat várni rá áhh regényt lehetne róla írni!

#36 akarki11 2013. 06. 08. - 15:35:54

Kedves Lajos én megértem a problémád és totál igazad van add meg lécci az email címed szeretnék veletek beszélni!Ugyan abban vagyunk sajna amiben ti!

#37 Catella 2013. 05. 21. - 23:08:14

Nem tudom, milyen érdekből tenném... védeni meg miért akartam volna, amikor nem is ismerem?

A nemtudomki -mármint én- nem orvos, hanem egy érintett, aki szintén átesett előbb 2 lépcsőben a masztektómián, utána a rekonstrukció 3 műtétjén :angry: Egyik sem volt leányálom, elhiheti.

És főleg nem silányítottam semmit. Miután milliókat emlegetett, meg sem fordult a fejemben, hogy rekonstrukciós műtét volt, mivel azt támogatja az OEP. De igazából most sem írta, milyen műtét volt.

Biztos van oka az indulatának, de ha csak szimplán lemengeléz valakit (lehet, hogy más szót használt), abból miért gondolja, hogy más is megérti? Az én "indulatom" csak a stílusnak szólt, mert ettől nem vagyunk előrébb.
Nyugodtan írja le, mi volt/van a gond, ez a fórum pont erre való, hogy elkerüljük az ilyen helyzeteket.
Állami intézményben, vagy magánrendelésen történt? Ha magánban, akkor miért? Ha kórház, akkor nem adtak időpontot? Miért a honlapra kell hagyatkozni?

#38 komissarlajos 2013. 05. 19. - 18:12:01

Tisztelt Catella!

Ön nagyvonalúan plasztikai műtétté silányította le a mi problémánkat! Könnyen teheti mert indulatból, vagy érdekből tette ezt.
Tisztelt nemtudomki!
Egy lelketlen, csak a 400 000 - 600 000 Ft-ért figyelmes orvost véd meg, (bár 3-4 kuncsafttal beszélgetek 3 hónapja a volt Megyei Kórház folyosóján, kik fél milliókat dugtak a zsebébe és nem gyógyulnak.)
Röviden: vagy jön vagy nem az ambuláns rendelésére. (A honlapon természetesen nem jó a rendelési időpont.)
Ha jön, 1-2 óra késéssel akkor még nincs baj, csak a rá váró 40-50 beteg ijesztő.
Aztán, ha beugrik egy fizető páciens, akkor elmegy műteti. Te meg várjál este 7 óráig, amikor a takarító-személyzet kizavar a rendelőből.
És van aki Veszprémből jött, Nagyatádról stb...
Tisztelt Catella!
Nem plasztikai műtétről beszélek!

#39 komissarlajos 2013. 05. 17. - 19:52:40

Tisztelt Catella!
Amennyiben valós képet szeretnél kapni dr. Tizedes György „munkásságáról“ Pécsett, (már mint egészségügyi műtétekkel kapcsolatban, és nem milliós mellműtétekről beszélünk) úgy szívesen leírom hónapok óta tartó kálváriánkat az aranykezű dr. úrról.

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2013. március 06. - 21:02:54

Én olyan plasztikai sebészt keresnék, aki tuti jó szakember, akiben megbízok, mind szakmailag, mind emberileg, nem érdekel ha az OEP támogatást el is vesztem..(nem mintha dagonyáznék a pénzben..:D ) de Ti már csak tudjátok milyen érzés, ha egy nő, újra nőnek szeretné magát látni..
Hallottam már Pécsett Tizedes dokiról is, mondjuk pont az ország másik végén lakik..:D
Megköszönném, ha esetleg orvosokat, esetleg képeket tudtok Nekem ajánlani, küldeni..:)

Nekem 2009-ben készült Győrben(Dr Kővári), nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. De úgy tudom, OEP-re már csak a kevés kijelölt helyen végzik, a Balatontól északra lévő terület már teljesen a bp-i Szt. Imréhez tartozik :(
Amikor tavaly átalakították a fórumot, minden kép eltünt :angry: :angry:
Ha adsz címet, küldök képet.
Zsuzsa

#40 zsuzsi169 2013. 05. 03. - 14:42:27

Sziasztok!

Nekem 2012. márciusban volt a műtétem, most voltam a Kunos Csabánál konzultáción. Szimpatikus volt nagyon. Többen említettétek a nevét. Nekem expanderrel állítaná helyre a mellem,szeretném megkérdezni milyen a tapasztalatotok vele és a munkájával kapcsolatban? Mennyire vagytok elégedettek az eredménnyel? Akkor is érdekelne a véleményetek, ha más módszerrel műtött...

Előre is köszönöm:
Zsuzsi

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: