Házipatika fórum: Csípő protézis beültetés - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 823 Oldal +
  • « Első
  • 821
  • 822
  • 823

Csípő protézis beültetés

#16441 2005. 05. 12. - 12:32:06

Hello! Hú, annyi kérdésem van, azt sem tudom, hol kezdjem. Először is, örülök, hogy válaszoltál, habár annak nem, hogy hasonló cipőben jársz, mint én. :( Szóval a kérdések: Nagyon fáj a műtét meg utána a lábadozás? Riogattak olyannal, hogy két hónapig egyáltalán nem szabad majd ráálni, utána csak bottal, meg kb fél év, mire egyedül is menni fog. Te a gyógyulás e szakaszában hogy érzed, hogy megy majd a járás? Ja, és cementes vagy cement nélküli van Neked? Mert ugye attól is függ. Neked mennyire volt beszűkülve az ízületed és ahhoz képest most mennyivel jobb? Mert nekem sajnos majdhogynem merev. Oldalra és hátra egyáltalán nem, előre is csak olyan 80 fokos tartományban mozog, vagy még annyira sem. Mondjuk lehetne rosszabb is. :) Tudom, ez még korai, de Te hogy érzed? Képes leszel sportolni. Nem a cselgáncsra gondolok elsősorban :) , hanem ilyen lájtos bicikli, meg valami kímélő aerobik. Voltak (gondolom igen) fájdalmaid? Megszűntek? Tényleg, Neked miért kellett megcsinálni, ha nem vagyok indiszkrét? És hány éves vagy? Mert én még csak 24, szóval elég korai, de már olyan állapotban van a csípőm, hogy muszály. Meg úgy érzem, hogy egy csomó mindenről lemaradok, mert folyton azzal kell foglalkoznom, hogy így fáj, meg úgy, meg folyton azzal szembesülök, hogy mennyi mindenre nem vagyok már képes. Elég pozitívan állok hozzá a műtéthez, de attól félek mégis, hogy túl sokat várok az egésztől, és csalódás lesz a vége. Kb 22 éve beteg a csípőm, szóval nehéz ügy. Ha nem teher, a válaszokon kívül magadról is írhatnál egy kicsit, meg ha eszembe jut még valami, kérdezgetlek még, jó? Orsi

#16442 2005. 05. 11. - 22:29:18

Szia Zsuzsa vagyok és 2 hónapja voltam csípőprotézis műtéten. Szivesen elmondom ha érdekel. Ne félj tőle én sokkal rosszabbra számítottam. Bármikor írhatsz én szinte mindig itthon vagyok Várom kérdéseidet Zsuzsa

#16443 2005. 04. 26. - 13:03:46

Halihó! Nyáron csípő protézis beültetésem lesz, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy más emberkéknek, akik szintén átestek ezen a műtéten, mik a tapsztalataik. Ha van ilyan köztetek, ossza meg velem tapasztalatait, mert nagyon izgulok, meg félek. Az orvosok elég szűkszavúak, meg nem is mondhatnak biztosat, szóval nagyon jól jönne néhány info. Konkrét kérdéseket akkor tennék fel, amikor valaki válaszol. Orsi

• 823 Oldal +
  • « Első
  • 821
  • 822
  • 823
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: