Házipatika fórum: Szörtelenítés - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Szörtelenítés

#21 acam82 2012. 01. 27. - 15:53:19

Szia! Érdeklődnék , hogy megvetted e ez a Remington gépet vagy esetleg mást, és hogy mi a tapasztalatod vele? Én is gondolkozom rajta? Előre is köszönöm a válaszodat!

#22 kittsz 2011. 05. 31. - 13:50:27

Sziasztok! Nagyon sok gondom volt eddig a szőrtelenítéssel, sajnos már nagyon sok dolgot kipróbáltam, még a végleges szőrtelenítést is, de nálam az sem vált be! Most a borotvánál maradtam, de engem nagyon idegesít, hogy már másnap szúr az újra nőtt szőrzet :(.. Rengeteget kutatok ez ügyben és most találtam egy új kifejlesztésű terméket a Remington i-Light IPL5000-t, ezzel, vagy hasonló karakterű termékekkel kapcsolatban nagyon-nagyon megköszönném a javaslatokat, tapasztalatokat! :) Előre is köszönöm mindenkinek! Szép napot!

#23 kittsz 2011. 05. 31. - 13:46:25

Szia! Meg szeretném kérdezni, hogy kipróbáltad a Remington i-Light IPL5000 terméket, és pozitívan csalódtál benne? köszi a választ, Kitti

#24 ninima 2011. 05. 08. - 14:35:16

Én kiprobaltam a hazi IPLes szortelenitest itthon, s jelentosen lecsokkent a szormennyiseg. Mar csak elvetve nol. Ilyen gepet most mar magyarorszagon is lehet kapni, vateran is: http://www.vatera.hu...1456305638.html Erdemes hasznaltan venni a gepet, s venni bele tobb izzot.

#25 nanotech 2011. 02. 25. - 15:23:54

Nahát, egész baráti áraik vannak. Lehet, hogy kipróbálok egy ilyet, mert én is gondolkoztam már sokmindenen, de alapvetően még nem sikerült döntenem, mert van ami drága, ami boltban kapható krém, az meg nem volt valami hatékony (férfi vagyok ugye) De látom itt van külön férfiaknak is {H}

#26 mano0810 2011. 02. 04. - 15:33:34

És még annyi,hogy ezt a szőrtelenítést már én is próbáltam a Palota egészségcentrumban, valóban magáért beszél az eredmény.

#27 mano0810 2011. 02. 04. - 15:30:21

Noteszke! Olvastam amit írtál az UV mentes barnításról. El is mentem kipróbálni.Nekem bevált.Köszi szépen a tippet:) Szép napot!

#28 viki0724 2011. 01. 30. - 10:12:44

Sziasztok! Én is rengeteg szőrtelenítő módszert kipróbáltam már. A problémám, hogy nagyon érzékeny a bőröm és szőrtelenítés egy szenvedés volt számomra. Én a bio cuccokra szavazok, szőrtelenítőből is ezt használom és csak ajánlani tudom mindenkinek.

#29 noteszke 2011. 01. 24. - 15:29:54

Sziasztok! Gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat veletek. Sokféle szőrtelenítési formát próbáltam már, gyanta, krémek, epillátor, borotva, aztán sokak ajánlására elmentem egy Palota egészségcentrum nevű helyre, ahol IP2L technológiát használnak, ami jelenleg a legújabb. Én tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek, az eredmény magáért beszél. Remélem segítettem.

#30 ccppii 2010. 10. 28. - 12:32:42

Sziasztok! Tudnátok ajánlani nekem Pécsett olyan kozmetikust, aki megbízható és bátran megkereshetem intimgyanta ügyben? A segítségeteket előre is köszönöm! Már minden lehetséges irányban érdeklődtem, de semmi... Kérlek ha valaki tud jót ajánlani, válaszoljon a hozzászólásomra! Köszönöm!

#31 szonyegianita1 2010. 07. 21. - 09:11:17

Szia! Nem tudom ki mondja, hogy nem volt jó, de megnyugtatlak, vannak mindig kivételek akiknél egyes termékek nem használnak. Így te is a kivétel közé kerültél, hogy nem használt az UHA neked. Nekem nagyon is bejött az UHA és használt ahogy kellett! Nem tudom mi benne a marha drága, csak 9e-ért már kapható és az szerintem elfogadható. Oké, a web oldalon http://www.bioplanet...ese.aspx?gomb=2 az akciók nincsennek feltüntetve, ezt én is észre vettem, de szerintem ezért vannak az infós telefonszámok feltüntetve, hogy ott nyugottan lehesen érdeklődni az akciók után, ha nem tévedek.

#32 szonyegianita1 2010. 07. 21. - 09:02:39

Szia! Megnéztem a linket, de ajánlom, hogy érdemes több helyen utána nézni, és nem csak egy helyen. Igy jobban tudsz választani árak és minőség alapján. Ahogy láttam 10e felett van a 120ml-es kiadás, nem valami olcsó. Ha kíváncsi vagy, akkor én találtam egy másik linket is, azt is megtudod nézni, hátha össze tudod hasonlítani a kettőt. http://www.bioplanet...ese.aspx?gomb=2 Igaz itt 24e van a web oldalon, de az infós vonalon hívtam, akkor 9e akciós áron kaptam meg, mert vannak hosszabb ideig tartó akciók. Érdemes utána járni, sokat tudsz sprorolni, ha több terméket hasonítasz össze.

#33 szonyegianita1 2010. 07. 21. - 08:53:51

Sziasztok! Én próbáltam az UHA-t, és semmi bajom nincs vele, teljesen bejön nekem. Rendszeresen használva, ugyanúgy hat, ahogy le van írva. Igaz, ez nem olyan mint a gyantázás, de nem is az a funkciója mint a gyantázásnak. Tehát a lent írt negatív tapasztalatokat nem is értem, talán rosszul lett használva vagy szervezete olyan hogy alapban nem hat neki, de ez 1 a sok közül, tehát kivétel. PECH, csak ennyit tudok rá írni. Én továbbra is használom az UHA-t, mert ami használ azt nem érdemes új dolgokra lecserélni.

#34 levendula5 2010. 06. 23. - 09:47:50

sziasztok! A lézeres szőrtelenítéssel kapcsolatban megosztom veletek a pécsi tapasztalataimat, mert amikor keresgéltem, nagyon hasznosnak találtam a fórumosok bejegyzéseit, mindenkinek köszönet. Amikor belevágtam, bizonytalan voltam, hogy működni fog-e a dolog, ezért kiváló szakembert kerestem, akinél biztos, hogy nem kell a fórumban leírt problémáktól tartanom. Dr.Péter Iván kezelt 5 alkalommal (havonta) a Medison Orvosi Központban Pécsen, és az eredmény minden várakozásomat felülmúlta. Hónalj, bajusz, áll, köldök alatt, 99%-ban eltűnt a szőr! Biztosan sok múlik az egyéni adottságokon, én fekete hajú és világos bőrű vagyok, a doktor úr szerint ez az átlagnál jobb eredmény, nekem pedig szinte hihetelen! Évente egyszer kell "karbantartani" majd. ami segíthet másoknak: ez a szuper eredmény a legelső kezelés után is világos volt, akkor kb 70% tűnt el,az utolsó előtt pedig csak pár szál maradt. tehát nem kell a sokadik alkalomig várni, hogy eldöljön, hogy érdemes-e próbálkozni vele. A próbát mindenképpen megéri!!! mindenkinek jó nyarat!

#35 bujuska 2010. 05. 07. - 13:42:34

Sziasztok! Kérlek segítsetek. A bikinivonalamnál minden szőrtelenítés után benő a szőr, és nagyon durva vörös gyulladás lép fel. Mit tegyek? Nektek mi vált be. Van ez az új szőrbenövés gátló krém egy igen ismert márkától (nem tudom írhatom-e), semmit sem ér majdnem 3000 Ft-ért. A gyanta sem jött be. Nagyon drágák ezek a végleges szőrtelenítések? És tényleg végleges? Vagy van valami házi megoldás erre? Kérlek segítsetek. :(

#36 csupaszcsiga 2010. 05. 05. - 18:39:25

Sziasztok! Nem akarok itt nagy önreklámba kezdeni, vannak olyanok elegen - egyik másik hozzászólást sajnos szó szerint olvastam már más fórumokon is, és ezek természetesen mindig egy adott klinikát magasztalnak az egekig. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én unom, hogy fellépek egy fórumra, hogy megismerjem mások tapasztalatait, és lépten-nyomon burkolt reklámba botlom. Magam is beneveztem egy kezelésre - direkt nem írom le, milyen és hol - és úgy gondoltam, tapasztalataimat őszintén megosztom a világgal. Ha valakinek van kedve csatlakozni, vagy csak olvasgatni, megtalál a http://csupaszcsiga.blog.hu oldalon. Írj, olvass, kommentelj:) Reklám nélkül.

#37 kissvera 2010. 04. 14. - 20:20:45

Sziasztok! Találtam a neten egy szőrtelenítő krémet, ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet... http://www.leilatitk...&refid=F8OkbKeV Arra lennék kíváncsi, h. használta e már valamelyikőtök ezt a krémet vagy hallot e már róla valamit.. szeretném kipróbálni, de nem tudom, h. érdemes e..:S Általában nem hiszek az ilyen termékek hatásosságában, de most tanácstalan vagyok.. Előre is köszi a válaszokat!:)

#38 bbbrigi 2010. 02. 17. - 20:21:33

Sziasztok! Engem az égiek jó sok és erős szőrrel áldtak meg, sajnos, így én évek óta kerestem a megfelelő eljárást. Annyira elszánt voltam, hogy a combomon (!) tűs módszerrel próbáltam meg eltüntetni a nem kívánt szőröket, aminek eredménye sajnos a mai napig látszik a bőrömön. Egy alkalommal kb. egy 5 cm átmérőjű környi területet tudtak megcsinálni, a fájdalom, valamint az okozott sérülések miatt, de mivel akkor csak arra futotta, így belementem. Azóta sebhelyes a combom. :( Aztán felhagytam ezzel, és inkább gyűjtöttem a méreg drága, ámbár hatásos lézeres kezelésre. Ami nekem nagyon hatásos volt. Mondjuk a fájdalon nem volt sokkal kevesebb, mint a tűsnél, de nem okozott sebhelyeket. De egy lövéssel kb. 1 cm átmérőjű területet tudtak kezelni, legalábbis ahova én jártam. Sajnos hiába volt hatásos, csak 2x tudtam megengedni magamnak ezt a fajta kezelést, mert anyagilag nem bírtam. Ekkor elkeztem keresni a különböző otthoni leghetőségeket, több "álítólag" hatásos krémet kipróbáltam, sőt megvettem a baby liss elektromos gépét, de semmi. Majd ráakadtam az IPL technikára, ebből is több szalonban is voltam (mindig kerestem, hogy hol a legolcsóbb). A fájdalom, kb. ugyanaz, mint a lézernél, de egyszerre nagyobb helyen tudnak lőni, kb. 1*4 cm es csíkot csinálnak meg, de az ára az töredéke a lézernek. Testtájanként kb. 4-5 kezelésen vagyok túl (lézerrel együtt) és már csak "néhány szál" boldogít. :) Most találtam olyan helyet, ahol, hűtött a gép kezelő feje, így a fájdalom érzet nullára csökken. :) Nagyon boldog vagyok, mert ingyen ki lehetett próbálni, és ez alapján dönteni, ami nagyon szimpi volt nekem. Most jelentkeztem be jövő hétre, remélem már attól a néhány száltól megszabadítanak nemsokára. Ja, még annyit mondott a leányzó, hogy jobb, ha inkább kivárom, hogy legyen úgy pénzem, hogy egymás követően meg tudjak csinálni 2-3 kezelést (ennyi már tuti elég, hogy kiírtsák az összes szőrt) mert nagymértékben javítja a hatékonyságot, a rendszeres kezelés. Nekem volt, hogy évek teltek el a két kezelés között. www.szepuljnalunk.u Remélem tudtam segíteni, a sorstársaimnak! Üdv: B

#39 sziszi88 2009. 10. 29. - 18:19:12

A lézerrel, vagy IPL-lel végzett korszerű eljárás hatékonyan, biztonságosan, fájdalommentesen és nem utolsósorban elérhető áron nyújt tartós szőrtelenítést. Végleges szőrtelenítés kedvező áron: http://erikacosmetics.hu

#40 lklklk 2009. 08. 07. - 17:37:42

szia! remélem még nem késő, megpróbálok segíteni.... először is lehet, hogy csak téged zavar annyira, mások észre sem veszik. de ha tényleg nagyon zavar szrtem nem érdemes gyantáztatni, főleg nem borotválni, mert azoktól sajnos megerősődhet, vagy a színe sötétebb lehet. nem próbáltad még ki a szőkítőkrémeket? szrtem nagyon hatásosak, főleg ilyen helyekre. kiszőkíted a hasadod és még le is barnulsz hozzá, nem fog nagyon látszani! szrtem egy próbát megér... szia Jó nyarat!

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: