Házipatika fórum: mell rekonstrukció - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

mell rekonstrukció

#41 Catella 2013. 04. 19. - 22:48:20

Üzenet megtekintéseIdézve: komissarlajos - Dátum: 2013. április 16. - 21:05:05

Tisztelt Cím!
Felhasználom az alkalmat, hogy egy embertől megóvjam: ez dr Mengele tizedesgyöry.
Természetesen, ha van a zsebében 2-3 millió HUF akkor nyugodtan forduljon hozzá. Amennyiben nincs, akkor ön nemecsekernő.

Ha venné a fáradtságot, és elolvasná a címet, akkor láthatná, hogy ez az oldal nem szépészeti műtétekről szól, hanem rekonstrukcióról. Ha nem tudja, mi az, lehet keresgetni a neten B) De azt megsúgom, hogy a páciens részére ez ingyenes, innentől kezdve semmi értelme a beírásának :P
Remélem, a továbbiakban megkímél minket ettől a stílustól, üdv!

#42 komissarlajos 2013. 04. 16. - 21:05:05

Tisztelt Cím!
Felhasználom az alkalmat, hogy egy embertől megóvjam: ez dr Mengele tizedesgyöry.
Természetesen, ha van a zsebében 2-3 millió HUF akkor nyugodtan forduljon hozzá. Amennyiben nincs, akkor ön nemecsekernő.

#43 pildik 2013. 04. 08. - 07:22:58

Üzenet megtekintéseIdézve: takacsmarcsy - Dátum: 2013. április 06. - 21:00:50

Szia Ildikó!

Én is Marcsi vagyok, korábban nem én érdeklődtem, de mivel írtad, hogy szívesen válaszolsz a kérdésekre, nekem is lenne néhány, mert enged 2 éve műtöttek, és én is Kelemen dokihoz szeretnék menni. Ha megtennéd, hogy megírod az email címedet, nagyon megköszönném. Üdv: Marcsi

Szia Marcsi!

Az emailem whipera@gmail.com.

Üdv: Ildikó

#44 marcsi68 2013. 04. 07. - 18:31:38

Szia Marcsi,gyere át a facre a csak csajok oldalra,nagyon jó a csapat és segitenek

#45 takacsmarcsy 2013. 04. 06. - 21:01:51

Üzenet megtekintéseIdézve: takacsmarcsy - Dátum: 2013. április 06. - 21:00:50

Szia Ildikó!

Én is Marcsi vagyok, korábban nem én érdeklődtem, de mivel írtad, hogy szívesen válaszolsz a kérdésekre, nekem is lenne néhány, mert engem 2 éve műtöttek, és én is Kelemen dokihoz szeretnék menni. Ha megtennéd, hogy megírod az email címedet, nagyon megköszönném. Üdv: Marcsi

#46 takacsmarcsy 2013. 04. 06. - 21:00:50

Üzenet megtekintéseIdézve: pildik - Dátum: 2013. április 05. - 12:54:35

Sziasztok!

Nagyon régen jártam itt. 2011 ben volt bal cici eltávolításom és most decemberben volt Kelemen dokinál Tram lebenyes átültetésem(hasból cicit). Ha valakinek van kérdése,szívesen segítek bármiben,keressen a facen, faces csoportban vagy mailen.
Ide elég ritkán jövök..

Pildik (Tóth Ildikó)

Szia Ildikó!

Én is Marcsi vagyok, korábban nem én érdeklődtem, de mivel írtad, hogy szívesen válaszolsz a kérdésekre, nekem is lenne néhány, mert enged 2 éve műtöttek, és én is Kelemen dokihoz szeretnék menni. Ha megtennéd, hogy megírod az email címedet, nagyon megköszönném. Üdv: Marcsi

#47 pildik 2013. 04. 06. - 12:23:19

Üzenet megtekintéseIdézve: marcsi68 - Dátum: 2013. április 05. - 14:38:26

Szia Ildikó,kerestelek a Facen de elég sok Tóth Ildikót találtam,az e-mail címed nem írtad
Sokat segitenél ha válaszolnál engem is a Kelemen fog müteni,és ezzel kapcsolatban kérdeznék
Írj ide ms.parduc@gmail.com
Köszi marcsi

Szia Marcsi!

Írt nekem vki a facen,ő is Marcsi és ugyanerről érdeklődik,nem tudom Te vagy-e az,ha nem akkor majd írok Neked is az email címedre,megvárom amíg a faces Marcsi válaszol,hátha Te vagy az...:)

Üdv: Ildikó

#48 marcsi68 2013. 04. 05. - 14:38:26

Szia Ildikó,kerestelek a Facen de elég sok Tóth Ildikót találtam,az e-mail címed nem írtad
Sokat segitenél ha válaszolnál engem is a Kelemen fog müteni,és ezzel kapcsolatban kérdeznék
Írj ide ms.parduc@gmail.com
Köszi marcsi

#49 pildik 2013. 04. 05. - 12:54:35

Sziasztok!

Nagyon régen jártam itt. 2011 ben volt bal cici eltávolításom és most decemberben volt Kelemen dokinál Tram lebenyes átültetésem(hasból cicit). Ha valakinek van kérdése,szívesen segítek bármiben,keressen a facen, faces csoportban vagy mailen.
Ide elég ritkán jövök..

Pildik (Tóth Ildikó)

#50 marcsi68 2013. 03. 30. - 21:32:42

Kedves Takács Marcsy,egy kicsit megkésve válaszolnék,sajnos még nincs ídő pontom,legközelebbi kontrol vizsgálatnál keresem meg a Kelement,és megprobálok mindent megtudni tőle mire számithatok.....egy év vették le a mellem,akor azt mondták körülbelül 1év után lehet róla szó,most volt egy éve,én kivártam,mert biztos negativ leletek és a szövetek teljes gyógyulásához szügség volt rá,de nem könnyü,én is mint sok sorstársam,szeretném vissza kapni a nőieségem.Azt nem tudom milyen technikát alkalmaz a Kelemen,csak azt hogy két lehetöség van vagy expanderes vagy a sajátszövetből,az utobbinak hosszabb a gyógyulás ideje,ezt már sikerült megtudnom.Igazán nem ismerem a doktor úrat pár alkalommal találkoztam vele és a munkáit sem ismerem,de nagyon jóbenyomást kelltett és azt mondják szépen dolgozik,de állitolag sokat kell várni a mütétre,volt olyan aki közel 2 éve hogy várja az uj cicijét,hosszú a váro lista.Én mindenkinek azt mondanám egy évet várjon a rekonstrukcioval,volt olyan akinak kiujult és ujra kellett müteni.Tudom hogy nehéz ídőszak,de érdemes várni.Április közepén már talán többet tudok,akora vannak meg a kontrol eredményeim.Sajnálom ha nem tudtam segiten.
Kivánok minden jót,ha van még kérdésed íde irj ms.parduc@gmail.com és ha tudok segitek.....Marcsi

Kedves Marcsi68!

Nekem 2 éve volt a műtétem, és az orvosom nekem is Kelemen doktort ajánlotta. Olvastam, hogy te is hasból szeretnéd megcsináltatni a melledet. Azt szeretném kérdezni, hogy Kelemen doki a szabad lebenyes technikával csinálja neked, vagy hasizomlebeny átforgatással? A másik kérdésem az lenne (még nem vettem fel az orvossal a kapcsolatot), hogy az orvossal történt konzultáció után, mennyi időt kellett várnod a plasztikai műtét időpontjára? Köszönöm a válaszodat! :)
[/quote]

#51 takacsmarcsy 2013. 03. 22. - 21:50:13

Kedves Marcsi68!

Nekem 2 éve volt a műtétem, és az orvosom nekem is Kelemen doktort ajánlotta. Olvastam, hogy te is hasból szeretnéd megcsináltatni a melledet. Azt szeretném kérdezni, hogy Kelemen doki a szabad lebenyes technikával csinálja neked, vagy hasizomlebeny átforgatással? A másik kérdésem az lenne (még nem vettem fel az orvossal a kapcsolatot), hogy az orvossal történt konzultáció után, mennyi időt kellett várnod a plasztikai műtét időpontjára? Köszönöm a válaszodat! :)

#52 kurtosimarta 2013. 03. 22. - 17:36:24

Üzenet megtekintéseIdézve: marcsi68 - Dátum: 2013. március 22. - 12:28:09

Szia Márti,csatlakozom az előttem hozzá szólóhoz,én is szeretem volna rögtön ujj cicit,de érdemes várni 1-2 évet,a negatív leletek után biztos végleges lesz,és nem kell újra műteni,sajnos sok sorstársam járt már úgy hogy a plasztikázott mell alatt kiújult a fránya dög
Marcsi

Szia Marcsi, hát nem tudom nagyon kikészített ez is, nem akarok mell nélkül élni ,ha lehet így is kiújult, pedig volt
sugár is,de nem tartotta be a kötelező sebészi szélt a műtétnél.
Nekem sajnos veszélyes a sok műtét, ezért szeretném az egy ülésest, és a női hiúság, lelkileg nagyon megviselne, mint
minden nőt. Persze , hallgatok az orvos véleményére . Puszi Márti
sing

#53 marcsi68 2013. 03. 22. - 12:57:28

Szia Beatrix,most olvasom hogy hasi lebenyes műtétre készültél te is,gondolom már túl vagy rajta.Kérlek írd meg a tapasztalatodat ( feher.viragok@gmail.com )Nekem egy éve volt a teljes eltávolítás,és most várom a helyre állító műtétet,de nagyon félek.....Meddig tart a műtét után a gyógyulás.....ha tudsz képet küldeni nagyon örülnék
Köszi Marcsi

A régi rendszerben, ha a névre kattintottam, ment a privi üzenet, most nem tudom elővarázsolni. Ha küldesz email címet, tudok küldeni képet. Szép estét Üdv Andi
[/quote]

#54 marcsi68 2013. 03. 22. - 12:41:56

Szia Ovicska,küldenél képet hogy sikerült a mütéted? Feher.viragok@gmail.com
Köszi Marcsi
Sziasztok!

Most éppen itthon vagyok lábadozni. Hétfőn műtöttek, lekicsinyitették és felvarrták a saját mellemet, amiben inplantátum van. Szeptemberben lesz a rekonstruált mellben az inplant csere nagyobbra és csúcsosabbra. Remélem végleg úgy marad.
14 éve rekonstruálták hátizomlebveny átforgatással + inplantátum betevéssel a mellemet, egyben a másikat hozzáigazították. 4 éve megint igazítani kellett a sajátomat, hiszen az ével múlnak és a mell megereszkedik,mig a rekonstruált áll, mint a cövek. 3 éve úgy döntöttünk a dokival, hogy inplantátumot teszünk a sajátba is, de kisebbet.
Idénre a mirigyek a kor múlásával töpörödnek, így hétfőn felvarrták.Szeptemberben a rekonstruáltat igazitják a sajátomhoz.

Ez mind logikus, de anno azt hittem, már többet nem kell plasztikára mennem. De most sem bánom, hogy megcsináltattam.Szeptemberben ismét korrekcióra vállalkozom.....................61 évesen. :rolleyes:

Kalkuláljátok be műtét előtt állók, ha továbbra is "szép" cicivel akartok élni - és miért ne? - akkor ezt be kell esetleg vállalnotok.
[/quote]

#55 marcsi68 2013. 03. 22. - 12:28:09

Szia Márti,csatlakozom az előttem hozzá szólóhoz,én is szeretem volna rögtön ujj cicit,de érdemes várni 1-2 évet,a negatív leletek után biztos végleges lesz,és nem kell újra műteni,sajnos sok sorstársam járt már úgy hogy a plasztikázott mell alatt kiújult a fránya dög
Marcsi

#56 marcsi68 2013. 03. 22. - 12:19:55

Kedves Marcsi04,köszönöm hogy írtál,igen az én műtétem komolyabb és összetettebb lesz,ezért is félek annyira,de remélem jó lesz az eredmény.
Még azt kérdezném mennyire látszik hogy nem a saját melled? Tapintással persze biztos érezhető a különbség
Marcsi

Szia !

Nekem Kelemen csinálta a rekonstrukciós műtétemet, de nekem expanderes megoldás volt. Magával az orvossal nagyon megvagyok elégedve. Én szép ciciket kaptam. Még az onkologián is azt mondták, hogy nagyon szép és Ők már biztos láttak egy párat. Nekem kb 1 hónap volt mire olyan állapotba kerültem, hogy már tudtam az oldalamon feküdni. Nem voltak nagy fájdalmaim se. De azt gondolom, hogy a te műtéted ennél bonyolultabb, mert több mindenhez hozzá nyúlnak. Marcsi
[/quote]

#57 Catella 2013. 03. 22. - 00:17:19

Üzenet megtekintéseIdézve: rosszcsont82 - Dátum: 2013. március 21. - 19:07:28

megpróbálok beszerezni egyet minél hamarabb.
Még egyszer köszönöm.

Azért még előtte beszéljetek a dokival, lehet eltérő a technika, amiért nem kell.

#58 erka2010 2013. 03. 21. - 20:51:28

Sziasztok!

Nekem implis megoldás volt, nem kellett használnom kompressziós melltartót, én a porotézistartós sportjellegűt használtam végig, a műtét után varrat szedésig állandóan használni kellet, azután éjszakára levehettem, ma már a merevítőset is fel tudom venni.
Közvetlen a műtét után nekem is volt eltérés, de sokat alakult utána, igaz még ma is van eltérés, de felöltözve nem látszik.
Üdv Kati

#59 rosszcsont82 2013. 03. 21. - 19:07:28

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2013. március 21. - 16:58:44

Akkor mi van most rajta? Kötés, vagy sportmelltartó, vagy... ? Normál esztétikai műtétnél van orvos, aki nem írja elő a kompressziós melltartót, csak sima sportot, de implis rekonstrukciónál még nem hallottam róla. Nekem ilyen volt:
http://www.anita.com...0melltart%C3%B3
Maga a melltartó nagyon erős, első pár napban alig kaptam levegőt, amikor még ödémás is volt, és a mell felett van még egy leszorító pánt is, hogy az impli ne csússzon fel. 5 hétig kellett hordanom éjjel-nappal, utána még 1 hónap szoros sportmelltartó.
Próbáljátok utolérni a dokit minél előbb, de azért ne boruljon ki a tesód, 1-2 nap nem a vég!
Zs.

Semmi konkrétan. A varratokon van betadinos kötés, sima gézlap, Mefix-el rögzítve. És ennyi. Mivel nem nagyon van tapasztalatunk ebben a témakörben, nem is jutott eszünkbe, hogy ilyenre szükség lehet. Bíztunk a dokiban. Köszönöm a linket, utánanézek, és megpróbálok beszerezni egyet minél hamarabb.
Még egyszer köszönöm.
sing

#60 Catella 2013. 03. 21. - 16:58:44

Üzenet megtekintéseIdézve: rosszcsont82 - Dátum: 2013. március 21. - 07:46:42

Szia,
köszönöm a gyors válaszodat.
Jelenleg nem kell kompressziós melltartót hordania, legalábbis az orvos nem mondott semmi ilyesmit.

Akkor mi van most rajta? Kötés, vagy sportmelltartó, vagy... ? Normál esztétikai műtétnél van orvos, aki nem írja elő a kompressziós melltartót, csak sima sportot, de implis rekonstrukciónál még nem hallottam róla. Nekem ilyen volt:
http://www.anita.com...0melltart%C3%B3
Maga a melltartó nagyon erős, első pár napban alig kaptam levegőt, amikor még ödémás is volt, és a mell felett van még egy leszorító pánt is, hogy az impli ne csússzon fel. 5 hétig kellett hordanom éjjel-nappal, utána még 1 hónap szoros sportmelltartó.
Próbáljátok utolérni a dokit minél előbb, de azért ne boruljon ki a tesód, 1-2 nap nem a vég!
Zs.

• 58 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: